אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

bael{בורדו בי}
לפני 15 שנים • 19 בינו׳ 2009

Re: הינה רעיון....

bael{בורדו בי} • 19 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
bael כתב/ה:
מחר אני הולך לדבר עם המורה של הילדים שלי.....שתלמד הבהמה איך עושים הפעלה.
אם היא לא תקבל את הרעיון אני הולך לעשות את המופע בג'ימבורי הקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=xR8Tfd0i4lY

נ.ב.: אני מאוד אוהב את השרביט שהילדים מחזיקים.......כמו של מלכת אסתר

אוי, איזה נחת הם מביאים להורים שלהם...פשוט אושר.

אז מה בדיוק אתה מנסה להגיד בדרכך השנונה והכה חיננית?
שמגיע לילדים האלה למות? להפוך ליתומים? להפוך לנכים? להישאר ללא בית?

חס ושלום.........אפשר לחכות עד שיצטרפו לחמאס ואז יהרגו לנו כמה אזרחים וחיילים ואז נחשוב ונחשוב ונחשוב....ולבסוף נעשה רעש של כאילו מלחמה וקצת נו נו נו ואז הם בטח יפחדו ויפסיקו עם ההרג שלהם.

הינה...במיוחד עבורך...מה מלמדים אותם:

http://www.youtube.com/watch?v=4FvXefcvXCM

ועוד משהו קטן......למה הילד שלי לא יודע קפוארה כמו שהם יודעים ולמה בחידונים בטלויזיה שלנו רדודים לעומת החידונים שלהם.

http://www.youtube.com/watch?v=tNtgiRR0iDM

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 19, 2009 9:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נילי ונילי

נילי ונילי • 19 בינו׳ 2009
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
שתלמד הבהמה איך עושים הפעלה.

כלומר, אתה גם מכניס פה לחמאס וגם מנצל את ההזדמנות כדי לכנות את המחנכת של הילדים שלך בשמות גנאי. מה שיפה פה, בכל הסיפור הזה, הוא שאתה טוען לעליונות מוסרית (גזעית? אתנית? מגדרית? לאומית? דתית?) כלשהי. על מי אתה מתנשא פה בדיוק?

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.
תודה על המחמאה ולא תודה.........אני מעדיף לקבל כדור בראש מהאויבים שלי מאשר מחמאה ממך.

האינסטינקט הראשון שלי היה להגיב ב: "אפשר לסדר את זה", אבל בטח היו חוסמים אותי בגין איום ברצח. ובצדק.

אם אתה לא בעד המחמאות שלי, קח עלבון, במקום-
אני חושבת שאתה איש מסוכן, אלים, טיפש, גזען וקצת דביל. אתה מסוכן לדמוקרטיה וחבל שתום, סת', זאלו ושאר כותבים בשרשור הזה לא עושים את הצעד הנכון ומגנים את הדיעות שלך גם כן.

ואילו את חכמה יפה, אסטאטית ובכלל לא מתוסבכת ולשונך צחה ונקיה כתעלת שופכין ברפיח.
אין יותר טוב מלפול לבור שהכין לך גזען אלים ומסוכן.....

נ.ב: את מוזמנת לסדר את מה שרצית.....אבל לדעתי אף לשון של אישה לא תגע בך יותר (לא שכיום הן נוגעות בך)

צק צק צק
תמשיך לדבר ככה ואין סיכוי שארשה לך ללקק לי את הנעליים במסיבה הבאה. שלא תבוא להתחנן אחר כך, ילד רע.

bael{בורדו בי}

bael{בורדו בי} • 19 בינו׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

כלומר, אתה גם מכניס פה לחמאס וגם מנצל את ההזדמנות כדי לכנות את המחנכת של הילדים שלך בשמות גנאי. מה שיפה פה, בכל הסיפור הזה, הוא שאתה טוען לעליונות מוסרית (גזעית? אתנית? מגדרית? לאומית? דתית?) כלשהי. על מי אתה מתנשא פה בדיוק?

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.
תודה על המחמאה ולא תודה.........אני מעדיף לקבל כדור בראש מהאויבים שלי מאשר מחמאה ממך.

האינסטינקט הראשון שלי היה להגיב ב: "אפשר לסדר את זה", אבל בטח היו חוסמים אותי בגין איום ברצח. ובצדק.

אני חושבת שאתה איש מסוכן, אלים, טיפש, גזען וקצת דביל. אתה מסוכן לדמוקרטיה וחבל שתום, סת', זאלו ושאר כותבים בשרשור הזה לא עושים את הצעד הנכון ומגנים את הדיעות שלך גם כן.

ואילו את חכמה יפה, אסטאטית ובכלל לא מתוסבכת ולשונך צחה ונקיה כתעלת שופכין ברפיח.

נ.ב: את מוזמנת לסדר את מה שרצית.....אבל לדעתי אף לשון של אישה לא תגע בך יותר (לא שכיום הן נוגעות בך)

צק צק צק
תמשיך לדבר ככה ואין סיכוי שארשה לך ללקק לי את הנעליים במסיבה הבאה. שלא תבוא להתחנן אחר כך, ילד רע.

חלש !!!....תתאמצי יותר.....
עד מחר אני רוצה תשובה שנונה ומתלהמת...ואם היא ממש, אבל ממש תעליב אותי.....אני דואג לך לחברה טובה...בוצ'ה אמיתית....עלי.....מחווה מגזען לייצור הומאני.
נילי ונילי

נילי ונילי • 19 בינו׳ 2009
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

קסם. פשוט קסם של בחור.

עליך.

צק צק צק

חלש !!!....תתאמצי יותר.....
עד מחר אני רוצה תשובה שנונה ומתלהמת...ואם היא ממש, אבל ממש תעליב אותי.....אני דואג לך לחברה טובה...בוצ'ה אמיתית....עלי.....מחווה מגזען לייצור הומאני.

~מגדרת בפדחת~

אממממ....אני יכולה להתאמץ, אבל אם אכתוב פה תגובה שנונה, איך אתה יכול להיות בטוח שתבין אותה?

מותק, אולי לא כדאי שנקפוץ כל כך גבוה? בוא נתחיל בקטן. בוא נתחיל בפשוט. אם יש משהו שלמדנו מהמלחמה הזו שזה שלא צריך ישר להציב מטרות ויעדים.

זיקית

?

זיקית • 19 בינו׳ 2009
אתם לא מרגישים קצת מטומטמים להתנגח פה אחד בשני כמו ילדים בגן, להמשיך לצטט אחד את השני ולקרוא בשמות?
לא הגיע הזמן להפסיק את האיוולת הזו? זה מזמן הפסיק להיות רלבנטי..ואני הפסקתי לעקוב בעמוד 25 בערך.
שימו את האגו בצד לרגע ותחשבו כמה אנרגיות וזמן אתם מבזבזים על הקשקוש הזה במקום להפנות אותן לדברים חיוביים.

ואסיים בציטוט מפרופיל של אוליב :

"לריב באינטרנט זה כמו אולימפיאדת נכים, גם אם ניצחת אתה עדיין מוגבל."

סלמאת כל טוב.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

סרסורי מצפון.

על גדעון לוי ודומיו, אנשי מחלקת התעמולה של החמאס.

מאמר מאת בן דרור ימיני: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/841/152.html

אולי תצליחו לאחר קריאת המאמר פאנטים יקרים שלי, להבין סופסוף שהמלחמה לא היתה מלחמת "אגו" של הצבא או של "רוצחי חפים מפשע" כמו שהגדלתם לעשות ולקרוא
לחיילים שלנו. אבל הרי ידוע שפאנטיות הינה כמו מגלומניה-יש לה התחלה אך אין לה סוף.

רקע באדיבות גוגל על בן דרור ימיני :

בן-דרור ימיני מזהה עצמו כאיש השמאל הציוני, אך הוא חולק על עמדות רבות הנפוצות בשמאל, בעיקר בפלגיו הרדיקליים יותר, לרוב בשאלות משפט, תקשורת וחברה, ביחס "הסלחני-פטרוני" של השמאל אל הערבים והטרור האסלאמי וב- "שנאת" השמאל הרדיקלי כלפי ישראל. למרות שהוא מצהיר על עצמו כליברל, ימיני תומך בהגבלת חופש הביטוי כאשר מדובר בהסתה לגזענות ותמיכה בטרור, לשיטתו.
בן-דרור ימיני מזהה עצמו כאיש השמאל הציוני, אך הוא חולק על עמדות רבות הנפוצות בשמאל, בעיקר בפלגיו הרדיקליים יותר, לרוב בשאלות משפט, תקשורת וחברה, ביחס "הסלחני-פטרוני" של השמאל אל הערבים והטרור האסלאמי וב- "שנאת" השמאל הרדיקלי כלפי ישראל. למרות שהוא מצהיר על עצמו כליברל, ימיני תומך בהגבלת חופש הביטוי כאשר מדובר בהסתה לגזענות ותמיכה בטרור, לשיטתו.
במישור המדיני, ימיני תומך בפתרון של הפרדה בין ישראל לפלסטינים, כולל בצורה חד-צדדית. בעבר הביע תמיכה מסויגת בהסכם ז'נבה ותמיכה מלאה במפקד הלאומי של עמי איילון. הביע תמיכה גדולה בתוכנית ההתנתקות, למרות הביקורת שיש לו עליה.
בתחילת שנות ה-90 של המאה ה-20, השתתף ימיני בתוכנית לימוד הערבית "תעלם ותכלם" יחד עם אהוד מנור, את התוכנית הנחה כמאל ריאן.
בשנים האחרונות הוא מרבה לנגח, מצד אחד, את הימין הרדיקלי על התנגדותו לזכותם של הפלסטינים למדינה ובפרט על הסכנה הדמוגרפית הנשקפת מהתנגדות זו, ומצד שני לנגח את השמאל הרדיקלי (האנטי והפוסט ציוני) על ערעור זכותו של העם היהודי למדינה. לדעתו של ימיני, השמאל הרדיקלי והימין הרדיקלי מובילים לאותו פתרון, של "מדינה אחת גדולה", ולחיסול המדינה היהודית. כך הוא מאשים אנשי שמאל רדיקלי דוגמת ד"ר אילן פפה בשקרים, עיוותים, גוזמאות ובדיות במחקרים היסטוריים. כמו כן, תקף ימיני בחריפות אנשי שמאל ישראלים כדוגמת שולמית אלוני, לב גרינברג ואילן פפה על מסע ההסתה שהם מנהלים, לטענתו, כנגד ישראל בחו"ל. [1] ימיני ביקר את מה שנראה לו כתמיכת השמאל הרדיקלי בשלטון החמאס ברצועת עזה, והשווה את התעלמותם מהפשעים נגד האנושות שביצע החמאס להתעלמותם מהזוועות שביצעו משטרים סטאליניסטיים בעולם: "והמשטר הרצחני הזה הופך להיות חביבם של "כוחות הקדמה". אלה שתמכו בעבר בסטלין, שחיסל 20 מיליון מבני עמו; במאו, שחיסל כ-70 מיליון מבני עמו" [2], חרף העובדה שרבים מהם אינם קומוניסטים.
אחרי פיגועי ה-11 בספטמבר נהפך בן-דרור ימיני לתומך של המלחמה בטרור ותקף בחריפות את אנשי השמאל הרדיקלי בארץ ובעולם, על כך שהם מגלים, לדבריו, סובלנות לאיסלאם הפונדמנטליסטי ולטרור האיסלאמיסטי - ומלאים בשנאה עיוורת לארצות הברית וישראל, ואף האשים אותם באנטישמיות [3] , [4]. בין היתר תקף את בעיית הפליטים הפלסטינים וטען שמדובר בהונאה ו- "תעשייה של מִסכּ‏נוּ‏ת" המשמשת לניגוח ישראל. [5]
בן-דרור ימיני פרסם מאמרי ביקורת נוקבים על האקטיביזם השיפוטי של ביהמ"ש העליון ויצא נגד מה שבעיניו הוא ניסיון לכפות ערכים באמצעות פסיקות בג"ץ. בתחום התקשורת, פרסם ימיני מאמרים רבים נגד מה שנראה בעיניו כהשתלטות של קבוצה קטנה של עיתונאים על רוב נפח השידור הציבורי. במסגרת זו תמך ימיני בדמוקרטיזציה של התקשורת הציבורית. ימיני גם קרא לאנשי תקשורת ועיתונאים לא לפרסם מאמרים של אנשי שמאל וימין רדיקלי משום שלטענתו כל מטרתם היא הסתה לגזענות וזריעת מדון ואיבה

(מובא כאן לידיעת כל פאנטיי השמאל אשר בעיוורונם תוקפים גם את אנשיהם עצמם מרוב להיטות לפזר סיסמאות-ע"ע הצידוד בגדעון לוי נגד דבריו של
א.ב. יהושוע אשר הינו איש שמאל מובהק.)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 בינו׳ 2009
בן-דרור ימיני הוא אכן קול של שפיות, אבל אני חושש שהפוסט-קולוניאליזם העביר את אבירי המוסר של המערב על דעתם. הם אינם מסוגלים לראות כי האיסלאם בימינו לבש צורה של תרבות חשוכה, מרושעת ורצחנית, וכל ניסיון להאיר את עיניהם נבלם בחומת הפוליטיקלי-קורקט והחשש מיורוצנטריות ושאר תעמולה אדוארד סעידית (שאם לא היה מת, ודאי היה הולך לעזה לזרוק שוב אבנים על חיילים).

עם זאת, האלימות, הדיכוי, הפנאטיות והניגוד המוחלט לכל מה שחופשי, טוב וראוי הם כה בולטים עד כי לא ניתן להתעלם מהם. בהעדר יכולת להפנות את הביקורת על כך כלפי נמעניה האמיתיים (בשל חשש מגזענות, יורוצנטריות וכיו"ב), מתבצעת התקה: העברת הרגש - והביקורת - אל נמען אחר, לא מוסלמי ולא אוריינטלי, שאותו מותר לגנות ועליו מותר להתנשא, כי לכאורה הוא "משלנו", מהמערב, אפילו שהוא לא ממש כמונו ולכן הוא גם "אחר" שאותו נוח לבקר.

מזל שיש יהודים. ומזל שאפילו יהודים יכולים לראות ביהודים גם "משלנו" שמותר לבקר וגם "אחר" שנוח לבקר. אם לא היינו קיימים, שעיר לעזאזל מושלם שכמונו, המוסלמים היו צריכים להמציא אותנו.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 19 בינו׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
בן-דרור ימיני הוא אכן קול של שפיות, אבל אני חושש שהפוסט-קולוניאליזם העביר את אבירי המוסר של המערב על דעתם. הם אינם מסוגלים לראות כי האיסלאם בימינו לבש צורה של תרבות חשוכה, מרושעת ורצחנית, וכל ניסיון להאיר את עיניהם נבלם בחומת הפוליטיקלי-קורקט והחשש מיורוצנטריות ושאר תעמולה אדוארד סעידית (שאם לא היה מת, ודאי היה הולך לעזה לזרוק שוב אבנים על חיילים).

עם זאת, האלימות, הדיכוי, הפנאטיות והניגוד המוחלט לכל מה שחופשי, טוב וראוי הם כה בולטים עד כי לא ניתן להתעלם מהם. בהעדר יכולת להפנות את הביקורת על כך כלפי נמעניה האמיתיים (בשל חשש מגזענות, יורוצנטריות וכיו"ב), מתבצעת התקה: העברת הרגש - והביקורת - אל נמען אחר, לא מוסלמי ולא אוריינטלי, שאותו מותר לגנות ועליו מותר להתנשא, כי לכאורה הוא "משלנו", מהמערב, אפילו שהוא לא ממש כמונו ולכן הוא גם "אחר" שאותו נוח לבקר.

מזל שיש יהודים. ומזל שאפילו יהודים יכולים לראות ביהודים גם "משלנו" שמותר לבקר וגם "אחר" שנוח לבקר. אם לא היינו קיימים, שעיר לעזאזל מושלם שכמונו, המוסלמים היו צריכים להמציא אותנו.

התיאוריה הזו היא כולה התנשאות.
אתה לא יכול לחשוב על עוד הסברים לביקורת? רק התקה שנובעת משקר עצמי?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

התיאוריה הזו היא כולה התנשאות.
אתה לא יכול לחשוב על עוד הסברים לביקורת? רק התקה שנובעת משקר עצמי?

בהחלט ישנם הסברים נוספים. אני סבור שזהו אחד ההסברים, לא היחיד ולא זה שתקף בכל המקרים. אני מאמין שאכן קיימים הסברים נוספים, רציונליים ומושכלים יותר.

עם זאת, אני חושב שמן הראוי שכל תוקפי ישראל, יהודים ולא יהודים, ישאלו עצמם מדוע הם בוחרים שלא לגנות תרבות ומעשים שבאופן ברור סותרים את ערכי המוסר בהם הם מאמינים כאשר הללו מגיעים מכיוון האיסלאם, ותחת זאת משתלחים פעם אחר פעם דווקא במדינה שאף שאיננה יכולה לטעון לשלמות מוסרית, הרי שהיא קרובה בהרבה לחזון לו הם מייחלים מאשר אויביה ושוחרי רעתה.
רפאל
רפאל • 19 בינו׳ 2009
זאלופון כתב/ה:

מזל שיש יהודים. אני מסכים. אבל אני סקרן לשמוע מהי לדעתך יהדות.

אני שואל את זה, כי לא ראיתי אותך לאורך כל השרשור מעמיד תפיסה ערכית שהיא לא נגזרת של קיומו של אויב קיצוני. וכאשר כל הערכים מותנים במציאותו של אויב שחובה להילחם בו, האויב הזה נעשה תנאי וצורך קיומי. אנחנו מייצרים אוייב כדי שנוכל להגדיר את עצמו באמצעות המאבק בו. אז אנחנו מוותרים על כל הזדמנויות להידבר ולהתחבר עם בני שיח פוטנציאלים, ומנצלים כל הזדמנות בשביל להילחם ולהקצין עמדות מול אוייב פנאטי. אבל נראה שאתה מבטל את ההסבר הזה. וחושב שמי שמשתמש בו הוא פשוט לא יודע לתעל אגרסיות באופן סדיסטי כלפי חוץ, ולכן מפנה אותן באופן מזוכיסטי כלפי פנים. נגיד.

אז בוא נעמיד את זה למבחן. מהי היהדות שאתה נלחם עבורה?