בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכודת דבש - והמלכה המנצחת

עבדבנפש​(נשלט)
לפני 15 שנים • 6 בינו׳ 2009

מלכודת דבש - והמלכה המנצחת

עבדבנפש​(נשלט) • 6 בינו׳ 2009
שמתי לב שישנן שני סוגי מלכות...

המלכה הראשונה כבר מהיכירות ראשונה מראה לחץ ועצבנות וישר רצה לחלק פקודות אין לה סבלנות ולרב הן מותחות את הקפיץ מוקדם מידי ואז מבריחות את עבדיהן - משהו כמו הסיפור של הדייג ודג הזהב.

הסוג השני זו המלכה היותר חכמה - זו הקולטת את הגבולות והחולשות של הבן אדם מולה. מדברת בתחילה בלשון נעימה נשית ורכה, מסובבת אותו, ולאט לאט מבלי שהוא יבחין נשבע האיש בקסמי המלכה, מפתח תלותיות בה תוך כדי שהיא תוחמת את גבולותיו והופכת אותו לעבד נחרף. היא כמעט ולא צועקת משדרת בטחון עצמי גבוה, בנידנוד אפאף מחלקת את פקודותיה, מכאיבה בחיוך, מאימת בשקט, ומשפילה ברוגע. וכמעין מלכודת דבש הזבוב כבר לא יכול לברוח והעבד איבד כליל את עצמאותו, עושה המלכה בעבד כרצונה ולוקחת את הקשר לגבהים חדשים והרבה יותר עוצמתיים מהמלכה העצבנית.
האם גם אתן/ם חושבים שמלכודת דבש עצמתי יותר?
מעניין אותי לשמוע על מישהו שהתנסה במלכודת דבש?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 6 בינו׳ 2009

לדעתי זה ממש לא כך.

בלוסום​(לא בעסק) • 6 בינו׳ 2009
בתור נשלט/ת, אתה לא מאבד את זהותך לטובת זו של המלכה. עליך לבחור, באיזה חלקים אתה מתחבר למלכה ובאיזה לא, וזה הבדס"מ שלך. לכל אחד מאיתנו יש דברים שאנחנו אוהבים ודברים שאנחנו לא מסכימים לעשותם, וגם כל מה שיש בין לבין.
ממליצה לך להיות נאמן לעצמך, לראות מה אתה אוהב ומה לא, ועם המסקנות האלו למצוא מלכה שתתחבר אליה, ושיש לכם תחומי התעניינות בדס"מיים משותפים.
SWAY
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009

חתולונת צודקת

SWAY • 8 בינו׳ 2009
ציטוט: עליך לבחור, באיזה חלקים אתה מתחבר למלכה ובאיזה לא, וזה הבדס"מ שלך

לכן לדעתי קשר BDSM כמו כל קשר אחר בין בני אדם לא ניתן לסווג לכזה או אחר. בגלל השונות של האנשים היוצרים אותו...
עבדבנפש​(נשלט)

Re: לדעתי זה ממש לא כך.

עבדבנפש​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
. עליך לבחור, באיזה חלקים אתה מתחבר למלכה ובאיזה לא, וזה הבדס"מ שלך.

לא כל המלכות יקבלו את מה שאמרת כי הן לא דופקות חשבון למה שאתה רוצה או לא. הן רוצות התמסרות מוחלטת.

לכן כתבתי על סוג מלכה שזורמת עם הגבולות של העבד שלה אבל ככל שהקשר יתעצם הגבולות יתחילו להתמסמס וזה יקרה הדדי. אני חושב שמלכה כזאת יותר עצמתית מהמלכות התובעות התמסרות מוחלטת ישר על ההתחלה.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2009
עבדבנפש כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
. עליך לבחור, באיזה חלקים אתה מתחבר למלכה ובאיזה לא, וזה הבדס"מ שלך.

לא כל המלכות יקבלו את מה שאמרת כי הן לא דופקות חשבון למה שאתה רוצה או לא. הן רוצות התמסרות מוחלטת.

לכן כתבתי על סוג מלכה שזורמת עם הגבולות של העבד שלה אבל ככל שהקשר יתעצם הגבולות יתחילו להתמסמס וזה יקרה הדדי. אני חושב שמלכה כזאת יותר עצמתית מהמלכות התובעות התמסרות מוחלטת ישר על ההתחלה.

בתור נשלטת בעצמי, אני ממש לא מסכימה איתך. מי שלא דופקת חשבון למה שאתה רוצה - יקירי, זו לא מלכה. זו סתם אישה מגעילה.

מה שכתבתי בפרופיל שלי - "התמסרות היא תהליך, לא תוצר סופי. לא מכירה את כפתור המעלית שלוחצים עליו ומגיעים לקומת התמסרות טוטאלית." - אני לגמרי עומדת מאחורי זה. אין דבר כזה לקפוץ מאפס למאה בשניה. זה עובד אולי רק במכוניות. אתה לא מכונית. תשאל את עצמך, מה הקצב שמתאים לך. ואתה בעצם גם עונה לעצמך: תבחר לעצמך את המלכה שאיתה זה יתמוסס לאט לאט, אפילו אם יקח לך המון זמן למצוא. עדיף לא להתפשר על דבר כזה.
אבל במאמר מוסגר, סתם שתדע, שאם תצליח למצוא מישהי ממש טובה, הגבולות יתמוססו לך מתוך רצון להיות קרוב אליה - בלי שום לחץ מצידה - ולזה יקרא שולטת מלידה.
עבדבנפש​(נשלט)

עבדבנפש​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
. אבל במאמר מוסגר, סתם שתדע, שאם תצליח למצוא מישהי ממש טובה, הגבולות יתמוססו לך מתוך רצון להיות קרוב אליה - בלי שום לחץ מצידה - ולזה יקרא שולטת מלידה

בזה גם אני מסכים וזה מה שהתכוונתי icon_smile.gif
Morticia

Morticia • 8 בינו׳ 2009
עבדבנפש כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
. אבל במאמר מוסגר, סתם שתדע, שאם תצליח למצוא מישהי ממש טובה, הגבולות יתמוססו לך מתוך רצון להיות קרוב אליה - בלי שום לחץ מצידה - ולזה יקרא שולטת מלידה

בזה גם אני מסכים וזה מה שהתכוונתי icon_smile.gif

אני אתכם

איזה יופי!

icon_biggrin.gif
Morticia
Morticia • 8 בינו׳ 2009
וחוצמזה... השיר הזה הכי מרגיש לי מתאים כאן...

http://www.youtube.com/watch?v=kxvzT07xLBo

אחד משירי ההתמסרות הגברית היפים ביותר שנכתבו אי פעם
אפילו יחסית לדייב גאהן...
{אני רוצה לראות שהקיץ הזה הוא לא כאן. רוצה שישיר את HOME ו-IN YOUR ROOM גם...}

והתמסרות של גבר בעיני זה דבר יפה...

{ברי סחרוף ורע מוכיח כמובן מהאלבום הבלתי נשכח "סימנים של חולשה"}

icon_cool.gif
דובדבן

נפשך...

דובדבן • 8 בינו׳ 2009
עבדבנפש כתב/ה:
שמתי לב שישנן שני סוגי מלכות...

המלכה הראשונה כבר מהיכירות ראשונה מראה לחץ ועצבנות וישר רצה לחלק פקודות אין לה סבלנות ולרב הן מותחות את הקפיץ מוקדם מידי ואז מבריחות את עבדיהן - משהו כמו הסיפור של הדייג ודג הזהב.

הסוג השני זו המלכה היותר חכמה - זו הקולטת את הגבולות והחולשות של הבן אדם מולה. מדברת בתחילה בלשון נעימה נשית ורכה, מסובבת אותו, ולאט לאט מבלי שהוא יבחין נשבע האיש בקסמי המלכה, מפתח תלותיות בה תוך כדי שהיא תוחמת את גבולותיו והופכת אותו לעבד נחרף. היא כמעט ולא צועקת משדרת בטחון עצמי גבוה, בנידנוד אפאף מחלקת את פקודותיה, מכאיבה בחיוך, מאימת בשקט, ומשפילה ברוגע. וכמעין מלכודת דבש הזבוב כבר לא יכול לברוח והעבד איבד כליל את עצמאותו, עושה המלכה בעבד כרצונה ולוקחת את הקשר לגבהים חדשים והרבה יותר עוצמתיים מהמלכה העצבנית.
האם גם אתן/ם חושבים שמלכודת דבש עצמתי יותר?
מעניין אותי לשמוע על מישהו שהתנסה במלכודת דבש?

יוצאת

לכזו

בדיוק