לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתחילת דרכה

Mexican lady​(שולטת)
לפני 15 שנים • 13 בינו׳ 2009

מלכה בתחילת דרכה

Mexican lady​(שולטת) • 13 בינו׳ 2009
שלום, אני א' ואני מאוד רוצה ללמוד לאט לאט איך להיות מלכה.
יש לי מישהו שמאוד אוהב את כל עניין השליטה הזה, והוא כבר די מנוסה בעניין-אבל אני אף פעם לא העזתי לנסות.

רציתי לדעת איך הופכים מנערה תמימה ומתוקה למלכה רעה שמלכלכת את הפה וגורמת לבחור שלה לציית לה.

כבר הרבה זמן שאני מתעניינת בכל הנושא הזה, אבל אף פעם לא העזתי להתנסות עם אף אחד ואף פעם לא יצא לי להיות בסאשיין כלשהוא.

אשמח לקבל כל עיצה שרק תוכלו לתת
flannery​(נשלט)

אני

flannery​(נשלט) • 13 בינו׳ 2009
אני חושב שאני יכול לעזור לך
צארית​(שולטת)

תראי...

צארית​(שולטת) • 13 בינו׳ 2009
הכל תלוי בך לחלוטין...לפי ההודעה לא ברור לי אם הרצון בסאדו מגיע ממך או מהפרטנר הקינקי שאתך...

אם זה מגיע ממך אז לדעתי להתקדם לפי הקצב הנכון לך היא הצורה הטובה ביותר,יש בנות ונשים וסבתות שניגשות לאיזה קורס מזורז של מלכות מנוסות,שזה לדעתי מיותר לחלוטין אלא אם כן לא ניחנת בחוש דמיון מפותח ואת רוצה טיפים...

חבל,לא טבעי וסתם לא נכון לקפוץ מעל הפופיק וישר להתחיל לשלוף ת'סטראפ-און על היצור שלך...תתקדמי לאט ובעדינות או מהר וסבבה,הכל תלוי בך.

ואם זה לא מגיע ממך אז תשאירי את זה לייט ובצורה שתהיה טובה לך ונאמנה לעצמך.
אם האופי שלך הוא של בחורה מתוקה אז תשתמשי בזה גם בסשן,מלכות הן לא אמורות להיות גנריות,משוכפלות אם את גם במיטה מתוקה וורודה אז תקני שוט ורוד עם פפיון סגול ונצנצים ותביאי אותה בציוויים עם חיוך וצחקוק-מה שמחרמן ומה שעובד הוא תמיד מה שנכון לך.
כנוע ומאולף​(נשלט)
כנוע ומאולף​(נשלט) • 13 בינו׳ 2009
אני מתחבר גם כן....
תתחילי בדברים שיושבים לך בראש כבסיסיים.
קודם תגמרי רק את ולא לתת לעבד לגמור...
תתני לו לבקש לרדת לך כמה פעמים לפני שתסכימי...
תעירי אותו באמצע הלילה או מוקדם בבוקר כדי לעשות משהו למענך (כמו למשל ארוחת בוקר)
תבקשי ממנו לשבת ערום על 4 כשאת לבושה ותסתכלי עליו... זה יקל עלייך את הנושא...
יש לי עוד רעיונות טובים איך להתחיל אם תרצי, פני אלי בפרטי
amy​(נשלטת)

Re: תראי...

amy​(נשלטת) • 13 בינו׳ 2009
יקטרינה הגדולה כתב/ה:
אם האופי שלך הוא של בחורה מתוקה אז תשתמשי בזה גם בסשן,מלכות הן לא אמורות להיות גנריות,משוכפלות אם את גם במיטה מתוקה וורודה אז תקני שוט ורוד עם פפיון סגול ונצנצים ותביאי אותה בציוויים עם חיוך וצחקוק-מה שמחרמן ומה שעובד הוא תמיד מה שנכון לך.

נכון מאוד. ולדעתי, אין סקסי יותר מסדיזם מחוייך icon_twisted.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 13 בינו׳ 2009
הכי חשוב תהי עצמך,

לא צריך לשחק משחקים ולהעמיד פנים אלא אם כן באמת מדובר סתם במשחק.

מה שמאפיין שולטת זה הבטחון העצמי - האסרטיביות.

תעמדי על כך שרצונך יבוצע, בין אם בקטע המיני ובכל עניין. תדאגי שיגשים את כל הפנטזיות שלך ושיעמוד לרשותך.

מה מתאים לו, מה מדליק אותו, איך לדבר איליו - כל זה לא רלוונטי. זה לא נושא לדיון. רק את קובעת ואת לא צריכה לצעוק או לקלל אם לא ממש בא לך.

תחשבי שיש לך כוחות על טבעיים ואת יכולה לכפות עליו מה שאת רוצה וגם להעלים אותו אם בא לך. - אז או.קיי אין לך כוחות על טבעיים - אבל הכוחות שיש לך מספיקים ואם לא מתאים לו אז שיעלם.

יעלם - אלא אם כן את מוכנה לפשרוות - אבל אז השליטה שלך לא בדיוק שליטה ואת עלולה למצוא את עצמך למעשה נשלטת יותר ויותר על ידי דרישותיו - מה שנקרא שליטה מלמטה.
השפוט של דוויל

ממממ....

השפוט של דוויל • 13 בינו׳ 2009
אפשר להתחיל בכך שתשימי משהו בפרופיל.............
Morticia
Morticia • 13 בינו׳ 2009
Sigurd כתב/ה:
הכי חשוב תהי עצמך,

לא צריך לשחק משחקים ולהעמיד פנים אלא אם כן באמת מדובר סתם במשחק.

מה שמאפיין שולטת זה הבטחון העצמי - האסרטיביות.

תעמדי על כך שרצונך יבוצע, בין אם בקטע המיני ובכל עניין. תדאגי שיגשים את כל הפנטזיות שלך ושיעמוד לרשותך.

מה מתאים לו, מה מדליק אותו, איך לדבר איליו - כל זה לא רלוונטי. זה לא נושא לדיון. רק את קובעת ואת לא צריכה לצעוק או לקלל אם לא ממש בא לך.

תחשבי שיש לך כוחות על טבעיים ואת יכולה לכפות עליו מה שאת רוצה וגם להעלים אותו אם בא לך. - אז או.קיי אין לך כוחות על טבעיים - אבל הכוחות שיש לך מספיקים ואם לא מתאים לו אז שיעלם.

יעלם - אלא אם כן את מוכנה לפשרוות - אבל אז השליטה שלך לא בדיוק שליטה ואת עלולה למצוא את עצמך למעשה נשלטת יותר ויותר על ידי דרישותיו - מה שנקרא שליטה מלמטה.

מסכימה עם דבריך
אבל מבקשת מעט לסייג את הקביעה שמה שמדליק אותו ומתאים לו לא רלוונטי בהכרח.

לפעמים זה כן - לא רק אמנם אבל גם.
אני שואבת הנאה מצפייה בבן זוגי מגורה
וזה, להבדיל מהרבה דברים אחרים שיכולים, דווקא לא גורע משליטה
לעניות דעתי כמובן

icon_smile.gif
ביג-אן

Re: מלכה בתחילת דרכה

ביג-אן • 13 בינו׳ 2009
fatish freak כתב/ה:
שלום, אני א' ואני מאוד רוצה ללמוד לאט לאט איך להיות מלכה.
יש לי מישהו שמאוד אוהב את כל עניין השליטה הזה, והוא כבר די מנוסה בעניין-אבל אני אף פעם לא העזתי לנסות.

רציתי לדעת איך הופכים מנערה תמימה ומתוקה למלכה רעה שמלכלכת את הפה וגורמת לבחור שלה לציית לה.

כבר הרבה זמן שאני מתעניינת בכל הנושא הזה, אבל אף פעם לא העזתי להתנסות עם אף אחד ואף פעם לא יצא לי להיות בסאשיין כלשהוא.

אשמח לקבל כל עיצה שרק תוכלו לתת

כפי שכתבת..כבר יש לך אותו.. והוא בעניין.
מה שנשאר לך זה להתחיל להשתעשע..
לא צריכה להיות רעה מידי או לנבל את הפה..
אני בכלל לא רואה שליטה בעניין של ניבולי פה.
השפלות, קשירות, הצלפות, שיעבוד מיני, כל אלו הם רק חלק קטנטן מעולם השליטה.
תמצאי את מה שעושה לך את זה באמת.
מה שמגרה אותך!!
עם דגש על------ אותך!!
תפנימי שהוא מוכן ורוצה להיות שם לרצונותייך עד אין סוף במסגרת השעשוע ההתחלתי..
ןתהני.
אני אגב, התחלתי עם עבד מתחיל..
הוא בעצמו לא היה עם הרבה ניסיון.. ובין מבוכה אחת לשניה מצאנו מה יש באמצע..
עם הזמן... כשלמדתי מה אני אוהבת, כש"התעצמתי" הבנתי שאני בכל מקרה אוהבת אותם לא הכי מנוסים..
ככה הם ממש ממש מרוגשים. ממש אבל.
וזה עושה לי טובicon_smile.gif
Mexican lady​(שולטת)
Mexican lady​(שולטת) • 13 בינו׳ 2009
אחלה עיצות, תודה לכולם!

למי ששאל, הרצון ללמוד ולדעת על עניין השליטה בא ממני, והוא היה זה שנתן לי ת'מוטיבציה להתחיל להפנים את זה...עד עכשיו לא העזתי כי גם לא היה לי עם מי.

בנתיים אני יודעת שיש לו פאטיש לכפות רגליים, שהוא אוהב ניבוליי פה והצלפות, כל הדברים האלו יכולים לשחק רק לטובתי (יש לי פה די מזוהם icon_twisted.gif , אני חולה על הצלפות(מניסיון מאוד קטן)...ואני נרתעת ממגע בכפות הרגליים מה שיכול להדליק אותו עוד יותר מכיוון שהאיבר הזה אצלי די קשה להשגה icon_smile.gif)

אני פשוט מקווה שזה לא ייראה לו כמשחק, כי בפעם הראשונה שניסיתי זה לא הלך כל כך, ואני מחפשת את מה שיוציא ממני את הדברים האמיתיים החוצה.