בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסיכום

לי-און
לפני 15 שנים • 23 בינו׳ 2009

לסיכום

לי-און • 23 בינו׳ 2009
חמש וחצי חודשים מאז הפוסט הקודם שלי,
זה לא בסדר מצידי אבל להגנתי אני יכול לומר כי אני עובד בשתי עבודות,
גם לומד וגם מחפש אהבה,
( כן גם פה, למה אתה צוחקים!!!)

חמש וחצי חודשים מאז שחזרתי לכאן ב"סערה" והנה בקצרה, קצת באיחור, סיכום הבדסם הלא רשמי לשנת 2008 ואני מדגיש לעניות דעתי הבלתי קובעת,

יש שני סוגים של אנשים שנהנו בגדול ב"כלוב" והם השולטות והשולטים, השולטים מינית והשולטות כספית.
על מנת לא להלהיט עכשיו ציבור שלם של מלכות ושולטים למיניהן לא אפרט יותר מדי. ויש גם כמה בודדים שהם יוצאים מן הכלל.
די להסתכל בבבלוגים של נשלטות בוכיות שהמאסטר השתעשע איתן קצת והמשיך הלאה, מילא אם היו בנות 20 אבל מעל 35, מה לא הספיק לכן, ודי להסתכל בלוח המודעות ולראות ש- 946 עבדים מחפשים מלכות ורק 162 מלכות מחפשים עבדים, נכון ש- 162 זה לא רע אבל לפחות 150 מתוכן הן בתשלום.
תופעת המלכות בתשלום המוסוות לא פחתה לצערי אבל מסתבר שכמות ה"פראיירים" לפחות על פי התלונות בפורומים הולכת ופוחתת ועל זה אני שמח. אגב "פראייר" אין הכוונה למישהו שיכול להרשות לעצמו 500 שקל על ליקוק מגף או נעל אלא למי שלא יכול להרשות לעצמו וזה קצת מפריע לי, נראה לי שהרבה אנשים חרמנים לרגע ואחרי זה מרגישם מנוצלים. 500 זה כסף קטן יש כאלה שאיבדו את כל המשכורת החודשית שלהם על כלום והם עצמם היו מודים בזה אם היו יכולים.
הבעיה היא שאף נשלט לא יבוא להגיד: "בואנה נסעתי לירושלים קניתי תחתון מאיזה מישהי ב- 500 שקל וחזרתי, כמו שהציעה לי איזה מישהי חדשה פה לקשר רציני לדבריה.
לא הפריע לי לשלם 500 שקל על התחתונים כי תיארתי לעצמי שזה בטח קלווין קליין הבעיה שעם הדלק עד ירושלים וחזרה זה כבר נהיה לי יקר. ומה אני לא יעצור בדרך לאכול משהו.
לפחות שיכתבו מלכה בתשלום לפעמים אפילו לא כתוב שולטת אתה חושב הנה מישהי חדשה אולי היא באמת בעניין אתה מנסח הודעה יפה, בסוף היא אומרת לך: "אם אתה רציני בוא למפגש היכרות
בתשלום", ראיון עבודה בתשלום אני הולך לראיונות עבודה באתרי היכרות אחרים בחינם, למה פה זה עם כסף מישהו יכול להסביר לי!
תופעה נוספת שחורה לי ושוב אני מדגיש לעניות דעתי הבלתי קובעת זה המתחלפות שזה מה שאני מחפש, לא מספיק שאין הרבה אז יוצא שכולן נשלטות, שוב פעם אתה מנסח הודעה יפה שולח בסוף אתה מגיע למסנג'ר והיא עונה לך פעם בשעה אם בכלל בגלל שהיא באמצע השיחה עם המאסטר שלה.
מחר הוא זורק אותה וממשיך הלאה אבל זה עוזר לך, מה שגם לה עצוב עכשיו, לא יודע,
זה קרה לי כבר כמה פעמים, מה בגלל שאני אמרתי "היי, מה שלומך", והוא אמר "היי כלבה" זה מצדיק את הנצחון הלא חוקי שלו בקרב המכור מראש,

ועצה לסיום אם אתה לא שולט ואת לא מלכה הדרך הטובה ביותר להכיר מישהי שהבדסם לא זר לה
היא במסיבות. אל תבזבז זמן יקר צא למסיבה פעם פעמיים, אתה בטוח תכיר.
ואגב הסנדלר הולך יחף כי אני במקום להיות במסיבה הלכתי להרוג את עצמי על ההליכון ועכשיו אני פה.
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 23 בינו׳ 2009
אתה אומר שהשולטים פה נהנים ועושים חיים,
יחד עם זאת אתה מגדיר את עצמך כמתחלף,
להבנתי זה מישהו שנהנה משני הצדדים, לשלוט ולהשלט,
אז אולי תתחיל עם צד אחד שלך, הצד השולט,
בטוח שיהיו לך הרבה יותר הזדמנויות להכיר, תתמקד במתחלפות,
וכשתבוא האחת שתחפש,
תוכל גם להורות לה לקחת שליטה מפעם לפעם
לי-און