סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות - עוצו לי

מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 11 בנוב׳ 2003

בנות - עוצו לי

מוש​(נשלט){k} • 11 בנוב׳ 2003
השעון צלצל כמו בכל יום - בדיוק בשבע.
רק שאתמול בלילה הוצאנו את הפוך...
והיא יצאה מהמיטה, ואני נשארתי עוד כמה דקות וקיוויתי שהיא תחזור,
והתפנקתי עוד טיפה על הריח והחום והפנטזיה (טוב נו, קצת גירבצתי עם הזקפת בוקר)
ואז קמתי גם אני, ובגדים, ולהוריד את הכלב, ולהלביש את הילדה ידה ידה ידה יצאנו.
ואז אני בעבודה ולא מצליח להתרכז. ומתקשר אליה סתם, ולא אומר לה כלום. אפילו לא שאני מתגעגע אליה, ככה סתם. כלום.
ויודע שגם היום הזה יהיה ארוך מידי, והיא תהיה עייפה בערב, ו...
ובכדי לקצר את היום אני חייב להתרכז בעבודה, אבל לא מצליח.
הנה עובדה - אני כאן וכותב לכן.
ומשהו בחממה הנשית הזו כאן, שמידי פעם אני פולש אליה בחשאי, גורם לי לשאול אתכן,
בנות, מה עושים?

אההה לא. אני לא באמת מצפה לתשובה. רק רציתי לשאול את השאלה...
pam
pam
לפני 20 שנים • 11 בנוב׳ 2003
pam • 11 בנוב׳ 2003
לא ממש הבנתי איפה הבעיה, אבל נשמע לי שאתה החלום של כל מלכה. icon_smile.gif
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 12 בנוב׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 12 בנוב׳ 2003
חלום? אני?
חלום בלהות אולי.
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 12 בנוב׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2003
מוש יקר...יש משהו בנשים ,שתמיד יעשה אותן מסתוריות ,החום שבהן הוא משהו שאין להסביר כי הוא נובע מרגש בלבד , פועם חזק מפנים ומשפיע כמו סם... icon_wink.gif
הגברים - יש להם מעלות אחרות ,כל אחד שונה .
אבל מבינה על מה אתה מדבר... (וכן ,גם לי אין תשובה ((-: למרות שאני אישה)
אל תנסה להגדיר לדעתי, זרום עם זה
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 15 בנוב׳ 2003

מצטער שאני פולש למחוזות לא לי, אבל...

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 15 בנוב׳ 2003
הייתי חייב לומר לך, מוש, למרות שמבחינה לוגית טהורה, הסך הסמאנטי של השאלה שלך הוא 0, והיא היתה תוקעת כל מחשב (אתה בעצם מבקש פיתרון לבעיה שאתה לא מסוגל לנסח אותה....) -

אני מבין כל כך טוב על מה אתה מדבר... אז הבעיה נשארת בעיה, ואני לא יודע להגיד לך מה עושים (מפסיקים לאהוב? מה פתאום....), אבל אולי זה ינחם אותך לדעת שזאת לא רק הבעיה שלך......

ותוך כדי שאני כותב פתאום עולה לי מחשבה, גם היא לא קוהרנטית כל כך, אבל - אולי כדאי לנסות להמציא מילים חדשות? אולי חלק מהמצוקה היא שאחרי איזשהו זמן, להגיד שוב ושוב "אני אוהב אותך" כבר נראה קצת כמו תקליט שרוט, שבלוני ולא מקורי, ומאבד משמעות.

יותר מזה, כל מי שכבר אמר למישהי "אני אוהב אותך", ואחר כך פתאום פגש את אותה אחת שמעוררת בך עוצמות אהבה חדשות לגמרי, מבין את הבעיה - פתאום שלוש המילים האלו נראות חלשות מדי, לא מבטאות את מלוא עוצמת הרגש.

אז אולי דווקא יצא מכאן משהו טוב? בנות, אם תרשו לי, הייתי רוצה להכריז כאן על פתיחת שרשור חדש - למציאת המילה שהיא יותר מאהבה. ואל תנסו לחפש במילון - אין שם משהו מספיק טוב וקולע. צריך להמציא משהו חדש....

רעיונות?

ואולי בכלל השלכתי את הבעיה שלי עלייך, מוש, ואתה התכוונת למשהו אחר לגמרי - אני מקווה שתסלח לי....
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2003
ציטוט: פתאום שלוש המילים האלו נראות חלשות מדי, לא מבטאות את מלוא עוצמת הרגש.

אפרוח קטלני אתה צודק כל כך במה שאמרת כאן וזה פשוט משפט שמבטא את זה ...למצוא מילה אחרת שמבטאת יותר ? גם אני ניסיתי והגעתי למסקנה ,שהשפה לעיתים...בוגדת בנו. שעם כל המילים הקיימות אין משהו שייתאר , כשרוצים לומר משהו שמתאר כל כך ולא מצליחים ,או שאומרים משהו שאינו מתאר טוב , לא מבטא מספיק...הגעתי למסקנה שמילים הן לא הדרך , וזה פשוט שם ,במבט בעיניים ,במעשים...
אחרי שעושים , מצילחים לבטא את זה יותא טוב גם במילים...אך עדיין - אין מילה שכזו...אולי צריך להמציא מילה חדשה ? (:

ואולי אהבה היא משהו אקזסטנציאליסטי בכלל ולא משהו פואטי כל כך ? אולי אם תיקח לדוגמא רגע אחד בחיים , ותביט על מישהו שרוחץ כלים בשביל מישהי או סתם מכסה אותה בשמיכה בבוקר ,תראה אהבה ? (וזה ייראה אחרת אם יעשה את זה מישהו שאינו אוהב אותה )
זה חמקמק ,זה פשוט שם ,בתחושות...
pam
pam
pam • 15 בנוב׳ 2003
בכל מקרה, העיניים, ההתנהגות והמעשים מדברים הרבה יותר טוב מכל מה שאוצר מילים יכול להגיד. למרות שלא נראה לי שאת סובלת ממחדל מילים, אינפי. את גדולה ומיוחדת בהתבטאות שלך.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2003
פאם כאן את טועה...דברים אינם תמיד כפי שהם נראים יקירה...
סובלת ממנו יותר משאת יכולה לתאר...(:
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 16 בנוב׳ 2003

מוש, סליחה ומחילה

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 16 בנוב׳ 2003
אני חושב שאני קצת גונב לך את השרשור...
אבל אני מקווה שאתה מבין, ושיש בינינו אחוות גברים המצוקה.

פאם, אינפי, מה עושים כשמילים הן כל מה שיש לך? או כשמילים הן כל מה שמרשים לך שיהיה לך? כשבגלל סיבות כאלה ואחרות, אתה חייב לאהוב מרחוק? כשאין שום אפשרות לבטא את עצמך במבט, שבאמת שווה אלף מילים, ולא במגע, ולא בשפת גוף? כשאפילו המילה המדוברת היא מחוץ לתחום בשבילך, ואתה לא יכול להביע את הרגשות בטון הקול? מה עושים אחרי שכותבים "אני אוהב אותך" בפעם המיליון, ואז מגלים פתאום שאתה אוהב אפילו יותר ממה שאהבת אתמול?

אני לא באמת מצפה לפיתרון, או לתשובה. אבל גם לא באמת ציפיתי לאהוב כל כך. ומרחוק. יש הפתעות בחיים. אולי תהיה לי עוד אחת כאן?