בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת שמח - קליבר

natti​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 24 בינו׳ 2009

יום הולדת שמח - קליבר

natti​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2009

חבר יקר שלנו
ביום המיוחד שלך
יום ההולדת שלך
cheerleader.gif cheerleader.gif
נאחל לך צרור ברכות
שתהיה מאושר
שתחגוג כאילו אין מחר
dance.gif dance.gif
שתהיה לך שנה
של עונג והרבה הנאה
שתשאר אתה כפי שאתה
עם הלב הענק שלך
שתמיד תהיה מוקף
באנשים שאותך אוהבים כל כך

אז מאיתנו ומכל הלב
המון המון מזל טוב

W & n

זרה מוכרת
זרה מוכרת • 24 בינו׳ 2009
מזל טוב לאיש עם הלב הענק.
ציניקן אמיתי
שיודע להיות שם כשזקוקים לו.

המון אושר, בריאות ואהבה.

ממני.
היולי
היולי • 24 בינו׳ 2009
קליבר

שפע ברכות והמון איחולים לבביים,
flowers2.gif בריאות אושר ואריכות ימים,
נשלחים אלייך עם הרבה נשיקות וחיבוקים
והכי הכי חשוב שיהיה זה עד מאה ועשרים

cheerleader.gif
מקעקעת
מקעקעת • 24 בינו׳ 2009
וגם ממני,

ברכה קטנה ליומולדתך...

בריאות, אושר ורק שמחה שישרו במעונך.

nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 24 בינו׳ 2009
אחשלי! איש ענק, שעיר ונדיר שכמותך.. מזל טוב מכל הלב! שתהייה לך שנה ברוכה מלאת חוויות וסיפוק icon_smile.gif icon_chickkiss.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 24 בינו׳ 2009
מזלטטטטטטטטטטטטטובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב icon_surprised.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 24 בינו׳ 2009
מזלטטטטטטטטטטטטטובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב icon_surprised.gif
קליבר​(שולט)

תודה לכולם וכולן

קליבר​(שולט) • 24 בינו׳ 2009
לפני שנה בדיוק , בערך בשעה הזו , של הבוקר , כמו כל יום עבודה , התרגזות קלה שהפעם
לא נגמרה בכוס קפה והתרגעות . הכאב הקטן התחיל במרכז החזה , עלה במהירות למעלה ללסת שמאל ומשם עשה דרכו בנחת לעבר הכתף , הזרוע , וסיים בקצה האצבעות , כבר לא היה לו לאן ללכת .
התובנה של מה שקורה , או שבאה , או שלא . ידעתי שבערב מחכים לי לחגיגות , ועד בדרך אלי איש חשוב לקחת אותי לארוחת צהריים לכבוד יום ההולדת .
החלטתי להשתעל , כן .. זה מה שעושים לבדוק עם זה "זה" השתעלתי , ו"זה" הפסיק , לרגע , כמו שכתוב , וחזר , הפעם עוד יותר חזק . לא היססתי , אמרתי במשרד אני יוצא , לקחתי את המפתחות של האופנוע , מעיל , קסדה , כפפות . מרגע ההתנעה ועד המיון , הסתכלתי על שעת היציאה , וראיתי מתי אני מגיע , 6 דקות , כלומר זה לצאת לכביש הפנימי , הראשי , לנסוע להכנס , לחנות לנעול .זהו
ביון אמרתי שיש לי התקף לב אה וכן , גם ויש לי היום יומולדת , זהו יצאתי מהארון , הפקידה הסתכלה על הגבר הקצת גדול במעיל של אופנוענים , מחזיק ביד קסדה אבל החליטה לקרוא לאחות המיון .
זו באה , הסתכלה ושאלה , למה אתה חושב ש.. עניתי בבהירות ופרטתי את הסימנים .
ואז היא שאלה , והגעת עם האופנוע , כן עניתי , ויש לך היום יומולדת ..... אתה חושב שפה זה המקום לחגוג ? בטח אמרתי , אם את פה ואני פה אנחנו יכולים לחגוג , לא ?
עכשיו הבנתי שאני יוצא מזה , אבל לא יודע איך ...

עברו עוד 3 ימים , במהלכם שכבתי במיטת בית חולים שאוסרים עלי לנוע מה שברור לכן שלא קוים , ניסו לגלח את הפרווה המפוארת שלי , כדי שהאלקטרודות יוכלו להיצמד , ולא הצליחו , אז עשו חורים קטנים יחסית עם מכונת תספורת , כלומר אני עשיתי, בראשון בבוקר , לקחו אותי לצנתור , שזה הליך שגרתי כבר , כלומר כל מי שמגיע עם הסימנים הנכונים בגיל הנכון , מצונתר. את התהליך הזה עושים מדרך כלל מעורק המפשעה , אצלי החליטו לעשות את זה מעורק היד מה שאיפשר לי כבר אחרי שעות ספורות לקום מהמיטה , ואחרי עוד יום לצאת משם ל-"שיקום"

אז לא כתבתי בלוגים שלמים על זה , על מי עזר לי ומי לא , יחד עם זאת אני רוצה להודות לכל הבנות שהגיעו לסייע לי בבדיקת הציוד והכושר , לכל אלו שתמכו בי תוך כדי ואחרי והנה אני , היום , שנה אחרי , קצת יותר רזה , קצת יותר מבוגר ואולי קצת יותר בריא .
Afroditi

מזל טוב

Afroditi • 24 בינו׳ 2009
אמנם הכרות קצרצרה לבינתיים, אבל לא מונע ממני לאחל כל הטוב שבעולם.

בריאות, אושר, שמחה ואהבה.

ושכל שנה תחגוג שוב את השנים שיבואו בכיף.

10x2.gif birthday.gif 10x2.gif birthday.gif