לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחאתי על הדרס קוד

צארינה
לפני 15 שנים • 28 בינו׳ 2009

מחאתי על הדרס קוד

צארינה • 28 בינו׳ 2009
ברצוני להביע את מחאתי בפני אורלי ואייר היקרים, וזאת כמובן עם כל הכבוד הראוי לכם ולאירועים המלבבים שאתם מארגנים.
לא יודעת, אולי אני משוגעת, אבל באמת שלא ממש עושה לי את זה להידחק למחוך כשערב שלם של פיזוז או סישון נמצא לפני, או לחילופין לחפור בארון למצוא איזה פריט שחור ללבוש, כאשר הצבעים השולטים אצלי הם חום, ירוק, ורוד, ולבן. ממתי בדסמ הוא תלוי בגדים? מדוע אינני יכולה לבטא את מי שאני בצורה שאני רוצה לבטא זאת, בלבוש שאני רואה לנכון? אז כן, אני מסכימה שג'ינס איננו מכובד, ואין בעיה להוציא ג'ינס מהרשימה. אבל מה עם חליפה אלגנטית, או שמלה, דברים שבאמת גורמים לבחורה להרגיש מלכותית, ולא זנותית כדוגמת חצאית הויניל שתלויה בארוני מיותמת?
אני חושבת שהדרס קוד שלכם הוא לא מידתי, ואני מבקשת שתשקלו לפתוח פתח פלורליסטי לאנשים שהם חלק מהקהילה, נרשמים אצלכם ברשימות, ורוצים ללבוש את מה שהם רואים לנכון, במיוחד לאור העובדה שהמחיר שאתם גובים בכניסה הוא לא פעוט, והתמורה אמורה להיות בהתאם. זה לא ימעיט מהיות המסיבה מסיבת נישה לקהילה סגורה, להיפך, אולי זה אפילו יהפוך את העניין להרבה יותר מעניין!
ושוב, אין לי שום מילה רעה על המסיבות שלכם, תמשיכו לעשות עבודת קודש.
שלכם, צארי.
צארינה

תגידו, יש עוד אנשים שמסכימים איתי?

צארינה • 28 בינו׳ 2009
או נשים?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 28 בינו׳ 2009
לא חושבת שלא יכניסו אותך לבושה בחליפה ושימלה, להיפך -
מנסים לעודד לבוש שונה, מיוחד, חגיגי
ואם תסתכלי היטב תגלי רבים, בעיקר גברים, לבושים בגינסים ובחולצות לאו דווקא שחורות.

אם כבר למחות הייתי מוחה על השעה המאוחרת ועל 2 מסיבות ביום חמישי ואף אחת בשישי.
שלא לדבר על שני שרשורי הפרומושיין המוקפצים ללא הפסקה ע"י חברים/שותפים לעסק.
אחותופל

דרס קוד צבעוני

אחותופל • 28 בינו׳ 2009
אני גם חושבת כמו אושה: שאם תבואי בלבוש שהסגנון שלו מתאים לדרס קוד, הצבעים לא כל כך משנים.
אני כבר עשיתי זאת (שמלות או חצאיות - לא שחורות ולא היתה בעיה).

ואם את עדיין בספק, תשאלי את ה ת נ ש מ ת בפרטי לגבי זה (היא תהיה הסלקטורית מחר בכניסה אצל אורלי).
ובליין הספייס אולי את TINYDANCER? נסי ותהני!
Tish Adams
לפני 15 שנים • 29 בינו׳ 2009
Tish Adams • 29 בינו׳ 2009
מצטרפת להמלצה לפנות לסלקטוריות.
בטוחה שתוכלו להגיע לבגד שגם תהני ללבוש וגם יתאים לאווירת המסיבה.
ההסבר פשוט: עם דברים שמוכחים שוב ושוב בשטח, קשה להתווכח עד בלתי אפשרי.
הוכח שהלבוש במקרה של מסיבות מסוג אלה כן קובע. אם הוא מהווה אמירה מסוימת ו/או מבדיל את מסיבות הפטיש ממסיבות רגילות.
לא המצאנו את קוד הלבוש. הוא נדרש בכל מסיבת פטיש ברחבי העולם ושם אגב, שחור מינימאלי נשאר בחוץ.
תחשבי על מפגש אופנוענים – את רואה את כל החבר'ה במעילי עור או שאת מדמיינת אותם בבגדי מלמלה ורודים וצעיפי פשתן צבעוניים?
icon_wink.gif
diablo666​(שולט)
diablo666​(שולט) • 29 בינו׳ 2009
Tish Adams כתב/ה:
מצטרפת להמלצה לפנות לסלקטוריות.
בטוחה שתוכלו להגיע לבגד שגם תהני ללבוש וגם יתאים לאווירת המסיבה.
ההסבר פשוט: עם דברים שמוכחים שוב ושוב בשטח, קשה להתווכח עד בלתי אפשרי.
הוכח שהלבוש במקרה של מסיבות מסוג אלה כן קובע. אם הוא מהווה אמירה מסוימת ו/או מבדיל את מסיבות הפטיש ממסיבות רגילות.
לא המצאנו את קוד הלבוש. הוא נדרש בכל מסיבת פטיש ברחבי העולם ושם אגב, שחור מינימאלי נשאר בחוץ.
תחשבי על מפגש אופנוענים – את רואה את כל החבר'ה במעילי עור או שאת מדמיינת אותם בבגדי מלמלה ורודים וצעיפי פשתן צבעוניים?
icon_wink.gif

טיש .... אופנוענים בבגדי מלמלה ורודים???? השתגעת?? חחחחחחחחחחחחחחחחחח
בעצם .... למה לא?? אני הייתי מת לראות איזה יצור ענק ושמן עם זקן ארוך ואופנוע הארלי דיווידון ענק מתחת לבייצים שלו . עם שמלת מלמלה ורודה וצעיף פשתן ורוד... חחחחחח
אם זה לא פטישיסטי אז מה כן ..
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
lady inBlack

Re: תגידו, יש עוד אנשים שמסכימים איתי?

lady inBlack • 29 בינו׳ 2009
צארינה כתב/ה:
או נשים?

דבר ראשון דרס קוד קיים בכל מסיבות הבדס"מ בעולם למיטב ידיעתי את מוזמנת לתקן אותי אם אני טועה..
דבר שני, בתור בליינית כשאני משקיעה בלבוש פטישיסטי ובתור מי שאוהבת לבוש שכזה וסוף סוף מצאה מקום בו יהיה מקובל להגיע בלבוש כזה כגון ויניל, לייטקס, רשת וכ"ו מאוד מאכזב ונותן הרגשה לא נעימה שבליינים אחרים לא מכבדים את נושא הדרס קוד ובעיני מן הראוי מינימום שחור. זנותי? לא זנותי בכלל. יש שמלות ערב-ארוכות [לחסודות שביננו icon_rolleyes.gif ] מדהימות עשויות ויניל למשל.

גם ורוד, לבן ושאר הצבעים יכולים להיות פטישיסטים ומדליקים-למשל חליפת לייטקס לבנה icon_smile.gif

לא מדובר במסיבת היפ הופ הוריי רגילה אלה במסיבות FETISH-BDSM לכן מן הראוי בעיני לפחות לכבד את נושא הדרס קוד שבהן לפחות במינימום.
במסיבות שבכל העולם יכולים לכבד ולהשקיע בלבוש אז למה לא גם אצלנו?
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 29 בינו׳ 2009
שמלות ערב שחורות ואלגנטיות אכן ברוכות אצלינו בספייס ....
כמו כן לגבי הגברים לבוש אלגנטי גם הולך , כמובן מינמום שחור ....
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2009
Air כתב/ה:
שמלות ערב שחורות ואלגנטיות אכן ברוכות אצלינו בספייס ....
כמו כן לגבי הגברים לבוש אלגנטי גם הולך , כמובן מינמום שחור ....

UHH....נראה לי שבדיוק על זה הוא התלונן - החובה לבוא דווקא בשחור.