שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטסטרופה מכה שנית (ושלישית ורביעית, ומי כבר סופרת...)

אחותופל
לפני 15 שנים • 30 בינו׳ 2009

קטסטרופה מכה שנית (ושלישית ורביעית, ומי כבר סופרת...)

אחותופל • 30 בינו׳ 2009
המסיבה אתמול במוגדור היתה פצצתית! המוסיקה, האנשים, האווירה המחשמלת, הצוות המקסים ושוב האנשים, הסשנים המדליקים, התלבושות וכמובן האנשים. נהניתי עד מאוד!

רק תקרית מצערת אחת העיבה לי על הערב המופלא...

השתתפתי בסשן של דיאבלו (ידי הנפץ-שעווה-אש-גיצים ותמרות עשן) 666, ושל אימו (המהממת-מהפנטת-ממגנטת) רטל, הייתי בתפקיד הבחורה שבכלוב התלוי לצד הבמה, ובעודי צופה מרותקת בסשן המתרחש על הבמה, ראיתי בזוית העין דמות אפלה וחורשת רע המתגנבת לעברי בזדון שאין לטעות בו. הדמות נעצרה כמטר מהכלוב בו הייתי נתונה - רחוקה מספיק מהישג ידיי, אך קרובה דיה כדי לבצע את מעלליה הנלוזים.
אני מאמינה שבשלב זה, קהל הקוראות הנבונות מנחש כבר במי מדובר - בנבל המסתתר מאחורי הכינוי "קטסטרופה".

ומה עשה אתו נבל פחדן? עמד לו שם והשליך עליי בוטנים! ולא סתם משליך! זורק חופנים על גבי חופנים ביד רחבה! ולא סתם בוטנים! בוטנים גדולים (מהסוג הזה עם הקליפה) מומלחים אפילו!
ולא תאמרו, היה זה תעלול שצץ במוחו הקודח באותו הרגע, הו לא... הוא תכנן את ה"פעלול הקטן והמחוכם" שלו מזה שעות רבות - מאז שידע שאהיה נתונה בכלוב וחסרת ישע ומגן למשך כל אותו הזמן... אכן פרי מעלליו של אדם רשע ושפל בעל לב שחור כמו חתול שחור טבול בדיו בחצות לילה ללא ירח.

נפגעתי.

לא נשכח ולא נסלח.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 30 בינו׳ 2009

מודה ועוזב? לא בדיוק!

קטסטרופה{Adonai} • 30 בינו׳ 2009
מודה, הייתי במסיבה הפצצתית אתמול אצל אורלי ומודה שלא חשבתי לכתוב בפורום בקשר למסיבה שכן ידוע הוא שאני לא אוהב לכתוב על דברים צפויים.
מודה, לקח לי זמן להתאושש מהמסיבה הזו ורק עכשיו, אחרי שקצתי מסייסטה אני די מאושש ולא נותר לי אלא לחכות ליום חמישי הבא.
מודה, אני מכיר את פותחת שרשור זה ומודה שידעתי מראש שהיא תכנס לכלוב שכן אני מדבר איתה מפעם לפעם מתוך התחשבות בבדידותה.
מודה, יצאתי חוצץ נגד זה והסברתי לה שלעניות דעתי מוצא האדם הוא אמנם מהקוף אבל קוף מקומו בכלוב ולא הבן אדם.
היא כהרגלה לא ספרה את מה שאמרתי לה ופטרה אותי ב"זדיין, מי סופר אותך בכלל יא אדם חשוך".
מודה, נעלבתי קשות ואף שאין ביננו שום דבר רומנטי/מיני חשתי עיקצוץ בלב ואמרתי לעצמי יופי, רוצה כלוב? מה אכפת לי אני.
חופש בחירה.

מודה, אני אדם רחום וחנון וכשאני הולך לספארי עם האחיינים שלי אני מכין מבעוד מועד בוטנים ובננות להשליך לקופים שרק מחכים לזה.
כרחום וחנון עוד לפני המסיבה הייתי באיזה בר שכונתי ולפני שיצאתי משם שאלתי אם יש להם בננות אבל היו להם רק בוטנים.
לקחתי חופן בוטנים למקרה שרחמיי יצוצו ברגע שאראה אותה בכלוב.

כן, השלכתי לעברה בוטנים מובחרים מתוך רחמים על שהותה בכלוב קטן, על ארבע ורק חסר היה שתושיט יד כמו הקופים ההם מהספארי.
אני לא רואה שום פסול בכך אלא ההיפך. התחשבתי בה וזרקתי לעברה אוכל.
אני מתפלא שאני הייתי היחידי אבל כבר התרגלתי להיות צדיק בסדום.

ה-טעות הגדולה שלי ועל זה אני מתייסר ואם תרצו תוקיעו אותי מהקהילה בשל אותה טעות, הטעות היחידה שעשיתי היא שלא השגתי בננות.

אני מוכן לקבל עלי כל עונש.

שבת שלום.
אחותופל
לפני 15 שנים • 2 בפבר׳ 2009

זדיין

אחותופל • 2 בפבר׳ 2009
זדיין, מי סופרת אותך בכלל יא אדם חשוך!
קטסטרופה{Adonai}

Re: זדיין

קטסטרופה{Adonai} • 2 בפבר׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
זדיין, מי סופרת אותך בכלל יא אדם חשוך!

זדיין?

יש לך אומץ להכנס לכלוב גם השבוע?
נו נראה אותך..
אחותופל
אחותופל • 2 בפבר׳ 2009
אולי...
ואולי בשבוע הבא... ואולי שבוע לאחריו.

לא משנה מתי - תנסה שוב את התעלול הזה ותצטרך לשתות שייק בננה-בוטנים דרך קשית!
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 2 בפבר׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
אולי...

אני ממליצה לדחוף לו זונדה.

יותר יעיל מבחינה תזונתית

יותר נאה מבחינה חזותית.

וכואבבבבבבב
קטסטרופה{Adonai}

אולי..

קטסטרופה{Adonai} • 2 בפבר׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
אולי...

הנה גיליתי סדקים בבטחון העצמי שלה.
נראה לי היא באמת שפחלולה...
אחותופל
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021

איזה יופי, זכיתי בהתערבות!!!

אחותופל • 4 באפר׳ 2021
עבור: אדם אחד יחיד ומיוחד שהיה סתום מספיק כדי להתערב איתי - שתמיד צודקת - כשכל מה שעומד לצידו זה הזכרון הרעוע והמחורר שלו.

הנדון: התערבות.

אדון גברת נכבד!

נכון שעברו מאז כ-12 שנים, אך האמת מעידה כי:
בניגוד לטענתך הנחרצת כי האירוע המדובר התרחש בדאנג'ן הישן, ברור מהפוסט והציטוט להלן כי מקום האירוע היה במועדון המוגדור.
המוגדור הינו מועדון שהיה ממוקם בזמנו ברחוב בן אביגדור 17.
ליתר דיוק זו היתה מסיבת הפתיחה של הליין החדש של אורלי במועדון המוגדור לאחר סגירתו של הנו לימיט.
למקרה ותנסה לטעון כך בהמשך כדי להתחמק מתשלום - אציין כי המוגדור לא היה מעולם שם של ליין שהתארח בדאנג'ן, לא התקרב לדאנג'ן, לא שיתף פעולה עם הדאנג'ן ובטח שלא היה ממוקם ביפו העתיקה בתוך/ליד/ מעל/מתחת/במימד מקביל לדאנג'ן הישן.
להלן הציטוט הרלוונטי מהפוסט מתאריך 30.1.2009 -

אחותופל כתב/ה:
המסיבה אתמול במוגדור היתה פצצתית! המוסיקה, האנשים, האווירה המחשמלת, הצוות המקסים ושוב האנשים, הסשנים המדליקים, התלבושות וכמובן האנשים. נהניתי עד מאוד!

זהו.

הנך מתכבד לזכות את חשבוני בסך של 1,000 שקלים חדשים טבין ותקילין. אפשר גם דרך ביט או פייבוקס.
ופעם באה לחשוב פעמיים לפני שמתערבת איתי... איתי!!!
או שלא. אין לי בעיה להרוויח שוב כסף קל כל כך.
אחותופל
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
אחותופל • 4 באפר׳ 2021
והיי!
מה שעוד יותר מדליק בקטע, אדון נכבד, זה שאתה מנוע מלהגיב כאן...
זו המקבילה הוירטואלית לכך שאתה קשור וחסום עם גאג בפה.
ומושפל
ללא יכולת לענות בחזרה.
וזה תמיד נחמד, אבל כשזה קורה למישהו עם פה גדול כשלך - זה פשוט תענוג.
    התגובה האהובה בשרשור