סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

bondage-a-go-go

Halrloprillalar
לפני 15 שנים • 2 בפבר׳ 2009

bondage-a-go-go

Halrloprillalar • 2 בפבר׳ 2009
היינו ב- bondage-a-go-go

נראה ששני המועדונים הפעילים ביותר באזור סן פרנסיסקו הם sitadel ו- bondage-a-go-go, כאשר sitadel הוא הגדול שבניהם. אבל בדומה לארצנו הקטנטונת גם ב- SF אין כנראה מספיק סוטים כדי לחגוג יום-יום והמסיבות הגדולות מתקיימות רק פעם בשבוע – ביום רבעי ב- bondage ובשבת ב- sitadel. בשבת לא היינו שם, כך שהבחירה שלנו הוגבלה למועדון אחד בלבד.
היו לי ספקות בקשר למקום. האתר של bondage-a-go-go נראה עתיק, לא מעודכן כבר זמן רב. המועדון פועל משנת 93, ולמקומות כאלו יש נטייה להזדקן יחד עם הקהל. היה לי חשש שנפגוש שם בעיקר חתיירים מזוקנים בעלי כובעי קסקט מעור. שקלתי לוותר על החוויה. אבל בסופו של דבר לקחנו סיכון ובחשש מה התייצבנו, אני והדולפינה, ברחוב מס 4 בעיר התחתית של סן פרנסיסקו.

המקום מקסים.
מעל הכניסה התנוסס שלט עליו מצוירים אזיקים.
בכניסה עמד סלקטור, ידידותי למדי. הוא זיהה מיד שאנחנו זרים, בירר מאין ונדב את ידיעתו בשפת הקודש שהסתכמה במילים "שמן" ו- "שרמוטה", מה שעשה אותי משועשע ואת הדולפינה תוהה בקשר להתאמת לבושה לאירוע. נכנסנו פנימה, שילמנו 10$ ועלינו במדרגות לקומה השנייה.

שני הערות בקשר למספר 10:

דבר ראשון – שימו לב שהמחיר הוא חצי ממה שמשלמים בארץ. נו טוב, אמריקה.
דבר שני – השעה הייתה עשר בערב. המסיבה מתחילה בתשע ונמשכת עד שתיים בלילה. האמריקאים האלו באמת ילדים טובים, מתחילים וגומרים מוקדם, כי צריך גם לישון, לא ?
אני חושב ששני ה- "עשרים" האלו לא היה מזיק לאמץ גם בארץ.
אם כבר נגררתי להשוואה הבלתי נמנעת, אז יש דבר אחד שלא היה שונה –
בכניסה למועדון היו תלויים שלטים המבקשים להגיע בדרס-קוד מתאים ומאיימים בהוצאה להורג על כל מי שלא, אבל בפועל הסלקטור הכניס את כולם והסתפק בנו-נו-נו למי שלא היה לבוש לטעמו.
אם כי רוב האנשים הגיעו לבושים כמו שצריך.

במועדון יש שתי קומות. בקומה עליונה (שאליה מגיעים מהכניסה) יש בר, כמה ספות וכורסאות ו- play area בה מתרחשים בו זמנית 2-3 סשנים. בר מגיש משקאות וגם אוכל, ויש שולחנות קטנים שאפשר לשבת לאכול ולצפות גם בסשנים וגם על רחבת ריקודים למטה. היו הרבה אנשים, בדיוק בכמות הנכונה לגודלו של המקום. היה הרבה מה לראות. דרס-קוד דומה למה שיש בארץ, אבל יותר מגוון. ראיתי למשל שמלות ווניל בצבע צהוב, וראיתי מי שהוא בשריון אבירים, ומי שהיא מטר שישים על מטר שישים עטופה במחוך אדום ומכנסון ווניל אדום מבהיק ועליו חצאית קצרה שהזכירה לי סצנת "אגם הברבורים" מסרט "פנטזיה" של ואלט דיסני. לחמודה היה גם בן לוויה תואם.

בקומה תחתונה יש בר נוסף, רחבת ריקודים גדולה ומשקעת וחדר אישון. כן, חדר אישון. האמריקאים ילדים טובים ומחונכים (כבר אמרתי?), הם לא מעשנים ככה במועדון, אלא רק בחדר נפרד המיועד לכך. זו פעם ראשונה שיצא לי לבלות במועדון בלי שהסירחון המגעיל של סיגריות דבק אל בגדי.
קבוצת גיל הבולטת הייתה 20 עד 30, אבל היו נציגים מכל שכבות הגיל. בלט מאוד הערום – מספר הערומות באופן חלקי או מלא היה יצאה דופן , ולרוב הערומות היה מבנה גוף מצוין. ערומים לא ראיתי, וטוב שכך. ערומים לא ממש עושים לי ...
ואם כבר מדברים על אופנה, אז הטרנד החדש בבגדי פטיש הוא גרביוני רשת קרועים. אני אומנם כבר התרגלתי לחורים בגרביונים שנגרמו מסיבות ענייניות, אבל החורים שראיתי שם ללא ספק נעשו בכוונה. אני בכלל לא מבין איך בעלת החורים הצליחה ללבוש אותם ...
היו גם לא מעט הומואים וטראנסיות. מבחינת העדפות המגדריות הקהל היה יותר מגוון מאשר במסיבות פטיש אצלנו, למעט אולי המסיבות שמארגן טראני שבהם עדיין לא יצא לי לבקר.

באזור המשחקים התקיימו כמה סשנים במקביל ואת רוב זמנינו בילינו בלהסתכל. היה שם זוג נחמד בהיפוך מגדרי. הבחור היה עם חזייה וחצאית מיני, החברה שלו הייתה במכנסיים ועם פלג גוף עליון חשוף. היא הייתה שעונה על הצלב ודום משועשע הצליף בה בכל אביזר אפשרי, עד שהביא אותה ממצב של גרגור מגורה עד ליללות של ממש. באותו זמן דום אחר דגדג מי שהיא קשורה עם המון חבל בתנוחה מוזרה עם רגל אחד באוויר. המבט על פניה ועיניה העצומות העידו שהייתה בדיוק במצב בו רצתה להיות.
הזוג לידינו, שנראו כבני 18 לכל היותר, הסתכלו וחייכו באושר.

אחרי המדוגדגת נכנסה לרחבת המשחקים בחרוה שעשתה את עצמה מטומטמת, וסכמה עם דום, שעשה את עצמו ליצן, שהוא יחטיף לה 12 מכות בישבן. אבל הוא בכל פעם התבלבל בספירה והתחיל מחדש. הוא בקש עזרה מהסובבים והם ספרו יחד איתו, אבל בסביבת מכה העשירית או האחת עשרה תמיד התבלבלו ונאלצו להתחיל מחדש. אני חושב שהיא חטפה שם איזה מאה – מאתיים הצלפות, אם כי לא חזקות במיוחד.

זוג טראנסיות נכנס. פנים בעלי תווים גבריים נוקשים, גבוהים ושירירים, בפאות שלא ישבו עליהן טוב. הם נראו כמו עופות מוזרים והביטו מסביב במבט חשדני. הטרנסיות התיישבו בכורסאות לא הרחק מאזור המשחקים ובשפת גוף ברורה ושידרו לכל עבר "עיזבו אותנו בשקט".

למטה הייתה רחבת ריקודים גדול ומאובזרת, מלאה הכדורי מראות ותאורה. לצידה במה ועליה שלושה נערי קולדג' שניגנו שירים של נערי קולדג'. בלונדה שנראתה כמו אחת שנערי קולדג' אמורים לשלם לה, עמדה על הבמה ועשתה פרצופים. לפעמים גם שרה.
הקהל ברחבה לא רקד. הם עמדו והסתכלו על הנגנים ועל הבלונדה. מוזר. אני חושב שהם כן רקדו אחר-כך, אבל לא ראינו.

בסך הכול מקום מאוד נעים, מלא סוטים נחמדים ועשיר בסשנים ואופנת פטיש מגוונת. מומלץ !
אנחנו בטח נבקר שם שוב בשנה הבא.
קליבר​(שולט)
לפני 15 שנים • 3 בפבר׳ 2009

איזה יופי , רק ספר לי בבקשה

קליבר​(שולט) • 3 בפבר׳ 2009
איזו מוזיקה ניגנו שמה ?

כי משום מה נראה לי שהאומצא -אומפא - אומצא , שמנגנים פה במסיבות לא כ"כ מתאים לBDSM וזה סגנון ישראלי יחודי , ולא כ"כ נעים .

תודה .
zipi62
לפני 15 שנים • 3 בפבר׳ 2009

תודה

zipi62 • 3 בפבר׳ 2009
שכתבת ושיתפת

היה מאלך

zipi63
Halrloprillalar
לפני 15 שנים • 4 בפבר׳ 2009

Re: איזה יופי , רק ספר לי בבקשה

Halrloprillalar • 4 בפבר׳ 2009
קליבר כתב/ה:
איזו מוזיקה ניגנו שמה ?
כי משום מה נראה לי שהאומצא -אומפא - אומצא , שמנגנים פה במסיבות לא כ"כ מתאים לBDSM וזה סגנון ישראלי יחודי , ולא כ"כ נעים .
תודה .

אני חלש בזיהוי סגנונות המוסיקה ולא אסתכן בלנחש . לא יודע בדיוק מה ניגנו שמה.
אבל אני בהחלט מסכים איתך שמה שמנגנים במסיבות כאן אינו מתאים לאווירת בדס"מ ואפילו לא למסיבת פטיש.
צריך מה שהוא יותר אפל וארוטי. וגם לא לפוצץ בווליום. ווליום זה לערסים במצדה 2 עם חלונות פתוחים, לא למסיבות פטיש ...