סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש תשובה

שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 15 בנוב׳ 2003
שוקולית​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2003
ממזר כתב/ה:

שוקו, אם נכנס לך משהו לעין ואת צריכה שאעשה לך פווווו בעין - אז בשמחה icon_wink.gif

שורף לייייייייייי,איי איי
תעשה פוווווווו,תעשה פוווווווווו

theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2003
ממזו ןפוסי, בגדול אתה צודקים בטענותיכםוגם לי מפריע שרוב המלכות בו חושבות ששליטה , "איכותית"
, מתבצעת
מאחורי מחשב.

אני בתור בן אדם מעשי , כואב ועצוב שכדי לקבל מרות ממי שהיא אומרת שהיא שליטה.(ואני לא צריך לשכנעה : ) ) עלי להסתפק באילוף וחינוך מעל גלי האינטרנט...

מה שאני טוען כלפיך , למרות שאני מסכים איתך בטענה .

אתה מחפש אשה שתקשור, תשפיל . תחדור . תשב .תשכב .תקום. תכאיב. תענה וכו,

אצה תפקיר את עצמך בידיה ותתן לה את המפתחות לעשות בגופך דברים שלא הייתה מרשה חכל אחת/ד לעשות...

ואתה מתלונן על צורת הדיבור שלה !?

שמע לי....

תקבל גם את זה בהכנעה. כנראה שפה זה גם סשן BDSMי!

המיוחדת שאתה נועד לה , בסוף או לא,תפגשו ....
Tame
Tame • 15 בנוב׳ 2003
אני מצטער אם הבנת מתגובתי, ממזר, שזה לא בסדר מצד פוסי או מצידך להתלונן.
חופש הביטוי הוא אחד הדברים החשובים ביותר. אולם מאחר ונדמה היה לי כי אתה מעוניין להרגיש יותר טוב בקשר לכל הנושא ניסיתי לתת את העצה הטובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה.

ננסה גישה אחרת...
האם אתה חושב שעקב ההתלוננות תשננה הדומיות הנוגעות בדבר את צורת התבטאותן (אין כאן עניין של "צודק" ו "טועה") ?
וגם אם כן, האם האופי שהוביל להתנהגות שכזו (שגם מעיד על חוסר ביטחון ביכולת שלהן לשלוט) ישתנה אף הוא בהתאמה והדומית תהפך לאחת שתמצא חן בעיניך?
לדעתי אין זה מתפקידנו לשנות את התנהגותם של אנשים אחרים, הן משום שאנחנו לא יכולים והן משום שגם אם יכולנו מי אמר שהתנהגותנו היא המודל הנכון לשינוי?
לדעתי הדרך הטובה ביותר להביא שינוי היא ע"י דוגמה עצמית, כך שאם אתה מרגיש שמיומנויות השיחה של מישהו/י אינם לשביעות רצונך, הדבר היעיל ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתאמץ יותר ולהקפיד על הכללים ה"נאותים" בעודך משוחח איתם או עם חברים באותה קהילה אליה הם משתייכים..

את עניין ההערכה העצמית אני משאיר בעינו, יתכן שמעצם העובדה שטרחתי לתת את דעתי בנושא הוא קרוב אף לליבי.
אני לא נוהג תחת מוסר כפול.

מקווה שתצליח להפיק משהו ממה שכתבתי.