בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוניברסיטת בר אילן

מיתוסית​(שולטת)
לפני 15 שנים • 17 בפבר׳ 2009

אוניברסיטת בר אילן

מיתוסית​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2009
אני שוקלת ללמוד שם בשנה הבאה, אבל הבנתי ממישהי שלמדה שם וברחה כל עוד נפשה בה, שהאוניברסיטה הזאת לא משהו, בלשון המעטה- הן מבחינה אקדמית והן מבחינת יחס לסטודנטים.

הייתי שמחה לקבל דיעות נוספות מאנשים שלמדו שם. אני מתארת לעצמי שאולי יש הבדל בין הפקולטות השונות, אז אם למישהו לא אכפת- אשמח אם יציין אפילו בכללי, באיזה תחום הוא למד או לומד (מחשבים, מדעי ההתנהגות, מדעי החברה, מדעים מדויקיים או מה שלא יהיה).

תודה icon_smile.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 17 בפבר׳ 2009
אני עושה תואר שני במגדר שם, וזה שייך למחלקה ללימודים בינתחומיים, ומאוד נהנית.
אמנם מבחינת איבזור, ציוד וכו'- זו האוניברסיטה הכי נחותה בעולם (למשל- אין להם רשת אלחוטית בכל מקום בקמפוס, שזה משהו שבכל בית קפה בתחנה מרכזית כבר יש בחינם), אבל היא מחפה על זה בדברים אחרים כמו אומץ אקדמי ונכונות לחשוב מחוץ לקופסה. וזה כבר הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על הרבה מהמוסדות האקדמיים שלנו פה, כמו למשל האוני' העברית, שלא זזה סנטימטר מתכניות הלימודים שאישרה בשנות השישים.
'Elle'​(שולטת)
'Elle'​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2009
את מוזמנת לפנות אלי בפרטי אם זה עדיין רלוונטי.
קליבר​(שולט)

בר אילן -אז ככה ..

קליבר​(שולט) • 17 בפבר׳ 2009
אני למדתי שם , לימודים שונים התארים שלי הם מאונ' ת"א 1ו-2 .
היחס לסטודנטים טוב בהרבה מאשר בתל אביב שכן בפועל כולם מכירים את כולם ( זו אוניברסיטה דתית במקור )

זו אוניברסיטה יחסית קטנה , בשטח , מיקום מאד מרכזי , ויותר קל להגיע אליה ( אלא אם את תל אביבית , צפונית הרצליה, או מרמת השרון ) .

לגבי רשת אלחוטית , הייתי גם במקומות מפוארים מאד שלא הייתה בהם רשת אלחוטית ...איפה שצריך , יש , אגב . ואם איני טועה , באים ללמוד שם ולא בשביל לגלוש וכד' .
Mary Jane
Mary Jane • 17 בפבר׳ 2009
למדתי באוני' תל אביב וכעת אני לומדת בבר אילן. נראה לי שעלייך להתמקד בפקולטה בה תלמדי, שכן זה עניין מהותי ומכריע למדי בשאלתך. באופן כללי אומר שאוני' ת"א גדולה יותר, מגוונת יותר מבחינה אנושית ומנוכרת יותר, ואילו אוני' בר אילן שלווה יותר, מאירת פנים ובעלת ציביון יהודי משהו, המרחף ממעל..
Snowbite

רבע סמסטר בפסיכולוגיה

Snowbite • 17 בפבר׳ 2009
ולא טרחתי להופיע לשום מבחן.
המלט

Re: רבע סמסטר בפסיכולוגיה

המלט • 17 בפבר׳ 2009
בלייר כתב/ה:
ולא טרחתי להופיע לשום מבחן.

כמה מבחנים יש ברבע סמסטר?
Snowbite

המבחנים שבסוף הסמסטר..

Snowbite • 17 בפבר׳ 2009
אני רק נכחתי ברבע ממנו.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2009
Mephisto כתב/ה:
http://www.campus-il.info/2006/full

זה לפחות מלפני 3 שנים ולא מצאתי משהו מעודכן יותר ברשת, וחבל...

ולגבי כל השאר, לא ממש הייתי ברורים אם אתם מרוצים מבחינת האוניברסיטה- גם אקדמית (איכות ההרצאות, המרצים, רמת קושי וכו') והן מבחינת יחס הסגל, המזכירות וכו' שזה שני פרמטרים שחשובים לי מאוד.

לגבי האווירה היהודית- אותי זה מרגיז שאני אדרש לעשות יותר מידי קורסים ביהדות, במקום להניח את זה לבחירתי. הייתי מעדיפה לשים את הנקודות האלה בקורסי בחירה מעניינים בתחום שלי.