לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לעשות ,או לא לעשות (הוא רוצה את רוצה)

אלעד(שולט)
לפני 15 שנים • 2 במרץ 2009

Re: מכלול השיקולים

אלעד(שולט) • 2 במרץ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
אלעד(שולט) כתב/ה:
abbey road כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
שיט, זאת היתה טעות, בסה"כ רציתי להוסיף להודעה הקודמת שלי משפט על כך ש..

השאלה של החיפושית מציגה את חוסר הסימטריות בעולם הזה.

ועדיין אין הצדקה שמישהו יהיה אומלל. אני בוחרת להיות בקשר חד צדדי כדי להנות ולא כדי לסבול.
ואני צייתתי באופן עיוור וטוטאלי. אני נתתי אמון ובטחון מלא ומושלם. אני לא מדברת באופן כללי בצורה תיאורטית. אני מדברת מנסיון פרטי שלי. מה יהיה בעתיד? אין לי מושג. אבל ציות עיוור יכול להיות רק שאת לא סובלת וכן מפעילה שיקול דעת. גם אם זה במחיר של "הפחתת השליטה". כי עם כל הכבוד לשולטים המכובדים ביותר, כולנו בני אדם.
כן, גם השפחה וגם האדון.
בני אדם בסך הכל.

ציות עיוור לא צריך להיות שווה לאומללות
אם כך הדבר הרי שמשהו ממש לא בסדר,

ציות עיוור יכול להיות פתח להרבה תחושות לא נעימות ומטרידות וקשות.
אבל אם התוצר הסופי הוא אומללות (ולא אומללות רגעית ברגע האקט אלא משהו עמוק ומתמשך) לדעתי לפחות זה סימן לכך שהשולט פישל ובגדול או לכל היותר נהג בחוסר אחריות.

מרגיזים אותי שולטים שמנסים ללמד סאבים/ות מה זה ציות. מה אתה מבין בכלל בציות? מתי התנסית בזה בפעם האחרונה? מה אתה יודע בכלל על הדילמות ועל הרגעים הקשים שבציות?
דומים יקרים, מותר לכם לדרוש ציות, אבל באמשל'כם, תעשו טובה לאנושות ותפסיקו ללמד אותנו דברים שאתם לא מבינים בהם.

התגובה שלך כל כך לא רצינית שהיא בקושי ראויה לתשובה,
אבל כן תתפלאי יש דומים שיודעים הרבה על דברים שאת חושבת שהם לא.
מה לעשות אבל לא המצאת את הגלגל...

נ.ב.
אני לא אעשה טובה לאנושות כי לא זכור לי שהיא עשתה לי טובה. ובכלל באופן כללי אני לא זוכר שלאנושות היה קשר לשרשור הנ"ל.
newoldone
newoldone • 2 במרץ 2009
Tame כתב/ה:
נורית (buttercup)
אני מסכים איתך
למרות שזה מבלבל אותי שאת וnewoldone מתווכחות - משום שאני מסכים גם איתה *מגרד בראש*
הדעות שלכן משלימות אחת את השניה.

ורפאל - ענק icon_smile.gif

האמת שגם אני גרדתי את הראש. כי הייתה לזה משום מה צורה של ויכוח, אבל אני לא בטוחה שגם תוכן של ויכוח.
Grey / Green

Re: מכלול השיקולים

Grey / Green • 2 במרץ 2009
אלעד(שולט) כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
אלעד(שולט) כתב/ה:
abbey road כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
שיט, זאת היתה טעות, בסה"כ רציתי להוסיף להודעה הקודמת שלי משפט על כך ש..

השאלה של החיפושית מציגה את חוסר הסימטריות בעולם הזה.

ועדיין אין הצדקה שמישהו יהיה אומלל. אני בוחרת להיות בקשר חד צדדי כדי להנות ולא כדי לסבול.
ואני צייתתי באופן עיוור וטוטאלי. אני נתתי אמון ובטחון מלא ומושלם. אני לא מדברת באופן כללי בצורה תיאורטית. אני מדברת מנסיון פרטי שלי. מה יהיה בעתיד? אין לי מושג. אבל ציות עיוור יכול להיות רק שאת לא סובלת וכן מפעילה שיקול דעת. גם אם זה במחיר של "הפחתת השליטה". כי עם כל הכבוד לשולטים המכובדים ביותר, כולנו בני אדם.
כן, גם השפחה וגם האדון.
בני אדם בסך הכל.

ציות עיוור לא צריך להיות שווה לאומללות
אם כך הדבר הרי שמשהו ממש לא בסדר,

ציות עיוור יכול להיות פתח להרבה תחושות לא נעימות ומטרידות וקשות.
אבל אם התוצר הסופי הוא אומללות (ולא אומללות רגעית ברגע האקט אלא משהו עמוק ומתמשך) לדעתי לפחות זה סימן לכך שהשולט פישל ובגדול או לכל היותר נהג בחוסר אחריות.

מרגיזים אותי שולטים שמנסים ללמד סאבים/ות מה זה ציות. מה אתה מבין בכלל בציות? מתי התנסית בזה בפעם האחרונה? מה אתה יודע בכלל על הדילמות ועל הרגעים הקשים שבציות?
דומים יקרים, מותר לכם לדרוש ציות, אבל באמשל'כם, תעשו טובה לאנושות ותפסיקו ללמד אותנו דברים שאתם לא מבינים בהם.

התגובה שלך כל כך לא רצינית שהיא בקושי ראויה לתשובה,
אבל כן תתפלאי יש דומים שיודעים הרבה על דברים שאת חושבת שהם לא.
מה לעשות אבל לא המצאת את הגלגל...

נ.ב.
אני לא אעשה טובה לאנושות כי לא זכור לי שהיא עשתה לי טובה. ובכלל באופן כללי אני לא זוכר שלאנושות היה קשר לשרשור הנ"ל.

נילי, למה את מתווכחת עם דומי צעצוע? רוצה להרביץ, תרביצי למישהו בגודל שלך.
נוריתE
לפני 15 שנים • 3 במרץ 2009
נוריתE • 3 במרץ 2009
newoldone כתב/ה:
Tame כתב/ה:
נורית (buttercup)
אני מסכים איתך
למרות שזה מבלבל אותי שאת וnewoldone מתווכחות - משום שאני מסכים גם איתה *מגרד בראש*
הדעות שלכן משלימות אחת את השניה.

ורפאל - ענק icon_smile.gif

האמת שגם אני גרדתי את הראש. כי הייתה לזה משום מה צורה של ויכוח, אבל אני לא בטוחה שגם תוכן של ויכוח.

לא היה פה שום ויכוח חומד. ביקשתי נקודות ראיה שונות ,הבאתי את שלי(גם אם הניסוח ,אצלי,היה לפעמים, מגושם, להחריד)
ואכן,בעצם, בינך לבין Tame ועוד כמה אנשים (וגם אני מודה שגירדתי את הראש, כמה וכמה פעמים icon_smile.gif )
הצלחתי לגבש,זה שבני אדם רואים נושא כל אחד ואחת מנקודת מבטם ששונה משל אחרים
רק תורם, לא מחסיר. אם הייתי רוצה "לקבוע" דעה ,לא היתי שואלת ולא דנה וגם אם זה גולש לפעמים לדיון נוסח כביכול "ויכוח", אז כל עוד לא ניכנסים
ולא ניכנסנו ל"מכות מתחת לחגורה" ,הרי שזה רק מועיל.
ותודה לך ולך ולכולם/ן.תרמתם ועזרתן/ם.
Tame
לפני 15 שנים • 3 במרץ 2009
Tame • 3 במרץ 2009
צודקת,
וזה גם דיון מעניין icon_smile.gif
masterpice​(שולט)
לפני 15 שנים • 11 במרץ 2009

שליטה

masterpice​(שולט) • 11 במרץ 2009
כל נושא השליטה, זהו מקום שבו שני בני הזוג אמורים להינות!!!