שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריטלין - תשובות

בת יא ענה
לפני 15 שנים • 2 במרץ 2009

ריטלין - תשובות

בת יא ענה • 2 במרץ 2009
מאסטר,
ראיתי שהשארת על שולחן המטבח את הריטלין. שלך, לא שלי. סיפרת לי פעם שנותנים את זה בעיקר לילדים ומתגברים ואתה בגילך המופלג עוד לוקח, בעיקר לפני פגישות חשובות.
לקחתי גם, כדור אחד של 20 מ"ג.
אני יכולה לספר לך על השקט שאפף אותי במשך כמה שעות. על הצורך לעשות ניקיון פסח וראש השנה יחד בניקיון אחד של תחילת חודש מרץ.
במקום זה אספר לך על הצורך שהיה לי לראות אותך. איך הרגשתי כשחיכיתי בשקט ובסבלנות אינסופית על ארבע ליד הדלת וחיכיתי שעה וחצי אולי יותר עד שתגיע.
לא ראיתי את המבט המופתע שלך כשפתחת את הדלת, אבל כן שמעתי את הנשימה שלך משתנה כשגילית אותי שם. מיוזמתי. כמה מוזר שאני לוקחת את המושכות לידיי, רק הפעם.
שמעתי שהנחת את התיק והלכת לבדוק מה יש בתנור שמפיץ ריח כל כך טוב בבית.
למרות הריטלין הייתי קצרת רוח שתיגש אליי, שתתעלם מכל שאר מסיחי הדעת הקיימים בעולם ותתרכז בי.
בהתאם למסורת שפיתחת לעצמך בשבועות האחרונים התמקדת גם הפעם רק באיזור אחד בגופי. הצלפת רק בירכיים. נשכת רק את הירכיים. אחרי המקלחת הארוכה שעשית לי עם הליפה המכאיבה דוקא שיותר שרטה את העור שלי מאשר ניקתה, בחנתי את הסימנים מהשבועות האחרונים. על הצוואר נשארו סימנים מלפני יומיים, על הישבן זה מלפני חמישה ימים, על הלחיים נשארו עוד מעט סימנים שנשארו מאתמול. תוך כדי ניסיתי לחשוב אם ההשפעה שלו היא בעיקר פסיכולוגית או שהמינון (הגבוה/נמוך ביחס למשקל גופי) באמת השפיע.
זו היתה הפעם הראשונה בחיי שצייתתי מתוכי, כי רציתי באמת לציית לך. אולי זה באמת פסיכולוגי, שכנוע עצמי שרק עזרים חיצוניים מצליחים לרסן את המרדנות הטבעית שבי ואת הניסיונות העקרים לקחת את השליטה לידיי.
להבא מאסטר, רציתי שתדע שלא אקח עוד מהכדורים שלך. הם שלך. אתמול מצאתי את המקום שממנו מגיע הציות שלי. אני לא צריכה ריטלין או עזרים אחרים על מנת להוכיח מי אני ומי אתה.
כמו שכתבתי לך הבוקר על המראה, אני הכלי שלך מאסטר.

כשלקחת היום את הריטלין הבחנת שחסר אחד ושאלת אותי לגביו. הבטחתי תשובה.
קטסטרופה{Adonai}

ציאניד.

קטסטרופה{Adonai} • 2 במרץ 2009
נסו שניכם ציאניד פעם באה.
רק זה יעזור לכם לדעתי.
Morticia
Morticia • 2 במרץ 2009
איפה הימים בהם עסקני בדס"מ היו חבריהם הטובים ביותר של אגודת אל-סם?

לחיי האהבה
והבגרות
{לא רק}
הנפשית
...
ראובן

על ריטאלין וציות

ראובן • 2 במרץ 2009
ריטאלין הינו סם משנה-תודעה ובוודאי ניתן להשתמש במיקוד שהוא מציע לצרכי ציות. למרבה הצער כותבת הפוסט אינה הראשונה להגיע למסקנה זו - השימוש שנעשה בריטאלין במערכת החינוך מבוסס על אותו עיקרון בדיוק - הקהיית רגישויות פנימיות לצורך מיקוד וציות. מבחינתי, כאשר אדם בוגר נוטל ריטאלין, בין אם לצרכי מיקוד ולמידה ובין אם להנאה אישית, הרי הדבר הינו אקט של בחירה. כאשר מדובר בילד, שכל מה שהוא רוצה זה להתרוצץ בדשא, ודוחפים לו ריטאלין על מנת שיהיה ילד טוב, הדבר הינו פשע של ממש.

ריטאלין אינו ממכר פיזיולוגית אולם ניתן להתמכר להשפעתו הפסיכולוגית ולפתח בו תלות ארוכת שנים (בדיוק כפי שמתואר בפוסט). העניין הוא לא רק המיקוד המלאכותי שמושג באמצעות הריטאלין - אלא גם העובדה שאם ילד משתמש באופן קבוע בריטאלין, הוא אינו מפתח מנגנונים של התמודדות עם קשיים רגשיים והתגברות עליהם. התוצאה היא יותר ויותר אנשים שהינם חסרי בקרה רגשית, או במלים אחרות, מכורים, עבדים מכורים.

ילדי כל העולם התאחדו, אין לכם מה להפסיד מלבד ילדותכם.

ראובן
electro-z
electro-z • 2 במרץ 2009
40,000 ילדים כאלה יש היום בישראל
Morticia
Morticia • 2 במרץ 2009
electro-z כתב/ה:
40,000 ילדים כאלה יש היום בישראל

אני בטוחה שממשלת הימין החדשה תעשה נפלאות למערכת החינוך הישראלית

ורבים הבוגרים שיחדלו מן השימוש הציניקני בהרעלה כאקט מחאתי {???} כנגד חופש האינדיבידואל לאהבה, תהיה אשר תהיה צורתה
...
בת יא ענה

לכל המגיבים עד כה

בת יא ענה • 2 במרץ 2009
כמה חבל שאתם לא מסוגלים להתעלות על האגו שלכם שחייב להוכיח שאתם מבינים ואני לא. אתם צודקים ואני, אישה שמזמן עברה את גיל הילדות לא.
המכתב שלי לאדוני לא דיבר על מתן ריטלין בכפיה או בהסכמה לילדים.
כמה חבל שטמטום לא עולה כסף, הייתם מכניסים הון לקופת המדינה.

(הערה: כותבת הודעה זו לא נמצאה תחת השפעת ריטלין או כל סם אחר בעת כתיבת ההודעה)
קטסטרופה{Adonai}

Re: לכל המגיבים עד כה

קטסטרופה{Adonai} • 2 במרץ 2009
בת יא ענה כתב/ה:
כמה חבל שאתם לא מסוגלים להתעלות על האגו שלכם שחייב להוכיח שאתם מבינים ואני לא. אתם צודקים ואני, אישה שמזמן עברה את גיל הילדות לא.

את והמאסטר שלך לוקחים סמים ואנחנו המטומטמים?
נו בחייך...
בת יא ענה

Re: לכל המגיבים עד כה

בת יא ענה • 2 במרץ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
בת יא ענה כתב/ה:

את והמאסטר שלך לוקחים סמים ואנחנו המטומטמים?
נו בחייך...

קטסטרופה היקר,
חבל שאתה חייב להוכיח ברבים את בורתך פעם אחר פעם אחר פעם, אבל בכל מקום חייב להיות מישהו שהוא ליצן החצר, במקרה הזה מדובר בך.
ריטלין, למרות היותה תרופה השנויה במחלוקת זו תרופה שנהוג לתת לא רק לילדים אלא גם למבוגרים הסובלים מהפרעות קשב - עם מרשם. (חלילה לא אתה. אתה נורמלי ושפוי, זה כולם מסביבך שהם סתומים ולא נורמלים).
tch​(נשלט)

Re: ריטלין - תשובות

tch​(נשלט) • 2 במרץ 2009
בת יא ענה כתב/ה:

על הצורך לעשות ניקיון פסח וראש השנה יחד בניקיון אחד של תחילת חודש מרץ.
.

לא זקוק לריטאלין בכלל ובנושא הנ"ל בפרט.
אוף...שיגיע כבר פסח...