בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שעשוע

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 9 במרץ 2009

שעשוע

אנדרפוט • 9 במרץ 2009
אם כבר להיות נוכל אז לעשות את זה בסטייל, להיות מתחזה חובב ועילג זה קצת דבילי לטעמי.

בימים האחרונים התנהלה לה תכתובת מעניינת, קיבלתי הודעה פרטית מהמלכה נטורל השולטת ומהחברה שלה המלכה דניאל. בתחלופת המכתבים היא ניסתה לשכנע אותי להגיע לפגישה איתה, פגישת הכרות ומבחן קבלה. הכל בתשלום כמובן אבל אחרי זה, אם עברתי את המבחן, אז הפגישות הן ללא תשלום. כך כתוב בפרופיל שלה גם.
הבעתי נכונות להפגש אבל ביקשתי לחכות ולראות תמונה או משהו, בכל אופן, אני לא משלם בלי לראות את הסחורה.
היא ציוותה עלי להתקשר אליה ולתאם פגישה, בפגישה ממילא נראה אחד את השניה ונוכל להחליט.
כתבתי שהכל טוב ויפה אבל אם אני מצופה לשלם על פגישת ההכרות אולי כדאי בכל זאת שאחכה לראות תמונה.

לך להזדיין היא כתבה וסיימה את התכתובת הרומנטית והסופר-מעניינת שלנו.

אז אין לי טענות על היוזמה העסקית וגם לא מענות על הניצול כביכול של העובדה שאני נשלט בכדי למצוץ ממני כמה דולרים. אבל אני חייב להביע ביקורת על הסגנון החובבני והעילגות הניכרת לעין, נוכלות - כמו כל תחום עיסוק אחר - צריך לעשות כמו שצריך או לא לעשות בכלל.

נראה שיש לנטורל שולטת חוש יזמות מפותח יצירתיות והיעדר בושה אנושית - כל התכונות הדרושות לנוכל, אבל כנראה שרדיפת הבצע העבירה אותה על דעתה והפכה אותה למעט רשלנית בעבודתה, זה קצת עלבון לאיטלגנציה שלי, למה לא יכולתי ליפול על נוכלת מוכשרת. נו שוין, צריך לחיות עם מה שיש.
shybar​(נשלט)
לפני 15 שנים • 10 במרץ 2009

שעשוע?

shybar​(נשלט) • 10 במרץ 2009
מה שיפה בכל נוכלות מוצלחת הוא שאתה לא מודע לכך שנפלת קורבן למעשה העוקץ.
עצם העובדה שחשפת את התרמית הופכת אותה לחובבנית, לכזו שהסגירה את עצמה ובכך הכשילה את כל העניין.
השעשוע האמיתי נעוץ בעובדה שכנראה שנפלת קורבן למעשי נוכלות לא מעטים במהלך חייך, אבל אתה לא מודע לכך פשוט מפני שהם היו מוצלחים כל כך...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 10 במרץ 2009
אבוי...לא הבנתי מה התרמית.

מה זה אומר שהיא לא מסכימה לשלוח תמונה? שהיא גבר? אז ממילא לא היית משלם..בפגישה. לא?
אוף. אני תמים מדי...
Tame
Tame • 10 במרץ 2009
מישהו צריך לפתוח ביצפר למלכות בתשלום, צריך להיות תעודה לזה.
ותכלס נוכלת או לא נוכלת לפעמים עצם הכינוי צריך להעלות לך נורות אזהרה - בכל מקרה אף פעם אל תשלם על כלום בלי לקבל קבלה. אחרת זה לא חוקי icon_wink.gif
אולי היית צריך לכתוב לה שאתה מוכן לשלם אם היא מוכנה לבוא ללונדון icon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 10 במרץ 2009
דווקא אהבתי את השם, משדר ניחוח של בוגרת בית ספר לבנות בשווייץ.

ופוג, תמים או מיתמם? תאר לך גבר שפונה לאישה בהודעה פרטית - את שולטת? והיא עונה לו שכן, ואז הוא אומר לה - אז מה בנוגע, תגידי? והיא אומרת, לאט לאט. אז הוא בהודעה השישית כותב לה - לכי להזדיין! איך תקרא לו? נוכל אולי לא אבל בהחלט שמוק.

הרעיון של לשלם בשביל פגישה ראשונה מעיד על חוסר יושר, במיוחד כאשר אין תמונה. הרעיון של לכתוב בפרופיל שאחרי הפגישה הראשונה תהיינה פגישות ללא תשלום, פה כבר יש הוכחה לחוסר יושר. ואז סגנון השיווק האגרסיבי שמלווה את הקמפיין - לשלוח הודעות פרטיות על ימין ועל שמאל ולהזמין אותך לפגישה.

דיברו פה על קהילה, אז אני האורלי פדרבוש ווילנאי שחושף בתי עסק מלוכלכים כשירות לציבור.
זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 11 במרץ 2009
זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במרץ 2009
כל עניין הזנית השוט אינו מובן לי, אבל ניחא.
נשמע כאילו הן מחפשות אובייקט למניפולציה ולא אדם ממשי שאת משאלותיו הן מעוניינות למלא.
את תאוות הבצע שלה ניתן להגדיר כהמוניות שבאדם המתמרדת כנגד שלטון השכל.

אוף ד'ה רקורד, מה הייתם אומרים לו נשלטת היתה מבקשת תשלום ?
שקר
שקר • 11 במרץ 2009
על זה נאמר שאולי אנחנו עבדים נשלטים וכנועים אבל בטוח לא פראיירים
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במרץ 2009
colombos כתב/ה:
על זה נאמר שאולי אנחנו עבדים נשלטים וכנועים אבל בטוח לא פראיירים

גרמתי לי להיות מחוייכת, משום שאם אינני טועה, פירושה של המילה "פראייר" בסלנג של שנות ה- 30 בברלין:
" מישהו שהולך לזונות" : )). (אני לגמריי רצינית לשם שינוי).
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 12 במרץ 2009
אנדרפוט • 12 במרץ 2009
הנשלטים הם פראיירים עם סטייל.
Tame
לפני 15 שנים • 12 במרץ 2009
Tame • 12 במרץ 2009
אנדרפוט כתב/ה:

ופוג, תמים או מיתמם? תאר לך גבר שפונה לאישה בהודעה פרטית - את שולטת? והיא עונה לו שכן, ואז הוא אומר לה - אז מה בנוגע, תגידי? והיא אומרת, לאט לאט. אז הוא בהודעה השישית כותב לה - לכי להזדיין! איך תקרא לו? נוכל אולי לא אבל בהחלט שמוק.

מממ מתוך ההשוואה שלך יוצא שלדעתך כשגבר עושה דברים כאלה יש יותר קונצנזוס שהוא לא בסדר (או שמוק) אבל כשזה בא מאישה זה פחות ברור.
אולי נאחד כוחות? נתקוף את הנושא בתנועת מספריים icon_smile.gif
יכול להיות כיף.. icon_wink.gif