סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Two Knotty Boys - סרטוני הדרכה לקושרים/ות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 15 שנים • 11 במרץ 2009

Two Knotty Boys - סרטוני הדרכה לקושרים/ות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 11 במרץ 2009
לחובבי חבלים - שני הקושרים החביבים העלו אתר חדש, ובו מבחר הסרטים שלהם שעדיין נחסמים ביוטיוב.
http://www.knottyboys.com/code/downloads.php

תרבחו ותסעדו icon_exclaim.gif
FrozenLips
לפני 15 שנים • 12 במרץ 2009
FrozenLips • 12 במרץ 2009
יש לי את הספר.
הם מעולים.
kakleta​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 12 במרץ 2009

בהחלט

kakleta​(לא בעסק) • 12 במרץ 2009
הם מעולים וגם מצחיקים!
גם חברים.
שלי*.

*און ליין
רפאל
לפני 15 שנים • 14 במרץ 2009
רפאל • 14 במרץ 2009
קישור מצוין. תודה.
RopeMaster​(שולט)
לפני 15 שנים • 4 באפר׳ 2009
RopeMaster​(שולט) • 4 באפר׳ 2009
למעשה לסרטונים האלה יש סיפור די מעניין:

סיפור ההפצה ההמונית של המדריכים האלה התחיל ב- Youtube אך אחרי כמה זמן סגרו ל- Knotty Boys את החשבון והעיפו את כל הסרטים.

בתגובה TKB פנו לקהל הרחב להתחיל להעלות את הסרטונים שלהם דרך חשבונות אישיים והתוצאה היא שהיום ניתן למצוא כמעט את כל הסרטים שלהם ב- Youtube בחשבונות מפוזרים icon_smile.gif

כיון שלא די בכך, העלו גם torent עם האוסף המלא (לאותם הימים) של הסרטונים בשם Two Knotty Boys collection שגם אותו ניתן להוריד ללא בעיה (גם עכשיו). כחלק מהמחאה הפרטית אני דוחף את הקובץ ב- first priority upload זה מספר חודשים והעליתי כבר עשרות גי'גה ממנו לגולשים בכל העולם.

נראה שעתה, באתר החדש שלהם, יש יותר מקום ו/או תעבורה ולכן ניתן להוריד את הסרטים ישירות מהם. אני מניח שהדבר קשור גם לצאת ספרם החדש Back on the Ropes - הרי ברור כי הסרטונים מקדמים יפה את המכירות... icon_smile.gif

Don-Kap, תודה על הלינק כי יש בו מספר מדריכים שעוד לא ראיתי read.gif
electro-z
electro-z • 4 באפר׳ 2009
RopeMaster כתב/ה:

סיפור ההפצה ההמונית של המדריכים האלה התחיל ב- Youtube אך אחרי כמה זמן סגרו ל- Knotty Boys את החשבון והעיפו את כל הסרטים.

בתגובה TKB פנו לקהל הרחב להתחיל להעלות את הסרטונים שלהם דרך חשבונות אישיים והתוצאה היא שהיום ניתן למצוא כמעט את כל הסרטים שלהם ב- Youtube בחשבונות מפוזרים icon_smile.gif

כיון שלא די בכך, העלו גם torent עם האוסף המלא (לאותם הימים) של הסרטונים בשם Two Knotty Boys collection שגם אותו ניתן להוריד ללא בעיה (גם עכשיו). כחלק מהמחאה הפרטית אני דוחף את הקובץ ב- first priority upload זה מספר חודשים והעליתי כבר עשרות גי'גה ממנו לגולשים בכל העולם.

נראה שעתה, באתר החדש שלהם, יש יותר מקום ו/או תעבורה ולכן ניתן להוריד את הסרטים ישירות מהם. אני מניח שהדבר קשור גם לצאת ספרם החדש Back on the Ropes - הרי ברור כי הסרטונים מקדמים יפה את המכירות... icon_smile.gif

אני אשמח אם תתן פה לינק לטורנט

תודה מראש
RopeMaster​(שולט)
RopeMaster​(שולט) • 4 באפר׳ 2009
electro-z כתב/ה:
RopeMaster כתב/ה:

אני אשמח אם תתן פה לינק לטורנט

תודה מראש

טוב, מהיכן להוריד - זו כבר שאלת של העדפות אישיות icon_wink.gif

אפשר מ- BTJunkie :
http://btjunkie.org/torrent/Two-Knotty-Boys-collection-bondage-instruction-movies/4486605af8d61467bae1e41e0244e0a7f5de788fa58d

או מ- PirateBay:
http://thepiratebay.org/torrent/4405899

אפשר כמובן גם לחפש ב- google ולהשוות seeders לפני שמחליטים להוריד...

תהנה.

נ.ב.
רק למען הפרוטוקול: למרות שמדובר במדריכים רבים, מושקעים, ברורים למשמתמש ושל חברה מאוד מפורסמים - אני אישית לא אוהב את הקשירות שלהם.
אבל על כך אולי בפוסט נפרד מאוחר יותר....
electro-z
electro-z • 4 באפר׳ 2009
שוב תודה