צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות

the_drow​(שולט)
לפני 15 שנים • 20 במרץ 2009

נשלטות יקרות

the_drow​(שולט) • 20 במרץ 2009
אנא הסבירו לי בבקשה, אם אתן כ"כ לא מרוצות משכפול ההודעות, פניות קצרות וחסרות משמעות למה שלא תפנו בעצמכן?
נתקלתי בפניות מעטות של נשלטות באתר וגם בחיים האמיתיים.
אתן מצפות שאנחנו ניזום אולי? אבל כמה כבר אפשר להיות מקוריים?
אני רואה נשלטים פונים לשולטות (גם אם זה מציק...) ומציעים את עצמם לשירונן (אפשר ללקק לך את הרגליים הידוע לשמצה), למה נשלטות לא יוזמות וחוסכות לנו חלק מהעבודה?
האם זה עדיין בא מקטע שובניסטי שהגבר אמור ליזום?

בתודה מראש,
האלף האפל icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 20 במרץ 2009
דריזט,

בעיקרון אתה צודק.אין שום סיבה שנשלטות הרואות פרופיל של שולט מעניין לא יפנו אליו בעצמן (לדעתי זה גם קורה בפועל, אגב...). אך כשבכל זאת אתה רואה פרופיל של נשלטת ומעוניין לפנות אליה (אתה מוזמן כמובן להמתין בסבלנות עד שהיא תפנה אליך ולקוות ולהחזיק אצבעות שהיא נמנית עם האמיצות), יהיה נחמד אם תתייחס לאותה נשלטת באופן אישי ולא תשלח לה הודעה מובנית מראש שהיית שולח לכל אחת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 20, 2009 5:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Lanya Colson

Re: נשלטות יקרות

Lanya Colson • 20 במרץ 2009
the_drow כתב/ה:
אנא הסבירו לי בבקשה, אם אתן כ"כ לא מרוצות משכפול ההודעות, פניות קצרות וחסרות משמעות למה שלא תפנו בעצמכן?
נתקלתי בפניות מעטות של נשלטות באתר וגם בחיים האמיתיים.
אתן מצפות שאנחנו ניזום אולי? אבל כמה כבר אפשר להיות מקוריים?
אני רואה נשלטים פונים לשולטות (גם אם זה מציק...) ומציעים את עצמם לשירונן (אפשר ללקק לך את הרגליים הידוע לשמצה), למה נשלטות לא יוזמות וחוסכות לנו חלק מהעבודה?
האם זה עדיין בא מקטע שובניסטי שהגבר אמור ליזום?

בתודה מראש,
האלף האפל icon_smile.gif

אולי רק אתה לא מקבל פניות....
נוריתE
נוריתE • 20 במרץ 2009
העיניין הוא
שאם בנאדם מעוניין
הוא יכול להיות קצת
קצת כזה? יותר יצירתי
פחות מזלזל
לנסות כזה, טיפי? טיפי
להשקיע בהודעה שתתפוס את העיין ותגרום לחזור אליו
במקום לרוץ לאמבטיה להקיא ואז להתקלח...
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 20 במרץ 2009
free spirit כתב/ה:
דריזט,

בעיקרון אתה צודק.אין שום סיבה שנשלטות הרואות פרופיל של שולט מעניין לא יפנו אליו בעצמן (לדעתי זה גם קורה בפועל, אגב...). אך כשבכל זאת אתה רואה פרופיל של נשלטת ומעוניין לפנות אליה (אתה מוזמן כמובן להמתין בסבלנות עד שהיא תפנה אליך ולקוות ולהחזיק אצבעות שהיא נמנית עם האמיצות), יהיה נחמד אם תתייחס לאותה נשלטת באופן אישי ולא תשלח לה הודעה מובנית מראש שהיית שולח לכל אחת.

ואז קורה שאתה משקיע שעות בהודעה לבחורה שלא חוזרת אלייך בכלל.

נשלטות שולחות הודעות, גם אני קיבלתי (לשאלתך Lanya Colson), זה פשוט הרבה יותר נדיר. אני מקבל כאן את הרושם שגברים רודפים אחרי הנשים בכל מצב נתון, לא משנה נשלטים\שולטים. ככה זה גם במועדונים. אם הגבר לא ניגש סביר להניח שלא יהיה.
בנוסף כל פניה שהתבעצה אלי מאישה הייתה לא מקורית בעליל. כמו שאמרתי כמה אפשר להיות יצירתי.
אי אפשר לשנות נוסח בשביל כל אחת.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
[quote="the_drow"]
free spirit כתב/ה:
דריזט,

כאן טמונה הטעות, אפשר ואף רצוי. מצטערת, אבל אם אתה לא טורח להציץ בפרופיל של מישהי ואיכשהו להתייחס לדברים שהיא (לנוחותך הרבה) כתבה על עצמה, אז חבל..
לגבי פניות מנשלטות, נכון שזה יותר נדיר. וחבל. (אם כי מנסיוני בחיים האמיתיים על כל עשרה גברים שטוענים שהם רוצים שיתחילו איתם, אולי לאחד אין בתכל'ס דעות קדומות על בחורות שעושות את זה)
walking dead
walking dead • 20 במרץ 2009
the_drow כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
דריזט,

ואז קורה שאתה משקיע שעות בהודעה לבחורה שלא חוזרת אלייך בכלל.

בנוסף כל פניה שהתבעצה אלי מאישה הייתה לא מקורית בעליל. כמו שאמרתי כמה אפשר להיות יצירתי.

נכון, אבל בשביל כאלו שכבר החלטת לפנות אליהן - כי כנראה משהו בפרופיל שלהן עורר את עניינך (אלא אם אתה מאלו ששולחים הודעה לכל נקבה שרשום לה "נשלטת" ליד הניק) - אפשר ואף מומלץ.
zmanii

צודק במיליון %

zmanii • 20 במרץ 2009
מה גם , שלצמצם עצמך רק לאותם אלו שפונים (בכלוב) או ביכלל , גורם לנו - לבנות
לבחור רק!!! ממה שמגיע מולנו , כאשר בפועל הכל!!!! פרוס לפנינו.
לא חבל?
amy​(נשלטת)

לא צריך להשקיע שעות

amy​(נשלטת) • 20 במרץ 2009
וגם לא צריך לשכפל.

מה רע בהודעה כמו: הפרופיל שלך מצא חן בעיני, אשמח להכירך? או: מה דעתך שנכיר? או כל דבר בסגנון הזה?

מי שעונה על כך, אפשר להתחיל להשקיע יותר.

כשאני שולחת הודעה, אלא אם כן יש לי באמת משהו ספציפי ומיוחד להגיד, זה כל מה שאני כותבת. פשוט ונחמד.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 20 במרץ 2009
תעשה הסבה, הרשם לג'יידייט או כל שוק בשר אחר.

אם זיכרוני אינו מטעה כבודך בחור צעיר והנטיה לקיצורי דרך גורמת תמיד לאובדן פרטים,

בדרך כלל פרטים חשובים.

בנה את עצמך, הבע את מילותיך, רכוש את מקומך ויום אחד תגלה שהן פונות,

כל אחת מסיבותיה.

באופן אישי אני מתעב את הצעת מרכולתך כתגרן בשוק תוך התחרות על המחיר...

פניה של נשלטת לשולט היא מקום מכובד מאד כי אז אתה יודע שנבדקת ונבחרת.

אותה פניה של נשלטת אליך אינה מלווה במניפולציה מצידך, אתה תגלה שהמקום הזה-

אין מכובד ממנו.

מצד שני אתה יכול לנהוג כמנהג העדר, לזרוק רשת קופי-פייסט ולקוות שמשהו יתפס.

העולם מורכב מבחירות. בחר את שלך בצורה הנכונה.

בהצלחה.