בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות

electro-z
לפני 15 שנים • 29 במרץ 2009

Re: בקשת טיפים ועזרה מניסיון במצאית מזכירה כנועה

electro-z • 29 במרץ 2009
הרודן כתב/ה:
אני מכהן כמנהל בכיר מאוד בחברה גדולה. רק לאחרונה מזכירתי האישית סיימה את עבודתה ואני מחפש מזכירה חדשה. אני מעוניין מאוד שתהיה כנועה ובעלת נטייה להישלט ולהיכנע על כל המשתמע מכך. איני מתכוון לעשות בכך שום שימוש פרט לעבודה אך היגעתי למסקנה שזה הסגנון שמתאים לי. מזכירתי הקודמת הייתה מוכנה למות למעני ואני לא מגזים וכמובן לא בחלה בשום הוראה שנתתי לה. הדיסטנס בינינו נשמר לשביעות רצוני ולהנאתי והיא - עשה רושם -ממש התמכרה למעמדה המשרת. האם תוכלו לתת לי טיפים כיצד מזהים מזכירות כאלו? או מומעדות כאלו? אני טובע ב"קורות חיים" ובראינות (אחרי סינון של מנהלת משאבי אנוש) ולא מרגיש שיש לי את האנדיקציה המתאימה לבחור בתמתאימה.
אשמח מאוד לקבל את עזרתכם וסיועכם. בפרט מבעלי או בעלות ניסיון
תודה מראש

הבעיה היא שאתה צריך לכוון ולמקד את מנהלת משאבי האנוש לצרכיך
הייתי מחפש מנהלת משאבי אנוש דומיננטית
היא כבר תדע בדיוק מה לעשות
Morticia

Morticia • 29 במרץ 2009
electro-z כתב/ה:
הרודן כתב/ה:
אני מכהן כמנהל בכיר מאוד בחברה גדולה. רק לאחרונה מזכירתי האישית סיימה את עבודתה ואני מחפש מזכירה חדשה. אני מעוניין מאוד שתהיה כנועה ובעלת נטייה להישלט ולהיכנע על כל המשתמע מכך. איני מתכוון לעשות בכך שום שימוש פרט לעבודה אך היגעתי למסקנה שזה הסגנון שמתאים לי. מזכירתי הקודמת הייתה מוכנה למות למעני ואני לא מגזים וכמובן לא בחלה בשום הוראה שנתתי לה. הדיסטנס בינינו נשמר לשביעות רצוני ולהנאתי והיא - עשה רושם -ממש התמכרה למעמדה המשרת. האם תוכלו לתת לי טיפים כיצד מזהים מזכירות כאלו? או מומעדות כאלו? אני טובע ב"קורות חיים" ובראינות (אחרי סינון של מנהלת משאבי אנוש) ולא מרגיש שיש לי את האנדיקציה המתאימה לבחור בתמתאימה.
תודה מראש

רוצה להיות טייס המשנה שלי?
icon_biggrin.gif
electro-z

electro-z • 29 במרץ 2009
Morticia כתב/ה:
electro-z כתב/ה:
הרודן כתב/ה:
תודה מראש

רוצה להיות טייס המשנה שלי?
icon_biggrin.gif

תלוי במטוס בובה
מקבי​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 1 באפר׳ 2009
מקבי​(מתחלף) • 1 באפר׳ 2009
אף-אחד לא קיבלה, לא מקבלת ולא תקבל ממני הודעה מיוחדת וקאסטם-מייד, פשוט כי כולנו מיוחדים באותה המידה. לעיתים ההודעה באה בתגובה לאירוע מסויים, ואז היא מכילה מלל ייחודי. אם משהו מיוחד משך את עיני, אני עשוי להעיר עליו ו\או להתייחס לכך.

"היי, את נראית\נשמעת לי נחמדה, אשמח לשוחח מתישהו" צריך לעשות את העבודה. להשקיע מעבר לכך רק כדי שירום הודה תשים אליי בכלל לב - אין מצב. אחר-כך, אני יכול לעשות שמיניות באוויר, אם אני נוכח שהיא שווה את זה, אבל לפני שאני בכלל מכיר אותה? לא יקרה.

אני 'פוסט-פמיניסט'. יש מספר פחות או יותר שווה של נשים וגברים. נשים לא יותר חכמות, לא יותר 'מיוחדות' ולא נהנות מיחס נעים ומכבד יותר מגברים. גם גבר אוהב שמתחילים איתו ומנסים לנשוא בעיניו חן.

כבר הגיבו לי רבות על הודעה המנוסחת בצורה ראויה ונעימה, ללא מילים מיותרות וגבוהות, בלי התרפסות טיפשית... ועם לא מעט, השיחה הסתיימה מהר מאוד, ושמחתי שלא השקעתי זמן רב ביצירת הקשר הראשוני. למה מה, כשאני ניגש למישהו סתם כך, אני פורס בפניו\ה מגילה? לא. זה בדרך כלל מתחיל ב-"היי.", ומשם זורמים.. אם זורמים. icon_smile.gif

הודעה אישית? פחחח. אחר-כך היא גם תרצה שאסיע אותה ממקום למקום, שאשלם אליה, ו"אני לא בולעת", גם כן... Go look who will shake you, כמאמר רבי ז'וז'ו חלסטרה (במילרע).
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 1 באפר׳ 2009
מקבי כתב/ה:
אף-אחד לא קיבלה, לא מקבלת ולא תקבל ממני הודעה מיוחדת וקאסטם-מייד, פשוט כי כולנו מיוחדים באותה המידה. לעיתים ההודעה באה בתגובה לאירוע מסויים, ואז היא מכילה מלל ייחודי. אם משהו מיוחד משך את עיני, אני עשוי להעיר עליו ו\או להתייחס לכך.

"היי, את נראית\נשמעת לי נחמדה, אשמח לשוחח מתישהו" צריך לעשות את העבודה. להשקיע מעבר לכך רק כדי שירום הודה תשים אליי בכלל לב - אין מצב. אחר-כך, אני יכול לעשות שמיניות באוויר, אם אני נוכח שהיא שווה את זה, אבל לפני שאני בכלל מכיר אותה? לא יקרה.

אני 'פוסט-פמיניסט'. יש מספר פחות או יותר שווה של נשים וגברים. נשים לא יותר חכמות, לא יותר 'מיוחדות' ולא נהנות מיחס נעים ומכבד יותר מגברים. גם גבר אוהב שמתחילים איתו ומנסים לנשוא בעיניו חן.

כבר הגיבו לי רבות על הודעה המנוסחת בצורה ראויה ונעימה, ללא מילים מיותרות וגבוהות, בלי התרפסות טיפשית... ועם לא מעט, השיחה הסתיימה מהר מאוד, ושמחתי שלא השקעתי זמן רב ביצירת הקשר הראשוני. למה מה, כשאני ניגש למישהו סתם כך, אני פורס בפניו\ה מגילה? לא. זה בדרך כלל מתחיל ב-"היי.", ומשם זורמים.. אם זורמים. icon_smile.gif

הודעה אישית? פחחח. אחר-כך היא גם תרצה שאסיע אותה ממקום למקום, שאשלם אליה, ו"אני לא בולעת", גם כן... Go look who will shake you, כמאמר רבי ז'וז'ו חלסטרה (במילרע).

גם אני חושב ככה בדיוק, הבעיה היא שהנשים מכתיבות את החוקים.
חח בצ'אטים בחו"ל קוראים לכל אדון Sir ללא כל סיבה. כאן? כאן כל אחת מצפה להיות מיוחדת.
סורי זה פשוט בלתי אפשרי בכלל. אם יהיה משהו מיוחד או מעניין בפרופיל או בבלוג אני מגיב יותר מזה אי אפשר לעשות הרבה.
harper lee
harper lee • 1 באפר׳ 2009
אז בשביל מה פתחת את הפוסט הזה?
בשביל מה כל זיוני השכל האלו?
לך וצ'וטט לך להנאתך בחו"ל
the_drow​(שולט)
harper lee כתב/ה:
אז בשביל מה פתחת את הפוסט הזה?
בשביל מה כל זיוני השכל האלו?
לך וצ'וטט לך להנאתך בחו"ל

אולי בשביל להאיר את עיני אנשי הקהילה שזה צבוע וממש ילדותי כל הסיפור הזה.
harper lee
harper lee • 1 באפר׳ 2009
אתה רוצה לומר שלא כולם יודעים את זה?
icon_smile.gif
the_drow​(שולט)
harper lee כתב/ה:
אתה רוצה לומר שלא כולם יודעים את זה?
icon_smile.gif

הנשלטות לא icon_smile.gif
אחותופל

Re: אפשר לחשוב שאתן כאלה מקוריות

אחותופל • 1 באפר׳ 2009
גוליבר כתב/ה:
אני, למשל, הרוב הגדול של ההודעות שאני מקבל הן בנוסח הזה:

"גוליבר יקר, אני עוקבת אחריך באתר זה חודשים ושנים. אתה גבר מרשים, דומיננטי, שנון, יפה-תואר וסקסי בטירוף.

אנא הרשה לי להתייצב הערב על סף דלתך, ועשה בי ככל העולה על רוחך. "

זהו זה. ככה נראות כל ההודעות, פחות או יותר, בשינוי של מילה פה - מילה שם. איפה היצירתיות? איפה הדמיון? איפה המקוריות? נשים, נשים.

גוליבר!! איך יכולת!!! icon_sad.gif

וחשבתי שאני היחידה!!!