סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן הראשון

אלינור האסלה​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 22 במרץ 2009

סשן הראשון

יום אחד נכנסתי לכלוב ושוטטתי ובין הפרופילים ראיתי שם אחד שמשך את עיניי. הוא היה של הגבירה המדהימה היפה בנשים "מיכל המאלפת" קראתי ואמרתי לעצמי אני חייב לשרת אותה וכתבתי לה.

למחרת הגבירה המדהימה כתבה לי ו האם קראתי את הפרופיל שלה. וביררה מה הגבולות שלי וכד'

לאחר מספר ימים קיבלתי את הטלפון וקבענו להיפגש. קיבלתי את הכתובת והגעתי

כשהגעתי לארמונה עליתי לקומה הנכונה ודפקתי בדלת את הדלת פתחה גברתי ליתר דיוק אלילה.

בלונדינית עם גוף אלילה חכמה ושנונה בקושי רב החזקתי את לשוני מרוב תדהמה.

מיד נפלתי לרגליה לנשק את מגפיה האלילה החדשה בחיי פקדה עלי להתפשט. מיהרתי לציית גברתי סימנה לי להתקרב אליה.

התקרבתי גברתי הוצעה חוט דקיק וקשרה על אשכי תוך הקפדה שהיא מפרידה ביניהם קשרה וליפיפה תוך כדי סיום קשרה בקשירת פרפר סביב איברי הרופס שקיבל מיד צבעי אדום בורדו ואז החלה להכות אתו קלות.

ולשרוט קלות עם ציפורניה.

מיד פקדה עלי לרדת על ארבע לקחה שוב דהירה בידה ושאלה כמה דקות איחרתה. השבתי רבע שעה למרות שאיחרתי 12 דקות הוספתי עוד.

הגבירה הסבירה לי על כל דקה איחור תקבל הצלפה "כך זה הולך אתה סופר אחד מלכתי תודה מלכתי וכך הלאה".

למרות הכאב ספרתי אחת מלכתי תודה מלכתי וכך הלאה עמדתי בקושי בכך הכאב שמהר מאוד נהפך לעונג.

לאחר מכן גברתיי הצמידה על פיטמותי מצבטים הגבירה הסבירה בחיוך זדוני עכשיו יכאב לך שאוריד יכאב לך יותר ואז לקחה נר והחלה לטפטף עלי העזתי לקוות של גבירה החדשה בחיי יש מספיק נר גדול לטפטף את המילים מיכל המאלפת.

תוך כידי הצלפות וסטירות טפטוף שעווה והעברה של גלגל כאב ואז לרגע קל גברתי הפסיקה והחדירה בישבני סטראפ און. שרטט :-} מלכתי מיד חזרה לגלגל הכאב אוי הכאב שמהר מאוד נהפך מכאב לעונג

הכאב הדקירות שהתעצמו לא רצתי שתפסיק. ואז להנאתה לצפות בהשפלתי הגבירה המדהימה הניחה את גבי מאפרה וציוותה שלא העיז לזוז חסר עם המאפרה תיפול ואז הגבירה העבירה את גלגל הכאב גם על ישבני ואשכי.כאב רצתי לצרוח אז מנעתי זות לא לאכזב ובטח שלא להפיל את המאפרה.
לא רצתי לאכזב את האלילה שלי. ואז גברתי שאלה את אוהב שמפניה השבתי שכן מלכתי הורידה את הקולר ששמה עלי והציעה את הסטראפ און

ופקדה עלי לזחול אחריה האלילה לקחה כוס שמילאה אותם בשמפניה המלכותית והגישה לי לשתות.שתיתי בתאווה.

לאחר מכן הכניסה אותי לאמבטיה והצמידה לקיר כשאני יושב במקלחת על המים מושפל וכאוב והורידה את המצבטים שאכן כאבו כפי שהגבירה הפתיחה אך זה היה כאב קצר.

הגבירה שהצמידה אותי לקיר ונשענה עלי כשפני נצמדו בחוזקה לישבנה המדהים ומושם של גברתי עד שחשתי מחנק פקדה עלי להסניף י והרפתה ושב ככך עד שגמרתי.

גברתי הרשתה לי להתקלח ואז ישבנו בסלון לשיחת חולין קלה. והלכתי עד לפעם הבאה
מיכל המאלפת​(שולטת)
אני שמחה שנהנית.
ראיתי שטיפה חששת בהתחלה, אבל כשאמרת לי שזה סשן הכאב הראשון שנהנית ממנו - ההנאה שלי אף גדלה.
תודה על הפרחים, הזר עדיין אצלי, מקשט את ביתי
icon_smile.gif
Winner​(מתחלפת)

מיכלי

Winner​(מתחלפת) • 22 במרץ 2009
אני מ י ת ג ע ג ע ת ת ת ת ת תתתתתת
קופידון1
לפני 15 שנים • 23 במרץ 2009
קופידון1 • 23 במרץ 2009
תענוג לקרוא
שמח שנהנת
נשלט בשולטת קבועה
לפני 15 שנים • 24 במרץ 2009

גבירתי את אלילה

נשלט בשולטת קבועה • 24 במרץ 2009
אלינור האסלה
אני שמח שנהנית אצל הגבירה מיכל אכן גבירה ובטוח שמעבר לגבירה כמו שאמרת אלילה
בטח קראת את הסיפור סשן שלי ואם לא תמצא ותקרא איך נהניתי

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=24751
הכנסתי את הקישור שתגיע מיד לסיפור
אין לי עוד מה להוסיף על הגבירה כי צריך לראות כדי להאמין אני כבר מתגעגע אליה כל יום שעובר אני מתגעגע יותר והיא שווה את זה ואפילו יותר
מה שבטוח יום חמישי הקרוב אני מגיע אליה ואספר לכם איך היה ביום שישי אם כמובן היא תאשר זאת
מתן
לפני 15 שנים • 23 באפר׳ 2009
מתן • 23 באפר׳ 2009
וואו את נשמעת כמו מלכה רצינית הייתי מת להיפגש איתך