לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכולם

harper lee
לפני 15 שנים • 4 באפר׳ 2009

שאלה לכולם

harper lee • 4 באפר׳ 2009
אנא עזרתכם,
יש אנשים, שבקושי מכירים אותי, הטוענים בלהט שכל מהותי היא נשלטת. שאני שפחה בנשמתי וכלבה לתפארת בפוטנציאל.
לעומתם, יש אנשים, שגם הם בקושי מכירים אותי, שטוענים שאני מתחזה עלובה ובגלל כמוני ושכמותי האתר הזה כבר "לא מה שהיה פעם". בגלל סקרנים כמוני הסצינה הולכת לאבדון.
אני לתומי חשבתי שבדס"מ זה משהו אינדבדואלי.
האם יש חוקים ומוסכמות נוקשות שלפיהן אדע מי ומה אני?
אני רצינית. זו לא פרובוקציה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 באפר׳ 2009
אנשים שמכירים אותי טוענים בתוקף שאני שולטת. לעומת זאת, חתולים שמכירים אותי, טוענים בתוקף שאני האמאמא של כל השפחות שבעולם.

ואני אומרת- ואם כולם היו אומרים לך לקפוץ מהגג, היית קופצת?

ועכשיו, אם תסלחי לי, החתולה דורשת שאכין לה מצה עם שוקולד.
harper lee
נילי ונילי כתב/ה:
אנשים שמכירים אותי טוענים בתוקף שאני שולטת. לעומת זאת, חתולים שמכירים אותי, טוענים בתוקף שאני האמאמא של כל השפחות שבעולם.

ועכשיו, אפשר ברצינות?
ולא, לא אקפוץ בשום מקרה, החיים יפים מידי..
Lanya Colson
Lanya Colson • 4 באפר׳ 2009
יכול להיות שלשני סוגי האנשים האלו יש ציפיות שונות בנושא איך צריכה להתנהג שפחה.
תבחרי את אלו שנציפיות שלהם תואמות את מה שבא לך להיות.
Mentha

צ'ק ליסט

Mentha • 4 באפר׳ 2009
הרפר,
נתקלתי באנשים ששאלו אותי מהו הבדס"מ שלי, יכלתי לשמוע את הגלגלים שלהם עובדים בשעה שעניתי ויש את אלה שקיטלגו אותי עוד לפני שעניתי.
המסקנה היא, שבקצה של כל מכניס/ מכניסה למסגרות יושב שמרן קטן, מפלונסק בד"כ, שחייב לקטלג אותך איכשהו, אחרת לא מסוגל להסתדר.

ויש את המשובחים, שיודעים להוציא גם מהונילית האדוקה ביותר את הזונה הקטנה וזה בלי לשאול הרבה שאלות icon_wink.gif
kinkycat

Re: שאלה לכולם

kinkycat • 4 באפר׳ 2009
harper lee כתב/ה:
אנא עזרתכם,
יש אנשים, שבקושי מכירים אותי, הטוענים בלהט שכל מהותי היא נשלטת. שאני שפחה בנשמתי וכלבה לתפארת בפוטנציאל.
לעומתם, יש אנשים, שגם הם בקושי מכירים אותי, שטוענים שאני מתחזה עלובה ובגלל כמוני ושכמותי האתר הזה כבר "לא מה שהיה פעם". בגלל סקרנים כמוני הסצינה הולכת לאבדון.
אני לתומי חשבתי שבדס"מ זה משהו אינדבדואלי.
האם יש חוקים ומוסכמות נוקשות שלפיהן אדע מי ומה אני?
אני רצינית. זו לא פרובוקציה.

אני חושש שאין לי תשובה חד משמעית לשאלות שלך כיצד לדעת מי את ומה את.

זה אך טבעי שאנשים מנסים לשייך דברים להגדרות. אבל חשוב שתזכרי כי מדובר בהגדרות שלהם ולכל אדם יש הגדרה שלו.
נסי לחשוב על התמונה שעולה בעני רוחך כשאומרים לך את המילה "כדור" האם זה כדור טניס או כדור כדורסל, אקמול או 9 מ"מ....

יתכן שאדם אחד יגדיר אותך בתור שפחה, אחד אחר בתור שנלטת ושלישי ככלבה...
חשוב להבין שאין מי שצודק או טועה - אלה זה תלוי הגדרה שכל אחד מגדיר את עצמוף כמובן שיש הגדרות מקובלות.

אני מניח שמרבית חברי הפורום יסכימו ש"נשלטת" נשמע פחות קיצוני מ"שפחה" או מ-"כלבה" אבל שוב, עשויים להיות כאלו שיטענו אחרת.

לגבי מי את - את זה את צריכה לענות לעצמך. לגבי מה את - זה התווית שישימו עלייך אנשים שונים
כל אחד ואיך שבא לו לתייג אותך - קבלי את זה שההגדרה עשויה להיות בלתי אחידה...

ד"ש בבית
submissive
נילי ונילי
harper lee כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

ועכשיו, אפשר ברצינות?
ולא, לא אקפוץ בשום מקרה, החיים יפים מידי..

האמת היא שזו היתה התשובה הרצינית שלי. אני חושבת שכללי זהב שלמדת בגיל ארבע תקפים גם כשאת גדלה והם ממשיכים להיות רלוונטים לכל אורך חיינו. "אם כולם יגידו לך לקפוץ מהגג" הוא כלל זהב כזה שמטרתו לקרוא תגר על ההנחה שיש איזו ישות חברתית כזו שנקראת "כוווולם" ושכוווולם בהכרח יודעים יותר טוב ממך מה נכון בשבילך.

אז נכון שכבר בגרנו ועזבנו את גן שולה, אבל עדיין הנחות הבסיס שהיא התוותה הן נכונות: מי אלה החברים האלה שלך שטוענים שיש להם איזשהו אינסייד אינפורמיישן לגבי אופי הבדסמ שלך? ומי קבע שמה שהם חושבים הוא רלוונטי בכלל?

[בשיעור הבא, אגב, נדון ב"אל תיגע פן תיפגע" ככלל זהב לדרכי חיזור נכון.]
harper lee
נילי ונילי יקרות, בשום מקום לא כתבתי שחברים הם אלו שמנסים להגדיר אותי כך או כך.
האנשים שכאן, באתר הנאור הזה הם אלו שמנסים. האם היית לאחרונה בשרשור על עבדי הנקיון?
יש שם מישהו שלפי דעתו אין לי מקום כאן אפילו בתור אורחת.
לא, הוא לא מדבר אלי באופן אישי.
אבל אני מאושרת שאינני משויייכת בזמנים קשים אלו שלפני חג הפסח ואני לא צריכה להחשד במרדנות לא נאותה כי לא בא לי להיות שפחת נקיון עבור אף אחד. גם לא לזה שאהבה נפשי.
מנטה יקרה , אהבתי. אהיה סבלנית ואקווה שאתקל באחד מהמשובחים האלו שאת מדברת עליהם.
טיגריס כחולה

Re: שאלה לכולם

טיגריס כחולה • 4 באפר׳ 2009
לכל אחד, הדרישות שלו. כל אחד מצפה ממך לדברים שונים. את מספקת מה שנוח לך איתו ומה שמרגיש לך נכון לספק. יש כאלו שלא יסתפקו ויעדיפו במקום לחשוב שהם "לא שולטים באמת", שאת "לא באמת שפחה".
לגבי מי את- את מתחברת לכאן? כשאת חווה דברים שקשורים לבדס"מ (לא רלוונטי העוצמה ו/או העומק), זה עושה לך להרגיש שייכת? - אז את שייכת.

לדעתי הסצנה לא הולכת לאבדון בגלל סקרנים שרוצים להתנסות, אלא בגלל יהירים שבאים ונרתעים ונבהלים ובאים 'לחנך להתנהגות קבילה' -במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב, עושים כל דבר אפשרי למעט מה שקשור לתחום. רבים, מקללים, מקשקשים שטויות, ממלאים את האתר בג'אנק ובילדותיות מטומטמת שנועדה לחפות על אי הנוחות שלהם. יש גם את המקרה הקלאסי של האנשים הדחויים בחברה, שהגיעו הנה כי כאן יש 'קהילה', כאלו שיכבדו ויקבלו אותם למרות הפגם בגינו הם הוברחו מהחיים הווניליים. כמובן שאין להם קשר לבדס"מ, אבל הם מחפשים את הקירבה..
אני מניחה שאת לא מוצאת את עצמך בתיאורים הללו. מקווה שזה עזר.
ואל תתני למניפולציית ה'את לא שפחה' , לעבוד עלייך, זה מקביל ל'אל תהיי ילדה קטנה' הוונילי הנודע icon_wink.gif
נילי ונילי
harper lee כתב/ה:
נילי ונילי יקרות, בשום מקום לא כתבתי שחברים הם אלו שמנסים להגדיר אותי כך או כך.
האנשים שכאן, באתר הנאור הזה הם אלו שמנסים. האם היית לאחרונה בשרשור על עבדי הנקיון?
יש שם מישהו שלפי דעתו אין לי מקום כאן אפילו בתור אורחת.
לא, הוא לא מדבר אלי באופן אישי.
אבל אני מאושרת שאינני משויייכת בזמנים קשים אלו שלפני חג הפסח ואני לא צריכה להחשד במרדנות לא נאותה כי לא בא לי להיות שפחת נקיון עבור אף אחד. גם לא לזה שאהבה נפשי.
מנטה יקרה , אהבתי. אהיה סבלנית ואקווה שאתקל באחד מהמשובחים האלו שאת מדברת עליהם.

אהה, אז תגידי שכל מטרתך היתה לפתוח שרשור תגובה לשרשור עבדי הניקיון וזהו. אני לתומי האמנתי לך כשטענת שהשאלה ששאלת היא שאלה רצינית ולא פרובוקציה, עכשיו אני מרגישה קצת אהבלה.

בנוסף, אם מישהי בזבזה עשר דקות מזמנה וענתה לך תשובה רצינית על שאלה, הנימוס מחייב שלפחות לא תעשי צחוק מהניק שלה. אם את רוצה הסברים לגבי הניק- את מוזמנת לשאול- אבל להסתלבט בפורום על מי שבאמת ניסתה לעזור, זה סתם לא קלאסה.