בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

KinbaCon: 23-24 May, European Kinbaku Convention

Mrs White​(שולטת)
לפני 15 שנים • 14 באפר׳ 2009

Re: אז מי נוסע ?

Mrs White​(שולטת) • 14 באפר׳ 2009
ציטוט: יש מי שכבר החליט שהוא נוסע ל- KinbaCon ?

אני. כבר התחלתי לעשות אשרה. תחילת ה-Quest - בשעה שש בבוקר ליד שגרירות icon_eek.gif
RopeMaster​(שולט)

RopeMaster​(שולט) • 14 באפר׳ 2009
dvoranord כתב/ה:
ציטוט: יש מי שכבר החליט שהוא נוסע ל- KinbaCon ?

אני. כבר התחלתי לעשות אשרה. תחילת ה-Quest - בשעה שש בבוקר ליד שגרירות icon_eek.gif

אי אפשר לקבל אשרה דרך סוכן הנסיעות דרכו מזמינים כרטיסים ? חייבים להתיצב בשגרירות באופן אישי ???

אגב, נרשמת לשיעור של Arisue Go?
Mrs White​(שולטת)

Mrs White​(שולטת) • 14 באפר׳ 2009
ציטוט: אי אפשר לקבל אשרה דרך סוכן הנסיעות דרכו מזמינים כרטיסים ? חייבים להתיצב בשגרירות באופן אישי ???

לא יודעת. רציתי קצת לחסוך icon_rolleyes.gif
ציטוט: אגב, נרשמת לשיעור של Arisue Go?

עוד לא סיימתי הזמנה כי הם רוצים שם ה-bottom ואני לא יודעת האם דימיטרי נוסע איתי. אבל עדיין יש מקומות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 14, 2009 9:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Bloody
Bloody • 14 באפר׳ 2009
תהנו לכם אנשים יקרים. אולי בשנה הבאה - גם אני אסע.
RopeMaster​(שולט)

Re: אשרות לאוקראינה

RopeMaster​(שולט) • 14 באפר׳ 2009
ציטוט:
www.mfa.gov.ua/israel/en/1508.htm

מגניב, תודה רבה.

ציטוט:
עוד לא סיימתי הזמנה כי הם רוצים שם ה-bottom ואני לא יודעת האם דימיטרי נוסע איתי. אבל עדיין יש מקומות.

לצערי, אני נוסע בגפי ולכן Lux אמרה שתנסה לארגן בשבילי משהי לקשור בשיעור של Arisue icon_smile.gif
הוא​(שולט)

מה

הוא​(שולט) • 14 באפר׳ 2009
המיוחד או ההבדל בין נניח מידורי לבין אותו אריסו גו
ולמה הוא עם משקפי שמש האם סוג של פוזה?
הקשירות שלו נראות די "עמוסות" ודחוסות לעומת מידורי
RopeMaster​(שולט)
לפני 15 שנים • 16 באפר׳ 2009

Re: מה

RopeMaster​(שולט) • 16 באפר׳ 2009
ציטוט: מה המיוחד או ההבדל בין נניח מידורי לבין אותו אריסו גו
ולמה הוא עם משקפי שמש האם סוג של פוזה?
הקשירות שלו נראות די "עמוסות" ודחוסות לעומת מידורי

קטונתי להיות מליץ יושר של Arisue Go ודומני שהוא באמת לא זקוק לזה אבל אם כבר הנושא עלה:

אריסו (משפחה) גו (פרטי) הוא בן 54 ונחשב בעיני רבים לאחד משלושה-ארבעה ה-bakushi המפורסמים ביפן. הוא התחיל את דרכו בתחום בשנות ה- 70 והועסק במספר רב של סרטים יפניים שכללו שיבארי. הכרות עימו במערב וברקב הקהל הרחב ביפן גדלה מאוד לאחר הסרטים Flower and Snake, הראשון והשני, שזכו לפרסום רב.

אריסו מוכר גם כמורה מצויין. בנוסף לשיעורים שהוא מעביר בטוקיו הוא פירסם מספר ספרי הדרכה והשתתפף בכתיבה של ספרי תיאוריה והיסטוריה בנושא.

כן, אולי כדאי להוסיף שבסרט החדש שמתעד את עבודתם של שלושת הבקושי הגדולים הפועלים כיום ביפן הוא נבחר לעמוד לצד Yakimura Haruki ו- Nureki Chimuo.

לגבי יופי השיבארי של אריסו - זהו כבר עניין של טעם. אני מסכים כי חלקן מורכבות ואסימטריות אך בכך בדיוק חלק מהיופי שלהן. מה שבטוח הוא שלעבודות שלו יש סוג של יחודיות ומקוריות.

לעניין השואתו למידורי - הרי שמדובר בשיטות ובי"ס שונים מאוד - האחד יפני מתחכם והשני תערובת של ניחוח יפן ברוטב אמריקאי. נקח לדוגמא את ספרה המפורסם של מידורי (The seductive art of Japanese Bondage) האם למעט עמוד השער מצאת בו עוד קשירה אחת הנאה לעין ? בעיני, כל היתר הוא שיבארי שעבר אמריקניזציה ואיבד מעיקר יופיו (חצי הדרך ל- knotty boys).
שלא ישתמע שאין למידורי שיבארי יפים מאוד, קח לדוגמא את העבדות שהיא עשתה לאתר kenmarcus (אם אתה לא מנוי תוכן לראות אותן אצלי באתר בדף הגלריות http://hebshibari.info/galery-main.html) והן באמת מאוד נאות בעיני ומיצגות את החלק היפה בחיבור של היפן המקורית והראיה המערבית.

לעניין העומס, נראה לי שדווקא בספרי הלימוד של אריסו אפשר למצוא קשירות פשוטות ולא עמוסות. להלן כמה דוגמאות שמצאתי באינטרנט (אין לי את הספרים, עדיין, כך שמקווה שאני לא מטעה):

אריסו:

אריסו מתוך הסרט bakushi:

מתוך הספרים:

ועוד קצת מהדברים "הפשוטים":

הוא​(שולט)
לפני 15 שנים • 16 באפר׳ 2009

תודה רופ

הוא​(שולט) • 16 באפר׳ 2009
שניהם מרתקים תרתי משמע
Bent
לפני 15 שנים • 20 באפר׳ 2009

אני מקווה ששנה הבא הם יביאו אנשים איכותיים שוב במקום יור נוח

Bent • 20 באפר׳ 2009
ולעניין ההשוואה בין מידורי לאריסו גו, אני מניח שאפילו מידורי תגיד שהוא אחד ממוריה/

יש לי כמה סרטונים שלו, והוא מדהים.

המשקפיים זה משהו פסיכי יפני, הוא לא הקושר היחיד אבל לדעתי הוא התחיל את האופנה הזו לפני שנים רבות icon_smile.gif.