צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כנועות. מעניין.

לא קשורה
לפני 15 שנים • 8 באפר׳ 2009

Re: ראובן

לא קשורה • 8 באפר׳ 2009
רורשך כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
שו פוסט פמיניזם? על מה למען השם אתה מדבר?
עד מתי תביא ערבוביה של רעיונות פסבדו-אקדמאיים שאין בינם לבין המציאות דבר? תראה לי את הפוסט-פמיניסטית שהיתה מוכנה שיגזרו לה את כרטיס האשראי!

אגב, גם הספר לא ממש חדש. אני מוכרת אותו כבר שלוש שנים לקהל לקוחות של נשים חרדיות. לא מאוד פמיניסטיות מלכתחילה, יש לומר. גם לא פוסט.

אני סקרן לדעת כיצד היית מרגישה לו הספר היה בכלל מתייחס לגברים, במקום נשים.

יש לי תחושה שהבעיה היא עם הגבר ולא עם הספר.
לא קשורה

Re: נשים כנועות. מעניין.

לא קשורה • 8 באפר׳ 2009
הספר הזה יצא ב-1999, אחרי הזוג קלינטון, מוניקה והסיגר,
ארה"ב של אמריקה דיברה על שמרנות חדשה ורצתה להאמין שהפלות זה פויה.
שחינוך חינם, בריאות ודיור ציבורי זה באמת משהו שיכול לעבוד וולנטרית בלבד, שאפשר לקצץ במיסים לנצח,
שהנפט יספיק לנצח ושפליטת גזים לאטמוספירה זו הגרסא השמאלנית לאיום הסובייטי של שנות השבעים.
הם הביאו את בוש שיעזור להם להרגיש שוב כמו אמריקה.

והספר הזה, הוא הגרסא הנשית של אותו רעיון. זה משהו כמו,
העולם הזה מבלבל אותו, תעזרי לגבר שלך להרגיש גבר.

נוריתE
נוריתE • 8 באפר׳ 2009
ושוב,כמו התכנית ההיא, מערוץ שמונה..
מה זה,בדיוק קשור
לפורום אסאמ
בנים בנות?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 8 באפר׳ 2009
BODYGUARD כתב/ה:
אני אומר לכם...

העולם הזה משתגע... נשים צייתניות???

עולם של סוטים !

בושה !

וכעת לחלק הרציני...

סוף סוף חוסכים לשולטים, העובדים קשה מדי, להסביר על שליטה וציות.

ישר כוח למחברים והמון בנים זכרים.

icon_lol.gif

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
אלעד(שולט)

המדריך לעקרת הבית הפוריטנית בארה"ב

אלעד(שולט) • 8 באפר׳ 2009
זה אמור להיות שם הספר.

זה לא מדריך לשפחה מתחילה,
הרי הספר הוצג כ: "ספר חדש ומקומם מארה"ב...."

כל מי שמכיר ומעורה בחברה האמריקאית ובתרבותה יודע שמתחת לחזות השוויון הדמוקרטיה והקידמה מסתתרת אומה לבנה, גזענית, דתית, שובינסטית ופטריארכלית ששואפת וכמהה בטירוף לחזור לערכים ולמבנה החברתי שהיה נפוץ בה בין השנים 1940-1960.

הספר הזה פשוט מתאר , אומנם בהקצנה, את התכונות ודפוסי ההתנהגות המצופים מעקרת הבית הלבנה הממוצעת שמחכה לבעלה שישוב לביתם המצועצע בפרברים אחרי יום עבודה...

זה הכל, אין פה שום דבר חדש, מקומם, מפתיע או מעניין כאשר מבינים מאיפה הספר בא ולמי (ולמה) הוא מכוון....
ראובן

הבעיה עם

ראובן • 8 באפר׳ 2009
פרלין, לא קשורה יקרות,

תודה על ההשתלחות הפעוטה. חוצפה אצל אישה היא דבר משעשע, כה חבל שמרבית הנשים אינן מהינות להיות חצופות תחת עיני הכחולות.

פרלין: שימי לב שהצעתי רעיון כי 'לדעת להיכנע' (שמו העברי של הספר) מייצג זרם מחשבה א ח ד מתוך שדה הפוסט-פמיניזם. ישנם זרמים נוספים כמובן, כמו זה שמייצגת סוזן סונטג ע''ה, להבדיל. יתרה מזאת, מדוע את מוכרת את הספר (ועוד לנשים חרדיות) כאשר את בזה לרעיונות העומדים בבסיסו? האם הבוז הוא המניע אותך במהלכי חייך? כאשר את כותבת ומתלהמת כך, הדבר גורם לי לחשוב שכל שיש לך להציע לעולם הוא זוג שדיים יפים. נסי לגלות מעט חמלה.

לא קשורה: מילא פרלין, שהביטה אל תוך עיני וידעה כי לא תוכל להיות שלי, אז יתכן ויש בלבה עלי - אולם מה לך ולי? האם זו משיכה בצמה? יש דרכים נבונות בהרבה לחזר אחרי גבר. יתרה מזאת, קביעה כי יש 'משהו בעייתי בגבר', ללא קשר לזהות הגבר האמור, הרי אינה מאפשרת לך לראות דברים כהווייתם. צר לי על גבריך ועל הבעיות שאת מוצאת בהם.

הדבר המצית את חמת הנשים ב'לדעת להיכנע' הוא הידיעה שיש 'סכס אחר' - במובן של התנהלות אינטימית שלווה יותר בין גבר ואישה, כמו גם הידיעה שעל האישה לשלם את עיקר המחיר הרגשי על מנת שמערכת יחסים תצלח ותשגשג. הדבר דומה לכעס שחשות נשים 'כמותכן' כלפי זונות, המפרות את מאזן האימה בין גברים לנשים.

לעניות דעתי, מסירות היא מחיר פעוט לשלם, בסופו של דבר, ולו משום שהחלופה היא חיים של 'מלחמת המינים'. איני יודע מה אתכם/ן, אבל אני לא נוהג לנהל את חיי האינטימיים כשדה קרב.

חג שמח ושליו,
ראובן
נוריתE
נוריתE • 8 באפר׳ 2009
הקטע הוא
ואני אתייחס לזה עכשיו ברצינות
הקטע הוא
שהמחבר ודומיו
רוצים לקחת את הגלגל מאה שנים ויותר
לימים שבהם האישה עברה מבית אביה אל בית בעלה
ושלא היו לה שום זכויות
חוצ מאלו ש"נתנו לה"
ולא אכנס עמוק מדי להסטוריה

רק שכיום זה ממש לא מעשי

ונעזוב שובינזם פמינזם וכל מיני איזמים אחרים

אפילו אצל הדתיים למיניהם האישה יוצאת לעבוד ולפרנס או לעזור בפרנסה כי אלו הם הזמנים שבהם אנחנו חיים
ואין אחרת
וכל הביאס הזה
נו מילא
Uranus

Re: הבעיה עם

Uranus • 8 באפר׳ 2009
ראובן כתב/ה:

לעניות דעתי, מסירות היא מחיר פעוט לשלם, בסופו של דבר, ולו משום שהחלופה היא חיים של 'מלחמת המינים'. איני יודע מה אתכם/ן, אבל אני לא נוהג לנהל את חיי האינטימיים כשדה קרב.

Hear, hear !

cheer.gif

(אני מזמין את כל מי שעומד או עומדת להגיב עוד בשרשור הזה, לקרוא
לפחות שלוש פעמים את המשפט הזה ולחשוב טוב אם תגובתו תואמת
את רחשי ליבו או ליבה.)
נוריתE

נוריתE • 8 באפר׳ 2009
Uranus כתב/ה:
ראובן כתב/ה:

Hear, hear !

cheer.gif

(אני מזמין את כל מי שעומד או עומדת להגיב עוד בשרשור הזה, לקרוא
לפחות שלוש פעמים את המשפט הזה ולחשוב טוב עם תגובתו תואמת
את רחשי ליבו או ליבה.)

THER THER
נהוג לאמר
יפה דורש יפה מקיים
רק שהדרישות בספר הזה ומאוהדיו
נתונות רק לנו הנשים
לכם אין שום חובות
גברי טיפוסי

מספיק שאתם הולכים לעבוד נכון נכון
או למעשה מספיק שאתם "גבר גבר"
וכמו שנאמר

חשבנו היה אבועלי הקפדן
אבל,יצא חסן ,הקטן קטן
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

ראובן כתב/ה:
כאשר את כותבת ומתלהמת כך, הדבר גורם לי לחשוב שכל שיש לך להציע לעולם הוא זוג שדיים יפים.

פרלין, שהביטה אל תוך עיני וידעה כי לא תוכל להיות שלי

והנה פנטזיה קטנה:

היא עמדה מולו והביטה בעיניו, מסתכלות בה מתחת לפדחת מקלישה, וידעה שלעולם לא תוכל להיות שלו: כי איך תוכל לשאת אדם שחושב שכל תגובה שלה לדבריו נובעת ממקום אישי, מדחיה או עלבון, ולא מהשקפת עולם אינטליגנטית, מנומקת ובלתי תלויה בו?
השדיים היפים גאו באנחה. היא הלכה.

הוא רץ לספר לחבר'ה.

חג שמח!