ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כנועות. מעניין.

Morticia
לפני 15 שנים • 13 באפר׳ 2009

Re: שדיים. בהחלט.

Morticia • 13 באפר׳ 2009
פרלין כתב/ה:
לא יודעת, אני דווקא שמחתי שריס הראה לראובן מאיפה משתין הדג. הגיע לו. ריס עשה את מה שאני לא יכולתי לעשות שכן ברגע שבו הואשמתי על ידי ראובן בתקיפה על רקע רומנטי-אישי, כבר לא באמת יכולתי להגיד כלום.כל דבר שהייתי כותבת היה נראה איכשהו קצת פתאטי, האין זאת?

וראובן ידע את זה. אין דרך בטוחה יותר או מהירה יותר מלהשתיק אשה מלהאשים אותה שהיא פועלת מתוך איזו אכזבה רגשית. הרי נשים הן רגשניות להפליא ולא מסוגלות לשום שיקול דעת רציונלי, הארורות, ברגע שהן מתאכזבות. הרי כולנו שיכפולים מדוייקים של איך-קוראים-לה מ"חיזור גורלי" ומה שבאמת משנה זה איך שדינו המהממים (החלטתי לשדרג) נראים.

וזה בכלל לא משנה שאני וראובן יצאנו לדייט אחד שאחריו אף אחד מאיתנו לא הראה עניין להמשיך. זה לא משנה שזה קרה לפני שלוש שנים וזה ממש לא משנה שמעולם לא הסתכלתי אל תוך עיניו של ראובן וידעתי שהוא לעולם לא יהיה שלי. מתי למען השם יכולנו להחליף מבטים אם כל הערב הוא עסק בלבהות לי במחשוף?

רפאל, אתה מדבר על איזו ונטילציה חברתית. מקום שבו אפשר קצת לסטות מהנורמות. אני מסכימה איתך. אל לנו להיות כה קפוצי תחת ולבחון כל דבר תחת זכוכית מגדלת. כך, אפשר להתבטא לפעמים בגסות, אפילו בעצבים. יש להודות שהתגובה הראשונה שלי לראובן לא הייתה חפה לא מזה ולא מזה. יחד עם זאת, יש מקום שבו עובר גבול והגבול הוא גבול החשיפה.

לראובן יש מעט מאוד מידע עלי: יצאנו פעם אחת, הוא מניח שאני חשקתי בו והוא זוכר לטובה את מראה שדיי המדהימים (שידרגתי עוד קצת). אבל יש פה לא מעט אנשים שיודעים הרבה יותר מזה. ואתה יודע מה? לא בא לי לחיות בפחד שכל המידע הזה יכול פתאום לדלוף החוצה בגלל תגובה אחת עצבנית ומהירה מדי שלי.

אנחנו בעצם עושים פה הסכם, כולנו. זהו אתר הכרויות. אנחנו נפגשים, חושקים, שוכבים. ואנחנו מניחים שהחלקים היותר אינטימיים שלנו ישארו אצל האדם השני. יש בינינו הסכם של שתיקה. אני מניחה שגם אתה לא מצפה שהפרטנריות שלך יפרו את ההסכם הזה קבל עם ופורום.

ונטילציה חברתית? לא יודעת. אולי עדיפות פה בכל זאת כמה מילים גסות ומתלהמות על פני תוכן חושפני.

תמצאי לי גבר אחד שלא דפק ביד על גלן קלוז בחיים שלו

או על לינדה פיורנטינו...

icon_wink.gif
המלט
המלט • 13 באפר׳ 2009
newoldone כתב/ה:
אני מוצאת את עצמי תוהה איך זה שאנשים שלרוב אני מעריכה את דעתם, נראים כאן, במקרה הרע, כמעדיפים ארסיות נבזית בציפוי טפלון סכריני מחויך לכאורה, על פני הוקעה זועמת בוטה וישירה שלה, ובמקרה הטוב כלא מבחינים בין השתיים. יכול להיות שגברים, או חלקם, פחות שומעים את הניואנסים שנשים שומעות היטב בדברים של ראובן, ולא מהיום? אני מתקשה להבין, למשל, איך אפשר להתייחס לאזכור החוזר ונשנה של ראובן את שדיה של פרלין כאל סוג של מחמאה ש"מוציאה אותה באור יפה" בלי לראות את האלימות שבו? או איך אפשר להגיד שאין שום הבדל בין החובט מתחת לחגורה, לבין המחזיר לו מעליה, גם אם המילים והכינויים שבהם השתמש המחזיר שנויים במחלוקת?.

ישנה-חדשה-אחת. הואיל ודברייך מכוונים ישירות אלי אטול לעצמי חירות ואשיב. כמו אחדים כאן,
אף אני רואה (ממרום שבתי) לא פעם 'ארסיות נבזית בציפוי טפלון סכריני מחויך לכאורה' בדברי
ראובן, ובדברי ריס הראשונים אף אני מזהה 'הוקעה זועמת בוטה וישירה שלה'. אלו ואלו ביטויים של
מה שכיניתי קודם 'דינמיקה של התקבצות', ואין לי כל ענין לענות בהם: אדרבא, שתתנהל לה עגלת
החיים העמוסה במעלה הזמן התלול; הרי גם את תסכימי אולי שאין תוחלת לקולות הנובחים
הנשמעים מצידי שיירתה. עם זאת, היצרים האנושיים הפשוטים ביותר שלי - ובעיקר השמחה
לאיד - הפכו מדושנים מעונג נוטף למקרא נאום הגבר הראשון של ריס בעמ. 5 של שרשור זה.
בקריאה ראשונה בא על סיפוקו אותו חוש רעב המתעורר נוכח הצגת תכלית של תקיפה בוטה,
ומסמא את שאר החושים. אלא שבקריאה שניה ניתן לראות עד כמה הקפיד המחבר על השמצת
ראובן: עד כמה דייק בבחירת המילים ע"מ להפוך את ראובן לקטן, שפל, לא-שולט, לא חכם, לא
משכיל ועוד כל מיני פרלינים מסוכרים ממיטב צקצוקי לשונו אשר כוונו היטב ישר לעין. בשלב זה
של קריאה שניה, התחלפה לה תחושת השמחה לאיד הראשונה במין צל צילו של צער אפרפר על
כמות הרוע שיש בעולם. על אף שהשמש זורחת לי מהתחת, ברור לי שלא כל נאד שלי עשוי להביא
את האור לאנשים, ואין לי כוונה להיות זה שצופר חמש שניות ארוכות על מישהו אחר שלדעתו אינו מתנהג כראוי. העולם, לדידי, הוא מקום הרבה יותר טוב ללא רעש על סוגיו הרבים. לפיכך, קולי לא
נשמע בעת ההיא. אח"כ, כשראיתי איך מגיבים שני ענקי רוח אלה, ריס וראובן - ראיתי את הצד
השווה ביניהם: שכנוע פנימי עמוק בצדקתם, אגו ענק ובלתי מסופק, וסובלנות אפסית לדעות הפוכות
משלהם. בכך - אין הם שונים במאומה; שניהם עסוקים בייצור ביטויים "המשובצים לרוב במילים
גבוהות ומפוספסות בגוון של חרא", כדברי ריס. בזה אין ביניהם הבדל. ראי את תגובות ריס לרפאל.
במה הן שונות מתגובותיו של ראובן? אלו ואלו מכוונות קודם כל להוציא את בר הפלוגתא קטן, טיפש
ולא רלבנטי. זוהי בריונות גולמית, ואם יש משהו שגורם לי לכתוב, הרי זה בריונים חלקי לשון,
שמידי פעם ממש מצווה לאפשר להם לטעום ממרקחתם הרקובה.
אחותופל
אחותופל • 13 באפר׳ 2009
פאתטי, אם כבר חשבנו שראובן הנלעג הזה לא יגיע לרמות פאתטיות יותר גבוהות - הרי שהתבדינו בתגובתו האחרונה.
זאלופון הראה כבר את הגיחוך בתגובה האחרונה, קיחוטה כבר הוכיח שהוא פחדן שאינו עונה לעניין (אלא נאחז בציפורניו בנושא המקורי של השרשור שפסק כבר לעניין כל אחת אחרת אי שם בעמוד 4). ריס חשף אותו במערומיו, פרלין הוציאה אותו אידיוט וגם לא קשורה, נילי ונילי וNEWOLDONE הצטרפו בצדק לכסח את הקשקשן הזה עוד קצת.

והמלט - יש הבדל גדול וענק בין ריס לראובן. ולו לפחות בגלל העובדה שראובן הוא קקי ושריס פשוט צודק, ושאפס הסובלנות שאולי יש לו כרגע כלפי הדעות של ראובן - הוא משהו ראוי בהחלט.
אני מאוד מזדהה עם מה שכתבה NEWOLDONE גם לי יש כבר לגמרי אפס סובלנות כלפיו. זה מתבטא בכך שבכל פעם שהוא כותב עוד הודעה בה מוזכרת המלה שדיים בא לי לקחת את המזמרה שלי ולסרס אותו. (אני גם מתה שהוא יממש את איומו המגוחך שנשען על הצעתו המגוחכת עוד יותר של רפאל כי יש לו כאן עילה לתביעה על לשון הרע. בגלל זה אני מדברת על סירוס). יש לי רעיון: אולי כל פעם שהוא יזכיר שדיים של מישהי שפגש, אני אעלה את עניין סירוסו?

אז אפשר בדוחק לומר ששניהם (ריס וראובן) כותבים דומה (אני לא מסכימה) אבל בעוד שערימה נכבדה של אנשים פה הצליחו לזהות את המניפולציות הזולות בדבריו של ראובן, השקרים, העיוותים וההשפלות במילותיו, כל מה שמצאתי אצל ריס הוא פשוט דיוק - כל מה שהוא כתב על ראובן די מתאר את הבנאדם ואת מצבו העגום במדוייק. וכמו שנאמר כבר רבות - העולב בעולב פטור. ולכן בריונות וירטואלית כאשר היא מופנית כלפי המיזוגן הנתעב, הנלעג שדעותיו ומעשיו הגועליים מעוררים בחילה בקרב באות הפורום ויש להוקיעו - בריונות כזו היא ראויה. לי למשל אתה יכול כרגע לקרוא בריונית וירטואלית - כאשר היא מופנית כדי לבער את הנגע מקרבנו - אשא את התואר בגאווה!

תודה וחג שמח.
RIS
RIS

Re: אד מה ריס,

RIS • 13 באפר׳ 2009
המלט כתב/ה:
טעמו של משקה כוס התרעלה שלך אינו ממש ערב לחיכך? הפנם זאת: דיסרטציות התוכחה שלך
נמאסו כמו עדת זבובים על חוט של מנורה באוהל 12. אנחנו יכולים לשחק בלהפנות מראה איש
כלפי עמיתו עד אינסוף אך משנאמר כבר הכל נותרים רק אדים סרוחים של לשונך החוצבת, שלא
לומר חופרת עד כדי מיאוס - אשר קיבלה מאדונה מנדט לשחרר חבילות מילים מצועצעות ומחודדות
אשר כמו שיקוי קסמים אלכימי עתיק, מרדימות את הקורא - זאת אם לא חטפו אותו כבר שרעפיו
באופן טבעי -- עד כי נבוך ונכלם הוא מכדי להגיב. למרבה המזל, עדיין יש כמה נפוחים ומתנשאים
כמוני, שהשמש זורחת להם גם מהתחת, שיודעים לברור את התבן מהמוץ, את הגברים מבין זבי החוטם. כמה משעשע לראות שאתה ממש מגיב לתרופה המאוסה שרקחת המוגשת אל אפך. אינך
שונה מראובן במאומה, לטעמי. המשיכו נא לשחק לפני.

הוא אשר אמרתי. בעיניך אתה מוחזק גבר. והרי האמת נגזרת מתנוחת המתבונן....
ואתה יודע היטב מה מאיים עליך ולמה אתה הולך למחוזות האלה.

ורק לפרוטוקול אגיד שאל לך לחשוב אפילו לרגע שלחש הנחש הארסי והריק מתוכן שאתה מייצר כאן דומה ולו במשהו לאותה "תרופה" ש"רקחתי" כביכול ואשר עכשיו אתה מתיימר כמו ילד קטן להגיש אל אפי. זה עדיין גדול עליך בכמה מספרים. הנח לזה. אתה סתם הולך ומתבזה לשווא.

ואשר לתבן ולמוץ - אתה לא תזהה תבן גם אם חבילה של שלושת רבעי טון תבן תנחת לך על הראש. הלילה הזה כולך מוץ.
.
רפאל
רפאל • 13 באפר׳ 2009
RIS כתב/ה:
אני טוען: אמת דיברתי.

אחותופל כתב/ה:

אז אפשר בדוחק לומר ששניהם (ריס וראובן) כותבים דומה (אני לא מסכימה) אבל בעוד שערימה נכבדה של אנשים פה הצליחו לזהות את המניפולציות הזולות בדבריו של ראובן, השקרים, העיוותים וההשפלות במילותיו, כל מה שמצאתי אצל ריס הוא פשוט דיוק - כל מה שהוא כתב על ראובן די מתאר את הבנאדם ואת מצבו העגום במדוייק.

מעניין. אני לא התרשמתי שהביקורת על ראובן היתה קשורה לאי-אמת שבדבריו. להפך, חלק משמעותי בביקורת היה קשור לכך שהוא אמר אמת. כלומר, האמת היא לא חזות הכל. ואפשר להיות גס רוח גם כשדיברת אמת.

אבל שימו לב לרטוריקה של ריס ואחותופל:
ראובן לא בסדר למרות שהוא אמר אמת.
ריס בסדר כי הוא אמר אמת. (הוא לא באמת אמר אמת, אבל לרגע נתרכז ברטוריקה).

עבור ריס הכשל הזה לא ממש רלוונטי, כי הוא לעולם לא מדבר על חוק, כלומר על סטנדרטים שמחייבים את הכלל, אלא על "צדק" בלבד. וכאשר מדברים על צדק זה לא ממש משנה אם אתה גס רוח או מדמנה אנושית (כלומר, כיצד אתה מתנהג), העניין הוא רק להיות גס רוח ומדמנה אנושית במקום הנכון.

אחותופל כתב/ה:

וכמו שנאמר כבר רבות - העולב בעולב פטור. ולכן בריונות וירטואלית כאשר היא מופנית כלפי המיזוגן הנתעב, הנלעג שדעותיו ומעשיו הגועליים מעוררים בחילה בקרב באות הפורום ויש להוקיעו - בריונות כזו היא ראויה. לי למשל אתה יכול כרגע לקרוא בריונית וירטואלית - כאשר היא מופנית כדי לבער את הנגע מקרבנו - אשא את התואר בגאווה!

זו בדיוק פריקת העול והכפירה בחוק. בחוק אנחנו פוסלים התנהגויות, לא אנשים. אבל אצל אחותופל זה לא משנה כיצד אתה מתנהג ואם אתה בריון או לא. זה משנה כלפי מי אתה בריון. כלפי פרלין - נוולה. כלפי ראובון - חסיד אומות העולם.

אני מסכים עם המלט שאין הרבה הבדל בין מה שראובן עושה ומה שריס עושה בשורה התחתונה. אבל עדיין אפשר שלהגיד שרובן מודע לכך שהוא פרבוקטור וכו'. ריס חי בהכחשה.
newoldone

חד גדיא

newoldone • 13 באפר׳ 2009
המלט, באופן עקרוני הייתי יכולה למחזר עכשיו את עיקרי השרשור הזה ולהפנות אותם כנגדך, ולטעון דברים כמו: שאתה מוביל לינץ' נגד ריס, שאתה מוקיע בריונות וירטואלית כי זו דרכך להתמודד עם הבריונות שלך עצמך, שלאפשר למישהו לטעום "ממרקחתו הרקובה" לא שונה מהתנהגות של גבר מכה שטוען שאשתו המעצבנת הביאה את זה על עצמה (עד כאן אוראנוס), שבהתבטאויות שלך על ריס אתה פורק כל עול, שההתערבות שלך היא בעצם קפיצה על הזדמנות לפרוק את האלימות שבך אחרי מארב שעשית (עד כאן רפאל), ושהניסיון שלך להוציא את ריס בריון קטן הוא ביטוי של רוע אנושי מצער (זה כבר אתה).

אני לא טוענת את הדברים האלה, כי אין לי כוח לחשוב על כל אחד ואחד מהם אם הוא נראה לי נכון לגביך או לא.
מבחינתי הדרך לצאת מלופ החד-גדיא שנוצר בשרשור הזה, היא לחפש בין המראות והמראות של המראות והבבואות האמיתיות והשקריות - את גרעין האמת, כי ממנו נגזרת המשמעות, גם הערכית, של רוב שאר הדברים שקרו בשרשור. וגרעין האמת הבראשיתי, כפי שציינה אחותופל, הוא שראובן התנהג בשפלות ששברה את הקש של הגמל - בראש ובראשונה כלפי פרלין, אבל באופן ש(כהרגלו) פוגע בנשים בכלל. האם ריס לא פשוט קיים את המצווה שאתה טבעת עכשיו 'לאפשר לו [לראובן] לטעום ממרקחתו הרקובה'?

חוץ מזה, אני באמת לא רואה את הזהות בין התגובות של ראובן, לבין התגובות של ריס לרפאל. לי הן נקראות ומרגישות שונות.
אחותופל
אחותופל • 13 באפר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
RIS כתב/ה:

אחותופל כתב/ה:

אז אפשר בדוחק לומר ששניהם (ריס וראובן) כותבים דומה (אני לא מסכימה) אבל בעוד שערימה נכבדה של אנשים פה הצליחו לזהות את המניפולציות הזולות בדבריו של ראובן, השקרים, העיוותים וההשפלות במילותיו, כל מה שמצאתי אצל ריס הוא פשוט דיוק - כל מה שהוא כתב על ראובן די מתאר את הבנאדם ואת מצבו העגום במדוייק.

מעניין. אני לא התרשמתי שהביקורת על ראובן היתה קשורה לאי-אמת שבדבריו. להפך, חלק משמעותי בביקורת היה קשור לכך שהוא אמר אמת. כלומר, האמת היא לא חזות הכל. ואפשר להיות גס רוח גם כשדיברת אמת.

עבור ריס הכשל הזה לא ממש רלוונטי, כי הוא לעולם לא מדבר על חוק, כלומר על סטנדרטים שמחייבים את הכלל, אלא על "צדק" בלבד. וכאשר מדברים על צדק זה לא ממש משנה אם אתה גס רוח או מדמנה אנושית (כלומר, כיצד אתה מתנהג), העניין הוא רק להיות גס רוח ומדמנה אנושית במקום הנכון.

אחותופל כתב/ה:

וכמו שנאמר כבר רבות - העולב בעולב פטור. ולכן בריונות וירטואלית כאשר היא מופנית כלפי המיזוגן הנתעב, הנלעג שדעותיו ומעשיו הגועליים מעוררים בחילה בקרב באות הפורום ויש להוקיעו - בריונות כזו היא ראויה. לי למשל אתה יכול כרגע לקרוא בריונית וירטואלית - כאשר היא מופנית כדי לבער את הנגע מקרבנו - אשא את התואר בגאווה!

זו בדיוק פריקת העול והכפירה בחוק. בחוק אנחנו פוסלים התנהגויות, לא אנשים. אבל אצל אחותופל זה לא משנה כיצד אתה מתנהג ואם אתה בריון או לא. זה משנה כלפי מי אתה בריון. כלפי פרלין - נוולה. כלפי ראובון - חסיד אומות העולם.

אני מסכים עם המלט שאין הרבה הבדל בין מה שראובן עושה ומה שריס עושה בשורה התחתונה. אבל עדיין אפשר שלהגיד שרובן מודע לכך שהוא פרבוקטור וכו'. ריס חי בהכחשה.

אוף, רפאל, זה כבר נהיה מעייף...
ממש לא חושבת שראובן אומר אמת. הרבה בשרשור הזה ובשרשורים אחרים כבר עלו על שקרים ועיוותים שלו (ראה דפוסי ההצבעה בארה"ב, ראה השקר שסיפר על אודות נסיבות פגישתו עם פרלין ועוד ועוד) מעבר לשקרים, כתבתי כבר שהוא משתמש במניפולציות, ובכלל בהתנהגות שפלה. וברור שיש הבדל בין מה שנעשה כלפי פרלין ומה שנעשה כלפיו - קודם כל כי הוא זה שהתחיל ופתח ונהג בצורה לא ראויה, על לא כלום ועל כן קיבל על הראש. וזה ההבדל העיקרי.

הבדל חשוב נוסף - קשור בתוכן!! הלו! הוא אמר חרא של דברים, לא שמת לב? אתה באמת לא מסכים שאדם שמדבר ככה (גם בצורה וגם בתוכן) יש להוקיע בכל דרך?

ומה קשור שלטון החוק עכשיו? אתה מדבר על איזשהו חוק וממש לא ברור לי מה אתה רוצה. חל עליי איזשהו חוק לדבר יפה? וגם אם כן - בכיף אני אפר אותו עבור המטרה הנעלה שהיא לבער דעות חשוכות כמו של ראובן איפה ומתי שאני יכולה.
ולמה אני לא יכולה לפסול אותו כאדם? הרי יש בו כלכך הרבה חלקים לא ראויים שממש אין לי בעיה לפסול אותו בחתיכה אחת. ואני לא צריכה לעדן את עצמי או להתנהג בצורה "ראויה" כלשהי כלפיו. הוא איבד את הזכות ליחס הולם ברגע שהתבטא כמו שהתבטא וגם לאחר עשרות פוסטים עדיין לא חוזר בו מדבריו וממשיך להתבטא בצורה גועלית (ראה אזכור השדיים התכוף שלו).

אז הנה, אני מעמידה אותך על טעותך. לא איכפת לי להיות בריונית וירטואלית, להפך! - כי יש התנהגויות שאינן מקובלות מלכתחילה ובאמת אולי יש לתת להן פתחון פה כי אנו חיות במדינה דמוקרטית, אבל בשם אחריות חברתית יש לגנות אותן מיד לאחר שנאמרו וכמה שיותר.

מעבר לכך - אם אתה *באמת* לא מבין על מה המהומה ומה ההבדל בין 2 המקרים, כבר תש כוחי מלהסביר.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
RIS כתב/ה:

אחותופל כתב/ה:

אחותופל כתב/ה:

הו, אבל שוב אתה מתעלם מהתוכן. וזה די מדהים. ממתי הצורה חשובה יותר מהתוכן? או שאולי הצורה הופכת להיות חשובה יותר מהתוכן ברגע שכלובי טוען בדיוק להיפך כפי שחתולנת השכילה להביא לידיעתנו? לפעמים נדמה לי שהמלחמה שלך נגד הממסד קצת מעוורת את עיניך, רפאל.

מעניין. אחותופל וריס הם הבריונים ואילו ראובן רק מתאוורר, משל היו השקרים שלו וההתבטאויות הסקסיסטיות שלו (כן. סקסיסטיות.) רק טיול אחר צהריים חביב בחיק הטבע.

למי בדיוק זה משנה במי התנגחו, רפאל? לריס ואחותופל או לך? או אולי אפשר להפוך את זה? אולי זה משנה מי התנגח? כשזה ראובן- נו, מילא. כשזה ריס זה מעשה נבלה.
אנימה
אנימה • 13 באפר׳ 2009
פרלין כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
RIS כתב/ה:

אחותופל כתב/ה:

אחותופל כתב/ה:

הו, אבל שוב אתה מתעלם מהתוכן. וזה די מדהים. ממתי הצורה חשובה יותר מהתוכן? או שאולי הצורה הופכת להיות חשובה יותר מהתוכן ברגע שכלובי טוען בדיוק להיפך כפי שחתולנת השכילה להביא לידיעתנו? לפעמים נדמה לי שהמלחמה שלך נגד הממסד קצת מעוורת את עיניך, רפאל.

מעניין. אחותופל וריס הם הבריונים ואילו ראובן רק מתאוורר, משל היו השקרים שלו וההתבטאויות הסקסיסטיות שלו (כן. סקסיסטיות.) רק טיול אחר צהריים חביב בחיק הטבע.

למי בדיוק זה משנה במי התנגחו, רפאל? לריס ואחותופל או לך? או אולי אפשר להפוך את זה? אולי זה משנה מי התנגח? כשזה ראובן- נו, מילא. כשזה ריס זה מעשה נבלה.

גדולה פרלין, גדולה : )
רפאל
רפאל • 13 באפר׳ 2009
פרלין כתב/ה:

הו הו הו. אני לא מתעלם מכלום. כאשר ריס כותב נגדי בשפה גסה, מקטינה, ומזלזלת, וכאשר הוא מסלף את דברי ומשקר - קשה לי להתעלם מזה. אבל לך היה קל להתעלם מזה. מצד שני, הוא לא אמר דבר על השדיים המהממים שלי (גם אני שידרגתי).

ולתשומת ליבך: אני מנהל פורום אלפוני. אני הממסד.

פרלין כתב/ה:

זה ממש לא נכון. אני לא אמרתי שריס כן וראובן לא. אני אמרתי - מספיק עם הצביעות שריס לא.

אבל בעצם למה להגיד "ממש לא נכון" אם אני יכול להגיד שאת משקרת, דמגוגית ועושה מניפולציות (כי הרי, בצד הצדק ההבחנה בין סוגי המבעים האלו חסרת משמעות).