ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כנועות. מעניין.

ראובן
לפני 15 שנים • 8 באפר׳ 2009

לרגל החג

ראובן • 8 באפר׳ 2009
שיר כאב,

חבל שאת נותנת יד להתלהמות, הרי את אשה משכילה. מצד שני, בהתחשב במבנה האישיות האקזוטי שלך, הדבר מובן. אבקש כי תציצי בספר משלי, פרק ל', פס' כא'-כג'.
יתכן והדבר יניח את דעתך לגבי מאמציהן הכנים של נשים-כנועות-מרצון, כמו גם הסיבה שאי אפשר לתת לך לשלוט אפילו במקל מטאטא.

בכבוד רב,
ראובן
נוריתE

Re: לרגל החג

נוריתE • 8 באפר׳ 2009
ראובן כתב/ה:
שיר כאב,

חבל שאת נותנת יד להתלהמות, הרי את אשה משכילה. מצד שני, בהתחשב במבנה האישיות האקזוטי שלך, הדבר מובן. אבקש כי תציצי בספר משלי, פרק ל', פס' כא'-כג'.
יתכן והדבר יניח את דעתך לגבי מאמציהן הכנים של נשים-כנועות-מרצון, כמו גם הסיבה שאי אפשר לתת לך לשלוט אפילו במקל מטאטא.

בכבוד רב,
ראובן

ואואו
ארצה
הויסה
די
נו

איך בכלל אפשר לקיים מערכת יחסים בלי הדדיות?
לזה?אתה מכנה מערכת הוגנת, הוגנת
על שיווניות אין בכלל מה לדבר

ברגע שהמחבר הזה ואתה וכדומיך מבקשים ודרשים
ואני מדברת על מערכת יחסים לא משנה ונילית בידסמית
שמבוססת על הקרבה הקרבה וויתורים מצד אחד
בעוד הצד השני(אתם)
כל מה שהוא תורם הן דרישות אין ספור
מה יוצא פה
הכל למען שלום ביית?
BS
זה אחד

והשני
בנאדם כזה ,כל הדרישות שלו רק מראות את טיבו האמיתי
חלש וחסר יכולת שהדרך היחידה שלו לשלוט או לקיים מערכת כל שהיא
היא על ידי המעטת הצד השני ככל שניתן.

אין לי שום דבר כנגד אותן נשים שמרצונן החופשי מתנהגות ככה בבית ואל הבעל
בתנאי שזה מרצונן החופשי
ברגע שכל הדבר הזה הופך למסע צלב ונסיונות המרה
זה הופך להיות חשוד שלא לדבר על אג'נדות ממש לא כשרות.

ותלגלג כמה שתרצה על אינטלגנציות
מי שיש לו בעיה יש לו בעיה.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: הבעיה עם

פרלין​(נשלטת){ש} • 8 באפר׳ 2009
[quote="ראובן"]פרלין, לא קשורה יקרות,

תודה על ההשתלחות הפעוטה. חוצפה אצל אישה היא דבר משעשע, כה חבל שמרבית הנשים אינן מהינות להיות חצופות תחת עיני הכחולות.

פרלין: שימי לב שהצעתי רעיון כי 'לדעת להיכנע' (שמו העברי של הספר) מייצג זרם מחשבה א ח ד מתוך שדה הפוסט-פמיניזם. ישנם זרמים נוספים כמובן, כמו זה שמייצגת סוזן סונטג ע''ה, להבדיל. יתרה מזאת, מדוע את מוכרת את הספר (ועוד לנשים חרדיות) כאשר את בזה לרעיונות העומדים בבסיסו? האם הבוז הוא המניע אותך במהלכי חייך? כאשר את כותבת ומתלהמת כך, הדבר גורם לי לחשוב שכל שיש לך להציע לעולם הוא זוג שדיים יפים. נסי לגלות מעט חמלה.

ראובן, יקירי! אנא, רענן את זכרוני! אולי בראתי לעצמי מציאות אחרת? או שמא זכרוני מטעני?
חשבתי ששנינו מעולם לא הוספנו להפגש בשל חוסר עניין הדדי, אבל יתכן שטעיתי. כנראה שהרגע ההוא, בו הבטיתי לעיניך וידעתי שלעולם לא אוכל להיות שלך, נצרב בי כה חזק שהדחקתי אותו כליל. הו, רגע ארור! הלוואי והיית צץ מתוך הנשייה! או אז, אולי סוף-סוף, אני אלמד להכנע.
נוריתE
נוריתE • 8 באפר׳ 2009
קיצעור פרלין
ובנות בכלל...
שכחנו עם מי אנחנו מדברות
אבל לפחות,ניזכרנו..
Lanya Colson

Lanya Colson • 8 באפר׳ 2009
ראובן כתב/ה:
פרלין, לא קשורה יקרות,

...

לעניות דעתי, מסירות היא מחיר פעוט לשלם, בסופו של דבר, ולו משום שהחלופה היא חיים של 'מלחמת המינים'. איני יודע מה אתכם/ן, אבל אני לא נוהג לנהל את חיי האינטימיים כשדה קרב.

חג שמח ושליו,
ראובן

אם מסירות היא מחיר פעוט, אז אולי תשלם אותו אתה?
(כדי למנוע מלחמת מינים, כמובן)
נוריתE

נוריתE • 8 באפר׳ 2009
Lanya Colson כתב/ה:
ראובן כתב/ה:
פרלין, לא קשורה יקרות,

...

לעניות דעתי, מסירות היא מחיר פעוט לשלם, בסופו של דבר, ולו משום שהחלופה היא חיים של 'מלחמת המינים'. איני יודע מה אתכם/ן, אבל אני לא נוהג לנהל את חיי האינטימיים כשדה קרב.

חג שמח ושליו,
ראובן

אם מסירות היא מחיר פעוט, אז אולי תשלם אותו אתה?
(כדי למנוע מלחמת מינים, כמובן)

העיניין הוא בהגדרתו את אותה מסירות
וכולנו מבינות איך הוא מגדיר אותה
נו מילא
טוף שאנחנו נשים אינטלגנטיות עם מוח פעיל. TOO BAD 4 HIM
ראובן

משק בית של שנות החמישים

ראובן • 8 באפר׳ 2009
נורית יקרה,

את צודקת לחלוטין בנוגע לחוסר השיוויון, שהינו משווע ומקומם. אולי גם תבקשי מאיתנו ללדת?
אני מתבדח כמובן. קחי בבקשה נשימה ואני מבטיח להרצין:

את מביטה על כלכלת האסימונים של הקשרים הללו, כלומר 'מי נותן כמה'. נסי לחשוב על שני בני הזוג כיחידה - שניהם מטים שכם למען מטרה אחת והיא: חיי משפחה מוצלחים. הפורמט המוצע מבוסס על חזרה למודל של מפרנס אחד. הרווח העיקרי במודל כזה הוא יותר זמן עם הילדים, לשני בני הזוג. הבעיתיות במודל ברורה. כעת, מבחינת זרם פטישיסטי, הספר ושיטת החשיבה שייכים ל'משק הבית של שנות החמישים'. מצורף קישור לקבוצה הרלוונטית ב fetlife:
http://fetlife.com/groups/1505

היזכרי בסרטון: המלפפון המעונב ההוא, שעובר עם אשתו על רשימת המטלות שלה. את מצליחה להבין איזה קרבן בשבילו זה לשלוט? מה עם ההוא, הנעל המגחך שבוחר לאשתו בגדים: הוא מבין שאין לו טעם בשיט ומוכן להתבזות רק בשבילה, בשבילם.

אני חושב שמה שמרתיח נשים מבינות-עניין (כלומר, בעלות רקע בהתמסרות מודעת), הוא שדווקא צ'פצ'ולות אמריקקיות כאלו מצליחות להגיע ל... אושר בכניעתן. מצד שני, אני מודע לכך שהדבר תלוי גם באופי ואיכות השליטה.

מקווה שהארתי,
ערב טוב,

ראובן
huan
huan • 8 באפר׳ 2009
ציטוט: אני חושב שמה שמרתיח נשים מבינות-עניין (כלומר, בעלות רקע בהתמסרות מודעת), הוא שדווקא צ'פצ'ולות אמריקקיות כאלו מצליחות להגיע ל... אושר בכניעתן. מצד שני, אני מודע לכך שהדבר תלוי גם באופי ואיכות השליטה.

ומה שמרתיח במשפחות שההורים דופקים מכות לילדים והופכים אותם למכונות משומנות הפועלות לפי גחמותיהם, היא המוצלחות של הילדים הממלאים אחר מצוות "כבד את אביך ואת אימך"

אני מקווה שאתה עצמך מבין כמה דרכים יש להגיע לאושר בכלל ול"חיי משפחה מוצלחים בפרט".
חלק מהדרכים, אל אף שהן "מצליחות להשיג את המטרה", לא אמורות ואסור שתהינה מקובלות או אף לגיטימיות. והדבר נכון לגבי כל התחומים.

מי יהיה זה שיקבע?, בהעדר אמצעים טובים יותר, כל אחד לפי אמונותיו שלו - ושהמותאם מביננו ינצח. הדבר תמיד יהיה עדיף על כניעה אוטומטית - כניעה שהתוצאה שלה היא לא סתם הפסד אלה השמדה מוחלטת.
נוריתE
נוריתE • 8 באפר׳ 2009
ראובן
כל הדיבורים האלו במסווה של "לחזור לחיים של פעם"
הכל מכסה על אג'נדה ברורה.

דהיינו הגבר מפרנס והאשה יושבת בייתמטבח חדר ילדים חדר מיטות מכונת כביסה"
לא רק שהם לא רלוונטיים
אלא מפחידים כמעט כמו הנוצרים האוונגליסטים הקנאים ברצועת התנ"כ שדובקים בתורת הבריאה וכפרים בכל דבר שהוא מדע כולל עיוותים מדיהימים של מדע טבע היסטוריה
וככה מעבירים דור שלם מאתיים שנים אחורה

המהפכה התחילה כבר במילחמת העולם השניה באירופה אנגליה ארצות הברית שהגברים הלכו להלחם והנשים נתרמו למאמץ המילחמתי
וגילו עולם שלם אמיתי שבו , הן ממש לא תלויות בבעל/אבא/מגן/מפרנס שלהן
אלא עצמאיות לעצמן

מעבר לזה מפרנס יחידי צריך לעבוד 24 על שמונה כדי להחזיק משפחה בכבוד
אלא אם כן אבא שלו מליונר. ראו מקרה גואל רצון ואלף נשותיו שמכבדות אותו כן כן אבל הוא לא מתבייש לחיות על חשבון המשכורת והביטוח לאומי שלהן.

האג'נדה היא להחזיר את הנשים ל"מקומן הטיבעי, אליבא תומכי הרעיון ומקומן הטיבעי עלפיהם הוא במטבח
זה הכל
אנילא אכנה זאת שובינזם ולא מיסגוניה ולא סתם שמרנות גברית עתיקת יומין
אלא כולן ביחד.

לא שלוםביית ולא נעליים
מי שבאמת רוצה זוגיות טובה ושלום ביית לא יכפה כאלו דברים על זוגתו.

ושוב אגי ד שאם ינן כאלו שמרצונן האמיתי החופשי באמת אין לי בעיה
למרות שלגבי אותה הדעה עצמית ישלי השגות)
הבעיה שלי מתחילה במסע הצלב הזה העקום שמנסה לכפות ולשכנע בהפוך על הפוך.
שלגי
שלגי • 8 באפר׳ 2009
הבו לי גבר שגם יפרנס אותי וגם יגיד לי מה לעשות.
(שניים במחיר אחד, לא?)

הבעיה העקרית שאני רואה כאן, היא שהגבר הישראלי הממוצע לא יסכים לוותר על משכורתי ונגזרותיה.
באסה.

חג חרות שמח.