בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשה

gilsherr
לפני 15 שנים • 12 באפר׳ 2009

בקשה

gilsherr • 12 באפר׳ 2009
אני מוצא שמאוד קשה לי לקרוא בלוגים של נשלטות, כמעט תמיד(אבל לא תמיד, יש יוצאות דופן) מדובר על תיאורים דיי צפויים של סיפורי שליטה, משהו שאמור כאילו לגרות אבל זה לא, אין דברים יוצאי דופן. חבל כי הפוטנציאל הוא עצום, רבות מכן עברו למשל התעללות כזו או אחרת או אפילו אונס, היה הרבה יותר מעניין ומגרה לקרוא סיפורים כאלה, תיאור ריאליסטי של אונס אמיתי מנקודת מבטה של נאנסת על כל התחושות המתלוות לכך יכול להיות מרתק ומגרה מאוד, קדימה בנות עורו לעבודת הבורא!
Morticia

Re: בקשה

Morticia • 12 באפר׳ 2009
gilsherr כתב/ה:
אני מוצא שמאוד קשה לי לקרוא בלוגים של נשלטות, כמעט תמיד(אבל לא תמיד, יש יוצאות דופן) מדובר על תיאורים דיי צפויים של סיפורי שליטה, משהו שאמור כאילו לגרות אבל זה לא, אין דברים יוצאי דופן. חבל כי הפוטנציאל הוא עצום, רבות מכן עברו למשל התעללות כזו או אחרת או אפילו אונס, היה הרבה יותר מעניין ומגרה לקרוא סיפורים כאלה, תיאור ריאליסטי של אונס אמיתי מנקודת מבטה של נאנסת על כל התחושות המתלוות לכך יכול להיות מרתק ומגרה מאוד, קדימה בנות עורו לעבודת הבורא!

הידעתם?

אסירים בבתי כלא בארץ מקבלים זכויות נוסח גלישה באינטרנט

אז מה אם הם גנבו/רצחו/אנסו?

icon_evil.gif
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: בקשה

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 12 באפר׳ 2009
gilsherr כתב/ה:

מטומטם.
gilsherr

בקשת המשך

gilsherr • 12 באפר׳ 2009
כמו כן אשמח אם תפנו אותי לסיפורים כאלו במידה ונכתבו בעבר(או תוארו), אני חייב להפסיק להירדם כשאני קורא את הבלוגים המשמימים שלכן!
Tame
Tame • 12 באפר׳ 2009
תפסיקו ליפול במלכודת ולהגיב..
תפסיקו להתפתות..

אתם לא רואים?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 12 באפר׳ 2009
Tame כתב/ה:
תפסיקו להתפתות..

אתם לא רואים?

רואים מה? זה לא שהוא יתפוגג אם לא אגיב .
והוא צריך שיזכירו לו שהוא מטומטם וגס רוח ואם זה מסב לי הנאהאז מה טוב ואם חס וחלילה תגובות יגרמו לו לכתוב יותר אולי סופסוף ימאס למישהו ממנו ויעיפו את הייצור הזה מכאן.
נוריתE

Re: בקשת המשך

נוריתE • 12 באפר׳ 2009
gilsherr כתב/ה:
כמו כן אשמח אם תפנו אותי לסיפורים כאלו במידה ונכתבו בעבר(או תוארו), אני חייב להפסיק להירדם כשאני קורא את הבלוגים המשמימים שלכן!

Morticia
Morticia • 12 באפר׳ 2009
Tame כתב/ה:
תפסיקו להתפתות..

אתם לא רואים?

התגובה שלי לא היתה פיתוי לשטות כמו מחאה על האפשרות
Tame
Tame • 12 באפר׳ 2009
Toot את לא חושבת שהוא ידע מראש מה הוא יעורר ועשה את זה בכוונה בדיוק בכדי לעורר את זה?
התבניות האלה מוכרות ופשוטות. את נותנת לו בדיוק מה שהוא רוצה וצריך.. הוא זה שנהנה..

וכן אם תתעלמי הוא יתפוגג, תאמיני לי.

אני מפסיק לתדלק את השרשור הזה, כל תגובה משאירה אותו למעלה למשך יותר מידי זמן, כל תגובה גורמת לעוד מישהו או מישהי להיחשף לפוסטים האלה וזה רק מוסיף רוע למקום שבו אנחנו נמצאים.
Morticia
Morticia • 12 באפר׳ 2009
Tame כתב/ה:
Toot את לא חושבת שהוא ידע מראש מה הוא יעורר ועשה את זה בכוונה בדיוק בכדי לעורר את זה?
התבניות האלה מוכרות ופשוטות. את נותנת לו בדיוק מה שהוא רוצה וצריך.. הוא זה שנהנה..

וכן אם תתעלמי הוא יתפוגג, תאמיני לי.

אני מפסיק לתדלק את השרשור הזה, כל תגובה משאירה אותו למעלה למשך יותר מידי זמן, כל תגובה גורמת לעוד מישהו או מישהי להיחשף לפוסטים האלה וזה רק מוסיף רוע למקום שבו אנחנו נמצאים.

אני אתך וחושבת אותו הדבר
אבל אתה לא יכול להתעלם מכך שמדינת ישראל מאפשרת לפושעיה גלישה באינטרנט
ומאוד יתכן ואנסים חולים יושבים וכותבים כאן

אז הוא שיחפש מי תנענע אותו
אבל הנושא חשוב
!