בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הקשר בין נשלטות לעודף משקל

שולט יצרי
לפני 15 שנים • 18 באפר׳ 2009

המחקר שאיננו דורש מחקר

שולט יצרי • 18 באפר׳ 2009
לאוויל שמתעקש להפגין ידע בשיטות סטטיסטיות - יש"מחקרים" שאינם נדרשים למחקר. וזה סוג הענין שבו אנו דנים. התופעה הזאת קורעת עיניים. ראינו את זה בכל מועדון ב.ד.ס.מי. ראינו את זה בכל מפגש חברתי. כל מדגם ב.ד.סמ אקראי חוזר ומאשר שוב ושוב את האמת הזאת.

לאוויל הסידרתי שמתעקש כאילו להפריך את דברי ב"הפוכה" כלומר, על ידי "התהייה" מה מניע את אותן מעטות מספור של נשים רזות, חטובות, ונחשקות להיות אף הן סאביות - רצוי לעיין בסדרת הפוסטים שפורסמה כאן, תחת הכותרת: "קווים לדמותה של הסאבית העבריה" ועדיין מועברת מיד ליד בין יחידי סגולה שהבינו את חשיבות הפוסטים הללו, כדי להבין מה מניע צורות שונות של סאביות נשית. כל הדגמים הללו אינם שוללים את עובדת היסוד - הסצינה הסאבית רוויה בנשים מסוג השמ"ד ( השמנות, מכוערות, דחויות ).
Morticia

Re: המחקר שאיננו דורש מחקר

Morticia • 18 באפר׳ 2009
שולט יצרי כתב/ה:
לאוויל שמתעקש להפגין ידע בשיטות סטטיסטיות - יש"מחקרים" שאינם נדרשים למחקר. וזה סוג הענין שבו אנו דנים. התופעה הזאת קורעת עיניים. ראינו את זה בכל מועדון ב.ד.ס.מי. ראינו את זה בכל מפגש חברתי. כל מדגם ב.ד.סמ אקראי חוזר ומאשר שוב ושוב את האמת הזאת.

לאוויל הסידרתי שמתעקש כאילו להפריך את דברי ב"הפוכה" כלומר, על ידי "התהייה" מה מניע את אותן מעטות מספור של נשים רזות, חטובות, ונחשקות להיות אף הן סאביות - רצוי לעיין בסדרת הפוסטים שפורסמה כאן, תחת הכותרת: "קווים לדמותה של הסאבית העבריה" ועדיין מועברת מיד ליד בין יחידי סגולה שהבינו את חשיבות הפוסטים הללו, כדי להבין מה מניע צורות שונות של סאביות נשית. כל הדגמים הללו אינם שוללים את עובדת היסוד - הסצינה הסאבית רוויה בנשים מסוג השמ"ד ( השמנות, מכוערות, דחויות ).

יום אחד אישה שמנה ויפה תתיישב לך על הפרצוף עם הישבן העסיסי שלה
כדי לסתום לך את הפה
כדאי שתלקק טוב!

וכי אפשר אחרת?
Morticia
Morticia • 18 באפר׳ 2009
חניבעל כתב/ה:
אתה לא פחות גרוע מהומופובים וגזענים עלובים. פרובוקטור זול.

icon_exclaim.gif
Plump​(נשלטת)
Plump​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2009
"שולט יצרי", אני די שוברת לך את התאוריה משום שכבר הייתי נשואה ו"מסודרת" והנטיה המינית והצורך הנפשי שלי בבדס"מ גרמו לי לעזוב. התאוריה המגוחכת שלך שוללת בעצם את הצד העמוק יותר בבדס"מ, היות ולדבריך כולן נמצאות פה בלית ברירה, שהרי במקום אחר לא יביטו בהן.
אז פרט לכך שהסגרת שעבורך כל העניין הוא מיני ומוגבל מאוד, נדמה שההשתלחויות והפרובוקציות שלך ושל פותח השרשור גורמות לכך שגם "כוסית" ברת דעת לא תתעניין בכם.
אגב, לא כל שוכנות האתר הן גם בלייניות בנוסף, כך שאולי אתה רואה מהדורה מצומצמת של אותן הנשים שוב ושוב. זו סתם השערה.
העובדה הפשוטה היא שבניגוד לפנטזיה על הנשלטת המושלמת, זו שנראית כמו דוגמנית,
נשלטות באות בכל צורה. בדיוק כפי ששולטים באים בכל צורה וכך גם כל בני האדם.
אין לי צורך שיציבו בפניי מראה. אני מודעת להיותי שמנה ואף ציינתי את זה בפרופיל, כדי להמנע ממפח נפש הדדי. אני באמת לא מבינה למה אנשים כמוך לא מציינים בפרופיל שלהם שאינם נמשכים לשמנות. זה הרי לגיטימי, אפקטיבי וכל כך פשוט. באמת לא מובן לי.
Morticia
Morticia • 18 באפר׳ 2009
Plump כתב/ה:
"שולט יצרי", אני די שוברת לך את התאוריה משום שכבר הייתי נשואה ו"מסודרת" והנטיה המינית והצורך הנפשי שלי בבדס"מ גרמו לי לעזוב. התאוריה המגוחכת שלך שוללת בעצם את הצד העמוק יותר בבדס"מ, היות ולדבריך כולן נמצאות פה בלית ברירה, שהרי במקום אחר לא יביטו בהן.
אז פרט לכך שהסגרת שעבורך כל העניין הוא מיני ומוגבל מאוד, נדמה שההשתלחויות והפרובוקציות שלך ושל פותח השרשור גורמות לכך שגם "כוסית" ברת דעת לא תתעניין בכם.
אגב, לא כל שוכנות האתר הן גם בלייניות בנוסף, כך שאולי אתה רואה מהדורה מצומצמת של אותן הנשים שוב ושוב. זו סתם השערה.
העובדה הפשוטה היא שבניגוד לפנטזיה על הנשלטת המושלמת, זו שנראית כמו דוגמנית,
נשלטות באות בכל צורה. בדיוק כפי ששולטים באים בכל צורה וכך גם כל בני האדם.
אין לי צורך שיציבו בפניי מראה. אני מודעת להיותי שמנה ואף ציינתי את זה בפרופיל, כדי להמנע ממפח נפש הדדי. אני באמת לא מבינה למה אנשים כמוך לא מציינים בפרופיל שלהם שאינם נמשכים לשמנות. זה הרי לגיטימי, אפקטיבי וכל כך פשוט. באמת לא מובן לי.

כי הוא חולה על שמנות ולא גבר
זה לא ברור???
נילי ונילי
נילי ונילי • 18 באפר׳ 2009
Plump כתב/ה:
"שולט יצרי" [...] אני באמת לא מבינה למה אנשים כמוך לא מציינים בפרופיל שלהם שאינם נמשכים לשמנות. זה הרי לגיטימי, אפקטיבי וכל כך פשוט. באמת לא מובן לי.

הוא כבר ציין, בפרופיל הראשון שמחקו לו. הוא וכלובי משחקים משחק בו האפס פותח ניקים חדשות לבקרים וכלובי מוחק אותם בשניה שהוא רואה אותם. "שולט יצרי" זה הניק השבעים ושלושה אלף ארבע מאות חמישים וחמישה שלו, אני מניחה שהוא יימחק כשכלובי ייכנס בפעם הבאה. ויפה שעה אחת קודם.
נמרון
נמרון • 18 באפר׳ 2009
מעניין שהפוסט הזה עצמו 'תופח' במהירות...

ולעניין עצמו, כפי ש PLUMP כתבה, טעם אישי מקובל לחלוטין ולכל אחד הזכות לקבל מה שבא לו, תרשום בפרופיל. אבל הנה כמה תהיות שלי:

מה בעצם מטרת הפוסט?

האם מי שהיא שמנה הופכת למין כלום כזה שרק יכול להיסחף למקום שם מישהו אולי יסכים לקבל אותה??

האם מעל משקל מסויים מאבדים את ההחלטות והרצונות והופכים לטאבולה ראסה?

האם אתה שמן?

האם עליך חשב גראוצ'ו מארקס כשאמר - "אני לא מוכן להתקבל למועדון אשר מוכן לקבל אותי כחבר"?
harper lee

Re: המחקר שאיננו דורש מחקר

harper lee • 18 באפר׳ 2009
שולט יצרי כתב/ה:
כל הדגמים הללו אינם שוללים את עובדת היסוד - הסצינה הסאבית רוויה בנשים מסוג השמ"ד ( השמנות, מכוערות, דחויות ).

וזאת בנגוד לסצינת השולטים שרוויה בגברים מדהימים אחד אחד............
Tish Adams
Tish Adams • 18 באפר׳ 2009
חבל, באמת חבל שטמטום לא כואב
icon_sad.gif
נמש
נמש • 18 באפר׳ 2009
Tish Adams כתב/ה:
חבל, באמת חבל שטמטום לא כואב
icon_sad.gif

טיש יקירתי,