לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשים טרנסיות, קרוסיות, ולנשלטים שאוהבים ניוש

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 21 באפר׳ 2009

שאלה לנשים טרנסיות, קרוסיות, ולנשלטים שאוהבים ניוש

shuki boy​(נשלט) • 21 באפר׳ 2009
שלום חברות וחברים,

אני מנסה לכתוב כתבה בgoTrans לגבי הקשר בין טרנסג'נדריות לבין בדס"מ. יש פיסקה קצרה שמתייחסת למשחקי מגדר, כאשר מי שמשחק אותם לא מגדיר את עצמו כטרנסג'נדר בכלל. למשל גבר שעובר פמיניזציה (ניוש) לצורך השפלתו ומחיקת הגבריות שלו.

השאלה האם בכלל כדאי להזכיר את הקשר הזה בין ניוש לטרנסג'נדריות, ולא להסביר. באנאלוגיה מישהו אמר שהקישור בין טרנסג'נדריות וזהות טרנסג'נדרית לבין ניוש, שנועד להשפלת הנשלט, זה בערך כמו קישור בין אלימות ממשית לבין מכות במשחק בדס"מ. כלומר בין פנטזיה ומציאות.

כלומר אם מישהו נהנה מהשפלתו כאשה, או פנטזיה מינית כאשה, אז אולי הוא (היא) גם טרנסג'נדרית. והאנאלוגיה היא, שאם מישהו נהנה ממכות במשחק בדס"מי, אולי הוא גם אוהב אלימות והתעללות ממשית. (וברור לכולנו שזה לא המצב לגבי אנשים בדס"מיים, לפחות אני מקווה!)

אני מעריך שיש כאן בפורום גם טרנסג'נדריות שעבורן זו זהות ממשית, ויש קרוסדרסריות שרואות בזה חלק חשוב מהזהות הכללית שלהן, ויש גם קרוסדרסריות שאולי רואות בזה משחק ופנטזיה בלבד, ולא חלק מהזהות, כמו גם נשלטים שלא מרגישים שמשחקי ניוש אומרים שהם טרנסג'נדרים בכלל, ואולי כאלה שכן.

בקיצור, טרנסג'נדריות, קרוסיות, גברים שהם נשלטות, ונשלטים שנהנים מניוש - אני מאד אשמח לשמוע על החוויה האישית שלכן ושלכם - עד כמה זה נכון עבורכן (ועבורכם) לקשר בין טרנסג'נדריות (כולל קרוסדרסריות) לבין פמיניזציה שנועדה להשפלת הנשלט.

תודה רבה!!! icon_smile.gif
רצסיבי​(נשלט)

Re: שאלה לנשים טרנסיות, קרוסיות, ולנשלטים שאוהבים ניוש

רצסיבי​(נשלט) • 21 באפר׳ 2009
tranny boi כתב/ה:
כלומר אם מישהו נהנה מהשפלתו כאשה, או פנטזיה מינית כאשה, אז אולי הוא (היא) גם טרנסג'נדרית. והאנאלוגיה היא, שאם מישהו נהנה ממכות במשחק בדס"מי, אולי הוא גם אוהב אלימות והתעללות ממשית.

אני מתקשה למצוא זהות בין טרנסית (גבר שהפך לאישה) או קרוס-דרסרית (גבר שאוהב ללבוש מיוזמתו בגדי נשים) לבין מי שמנויש במסגרת יחסי בדס"מ.
הראשונים פועלים מיוזמתם, ואילו האחרון מובל לכך על ידי מי ששולט בו.
ויותר חשוב, הראשונים נהנים מעצם הנשיות שהם עוטים על עצמם, ואילו האחרון נהנה מההשפלה (כך כתבת אתה עצמך) בכך שמינו משונה (בכפייה) באמצעות הניוש. במקרה של המנויש, הנשיות היא יותר אמצעי להשגת מטרה (השפלה) ופחות מטרה בפני עצמה.

אבל כן, דמיון בטוח יש, שכן אני מניח שבתוך כל אחד שמסכים להיות מנויש (או "מגובר", אם נקפיד לשמור על שיוויון, הרי יכול להיות תהליך של "הגברת" אישה), יש גם הנאה מהתוצאה הסופית, שכן אחרת היה ניתן להשפילו באלף דרכים אחרות (ובינינו, הרי להיות אישה זה ממש לא משפיל, כמו שלהפוך לגבר זה לא משפיל, בטח שלא בצורה מהותית, אלא רק שינוי הזהות הוא האקט המשפיל, ואפשר למצוא דברים משפילים הרבה יותר).

אני צייתי בעבר למישהי שאהבה לנייש. לא הרגשתי טרנסית או קרוסית, שכן זה לא בא מיוזמתי, אבל אני מניח שאם היתה לי סלידה מעצם הטרנספורמציה, לא הייתי משתף עם זה פעולה.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 21 באפר׳ 2009
אין כל קשר בין טראנסג'נדריות / קרוסדרסינג לניוש או לבדסמ.
קרוסדרסר לובש בגדי נשים מרצונו בשמחה ובהנאה ומממש את הפנטזיה לעצמו,
המנויש מולבש או נדרש להתלבש שלא מרצונו כאקט של השפלה או לשעשועי בת הזוג,
למימוש הפנטזיה שלה, לא בהכרח במסגרת בדסמ.
המנויש אינו קרוסדרסר, אחרת אינו יכול להיות מנויש, וגם אין לו בעיה של זהות מגדרית.
הניוש הינו חלק ממשחק, לפעמים משחק תפקידים, לפעמים לצורך השפלה.
אין זיקה בין טראנסג'נדרים/ קרוסדרסרים לבדסמ, יש בהם אותו אחוז בדסמי כמו בכלל האוכלוסיה.
עם זאת, מידע ומנסיון שלי, קרוסדרסרים ברובם המכריע נוטים לצייתנות , כך שעשוי
להמצא ביניהם אחוז גבוה יותר של סאבים.
shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 29 באפר׳ 2009
shuki boy​(נשלט) • 29 באפר׳ 2009
תחרה ורצסיבי, אני יכול לגנוב קטעים נבחרים ממה שכתבתם פה כדי להוסיף לכתבה?
אני אשמח גם לתת קרדיט icon_smile.gif

ואם למישהו או מישהי יש עוד משהו חכם להוסיף אני אשמח.
נולי
לפני 15 שנים • 29 באפר׳ 2009
נולי • 29 באפר׳ 2009
מאוד קשה לי עם הרעיון שניוש הוא השפלה.
להיות אישה זה אחד הדברים הכי נפלאים שיש ואין בזה שמץ השפלה.
גבר מנויש הוא גבר שעלה בדרגה! מנויש הוא גבר משודרג.

חוץ מזה שלטעמי אין בין ניוש לקרוסינג וטראנסיות דבר וחצי דבר שהרי הבגדים אינם עושים את האדם.

N
רצסיבי​(נשלט)
לפני 15 שנים • 30 באפר׳ 2009
רצסיבי​(נשלט) • 30 באפר׳ 2009
tranny boi כתב/ה:
תחרה ורצסיבי, אני יכול לגנוב קטעים נבחרים ממה שכתבתם פה כדי להוסיף לכתבה?
אני אשמח גם לתת קרדיט icon_smile.gif

ואם למישהו או מישהי יש עוד משהו חכם להוסיף אני אשמח.

מבחינתי, חופשי.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 30 באפר׳ 2009
נולי,
קרוסדרסינג נעשה מרצון ובהנאה, ביחידות, בזוגיות, בקבוצה או במסגרת בדסמית.
ניוש נעשה בכפיה ואינו גורם הנאה למנויש אלא למנייש/ת או לשולט/ת.

להיות אשה זה ללא ספק אחד הדברים הכי נפלאים שיש, אני מסכים איתך לחלוטין
ומצטער מאד שאיני שייך למגזר זה, אלא שמיעוט הגברים חושבים כך.
גבר גבר שמולבש בחזייה ובייבי דול ובנוסף מאולץ לדבר בלשון נקבה, חש מושפל,
גבריותו נפגעת.. קרוסדרסר לעומתו, מרגיש בבית...

בגדים לא פעם עושים את האדם למרות שאין בהם לשנות אישיות ואופי, אך יש בהם
סמליות רבה למשל בשעשועי קרוסדרסינג או ניוש, משחקי תפקידים וכו'..

Tranny Boi
תרגיש חופשי, אנחנו הרי מכירים, לא כתבתי פה פנינים ...לכבוד לי...
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 30 באפר׳ 2009
נולי, אני חושב (ומקווה) שההשפלה נובעת משלילת הגבריות, ולא מהוספת הנשיות.

אבל האמת שאני לפעמים מפחד שיש בזה שמץ לא קטן של סקסיזם, הרי טרם פגשתי בנשלטת שהשולט(ת) שלה הלביש אותה בבגדי גברים לצורך השפלה. אבל בגלל שאני לא מישהו שמתעסק עם ניוש, קשה לי להביע דעה. יכול להיות שזה נראה ככה רק מהצד למי שלא מבין.

ואולי זה בגלל שהזהות הגברית היא הרבה יותר שברירית ועדינה מהזהות הנשית, וכל חריגה מנפצת אותה.
נולי
נולי • 30 באפר׳ 2009
אני רואה השפלה בצורך (ואני מדגישה צורך) של אישה להיות גסה ואלימה ולחגור זין מפלסטיק, כאילו והיא גבר.
אולי בעיקר כי אני לא רואה בהתנהגות גסה ואלימה (לשמה) גברית אלא בהמית גרידא וזין הוא סתם עוד צעצוע נחמד שהפקידו את הילדים לשמור עליו בשבילנו. ואם אותה האחת נעתרת לבקשות בן הזוג לחוות חדירה, נראה לי עדיף פיסטינג (או אצבע אם צר לו), אבל-זו אני.
אתם תעשו מה שטוב לכם.
N
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 30 באפר׳ 2009
נולי,מה הקשר?
ההודעה הזו שלך בעיני, היא דיי גסה ואלימה, אלא אם כן הבנתי אותך לא נכון.
אם יש לך משהו נגד טרנסים מנקבה לזכר, את לגמרי מוזמנת לכתוב במקום אחר, ולא בפורום הזה שמיועד לטרנסג'נדרים ולטרנסג'נדריות. ואם יש לך משהו נגד נשים שנהנות לחגור זין, ולזיין איתו, את גם מוזמנת לשמור את זה לעצמך.

וכן, אני בהחלט אעשה את מה שטוב לי. icon_lol.gif