אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה בכפייה

xyz
xyz
לפני 15 שנים • 21 באפר׳ 2009

שליטה בכפייה

xyz • 21 באפר׳ 2009
"היי! מה העניינים? איזה כייף לראות אותך פה.... האמת, חשבתי על השיחה הקודמת שלנו הרבה, הייתי חייב להחמיא לך... לא, באמת, עבר הרבה מאוד זמן מאז שנהניתי לדבר ככה. אז מה, יום נחמד? יופי, אני ממש שמח שנהנית. מה? המשפחה שלי? למה זה טוב לדבר על המשפחה שלי? אמרתי לך, נושא כאוב. לא, נו, אין על מה לדבר. באמת. לא, אין לי בעיה לדבר איתך על שום דבר, אבל זה סתם משהו שמכאיב לי.

נו, באמת, עזבי, למה זה טוב? את סתם חופרת במקום כואב. מה זאת אומרת זה מה שאת רוצה? אני לא! נו, מה הרעיון, לגרום לי לבכות?

מה כן????? את רוצה שאני אבכה??? כאילו, זה הרעיון??? מה זאת אומרת "אוהבת שאתה חלש מולי"??? תגידי, את נורמלית? (למה אני לא חותך עכשיו?)

לא, בסדר, הבנתי, סאדו מאזו, פליק פה פליק שם, סבבה כזה, קינקי, אבל כולה משחק... המשפחה שלי זה באמת...

לא משחק? בסדר, לא משחק. רגע, אבל למה את כועסת? עונש???? מגיע לי עונש??? הלו, אני בנאדם מבוגר, ואני לא באמת בקטע הזה... כאילו, אם עונש זה ללקק לך את הרגליים או משהו כזה, סבבה, אני בקטע.

מה????????? שאני אצרוב את עצמי עם הסיגריה?? תקשיבי, את צריכה פסיכיאטר. אני בחיים לא אעשה כזה דבר. בסך הכל, ממש מצאת חן בעיני, באמת, בלבל של גבר ואשה... אם לא היית פסיכית על כל הראש, עוד הייתי מתחתן איתך.

מה פתאום להניח על עצמי את הסיגריה? די, נו, לא מצחיק. הבנתי את כל הקטע, את מלכת סאדו וזה, אבל מה הקשר אלי? בחיים אני לא אצרוב את עצמי עם סיגריה.

איה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה כואב החרא הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
למה עשיתי את זה, אלוהים, הטירוף שלך מדביק אותי. זה פשוט כאבי מוות, אין לך מושג בכלל מה את עושה, זה לא משחק. ממש כוויה נהייתה לי. אם את תמשיכי ככה, אני פשוט לא אדבר איתך יותר (כן, בטח) זה לא שחסרות נשים נורמליות במדינה הזאת.

תקשיבי... גבירה?? מה גבירה? אין לך שם? יאללה, חליק עם הפוזה. גבירה עלק.... טוב, גבירה, שיהיה. אם זה מה שעושה לך את זה, אין לי בעיה עם זה. מצידי אני אקרא לך פרופלור אם זה מה שבא לך, כל עוד את יורדת מהקטעים המטורפים עם הסיגריה וכאלה.

לה אנחנו לא יכולים לנהל שיחה כמו שני אנשים נורמליים? טוב, בסדר, תירגעי. "למה אנחנו לא יכולים לנהל שיחה כמו שני אנשים נורמליים, גבירה?"

כי את רוצה להכאיב לי. כן, ברור, סיבה הגיונית. לא!! ברור שאני ציני!!!! זאת לא סיבה הגיונית, לפני כמה דקות אמרת שאכפת לך ממני. גבירה, גבירה, בסדר!!
למה בכלל שתרצי להכאיב לי? ממש היה לי יום מצוין עד עכשיו. "כי זה בטבע שלך????" "כי זה בטבע שלך???" איזו מין תשובה זאתי, קיבינימט!
בסדר, קיבינימט גבירה!!
טוב.
אז מה את רוצה לדעת על המשפחה שלי, גבירה?
עתליה​(שולטת)
עתליה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2009
לקחת את הבדס"מ לתפוס חלק קטן ממנו ולהעלות אותו על הכתב בכזו ציניות מתובלת...

rffl.gif

אל תפסיק!
Morticia
Morticia • 21 באפר׳ 2009
גבר בוכה הוא לא גבר חלש
Halrloprillalar
לפני 15 שנים • 22 באפר׳ 2009
Halrloprillalar • 22 באפר׳ 2009
מה זה הטקסט המוזר הזה ?
אייייה !!!
סליחה, סליחה, אחלה טקסט, ממש מצחיק, נהנתי.
icon_biggrin.gif