בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר של ממורמרים

תמונה כפרית
לפני 15 שנים • 29 באפר׳ 2009

אבישי

תמונה כפרית • 29 באפר׳ 2009
האדון אבישי כתב/ה:
לגבי מה שמורטישיה כתבה
"חרצתם את גורל הבחורה"
אז מורטישיה הנה כמה חדשות לא כל הגברים אותו דבר
ולא עומדים לעשות לאותה בחורה מה שעשו לך
יש מאות אלפים מיליונים בעולם שמכריחים את חברתם לעשות סקס איתם
אבל אני? אני והיא החלטנו לא לעשות סקס עד שהיא תהיה בשלה ומכיון שכן אכפת לי ממנה
ומכיון שכל אלה היו מתים שאנחנו נפרד כמו..

אנימה כתב/ה:
הרי אתם לא באמת מאמינים שבעשרים באפריל היה מאוד קשה
לאדון אבישי להשליט את מרותו כי הוא התעקש לנעוץ עקבים
במקום שהוא עומד למרות ההתנגדות מנגד, ובעשרים וחמישי באפריל
פתאום הכל דבש?

הוא הרי רוצה ללכת כי הוא מפחד שישכנעו אותה לעזוב אותו,
שיקחו לו את הצעצוע.

.

הנה כמה חדשות בשבילך
אם היה איתך עוד מישהו בפורום חבר בעלך לא יודע מה
ורושמים לו בפרטי תגובה 1: אל תתעסקי איתו הוא מחפש לנצל אותך
תגובה 2icon_sad.gifשל אותו אחד) אפשר להכיר אותך אני לא כמו האדון האבישי
זה ברור שיש פה איזשהו אינטרס .

ולא אני לא מפחד שיקחו לי אותה כי אני יודע שהיא אוהבת אותי
ודרך אגב היא זאת ששיכנעה אותי לא לבוא לפה icon_twisted.gif
רשמת שאת לא מאמינה שהכל דבש?
זאת זכותך בנתים אני והיא ביחד והענינים מתקדמים
כמובן שאני לא לוחץ עליה בענין הסקס כמו שלחצו על מורטישיה שהייתה צעירה למיטב הבנתי
שאיזשהו גבר שיחק לה קטע אז היא פתאום המלאך הקדוש שמגן על כל הנשים בעולם
היא לומדת את השליטה במים רדודים ושהיא תהיה בשלה כמובן נעשה סקס והיא תכנס למים עמוקים וואלה יותר מתחשב מזה אפילו בקשר נורמלי אין את הדברים האלה.

לגבי נילי ונילי שרושמת בערב יום העצמאות תגובות
עכשיו הבנתי על מה הדיכאון וללניה
אין פה ענין של "מתי אבישי חוזר"
אני בקושי שבוע פה ואני גם לא יחזור תהיה בטוחה קראתי את התגובות
ותצאו מהסרט שאתן פוגעות בי כי אתן אפילו לא מתקרבות

ולגבי האנשים הטובים שבאמת טובים ולא צבועים כמו מורטישיה
שמצד אחד בפרטי רושמת לי על מה מדובר ואני מסביר לה
ואחרי שאני רושם לה הכל הסתדר יש הסכמה
מאיימת עליי בכלא בפרטי אם אני יעשה לה משהו
אז לאנשים הטובים כמו טיגרס ראובן body guard
אורנוס תמשיכו בשלכם אולי יום אחד הפורום הזה ישתנה לטובה
זה שהוא ככה זה בגלל שההנהלה לא נוקטת בצעדים
שיהיה חג שמח לכולם

היותך חדש טרי וירוק זועקת מכל מילה שאתה כותב, נכונותך לחשוב שאנשים מסויימים הם טובים רק כי הם מלטפים אותך , או לפחות נדמה לך שהם עושים זאת, היא טעות יסודית.

הדרך בה אתה כותב ובעיקר הדברים אותם הנך מביע מעוררים אנטגוניזם בקרב לא מעט אנשים טובים פה ולא בכדי.

אתה נטלת על עצמך תפקיד שעדין אינך ראוי לו, בהתנהלותך כפי שהיא מתוארת על ידך, אתה יוצר נזק, שעלול אף להיות בלתי הפיך, וכנגד זה נזעקו רבים וטובים, ראינו כאן לא מעט מתוצאות הנזקים הללו. וכיוון שכך קמה הצעקה.

אני בהחלט מסכימה איתך שיש כאן נטיה להתקפות אישיות על האדם, בוד שהנושא אינו מולה לדיון, בדרך כלל נוהגים כך האנשים הקטנים אשר אין להם ממש מה לומר, או טענה יפה לסתור את הדברים אז הם מנסים בכל דרך להקטין את האדם המגיב ולשלול אותו במקום את דבריו.

במקרה הספציפי שלך, שללו את ההתנהגות שלך כפי שהיא עולה מדבריך שלך. ואני בהחלט מסכימה עם השוללים. יש לך עוד הרבה ללמוד בטרם תוכל לנכס לעצמך תואר כלשהו.
תשתמש יותר בחומר האפור בין האוזניים, תלמד תשאל תבדוק (אגב אני מעריכה מאד את העובדה שנכנסת לפורום כדי לשאול, צר לי כי לרוב לא נענית בתגובות עינייניות. אכן, אילו דברים היו מתנהלים אחרת כאן, היה לך פה הרבה מה ללמוד, כי להרבה אנשים יש ידע וכלים לתת)
אני מציעה לך לחרוש על פורום אלפוני, לקרא בו מקצה אחד לקצה השני.
תאט, ואולי אף תעצור, את התהליך בו אתה נמצא עם החברה שלך, אין לאף אחד מכם לאן למהר. יש פה המון אחריות, שאתה עדין לא מוכן ובשל לה (ושוב, רק מתוך כל הדברים שאתה כותב, וכתבת לא מעט כך שאני לא חושבת שאני טועה במסקנותיי)
אחד הדברים הבסיסים ביותר הוא:

אינך יכול לכפות שינוי, אתה רק יכול לנסות לעודד אותו, ותו לא.
אתה כן יכול ללמוד, להשתנות, לצמוח, לגדול, ובעיקר להתבגר.
תמשיך לשאול, אך ברר היטב את התשובות ובעיקר ממי אתה בוחר לקחת אותם.
האדון אבישי
האדון אבישי • 29 באפר׳ 2009
בגלל שרשמתי ראובן או טיגר
את אומרת שאני ממהר לשפוט
מנקודת המבט שלהם לכפות שליטה זה הדבר הנכון!
אני לא אמרתי שהסכמתי איתם אבל מספיק שהם באו לעזור
ולא באו והעירו הערות מיותרות מעיד על כל שהם אנשים טובים
דרך אגב אני מתעסק בשליטה המון זמן
פשוט הרגשתי צורך לשאול מה ששאלתי לגביה
וכמובן שאני לצידה בכל מה שהיא צריכה וגם לגבי הסקס כבר הבהרתי שלא יהיה
עד שהיא תהיה בשלה אני החלטתי לא לכפות עליה דברים שהיא מפחדת מהם כרגע
החלטנו ביחד שאנחנו לוקחים את הענין לאט וזהו אין לי מה להוסיף
חשוב שכמה אנשים יבינו שהדבר שיעשה לא הולך לקרות שום נזק

שיהיה לך חג שמח
נילי ונילי

Re: ברשותכם אמשיך בטקס

נילי ונילי • 29 באפר׳ 2009
צ'מעו, לא שיש לי בעיה לבלות עכשיו שרשור שלם בלדבר על הנושא החביב עליי [אני], אבל נראה לי שאולי כדאי שננסה להתמקד. אני רוצה להגיד רגע משהו שאולי יזעזע את אמות הספין כאן בכלוב, אז תחזיקו חזק בכסאות שלכםן: חברים יקרות, אני בכלל לא גיניתי את אבישי בשרשור המקורי שלו. אמנם ירדתי עליו בשרשור הנוכחי, אבל זה קרה רק אחרי שהוא קיבל את זכות ההנאה מהספק בשרשור בקשת העזרה המקורי שלו. לא דיברתי עליו, לא התייחסתי אליו, לא ירדתי עליו, לא קראתי לו "אנס" ולא כלום. הכל שמור בשרתים של הכלוב ונגיש לכל אדם על מנת לבדוק.

עכשיו, אין לי באמת ספק שבזכרון הקולקטיבי של הכלוב נרשם כי אחת ממובילות המתקפה על אבישי (ובטח גם היוזמת שלה) היא אני ולדעתי כאן טמונה הבעיה.

Dom_Quixote כתב/ה:
יש פה שלילה די גנרית, די שטחית ודי דמגוגית של הטענות של נילי ושות', מבלי להתייחס להאם טענתן צודקת או מוטעית.

נדמה לי שקיחוט סיכם יפה את העניין. עצם העובדה שפתאום קמה בכלוב עדה שנקראת "נילי ושות" או עצם העובדה שפתאום יש מושג כזה מעיד על כך שמשהו השתבש. עצם זה שבזכרון הקולקטיבי של כולנו נרשם שכתבתי הודעה חוצבת להבות נגד אבישי (בטח משהו בסגנון עדות ה: "אבישי כאבטיפוס לדומים מסוכנים שמשתמשים במניפולציות רגשיות", הודעה כתובה היטב, שנונה ומיליטנטית), מעידה על כך שמשהו פה לא בסדר.

הכלוב לדעתי סובל מבק-לש (אותה תנועה גומייה המתכווצת חזרה לאחר שמתחו אותה יותר מדי) בעקבות פריחה בכתיבה סאבית-פמיניסטית. בחודשים האחרונים היתה פריחה של כותבות מוכשרות ונהדרות שכותבות פמיניזם בפורומים ובבלוגים וכמו בכל מקום בעולם, לאחר פריחה פתאומית כזו יש תנועת בק-לש חריפה שמנסה לצמצם אותה. הכלוב, לדעתי, עובר בשבועיים האחרונים גל אנטי-פמיניזם חריף כתגובה לריבוי הכתיבה הנשית הפמיניסטית וזה מתבטא בכך שפתאום רואים בכל פינה את מילות הקוד הידועות שבאות לסמן פמיניסטית: "ממורמרת", "לסבית", "אלמנה שחורה", "שמנה", "מכוערת", וכמובן: "נילי ונילי", בלי לבדוק בכלל האם באמת כתבתי בשרשור או לא.

עכשיו, לא באמת מזיז לי שמישהו כמו אבישי מנסה לרמוז שאני ממורמרת כי אין לי חיי מין.

האדון אבישי כתב/ה:

עכשיו הבנתי על מה הדיכאון

[ר"ל: יושבת בבית עם החתולים, במקום לצאת לבימות הבידור המקומיות, להשתכשך בבני עמך, בספריי ובפטישי צעצוע, הרי שברור לגמרי מדוע את בדיכאון ומוציאה את התסכול המיני שלך בכתיבת הודעות.]

כשזה בא מאנשים כמו אבישי, באמת לא אכפת לי, אבל אני מודה שמפריע לי יותר כשזה מגיע מאנשים כמו רפאל:

רפאל כתב/ה:
לא תקנה דעת בשרשורים מן הסוג הזה, ובוודאי שלא אצל נשים מרירות.

כאילו, מה? עכשיו, בשביל שיקחו ברצינות את מה שאני אומרת, אני צריכה להוכיח שאני מזדיינת? זה בערך דומה להרגל המגונה של 'היודע איך' לצעוק "סתמי, יא שמנה", בכל פעם שאיזו סאבית פותחת את הפה.

תשמעו, מה שאני מנסה להגיד כאן הוא שפמיניזם הוא לא מקשה אחת ואי אפשר להשליך מדבריה של גולשת אחת אל דבריהן של גולשות אחרות. אפיזודת הבק-לש שעובר הכלוב כרגע היא בסדר גמור, והיא חלק מן החיים המחזוריים של התנועה הפמיניסטית, אבל אני מציעה שלא לתת לאנטגוניזם שאני [אישית] מעוררת לעוור את העיניים ולהתעלם מן הנכונות בדבריהן של כותבות אחרות.

אנימה שאלה שאלה אי שם בעמוד 2 או 3 וטרם קיבלה תשובה, לא מהמלט ולא מרפאל. אני מציעה להניח רגע לארגון הפמיניסטיות המרושעות "נילי ושות", שאין ספק שהוא ארגון שצריך להוציא אל מחוץ לחוק, ולהתרכז במה שאנימה אומרת ולנסות לענות על השאלה הפשוטה שלה. זה הכל.

וכדי לסיים בנימה חיובית-

Snowbite כתב/ה:
את לוקחת את הפמיניזם למקום כ"כ רע.

בהחלט יכול להיות. היופי בכתיבה פמיניסטית היא שאת לא חייבת לקחת את התוכן שאני יוצקת לתוך המושג הזה, אלא את חופשייה להכניס לתוכו תוכן משלך. אני לא מאמינה ב"פמיניזם", אלא ב"פמיניזמים". אין תיאוריה אחת שהיא ה-פמיניזם הצודק המוחלט. את חופשייה לחלוטין לקחת את כל מה שכתבתי ולזרוק אותו לפח. קחי את הפמיניזם שלך ולכי איתו בדרך שנכונה רק לך.
aka BODYGUARD

אגורה וחצי שלי...

aka BODYGUARD • 29 באפר׳ 2009
תודה על המחמאה אבישי.

מאחר והיית מספיק מנומס מחד גיסא ופיקח גדול לעורר את האפילה המכוערת

של האנשים מאידך גיסא, כמו שועל ותיק בכלוב,

אתן לך עוד שתי עיצות חינם, ככה כי אני נחמד ואיש טוב כדבריך...

מוכן?

הראשונה - תפנים את מה שטאבי (גם הוא איש מקסים וטוב) אמר לך בנוגע לדאודורנט

בכלוב. לא משנה כמה תשים, תמיד ישאר ריח רע. התעסקות בתגובות לטרחנות, וזיהית

לבדך זאת, רק גורמת לך לאבד מניות.

השניה- משירשורים כאלה לא תלמד הרבה. צא ולמד את הדברים שיקדמו אותך במקום

שאתה מרגיש שאתה רוצה ויכול להיות. בניגוד לנאמר כאן, גילך הצעיר מכשיל אותך

אמנם בידע, אולם בהתלהבות- אין עליך.

לסיכום אתייחס למשפטים שכתבת ומשום מה במקום לקרוא אותם הטיחו בך אשמת

אונס ושאר מריעין...

הבחירה שלכם שלא לקיים יחסי מין עד להבנה והסכמה היא מקסימה בעיני,

מצביעה על יכולת של שליטה עצמית, במיוחד בגילך הצעיר. הדאגה לשלומה מבחינתי

קיימת ועל כל ברכותיי.

עלה והצלח אישון צעיר.

לא הבישן למד, אסוף מידע וידע ככל שתוכל מאחר והלימודים לעולם לא יסתיימו ממש...

חג שמח.
לדעתי אני שולט

Re: אתר של ממורמרים

לדעתי אני שולט • 29 באפר׳ 2009
האדון אבישי כתב/ה:
וואלה אתר כזה של אנשים דיכאונים עוד לא ראיתי
רק רשמתי מי זאת הנשלטת המתלמדת שלי
כולם מיהרו לכתוב לה בפרטי אל תתעסקי איתו וכל מיני שטויות
יש פה הרבה אנשים טובים
לכל האנשים הטובים תזהרו מכל האנשים פה
להרבה אנשים פה אין אף אחד אז אם אין להם אף אחד
אז הם רוצים שגם לנו לא יהיה אף אחד
אני עוזב את האתר וכך גם הנשלטת המתלמדת שלי
לה"ת

עוד ממורמר שממרמר על ממרמרים.
אגב, לא אמרת שאתה יוצא מהכלוב?
תעמוד במילה שלך!
ana
ana
ana • 29 באפר׳ 2009
מקווה שאבישי כבר פתח את הנישלטת שלו

מקווה רק שלא תבכה וכשיפרדו תבכה כמה שפחות ושתזכור אותו לטוב

מקווה שהם עכשיו משתעשעים בלי הפסקה
icon_twisted.gif
אחותופל

Re: ברשותכם אמשיך בטקס

אחותופל • 29 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
צ'מעו, לא שיש לי בעיה לבלות עכשיו שרשור שלם בלדבר על הנושא החביב עליי [אני], אבל נראה לי שאולי כדאי שננסה להתמקד. אני רוצה להגיד רגע משהו שאולי יזעזע את אמות הספין כאן בכלוב, אז תחזיקו חזק בכסאות שלכםן: חברים יקרות, אני בכלל לא גיניתי את אבישי בשרשור המקורי שלו. אמנם ירדתי עליו בשרשור הנוכחי, אבל זה קרה רק אחרי שהוא קיבל את זכות ההנאה מהספק בשרשור בקשת העזרה המקורי שלו. לא דיברתי עליו, לא התייחסתי אליו, לא ירדתי עליו, לא קראתי לו "אנס" ולא כלום. הכל שמור בשרתים של הכלוב ונגיש לכל אדם על מנת לבדוק.

עכשיו, אין לי באמת ספק שבזכרון הקולקטיבי של הכלוב נרשם כי אחת ממובילות המתקפה על אבישי (ובטח גם היוזמת שלה) היא אני ולדעתי כאן טמונה הבעיה.

Dom_Quixote כתב/ה:
יש פה שלילה די גנרית, די שטחית ודי דמגוגית של הטענות של נילי ושות', מבלי להתייחס להאם טענתן צודקת או מוטעית.

נדמה לי שקיחוט סיכם יפה את העניין. עצם העובדה שפתאום קמה בכלוב עדה שנקראת "נילי ושות" או עצם העובדה שפתאום יש מושג כזה מעיד על כך שמשהו השתבש. עצם זה שבזכרון הקולקטיבי של כולנו נרשם שכתבתי הודעה חוצבת להבות נגד אבישי (בטח משהו בסגנון עדות ה: "אבישי כאבטיפוס לדומים מסוכנים שמשתמשים במניפולציות רגשיות", הודעה כתובה היטב, שנונה ומיליטנטית), מעידה על כך שמשהו פה לא בסדר.

הכלוב לדעתי סובל מבק-לש (אותה תנועה גומייה המתכווצת חזרה לאחר שמתחו אותה יותר מדי) בעקבות פריחה בכתיבה סאבית-פמיניסטית. בחודשים האחרונים היתה פריחה של כותבות מוכשרות ונהדרות שכותבות פמיניזם בפורומים ובבלוגים וכמו בכל מקום בעולם, לאחר פריחה פתאומית כזו יש תנועת בק-לש חריפה שמנסה לצמצם אותה. הכלוב, לדעתי, עובר בשבועיים האחרונים גל אנטי-פמיניזם חריף כתגובה לריבוי הכתיבה הנשית הפמיניסטית וזה מתבטא בכך שפתאום רואים בכל פינה את מילות הקוד הידועות שבאות לסמן פמיניסטית: "ממורמרת", "לסבית", "אלמנה שחורה", "שמנה", "מכוערת", וכמובן: "נילי ונילי", בלי לבדוק בכלל האם באמת כתבתי בשרשור או לא.

עכשיו, לא באמת מזיז לי שמישהו כמו אבישי מנסה לרמוז שאני ממורמרת כי אין לי חיי מין.

האדון אבישי כתב/ה:

עכשיו הבנתי על מה הדיכאון

[ר"ל: יושבת בבית עם החתולים, במקום לצאת לבימות הבידור המקומיות, להשתכשך בבני עמך, בספריי ובפטישי צעצוע, הרי שברור לגמרי מדוע את בדיכאון ומוציאה את התסכול המיני שלך בכתיבת הודעות.]

כשזה בא מאנשים כמו אבישי, באמת לא אכפת לי, אבל אני מודה שמפריע לי יותר כשזה מגיע מאנשים כמו רפאל:

רפאל כתב/ה:
לא תקנה דעת בשרשורים מן הסוג הזה, ובוודאי שלא אצל נשים מרירות.

כאילו, מה? עכשיו, בשביל שיקחו ברצינות את מה שאני אומרת, אני צריכה להוכיח שאני מזדיינת? זה בערך דומה להרגל המגונה של 'היודע איך' לצעוק "סתמי, יא שמנה", בכל פעם שאיזו סאבית פותחת את הפה.

תשמעו, מה שאני מנסה להגיד כאן הוא שפמיניזם הוא לא מקשה אחת ואי אפשר להשליך מדבריה של גולשת אחת אל דבריהן של גולשות אחרות. אפיזודת הבק-לש שעובר הכלוב כרגע היא בסדר גמור, והיא חלק מן החיים המחזוריים של התנועה הפמיניסטית, אבל אני מציעה שלא לתת לאנטגוניזם שאני [אישית] מעוררת לעוור את העיניים ולהתעלם מן הנכונות בדבריהן של כותבות אחרות.

אנימה שאלה שאלה אי שם בעמוד 2 או 3 וטרם קיבלה תשובה, לא מהמלט ולא מרפאל. אני מציעה להניח רגע לארגון הפמיניסטיות המרושעות "נילי ושות", שאין ספק שהוא ארגון שצריך להוציא אל מחוץ לחוק, ולהתרכז במה שאנימה אומרת ולנסות לענות על השאלה הפשוטה שלה. זה הכל.

וכדי לסיים בנימה חיובית-

Snowbite כתב/ה:
את לוקחת את הפמיניזם למקום כ"כ רע.

בהחלט יכול להיות. היופי בכתיבה פמיניסטית היא שאת לא חייבת לקחת את התוכן שאני יוצקת לתוך המושג הזה, אלא את חופשייה להכניס לתוכו תוכן משלך. אני לא מאמינה ב"פמיניזם", אלא ב"פמיניזמים". אין תיאוריה אחת שהיא ה-פמיניזם הצודק המוחלט. את חופשייה לחלוטין לקחת את כל מה שכתבתי ולזרוק אותו לפח. קחי את הפמיניזם שלך ולכי איתו בדרך שנכונה רק לך.

דברים כדורבנות!

ועניין הדה-לגיטימציה שעובר כאן כל הזמן - פשוט מיותר ומכוער.
על כל מישהי שכותבת להוכיח כי היא אדם מאוזן ובריא, רזה וחטובה, כוסית, אוכלת נכון, עושה סקס, אך לא יותר מדי (כי גם להיות מזדיינת סדרתית זה לא טוב), מבלה בהתאמה ובכלל מושלמת מכל בחינה (ממש כמו קיחוטה למען האמת. אבל כמוהו יש רק אחד) ואז ורק אז! יהיה אפשר להתייחס לדבריה ברצינות ובכבוד - כי רק אז כביכול כל מה שהיא כותבת מגיע ממקום נכון ו"נקי" ולא מתוך מרמור חלילה.

ועל כל עניין הצדקנות - מה שלי מפריע, וכבר כוניתי בשרשור אחר "בריונית וירטואלית" (הידד!). זה עניין הדה לגיטימציה. אם יש משהו שאני לא סובלת - זה בדיוק זה. להגיד שמישהי כתבה משהו רק כי: "היא שמנה/ממורמרת/לא עושה סקס/נדחתה על ידי ולכן מחפשת נקמה". זה מעצבן וכנגד זה אני אצא.
ולכל מי שנוקטת בהתנהלות הזו - אולי תהיו ענייניות לשם שינוי? לא צריך לנתח ניתוחים ולהמציא סיבות מהתחת ל"למה מישהי כותבת את מה שכותבת" זה נסיון הקטנה מגוחך ולא מכבד את הכותבת ולא את המגיבה לה.
אנימה
אנימה • 29 באפר׳ 2009
האדון אבישי כתב/ה:
לגבי מה שמורטישיה כתבה
"חרצתם את גורל הבחורה"
אז מורטישיה הנה כמה חדשות לא כל הגברים אותו דבר
ולא עומדים לעשות לאותה בחורה מה שעשו לך
יש מאות אלפים מיליונים בעולם שמכריחים את חברתם לעשות סקס איתם
אבל אני? אני והיא החלטנו לא לעשות סקס עד שהיא תהיה בשלה ומכיון שכן אכפת לי ממנה
ומכיון שכל אלה היו מתים שאנחנו נפרד כמו..

אנימה כתב/ה:
הרי אתם לא באמת מאמינים שבעשרים באפריל היה מאוד קשה
לאדון אבישי להשליט את מרותו כי הוא התעקש לנעוץ עקבים
במקום שהוא עומד למרות ההתנגדות מנגד, ובעשרים וחמישי באפריל
פתאום הכל דבש?

הוא הרי רוצה ללכת כי הוא מפחד שישכנעו אותה לעזוב אותו,
שיקחו לו את הצעצוע.

.

הנה כמה חדשות בשבילך
אם היה איתך עוד מישהו בפורום חבר בעלך לא יודע מה
ורושמים לו בפרטי תגובה 1: אל תתעסקי איתו הוא מחפש לנצל אותך
תגובה 2icon_sad.gifשל אותו אחד) אפשר להכיר אותך אני לא כמו האדון האבישי
זה ברור שיש פה איזשהו אינטרס .

ולא אני לא מפחד שיקחו לי אותה כי אני יודע שהיא אוהבת אותי
ודרך אגב היא זאת ששיכנעה אותי לא לבוא לפה icon_twisted.gif
רשמת שאת לא מאמינה שהכל דבש?
זאת זכותך בנתים אני והיא ביחד והענינים מתקדמים
כמובן שאני לא לוחץ עליה בענין הסקס כמו שלחצו על מורטישיה שהייתה צעירה למיטב הבנתי
שאיזשהו גבר שיחק לה קטע אז היא פתאום המלאך הקדוש שמגן על כל הנשים בעולם
היא לומדת את השליטה במים רדודים ושהיא תהיה בשלה כמובן נעשה סקס והיא תכנס למים עמוקים וואלה יותר מתחשב מזה אפילו בקשר נורמלי אין את הדברים האלה.

עכשיו הבנתי על מה הדיכאון וללניה
אין פה ענין של "מתי אבישי חוזר"
אני בקושי שבוע פה ואני גם לא יחזור תהיה בטוחה קראתי את התגובות
ותצאו מהסרט שאתן פוגעות בי כי אתן אפילו לא מתקרבות

ולגבי האנשים הטובים שבאמת טובים ולא צבועים כמו מורטישיה
שמצד אחד בפרטי רושמת לי על מה מדובר ואני מסביר לה
ואחרי שאני רושם לה הכל הסתדר יש הסכמה
מאיימת עליי בכלא בפרטי אם אני יעשה לה משהו
אז לאנשים הטובים כמו טיגרס ראובן body guard
אורנוס תמשיכו בשלכם אולי יום אחד הפורום הזה ישתנה לטובה
זה שהוא ככה זה בגלל שההנהלה לא נוקטת בצעדים
שיהיה חג שמח לכולם

מאחר ופנית אלי- קראתי בעיון את מה שכתבת לי ואני רוצה
להגיב לך לגבי כמה דברים.

אם אתה חושב שהיא עדיין לא בשלה לסקס, מדוע אתה חושב
שהיא כן בשלה ליחסי שליטה בדסמים.
האם יכול להיות שיחסי בדסמ הם בעצם אוקטבה אחת יותר גבוהה
מיחסי מין רגילים ורצוי עם אדם צעיר ללכת מהקל לכבד ולא הפוך?

אם היה איתי מישהו והוא היה מקבל בכלוב הודעות בסגנון שתארת
אני לא הייתי נבהלת, ובטח לא מרחיקה אותו. וכל זה מהסיבה הפשוטה
שאני בטוחה בעצמי, מספיק בטוחה לא למדר אף אחד שבקשר איתי.
אז אתה אולי פחות בטוח ולכן פתחת את השרשור, וזה בסדר לא להיות
בטוח, אבל כשאתה כתבת את מה שכתבת זה נשמע שאתה באמת יותר
מרוכז בצרכים שלך, מאשר בשלה אם בכלל.
וזה צורם כי יחסים בדסמים מושתתים על שיתוף פעולה- אם זה לא
קיים, אלו לא יחסי שליטה.

היא גם אהבה אותך לפני שפתחת את השרשור, אבל הרי לא החלטת
ללכת כי לא דיברו אליך לא יפה בשרשור עצמו. העדפת ללכת אחרי שקבלת
הודעות שפנו אליה בהצעות, עובדה שמכל ההודעות שקיבלת אתה הזכרת
ומזכיר את ההודעות שניסו להתחיל איתה כי זה מה שהפריע לך באמת.
אז אני כן מבינה שהיא אוהבת אותך, אבל אני מבינה שאתה מבין שזה
שברירי בגלל ההתנהלות שלך הכללית מולה.

אתה כותב "ודרך אגב היא זאת ששיכנעה אותי לא לבוא לפה "
לא לבוא לפה אולי, אבל ללכת?

שליטה לא לומדים במים רדודים. מבחינת היחס בין מין רגיל לבדסמ
אז יחסי מין משולים למים רדודים, ויחסים בדסמים הם המים העמוקים,
לא הפוך. אתה מן הסתם עברת יחסים ונילים רגילים ואתה אולי היום בשל
קצת יותר להכנס ליחסי שליטה. מדוע אתה חושב שזה כן הוגן לא לעשות את
התהליך הזה שהוא יותר נכון לאדם שנמצא איתך רק בגלל שאתה נורא נורא
רוצה להיות כבר דום?

את כל הדברים האלו רואים, הדברים האלו צורמים, וזה לא בגלל שאתה
גבר, או בגלל שרוצים לפגוע בך. זה פורום, אנשים מגיבים מכל מיני
מקומות. אי אפשר לערוב שתקבל את התגובות כמו שהיית רוצה לקבל.
וכן, אני לא מאמינה שהכל דבש. אם היא בוכה, ורוצה לנתק איתך את
הקשר כל שני וחמישי ואתה מעדיף למדר אותה מאתר שמתעסק עם
שליטה,איך זה בדיוק מתחרז עם דבש?

אני שוב מציעה לך להוריד הילוך ולעצור בצד, ולהרגע מהחפזון שלך
כמו שקרה לך עם מורטי בקטנה, ועם חברתך בגדולה ולבדוק את עצמך
אם אתה לא נחפז מדי, ואם אתה יודע לדחות סיפוקים בעיקר כשזה
קשור בשותפה שלך ולא בך.
המלט
המלט • 29 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

סטיקר פמיניסטי (וגם ספר של חנה ספרן) ידוע: לא רוצות להיות נחמדות.

כמו שמישהי כבר ציינה כאן, את עושה עוול גדול לפמיניזם כשאת גוררת אותו לויכוח הזה.
מה את אומרת לי בעצם? שבכל פעם שאחשוב שאת סרת טעם, גסת רוח ומתנהגת כאחרונת הפלצניות תנופפי בדגל הפמיניזם? מה, לפמיניסטיות מותר להיות גסות רוח ולהיכנס בחלשים רק
בגלל שהן פמיניסטיות?
נילי ונילי
נילי ונילי • 29 באפר׳ 2009
המלט כתב/ה:
מה, לפמיניסטיות מותר להיות גסות רוח ולהיכנס בחלשים רק
בגלל שהן פמיניסטיות?

אוקיי, כיוון שזו הפעם השניה שאתה מזכיר את זה, מתחיל להיות ברור לי מה מציק לך ואני חושבת שיש פה איזושהי בעיה בתפיסת מציאות. כלומר, די ברור לי איך סבבה לך לצייר את עצמך כמגן החלשים עלי אדמות מפני מתקפת הרשע של הפמיניזם בכלוב, אבל קאם און. אביחי הוא לא חלש וחסר ישע, ואני לא תוקפת אף אדם קטן ממני וחסר יכולות. או כפי שניסחת את זה: "לא ברמתי". בוא לא נשכח שהכלוב הוא לא בדיוק אי חסר קישור אל העולם החיצון. זוכר את העולם החיצון?

כשאבישי, אחרי שהוא קורא את כל התגובות שיורדות עליו, סוגר את הדפדפן וקם מהמחשב, הוא חוזר להיות גברבר צעיר בן 23, עם כל הפריווילגיות המעמדיות הנגזרות. הוא חוזר לחברה החמודה שלו, שבוכה כל שני וחמישי, ולפוזת ה"אני מוותר לך על יחסי מין על שתהיי מוכנה" הנפלאה הזו שלו, שהוא בטח גוזר עליה קופון. אני, לעומת זאת, כשסוגרת את הדפדפן, חוזרת להיות ירושלמית משעממת [ממורמרת!] שיושבת עם החתולות בבית וכותבת הודעות בערב יום העצמאות.

על אף שנחמד לך לצייר אותו כאומלל חסר אונים אל מול המתקפה המילולית, אתה חייב לזכור שהוא לא קטין חסר ישע שזקוק לעזרה שלך, ובטח ובטח שהוא לא זקוק להגנה שלך מפניי. אם נמאס לו ממני- הוא פשוט שולח את הפוינטר של העכבר אל הפינה של המסך ולוחץ עם האיקס. זה יחזיר אותו אוטומטית להיות המלך בעולם שהוא אוהב ומכיר.

נוח לך, שומר ישראל. אתה יכול לישון בשקט. אין פה שום סכנה הנשקפת לעוללים ולתינוקות.