שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדר חדש בצט

טרבולי והקצפת
לפני 14 שנים • 30 באפר׳ 2009

חדר חדש בצט

טרבולי והקצפת • 30 באפר׳ 2009
בורדל צעירים

הכניסה לחדר מותרת לרשומים בכלום משנת 2006 ומעלה

לשנת 05 לא תיהיה כניסה

כל הצעירים מוזמנים
וגם אחותופל

הריעו לסדר החדש
הניק_הכפול_של_הניק_הכפול{של קיחוטה}

ניק מודל 2006 למכירה!

חמימות עסקית,

אתם לא מכירים אותי, הייתי פה רק פעם אחת בעבר לשרשור אחד שלא הבנתי עד עכשיו מה היה מצחיק בו, ומאז פרשתי לאחוזתי בשוויץ עם שבע שפחותיי (שתיים מהן תאומות, אחת אסיאתית, שלוש דוגמניות הלבשה תחתונה, אחת הכלאה גנטית של כל החמש הקודמות שלא עלתה יפה כיוון שבטעות השתילו בה את היחס לזולת של התאומות, המידות הגופניות של האסיאתית, והיחסים עם ההורים של דוגמניות ההלבשה התחתונה. השביעית היא הגנטיקאית המובילה בתבל שבעזרת דומיותי הבלתי מתפשרת דחקתי מאז שהכרנו לוותר על הגבול "ניסויים בבני אדם", וממש כעת כלואה עם גאג ומצבטים במרתף כעונש),

ממש בימים האלה ציינתי את סיומם המוצלח מכורח כתב האישום של נסיונותיי לשווק שמן מזולה בתור משחה לפצעי בגרות, ותהיתי מה השלב הבא בדרך למכה הגדולה. לאחר שדחיתי מספר הצעות מעבדים שלא פירשו נכונה את הביטוי, ופסלתי את הרעיון לייבא בשר חזיר ממכסיקו מטעמי כשרות, שמעתי על הביקוש הגובר פה לניקים שיושנו כהלכה.

כך שברצוני להציע למכירה (לרציניים - אפשר גם השכרה) ניק במצב מצויין, יד ראשונה, מודל 2006, ללא שריטות (זה תמיד היה בגבולות שלי), ומזוהה בציבור עם המותג "מושלם מכל בחינה". הניק ריק לחלוטין למעט שני לינקים אהובים שמהווים ערובה למזל טוב עפ"י מיטב המיסטיקנים שאני משלם להם גלובלית, אם כי מדי פעם פוקדים אותו עבדים שהחלל המרוקן נוסך בהם תקוות שווא (נדמה לי שבעזרת מראות אפשר להגדיל את האפקט).מובן שבעליו החדשים יוכלו להכניס בו כל מה שירצו (מה שכמובן לא יעזור, עבדים תמיד יפנו). כמו כן, לא פעם פיתיתי סאביות תמימות בטענה שכל עיסוקי בבדסמ הוא למעשה טיפול נפשי ממדרגה ראשונה שנועד להציף בהן מחדש את החוויות שצילקו אותן בילדות ולאפשר להן להתמודד עמן, כך שניתן בהחלט לטעון כי מדובר בניק מרופא.

עם הניק תועבר הבעלות גם על רשימת הקשר שלי שמעידה מי לא התנתק מהאתר אפילו פעם אחת מאז 2006, עמוד ההודעות האחרונות בתיבת ההודעות שלי מאז שעזבתי (כולן מעבדים, חלקן מאותו אחד, ומכילות מספרי טלפון), מעריציי שלעיתים רומסים בהתלהבותם את הפטוניות בגינה, התורמים הבלתי חוקיים למפלגתי, אויביי הנאלחים שמן הסתם ירימו כעת ראש וינסו להעמיד את הבעלים החדשים במבחן מיד עם כניסתו לתפקיד, והחוזה שלי עם זאלופון לפיו במקרה של תאונת טוסטר מצערת - ואין זה משנה באם נגרמה כתוצאה מתקלה טכנית או ביד אדם - תעבור הבעלות על לוטוס אליי.

הקונה יזכה גם לבונוס בדמות ניק כפול (ולמעשה, מחולק) שאינו ידוע לאיש, מה שיאפשר לו לרגל וללכלך על חברים פה בפורום מבלי לסכן את קשריו המצויינים עמם.

לבסוף - פרס יקר ערך וחד פעמי יצורף חינם לניק - קולר "קיחוטה" מקורי, שיאפשר לבעלים החדשים לטעון בחירוף נפש שהוא\היא מכירים אישית את קיחוטה הדגול, ואף היה בידם להציע לו שוחד כספי מספק כדי שיהין לקלרם. קיחוטה מתחייב שלא להכחיש את הטענה, ותחת זאת לנהוג בבעלים החדשים כאילו היו עבדיו\שפחותיו לכל דבר ועניין.

כזכור לקוראיי, אני מציע למכירה גם ניקים מודל 2004 ו-2005, ניתן לבחון אותם ללא תיאום מראש במודעה המקורית (וכן, היא זהה למודעה הזו, לא רציתי לפספס את העסקה. זה לא כ"כ קל, אתם יודעים) המתפרסמת פה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=25300&start=40

אשקול בחיוב כל הצעה, למעט כזו שתכלול פיסטוק חלבי סגור כזה, שאי אפשר לפתוח בלי להיעזר בשיניים, ובסוף אין ברירה אלא לזרוק אותו אחרי שכבר נשרטו החניכיים, וזה מעצבן. כל דבר אחר הולך.

בכבוד רב,
נכשנכש"ק.
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 30 באפר׳ 2009
את לא צריכה להסכים מגדלנה

פשוט לא שואלים את דעתך

ככה הוחלט וזו לא החלטה רק שלי

וזה מה שיהיה
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 30 באפר׳ 2009
טרבולי והקצפת כתב/ה:

פשוט לא שואלים את דעתך

וזה מה שיהיה

מי מת ומינה אותך לכלובי?
אחותופל
אחותופל • 30 באפר׳ 2009
מגדלנה כתב/ה:
טרבולי והקצפת כתב/ה:

פשוט לא שואלים את דעתך

וזה מה שיהיה

מי מת ומינה אותך לכלובי?

אף אחת לא מינתה אותו

פשוט כמה אנשים שהחליטו וזה מה שיהיה

כל אחת תעשה מה שטוב לה.

בינתיים רק לידע כללי - החדר שלנו הצבעוני שוקק חיים, צחוק ושמחה, הרבה יותר מהכללי וודאי וודאי שיותר מחדר הגריאטריה הירקרק...