בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש למישהי עצות להורדת שיער?

Estraven
לפני 15 שנים • 4 במאי 2009

יש למישהי עצות להורדת שיער?

Estraven • 4 במאי 2009
הי לכולן, יש לי שאלה לגבי הורדת שיער. יש דרך להימנע מצמיחה פנימית של שיער אחרי הורדת שיער? זה קרה לי בכמה אזורים "אסטרטגיים"... האם מישהו כאן מוריד שיער עם שעווה או סופט אנד איזי? או שבאיזורים האלו עדיף פשוט לגלח וזהו?
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 15 שנים • 5 במאי 2009

באופן אישי

Estraven כתב/ה:
הי לכולן, יש לי שאלה לגבי הורדת שיער. יש דרך להימנע מצמיחה פנימית של שיער אחרי הורדת שיער? זה קרה לי בכמה אזורים "אסטרטגיים"... האם מישהו כאן מוריד שיער עם שעווה או סופט אנד איזי? או שבאיזורים האלו עדיף פשוט לגלח וזהו?

אני מוצא שששעווה היא הדרך היעילה ביותר- אתה חייב להתמיד בכך כול 3 שבועות ועד חודש בין טיפול לטיפול
JennyMTF

אז ככה -

JennyMTF • 5 במאי 2009
אני חושבת שניסיתי כל דרך אפשרית והנה המסקנות האישיות שלי:
הכי פחות כואב בעת ההורדה - כמובן שגילוח בסכין. אצלי האופן שיש הוא גורם לגירודים מאד מציקים בחלק העליון של הרגל (כנראה בעקבות צמיחה פנימית)

אחריו - השעווה. הכאב היה לי נסבל יחסית אבל גם כן גרם לי לגירוי מסוייםלאחר מכן, למרות שפחות מהסכין.

אחריו מגיעים כל מיני חומרים כימיים כאלה שמורחים, ממתינים ואז מנגבים עם סכין פלסטיק כזה... תכל'ס ניסיתי על שטח קטן בתור בדיקה. זה הסיר באופן חלקי, אבל אולי לא מרחתי ממש טוב. הסיבה שאני לא משתמשת בזה היא פשוט שזה מלא בכל מיני ג'אנק כימי ומסריח מאד (כמו גופרית) ולא בא לי למרוח כזה דבר על העור...

לבסוף ניסיתי מכונת silkapil או משהו כזה - זו הייתה הכואבת ביותר מבין השלושה וגם הגילוח לא היה ממש ממש חלק, אבל גם גרם להכי פחות גירויים.

אני מניחה שהכל תלוי גם בסוג העור, ולי יש כנראה עור רגיש.

אבל אם כבר יש שרשור על שיער, יש לכם המלצות איך להסתיר שיער ידיים מבלי לגלח? הבעייה היא שביומיום ובעבודה אני גבר לכל דבר ואם אגלח בידיים ישר ישימו לב.
Estraven
Estraven • 5 במאי 2009
הי ג'ני גם אני ניסיתי כל אחת מהדרכים לפחות פעם אחת אבל עבר הרבה זמן מאז הורדתי שיער בעצמי בפעם האחרונה (לפני שנה וחצי הלכתי לטיפול שעווה) ושכחתי מה עושה לי צמיחה פנימית וגירוי... ואני שונא לגלח או להוריד באמצעים כימיים פשוט כי תוך יום וחצי כבר יש לי זיפים. איכס.

איך להסתיר שיער בלי לגלח... זו בעיה... אפשר להוריד את השיער מהחלק העליון של היד (מה שמוסתר בחולצה) וללבוש כפפה ארוכה אבל זה נראה קצת מצחיק. אישית, קיצרתי את השערות על הזרוע עם מכונת גילוח ככה שהם שם אבל לא ארוכות. אולי אפשר גם להבהיר... עם מי חמצן או משהו? אין לי מושג בזה.