לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה באתר

סנסה​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 6 במאי 2009

חדשה באתר

סנסה​(נשלטת) • 6 במאי 2009
שלום לכולם,

חדשה באתר, מנסה ללמוד קצת על העולם הזה לפני שנכנסת אליו באופן לא וירטואלי. יש עצות לאיך לסנן שולטים? ממה צריך להיזהר?
electro-z
לפני 15 שנים • 6 במאי 2009
electro-z • 6 במאי 2009
לא חושב שיש כלל אצבע לסינון.

סביר שבתור בשר טרי את מקבלת מבול של הודעות והצעות.
אם הבן אדם כותב פה, טרחי לקרוא את מה שהוא כותב (בלוג, פורומים) קראי את התגובות לדבריו, את האינטראקציה המילולית שלו עם חברים אחרים באתר, בחני אם הן לרוחך וטעמך.
גלי אם סגנונו מתאים לך...

אם הייתי נשלטת, הייתי מצפה שדיאלוג עם שולט פוטנציאלי יהיה בגובה העינים.
דו שיח בהיר, נהיר, מכבד.
אם יש דינמיקה טובה, לבחור יש יכולת אמיתית ולך יש נכונות, הזליגה לעבר ניואנסים של שליטה תקרה מעצמה.

כדאי לעשות תיאום ציפיות, לשתף בפנטזיות ובתשוקות שלך ולשמוע על שלו.
אינטואיציה לוקחת פה חלק נכבד ללא ספק.

לגבי פגישה ראשונה ואולי גם שניה, עדיף לוותר על פנטזיית ה "חכי לי בעירום על 4 עם דלת פתוחה ועיניים מכוסות"
תמונות, שיחות טלפון, פרטים אישיים גלויים ושקיפות בכלל מאד רצויים. אין צורך למהר להפגש.

הפגשי במקום ציבורי שמאפשר אינטראקציה סביר, אבל גם מאפשר אינטימיות.

מאחל לך הנאה מגילוי העולם הזה, הרבה התרגשות תענוג וכאב.
Gentlewhip​(שולט)
לפני 15 שנים • 26 ביוני 2009

המקום

Gentlewhip​(שולט) • 26 ביוני 2009
סנסה יקרה
מעבר למה שאלקטרו כתב לך באופן יפה כל כך וממצה
חשוב שתשאלי שאלות בכדי להבין מאיזה מניע ,מקום,עולם מגיע השולט
אם הוא מגיע ממקום סדיסטי גרידא ,או חרמני גרידא ,או כל דבר שלא מוצא חן בעינ ייך
שולט צריך להגיע ממקום של אהבה ושל דחף אבל לא על חשבון הנשלטת
אחרי שיחה קצרה קל להבין את הראש של הבחור איתו את בחרת לשוחח
Uranus
לפני 14 שנים • 13 באוק׳ 2009

וגם

Uranus • 13 באוק׳ 2009
רבים ה"שולטים" שינסו לחנך אותך שהתמסרות משמעותה לוותר על האינטוציאיות שרכשת לאורך החיים
ושהן רק תכשלנה... או שיאמרו לך שאת דעתנית או שכלתנית. מיד לזרוק אותם לרשימה השחורה.

האינטואיציה שלך, הקול הפנימי שלך וניסיון החיים שלך הם ההגנה היעילה ביותר נגד שוטפי מוחות וממירי דעת ולא משנה את מי תוכלי להאשים אם תפגעי, בסוף את תשלמי את המחיר לכן בראש ובראשונה תסמכי על עצמך.

אז מחד אל תהיי חשדנית ואל תוותרי על ההנאה שבהתמסרות אך מאידך תמיד תשארי עם עין חצי פקוחה.
והוא ימשול
לפני 14 שנים • 19 באוק׳ 2009
והוא ימשול • 19 באוק׳ 2009
היי סנסה.

אני רק יכול להגיד לך משהו:

אל תהי פזיזה במציאת מאסטר, אל תמהרי להיכנע לאדם שכובש אותך במילים יפות, הרי שההתאוריה לא תמיד כמו הפרקטיקה.

הייתי מציע שתתחילי מקשר סאדו-לייט עם בחור בגילך, ורק אחרי שתראי שהוא מרגיע אותך כמו שצריך תתקדמי איתו למקומות יותר רחוקים.

אל תשכחי שתמיד תוכלי להחליף את הקשר.
ראובן

שני כללים

ראובן • 19 באוק׳ 2009
סנסה,

מצורפים שני כללים שעשויים לסייע לך להבין מי עומד מולך, מנוסחים בצורה של שאלה:

1. האם יש לו לב? (כלומר, האם הוא ''בנאדם'' - הדבר ניכר מהר מאוד בדעותיו, השקפותיו והאופן בו הוא משוחח איתך)
2. האם יש לו הומור, במיוחד הומור עצמי? (היזהרי מאנשים הלוקחים את עצמם ברצינות יתר)

תהני,
ראובן

נ.ב
בקריאה חוזרת של התגובות בפוסט, אני סבור שלפחות שניים מהכותבים נופלים בסעיף השני... (למשל, ''אם הייתי נשלטת, הייתי מצפה שדיאלוג עם שולט פוטנציאלי יהיה בגובה העינים'', או ''אם הוא מגיע ממקום סדיסטי גרידא ,או חרמני גרידא'', וכמובן ''אל תשכחי שתמיד תוכלי להחליף את הקשר'' - תגידו, אתם גברים או דודות?!) ולידיעתכם: המשבצת של ''הדום האחראי/זהיר'' תפוסה כבר שנים על ידי מאסטר ערן ובהצלחה יתרה. אולי הגיע הזמן למצוא קונספט משלכם?
שוסי
שוסי • 19 באוק׳ 2009
היי וברוכה הבאה,
העצה המרכזית והחשובה ביותר שהייתי מייעצת לך בשלב זה,
היא להתעלם מהניק שכתב לפני,לאלתר.
בהצלחה. icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Gemmini​(לא בעסק)

Re: שני כללים

Gemmini​(לא בעסק) • 19 באוק׳ 2009
ראובן כתב/ה:
סנסה,

מצורפים שני כללים שעשויים לסייע לך להבין מי עומד מולך, מנוסחים בצורה של שאלה:

1. האם יש לו לב? (כלומר, האם הוא ''בנאדם'' - הדבר ניכר מהר מאוד בדעותיו, השקפותיו והאופן בו הוא משוחח איתך)
2. האם יש לו הומור, במיוחד הומור עצמי? (היזהרי מאנשים הלוקחים את עצמם ברצינות יתר)

תהני,
ראובן

נ.ב
בקריאה חוזרת של התגובות בפוסט, אני סבור שלפחות שניים מהכותבים נופלים בסעיף השני... (למשל, ''אם הייתי נשלטת, הייתי מצפה שדיאלוג עם שולט פוטנציאלי יהיה בגובה העינים'', או ''אם הוא מגיע ממקום סדיסטי גרידא ,או חרמני גרידא'', וכמובן ''אל תשכחי שתמיד תוכלי להחליף את הקשר'' - תגידו, אתם גברים או דודות?!) ולידיעתכם: המשבצת של ''הדום האחראי/זהיר'' תפוסה כבר שנים על ידי מאסטר ערן ובהצלחה יתרה. אולי הגיע הזמן למצוא קונספט משלכם?

קמת על צד שמאל היום?

כל מה שנאמר פה הוא נכון וכל ההצעות הן טובות בהחלט.

סנסה בהצלחה icon_smile.gif
ראובן
לפני 14 שנים • 20 באוק׳ 2009

עוצו עצה ותופר

ראובן • 20 באוק׳ 2009
ג'מיני,

תודה על הביקורת העניינית. את צודקת באומרך שכל ההצעות טובות, אבל יש איתן בעיה אחת: הנימה הצדקנית. נימה כזו אינה מסייעת לנו ליהנות ממי שאנחנו. עצות כאלה לא עוזרות למתחילה. אני חושב שכל הרעיון של הנאה משליטה הוא כמו רכבת הרים: מדליק, אבל צריך שיהיה בטיחותי. היחיד שצדק במאת האחוזים הוא אלקטרו בהציעו לסמוך על תחושת הבטן, כי בסופו של דבר זה מה שיש לנו (חשבי על זה ג'מיני, האם את מתייעצת עם תחושת הבטן שלך לפני שאת עולה על אוטובוס, למשל, לפני שאת מפקידה את חייך בידיים של אדם אחר/ת?)

העצות שנתתי הן המשך של הרעיון האינטואיטיבי.
מצד שני, כבר פתחתי את הפה הגדול שלי, אז אתן שלוש עצות מעשיות למזוכיסטית המתחילה:

1. לא להיסחב בוירטואליה: זה מכניס את הראש לסרטים והמציאות לעולם תהיה שונה. אם יש מידה של התאמה, פשוט לשוחח ולקבוע פגישה בלתי מחייבת בבית קפה וכו'.

2. לבוא למסיבות : יש שלושה ליינים של מסיבות-קהילה וזו דרך טובה לראות ולהראות ולנסות לרחרח מה כן ומה לא. בתור מתחילה עדיף לבוא עם חבר/ה.

3. לנסח לעצמך גבולות קשים: כלומר דברים שלא תעשי ושיתפוצץ העולם. הראשון הוא מין בטוח, כי שליטה היא משחק למתקדמים וצריך להתנהג בהתאם. לא משנה עד כמה הבחור נכון לך, או עד כמה את קשורה ולוהטת ורוצה אותו בתוכך. אם תתאימו והקשר יהפוך למשמעותי אפשר ללכת להיבדק יחד ושאר הנאות רומנטיות. בינתיים, מין מוגן הוא הראשון, כעת מצאי עוד שלושה ארבעה כאלה. אל תטריחי את עצמך עם מיליון גבולות, פשוט הביני מהם הדברים שלחלוטין מרתיעים אותך והימנעי מהם. כל השאר יכולים להישאר כרגע במסגרת של ''גבולות רכים'', כלומר דברים שתוכלי לעשות עם האדם הנכון.

לכי להנות,
R
ראובן
לפני 14 שנים • 20 באוק׳ 2009

(נמחק(

ראובן • 20 באוק׳ 2009
...