סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צפיה בכאב - מזוכיזם או סדיזם?

אושה{אוש}
לפני 15 שנים • 13 במאי 2009

צפיה בכאב - מזוכיזם או סדיזם?

אושה{אוש} • 13 במאי 2009
שאלה לי אליכן, הנשלטות המזוכיסטיות -
האם אתן מתגרות מצפיה בתמונות/סרטי כאב?

אין בכוונתי שיש בכך משהו לא בסדר או לצאת נגד העדפה של מישהי (כמו שיש מי שלקח את זה לכיוון הזה) אלא באמת להבין-
אם את מזוכיסטית אך ממש לא סדיסטית - האם את מתגרה מתמונות של נשים כואבות?

כי אני פשוט לא.
אני אוהבת לחוש את הכאב אך לא לצפות בו.

ברור לי שיגידו לי שהענין הוא לדמין את עצמי במקומן, אבל זה פשוט לא מצליח בניגוד לגירוי מהשפלות למשל.
נוריתE
נוריתE • 13 במאי 2009
זה פשוט מאוד ואני אגיד לך
icon_smile.gif
לדמיין שאני במקומן.

אחת מתגרה מ"השפלות" שניה מתגרה מכאבים
ושלישית עושה את הקומבינה ומתגרה משנייהם.

זאת אחת הרמות הכי גבוהות למעשה של אמפטיה
את משערת כמה כואב להן ועדיין רוצה גם.
תהום
תהום • 13 במאי 2009
אצלי הנושא יותר פשוט אני מאד אוהבת לראות סרטי מיילדום
ולרוב אני מפנטזת על עצמי במקום הבחורה שבסרט, ממש כמו בפורנו,
ולמעשה בפנזטיה שלי אני הכוכבת ואני עוברת וסופגת את הכאב ההשפלה וכו'.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 13 במאי 2009
כנשלטת מזוכיסטית אני לא אוהבת לצפות בסרטי שליטה.
סרטי סקס רגילים בכלל לא ענין אותי עוד לפני שהייתי נישלטת
אני מעדיפה לעשות מאשר לצפות icon_wink.gif

אבל היו מספר פעמים שיצא לי לצפות בסרטי שליטה של גברים על נשים, מעולם לא דימנתי את עצמי במקום הנשים בסרטים ולמרות זאת היו קטעים שכן התחברתי אליהם לא בהכרח קטעים שקשורים רק לכאב , זה היה מגרה ברמה הגופנית וגם המוחית (אם אפשר לקרוא לזה כך), זה טוב כהכנה, אבל זה ממש לא מחליף את הדבר האמיתי או מגרה כמו הדבר האמיתי.

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 15 במאי 2009
Lakshmi​(נשלטת) • 15 במאי 2009

אין באמת סרטי שליטה איכותיים...
ואלו שהם באמת הארד קור,חובננים ביותר וקשה למצוא אותם..

הרבה יותר קל להשיג תמונות וגם שם..בשלב מסוים זה חוזר על עצמו..

אבל כן,זה נחמד ביותר
חומר למחשב לא רע..
נזמית לופתת
לפני 14 שנים • 20 במאי 2009
נזמית לופתת • 20 במאי 2009
שלום.

פעמים רבות אני נהנית ממה שהדמות הגברית מייצגת בסרטים כאלה, אם הבחורה/שחקנית אינה מפריעה לי (למשל בצרחות מוגזמות או בקולות מוזרים שהיא מפיקה). כל עוד היא נעימה למראה ולמשמע, אני מדמיינת על מה הוא יכול לעשות לי. קשה לי לומר שאני מדמיינת את עצמי במקומה, או שהכאב שלה עושה לי את זה. אני מפנטזת על ההבעות שלו, התנועות שלו (עדינות כאגרסיביות), על מה שהוא אומר - אם אומר משהו משמעותי. לרוב כמו בפורנו הטקסטים לא מעניינים במיוחד. באותה מידה נהניתי מהדמות הגברית בשליטה גייז. אני נהנית גם מסרטי פורנו משובחים יותר או פחות, לעיתים. אולי זה אומר משהו?

לאחרונה יצא לי לראות כמה סרטונים מאוד קצרים מתוך אתר של ה"קינק" שמציעים עכשיו רצף אירועים שלם של שיעבוד מלא כביכול של שפחה. מרצון."The Training of O" (http://www.thetrainingofo.com/site/?c=1). הבחור שמפיק את כל העניין, עשה לי את זה מאוד, ולכן צפיתי בו בכמה סרטים. האופן שהוא מדבר ומדובב את הנערות, העדנה שלו אל מול האקטים האגריסיביים שהוא שותף להם, גירתה אותי קשות. הבחורות לצורך העניין היו טרן אוף ואולי בגלל זה אני לא מפנטזת את עצמי במקומן. יש בזה סוג של מציצנות טהורה לראות איך גבר שולט. האם אינך נהנית לראות גם סשנים במועדון או בפליי פארטיז (מתכוונת לסשנים אמיתיים לא מבוייבמים כמופעים)?

על כל פנים, הרחבתי די. עשי רק מה שאת אוהבת ועשי מזה הרבה.
חד"פ
Gemmini​(לא בעסק)

היי

Gemmini​(לא בעסק) • 20 במאי 2009
אישית אני לא מתחברת לסרטי מיילדום. גם בפורונו וגם בסרטי בדסמ יש מן הרגשה של מלאכותיות כזו. וכשאני צופה מהצד קשה לי מאוד להתחבר לסיטואציה בסרט.

לעומת זאת לצפות בסשן (לא פומבי) אכן עושה לי את זה. כי יש שם אנרגיה אחרת לגמרי.
וכמו שחלמית אמרה מעדיפה לעשות מאשר לצפות.

זו דעתי הצנועה icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא עושה לי את זה בכלל, עד כדי כך שקשה לי להסתכל על זה. נרעדת, מקבלת גוש בגרון, משחררת "אייץ'!" ומסיטה את המבט. אני מדברת על תמונות. סרטים זה סתם משעמם. אולי פעם או פעמיים נתקלתי בקטע שהיה נחמד.

באופן אישי, כשאני רואה צילומים כאלה זה ישר לוחץ לי על הכפתור ה"לא סדיסטי". לא יכולה בכלל להזדהות עם צד, רק מזדעזעת מ"המראות הקשים".

(מדברים על כאב כאב, כן?)
Eight
לפני 14 שנים • 23 במאי 2009

כשזה כאב כאב

Eight • 23 במאי 2009
אני נחרדת, מכסה את הפנים, ומתחילה לצפות דרך האצבעות. במיוחד אם משולבת עדינות במקומות הנכונים.

ברור icon_exclaim.gif שאין השוואה לליטוף יחיד על הראש על באמת.