לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק נגד מלכות בתשלום

דוכיפת​(נשלט)
לפני 15 שנים • 14 במאי 2009
דוכיפת​(נשלט) • 14 במאי 2009
סליחה אם אני חוזר על מה שכבר כתבתי בעבר:
מלכות בתשלום הן "מצרך" חיוני במצב המספרי שבו רב בהרבה מספר המאזוכיסטים ממספר השולטות.
היצע וביקוש כפי ששנתה מורטישה.
ראוי ורצוי שיהיה פורום נפרד לנושא,ואז הןלא תצטרכנה להסוות זאת.
אשר לשולטות שמחפשות תומך,נהג עבד נקיון או סתם כספמוט הן אינן בהכרח מלכות בתשלום אלא שולטות שגם רוצות לשפר את מצבן הכלכלי..אין בזה כל רע ובתנאי שהן כותבות ואומרות זאת במפורש..
ניקי666 niki
לפני 15 שנים • 16 במאי 2009
ניקי666 niki • 16 במאי 2009
מלכה בתשלום איננה נצלנית ,היא ממשת פנטזייה ונותנת שרותים תמורת תשלום .

מי שרוצה יגיע ,יממש את הפנטזייה שלו וישלם ,ומי שלא רוצה לשלם שפשוט לא יגיע .

לגבי נצלניות יש כאלה ,אינן מגדירות את עצמן מלכות בתשלום אבל מחפשות עבד כספומט

ודורשות מתנות ,בתמורה אינן נותנות כלום וטוענות כי עצם השימוש שלהן בכספו של

הפראייר היא בעצם ההשפלה .....לטעמי הזוי ומנותק לחלוטין מהבדסם ,גם כאן לדעתי

אין סיבה לחסום זאת ..אם יש פראירים שנהנים מכך שיבושם להם ..
דני בוי
דני בוי • 16 במאי 2009
niki 666 כתב/ה:
מלכה בתשלום איננה נצלנית ,היא ממשת פנטזייה ונותנת שרותים תמורת תשלום .

מי שרוצה יגיע ,יממש את הפנטזייה שלו וישלם ,ומי שלא רוצה לשלם שפשוט לא יגיע .

לגבי נצלניות יש כאלה ,אינן מגדירות את עצמן מלכות בתשלום אבל מחפשות עבד כספומט

ודורשות מתנות ,בתמורה אינן נותנות כלום וטוענות כי עצם השימוש שלהן בכספו של

הפראייר היא בעצם ההשפלה .....לטעמי הזוי ומנותק לחלוטין מהבדסם ,גם כאן לדעתי

אין סיבה לחסום זאת ..אם יש פראירים שנהנים מכך שיבושם להם ..

מילים כדורבנות, מסכים עם כל מילה.
אותי למשל משעשעות המלכות שרוצות גם שרותים שונים חלקם מקצועיים וגם תשלום עליהם, על הזכות שהן מאפשרות כביכול לעבד להעניק להן שרות כזה או אחר , למשל : לא אחת נתקלתי במלכות שרוצות שישלמו להן על הזכות לעשות להן מסג' מקצועי, או לשלם להן על זה שמנקים להן את הבית, עושים קניות עבורן ועוד כהנה וכהנה שרותים...
כלומר לא משנה שהעבד משרת אותן, משקיע מזמנו ומרצו, הן עוד רוצות על זה כסף.
אבל גם על זה יהיו מי שיגידו שזה מוסיף לאלמנט ההשפלה ויש כאלו שזה הבדס"מ עבורם בעצם, שיבושם להם.
מתנות פה ושם לא כהתנייה אלא שבאות מכל הלב כחלק מההערצה או נסיון להרשים ביוזמתו של העבד זה משהו אחר ואת זה אני מעודד באופן אישי.
לי-און

הבעיה

לי-און • 16 במאי 2009
הבעיה שזה שהן כותבות את זה, וזה לא אחת או שניים,
אומר שיש כאלה נשלטים באמת,
באמת יש כאלה שמשלמים עבור לנקות למישהי את הבית,
כבר דיברתי עם כמה בנות על הנושא, הן אומרות שזה לגיטימי,
אבל אני טוען שזה טמטום נטו,
electro-z
electro-z • 16 במאי 2009
מה עם מלכים בתשלום?
להם מותר?
Dunbar{Supreme93}

אין לי אינטרסים כלכליים במלכות בתשלום

Dunbar{Supreme93} • 16 במאי 2009
ולמעשה גם לא שילמתי מעולם עבור סשנים או יחסים מיניים, למרות שזאת חוויה שבהחלט ארצה לחוות בהזדמנות.

אבל אותי משעשעים כל מיני דברים:
לדוגמא אנשים שכותבים בפרופיל שלהם שהם אוהבים שמפניות צהובות.
אולי צריך להוציא חוק כלפי אנשים שבפרופיל שלהם כתוב שמפניה צהובה, או שהם טיפוסים מפנקים? או בכלל כלפי אנשים שמשתמשים במילה "בטירוף"?
החוסר סובלנות שמאפיין את הקהילה הזאת מצד אחד מפתיע, כי בכל זאת, מדובר בקהילה של סוטים והייתם מצפים לסובלנות קצת יותר גבוהה לסטיות של אחרים,
אבל מצד שני כשחושבים על זה לעומק יש מספר רווחים פסיכולוגיים לתקוף את השונה...

ראשית הרווח הבנאלי ביותר ולכן גם הנחות ביותר, מנמיכים את האחר כדי להגביה את עצמך - כן, אני אוהב שמפניה צהובה, אבל לפחות אני לא משלם לנקות דירה! זה הופך אותי כמובן לאדם איכותי יותר (האמנם?). יש אחד פה שיצהיר כעת בחצוצרות שכן, סוג הפנטזיה שלך קובע את ערכך כאדם, מעיד על טוב ליבך, האינטיליגנציה הרגשית שלך, סוג החיים שתחווה מלידתך עד מותך, הטעם שלך באומנות, כמות הקשרים החברתיים שתיצור, סוג בית האבות שבו תבלה את אחרית ימיך, מספר הדיכאונות שתחווה ועוד ועוד... אבל הוא נמצא כעת בטריפ פסיכולוגי משל עצמו, כך שאני נוטה להתעלם.

שנית, עוד רווח בנאלי - מסמנים מטרה שכל הלהקה תוכל לתקוף אותה, ככה משיגים לכידות של הלהקה על חשבון קבוצה קטנה מסומנת - אבל זה עדר של סוטים לא סובלניים, בטוחים שאליו אתם רוצים להשתייך?

שלישית - דווקא אצל סוטים, אולי באופן מפתיע ואולי לא, יש נוקשות הרבה יותר גדולה בנושא מין. יש להם את הפטיש שלהם והתסריט שלהם בראש, והפנטזיה משחקת תפקיד הרבה יותר חזק, מן הסתם בגלל שיש לה מטרות פסיכולוגיות. כל ערעור של הפנטזיה מערער את הרווחים הפסיכולוגיים שהיא נותנת. ולכן - רק הפנטזיה שלי נכונה, כל פנטזיה אחרת היא פסולה. לא יודע אם חקרו את זה, אבל לדעתי ונילים יהיו יותר סובלניים, בגדול, לסטיות מיניות, מאשר סוטים לסטיות ששונות משלהם.

ואחרון חביב, ואולי דווקא הוא הבזוי ביותר, וזאת בגלל שנוגע בביצת הישראלינה שכולנו חיים בה ונושמים אותה, "לא לצאת פרייאר". אני לא מתכוון להיכנס לניתוח פסיכולוגי של מושג הפרייאריות בחברה (חבר'ה) הישראלית, זה ישאר לפוסט הלא סובלני הבא.

אלה היו 30 השניות שלי למען הגברת הסובלנות לסטיות פמדום מגוונות באתר הזה (יוצר געגועים לחוויות כואבות הלא כן?).
socken​(אחר)

Re: הבעיה

socken​(אחר) • 16 במאי 2009
מרדכי כתב/ה:
הבעיה שזה שהן כותבות את זה, וזה לא אחת או שניים,
אומר שיש כאלה נשלטים באמת,
באמת יש כאלה שמשלמים עבור לנקות למישהי את הבית,
כבר דיברתי עם כמה בנות על הנושא, הן אומרות שזה לגיטימי,
אבל אני טוען שזה טמטום נטו,

אתה תמיד מתייחס בכזאת ליברליות ופתיחות לדברים שלא נראים לך או רק לדברים שהם באמת (אחרי בדיקה מעמיקה ויסודית של הוד חכמתו) ''טמטום נטו''?
לא שזאת כוס התה שלי אבל אני מקבל וגם יכול להבין את ההנאה בכך שמנצלים אותך כספית.
לדעתי גם אין מה להשוות בין זה לבין מלכות בתשלום, פה מדובר בזונות של עולם הבדסמ והנ"ל הוא בעצם סתם עוד פאראפיליה שמן הסתם כבר מצאו לה איזה שם מסובך בלועזית.

אני חושב שראוי להפעיל סנקציות על מלכות בתשלום שלא כותבות זאת במפורש בפרופיל - זה גם יעזור למי שמעוניין באהבה הדדית בלבד להימנע מהן וגם יעזור להן לחסוך זמן (בעצם נתתי הצעת ייעול לעסק, אני שוקל לדרוש אחוזים מהרווחים icon_wink.gif )
Noxie

Re: תגידו

Noxie • 16 במאי 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
תגידו חברים, אתם נמצאים בקמפיין לסלק מכאן את מעט הנשים שעוד נשארו?
כל כך הרבה דברים לא לרוחם של המפנטזים פה.
.

קודם כל זה ממש נכון
ורוב הגברים כאן מדברים יותר מדיי ועושים פחות
יותר מדיי ביקורות על נשים,יותר מדי זלזול במה שאמור להיות עליון בעניכם

ומעבר לזה
כל כך קשה לכם להבחין בהבדלים בין מלכה בתשלום לכל שולטת אחרת כאן ?
מלכה בתשלום מוכרת את עצמה בפרופיל עד כדי גועל, ובדרך כלל גם תשים לינק לאתר שלה

או שפשוט תשאלו בתחילת השיחה אם היא גובה כסף
שולטת קשוחה
לפני 15 שנים • 17 במאי 2009
שולטת קשוחה • 17 במאי 2009
לא פעם קיבלתי הודעה מנשלטים ששואלים כמה עולים שירותיי ומודה שזה מרגיז אותי כל פעם מחדש אך אני מאמינה שהכל כאן זה עניין של היצע וביקוש.
יש המון נשלטים לעומת מלכות ואם יש מלכות בתשלום שמספקות את הצורך של הנשלטים בתמורה לתשלום זה נחוץ ואף הכרחי.
בקשר לזה שהן מפרסמות את עצמן כמלכות וברגע שנשלט פונה אליהן ורק אז מגלה שהן עולות כסף זאת כבר בעיה מוסרית ועם זה אני לא מסכימה.
בשורה התחתונה איש איש באמונתו יחיה וכל עוד אין נזק כל אחד/ת רשאים לעשות ככל העולה על רוחם.
השולט אור​(שולט)
לפני 15 שנים • 17 במאי 2009
השולט אור​(שולט) • 17 במאי 2009
כדומית לסבית שנמצאת בקשר מונוגמי ובוודאי שלא מחפשת קשר עם עבדים, אני יכולה להעיד שלמרות שזה כתוב במודגש בפרופיל שלי - אני מקבלת בממוצע שתי פניות ליום ולפחות אחת מהן היא הצעה לסשן שאעשה בעבד בתשלום.

מסקנה: לחלוטין לא רלוונטי מה שכותבים בפרופיל - כן בתשלום לא בתשלום, כן לסבית לא לסבית... גברים לא טורחים לקרוא את הפרופילים, וגם אם הם קראו אותם - מדובר מבחינתם בהמלצות שניתן להתעלם מהן לחלוטין כשהזין עומד.

אז תעשו לי טובה, רדו ממה שלא כתוב והתחילו מכך שתכבדו את מה שכן.