סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם כבר פרופילים

X MAN
לפני 20 שנים • 21 בנוב׳ 2003
X MAN • 21 בנוב׳ 2003
ללורן המלומדת .

תפתחי פעם מילון באנגלית , ותגלי להפתעתך שהמילה sado , לא קיימת .

יש סאדיזם . אולי לזה התכוונת .
loren
לפני 20 שנים • 22 בנוב׳ 2003
loren • 22 בנוב׳ 2003
מקבלת את התיקון icon_razz.gif
אבל זהו בדיוק- זה לא מכיל את המונח מזוכיזם.
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 בנוב׳ 2003
זאלופון​(שולט) • 22 בנוב׳ 2003
לא גנבת ידידי, רק שאלת אותו, והשתמשת בו היטב icon_smile.gif
אבל כדי לעשות סדר סופי - המונח "סאדיזם" מתייחס לשאיבת הנאה מהתעללות באחר. הוא כולל בתוכו גרימת כאב פיזי כמו גם גרימת כאב נפשי והשפלה. בבדסמ לרוב אין עניין לגרום סבל אמיתי כי אם עונג, ולכן סבל נפשי בדרך כלל אינו חלק מהסאדיזם הבדסמי, המתייחס יותר לצדדים הפיזיים של כאב והשפלה להנאת כל הנוגעים בדבר (וברור כי הוא אינו זהה לסאדיזם במובן המקובל).
נדיר למצוא אנשי בדסמ שאינם אוהבים סאדו כלל וכלל (אם אמנם לכך התכוונה אותה מלכה), אך נדיר עוד יותר למצוא אנשי בדסמ שאוהבים את כל מה שיש לתחום להציע. היא בהחלט יכולה להיות מלכה ולאהוב רק BD ו DS, שאינם חייבים להיות שלובים ב SM, ולמרות זאת קשה לומר שהם אינם שייכים ל BDSM.
עד כאן הגיע זמן לשון להפעם icon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 23 בנוב׳ 2003
ואני חשבתי..........

שמטרת הפוסט להיות הומוריסטי ולא לרדת אחד על פרופילו של השני........ icon_exclaim.gif

פיספסתי משהו icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

רחפנית.
underheel
underheel • 23 בנוב׳ 2003
נדמה לי שהשרשור הזה מוכיח יותר את הבורות של קוראי הפרופילים המוצאים זמן לצחוק על מה שאינם מבינים. ברור שמלכה לא חייבת להיות סדיסטית. ונדמה לי שמלכה שאינה סדיסטית, דומה לא פחות לערפד שאינו חובב דם. אינני מאמין בערפדים, אך זכותו של אדם שנהנה מזה בחברת אחרים המסכימים לזה, להנות גם הם, וזה בהחלט נוגע לקטע הבדסם. היו ערפדים שהסבירו לי על משיכתם למציצת כוחות הנפש, כך שלא חייב להיות ערפד שימצוץ רק או בעיקר דם. למעשה, ערפדים שאינם מוצצי דם ידועים כבר משנות השמונים...

(עם אותו ערפד, הסליחה, זו פשוט היתה תוכנית מאוד חביבה עלי)

(Spoken by narrator)
Castle Duckula. Home for many centuries to a dreadful dynasty of vicious vampire ducks: the Counts of Duckula! Legend has it that these fowl beings can be destroyed by a stake through the heart, or exposure to sunlight. This does not suffice however, for they may be brought back to life by means of a sacred rite that can be performed once a century when the moon is in the 8th house of Aquarius...

Igor (Drowning out narrator)
...Bat wing, blood...

Nanny
I'll get it!

Narrator
The latest reincarnation did not run according to plan...

Sung
In the heart of Transylvania,
In the Vampire Hall of Fame, yeah,
And things never run to plan for Duckula.
He won't bite beast or man,
'Cause he's a vegetarian
And things never run to plan for Duckula.
If you're looking for some fun,
You can always count upon
The wild and whacky one they call Duckula.

Duckula
Hehe, Count Duckula. Hehehehehe.

למי שלא הבין, אז בעת התחייה מחדש של שושלת הברווזים הערפדיים הנודעה דקיולה, כאשר המשרת איגור היה צריך קצת דם לטקס ההחייאה, הביאה המשרתת קטשופ, וכך נוצר לראשונה בשושלת הנודעה ערפד צמחוני חובב ברוקולי. עוד באתר:
http://www.dokuja.com/duckula/

ולמעשה, בצורה מעוותת ביותר, יש חיבור רעיוני עז בין "אפרוח קטלני" ל "ערפד שאינו חובב דם"...
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2003
המטרה אכן לא היתה לצחוק
אני יודע שלה פיי רשמה להקדים תרופה למכה לחולי רוח שמכנים אותם אדונים

אבל היא כתבה אתת זה בהומור יפה
loren
loren • 23 בנוב׳ 2003
נורא מזכיר לי את הסיפור על המשורר טשרניחובסקי שהוזמן לערב הקראת שיריו, והוא ישב בשורה הראשונה, וכל מיני מבקרי ספרות עלו וקראו את שיריו וניתחו אותם. בסוף עלה טשרניחובסקי ואמר... המממ.. כן......מעניין..... לא חשבתי על זה.... icon_razz.gif
אז אני בעצם תופסת שאנחנו מדסקסים על מה בעצם חשבה אותה מלכה....... יכול להיות שממש ברגע זה היא קוראת אותנו בתמהון icon_wink.gif
אז כך שאנחנו לא ממש יודעים אם היא עשתה הפרדה בין הסאדו הקשה לקל, או שהיא באמת אחת מאלו שלא אוהבת להעניק כאב, או שהיא אוהבת רק לקשור..... icon_idea.gif