לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מידות נעליים - שונה או אותו דבר?

Orlee TV
לפני 14 שנים • 18 במאי 2009

מידות נעליים - שונה או אותו דבר?

Orlee TV • 18 במאי 2009
ארזתי אומץ ונכנסתי לחנות לנעלי נשים-- אמרתי לה שזה למופע דראג (זה עזר שאף אחת חוץ מהמוכרת לא הייתה בחנות). היא אמרה לי שהמידה המקסמלית היא 41?!?

אני 43-44 בנעלי ספורט גברים (ואני בקושי מטר שבעים icon_razz.gif ). האם זה שונה בנעלי נשים? רציתי לשאול אותה אבל כבר יצאתי מהחנות אז ולא הייה לי חשק לחזור. אני רוצה להספיק לקנות זוג למפגש icon_wink.gif

-אורלי
רוויטל רז
רוויטל רז • 18 במאי 2009
אני בדיוק כמוך במידת הנעל נעל עקב לאחר שעווה אני מכניסה את הרגל למידה מס' 40
Orlee TV
Orlee TV • 18 במאי 2009
תודה!

איזה מוכרת מפגרת! איך היא לא חשבה על זה? כנראה לא רצתה למכור לי icon_razz.gif

-אורלי
רוויטל רז
רוויטל רז • 18 במאי 2009
אורלי תתכתבי אתי באתר אני אנסה לעזור לך גם אני חדשה
Orlee TV
Orlee TV • 18 במאי 2009
אני לא יכולה דרך האתר (לא רשומה) אבל האימייל שלי הוא

or_bar123@yahoo.com

-אורלי
רוויטל רז
רוויטל רז • 18 במאי 2009
שלחתי הודעה במייל
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 18 במאי 2009
מידות נעליים הן די זהות לגברים ולנשים, אך הן משתנות קצת בין יצרן ליצרן.
ברוב החנויות נעלי נשים נמכרות רק עד מידה 40 - 41, אבל יש גם חנויות כמו כפכף רגל או משהו כזה, באחוזה פינת ברנדייס ברעננה שמחזיקות נעלי נשים עד מידה 45 (שזה נפלא לביג פוט שכמותי במידה 41-42).
אני יודעת שגם ביפו באיזור השעון יש כמה חנויות שמחזיקות נעלי נשים במידות גדולות אבל לשם לא יצא לי להגיע לבדוק.
בהצלחה!
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 18 במאי 2009
ים_yam כתב/ה:
אני יודעת שגם ביפו באיזור השעון יש כמה חנויות שמחזיקות נעלי נשים במידות גדולות אבל לשם לא יצא לי להגיע לבדוק.
בהצלחה!

כבר קניתי שם פעמיים - נבדק, נוסה, ויצאתי מרוצה, רק יש לציין שזה לא מחזיק מעמד, כלומר לא לצפות שאלה יהיו נעליים עד הקבר אלא נעליים כמו שאר הנעליים בימינו, שמחזיקות עונה במקסימום.. /:
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 18 במאי 2009
אלו מרעננה ההיפך הגמור - נעליים מאוד איכותיות אבל המחיר בהתאם.
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 18 במאי 2009
ביפו, מול קסטור ברח' יפת, יש נעלי רוני. הם עושים נעלים בהזמנה, בהתאם למידה, מתוך מבחר דגמים שיש בחנות.

בסימטה , מול הכניסה האחורית של דר' שקשוקה, יש את נעלי גאיה, שמייצרים במידות גדולות וגם בהזמנה. הנעלים שלהם לא מהסוג האלגנטי, אבל מחזיקות נצח קצר.

כפפרגל. זה השם של החנות ברעננה. יש להם גם סניף ברחוב יפת ביפו, דרומית לאבולעפייה, בצד השני של הכביש.

קרוב לשם, יש נעלי מנגו (או לפחות היו), שמייצרים לפי הזמנה נעליים ססגוניות ביותר, אבל אני לא ממש בטוחה באיכותם.

יש גם נעלי איידלרס, במגדלי תל אביב. נעלי נשים, אלגנטיות וספורט אלגנט שמתחילות במידה 41.

אוחחחח נעליים