ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היצע וביקוש

איש הברזל​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 בנוב׳ 2003

היצע וביקוש

איש הברזל​(שולט) • 20 בנוב׳ 2003
האם באמת קיימים יותר דומים משפחות ?
או שמא מעורבים כאן גורמים אחרים שגורמים למצב להראות כפי שהוא נראה.
ועד כמה שידוע לי מספר הגברים והנשים ע"פ כדה"א זהה פחות או יותר ואפילו עם יתרון קל לנשים.

רקע אפשרי:
האם נשים אוהבות סקס פחות מגברים ?
אם לא, מדוע לאשה המין יותר זמין ?

או שמא מדובר בהסברים אחרים לגמרי בשני המקרים.
theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 20 בנוב׳ 2003
אותו דבר.
צא ובדוק כמה מלכות על כמה עבדים יש.

דפקו אותנו שנולדנו, בנוסף לזה שחתכו לנו...
כלובי
כלובי • 20 בנוב׳ 2003
למה זה משנה כל כך "כמה יש"

צריך בסוף אחת (או אחד) מיוחד ויחיד, שכמוהו אין בשביל זוגיות.

הלא כך?
pam
pam
pam • 20 בנוב׳ 2003
בדיוק, כלובי.

הבעיה מתחילה כשאת כאן בתל אביב והוא באיזה חווה באוסטרליה.

ושניכם לא מבינים מה הבעיה למצוא אהבה...
loren
loren • 20 בנוב׳ 2003
ויש עוד בעיה- דווקא מהכמה יש.
נניח שהקהילה מונה מאתיים איש? נניח.
וכמה פעילים באמת?- לא וירטאולים ( כאלה שאם ימצאו את האחד או האחת שלהם אז....)
כאלה שיצאו מאחורי המסך...... מאה?
ואז את או אתה צריכים לחפש מתוך המספר המצומצם הזה ( המספרים הם בהערכה גסה כמובן- רק כדי להמחיש) את זה שאיתו זה זה. כמובן שיש כאלו שמוצאים. אבל יש יותר שלא מוצאים.
ואני מתכוונת למערכת יחסים יציבה ולאורך זמן. ( לא סטוצים וכו')
אז כן- יש בעיה. וחוץ מזה- בדומים אמיתיים אין עודף ( דעתי האישית כמובן ).
וחוץ חוץ מזה- אנחנו לא בדיוק ארופה.. יותר מזרח התיכון עם כל מה שמשתמע מכך- חינוך, מוסר, נורמות התנהגות. אז נשים פוחדות ללכת יותר קדימה עם הפנטזיות שלהן, בגלל ערכי מוסר יותר נוקשים- לכן בראש הפרמידה יושבות הסאביות ולמטה- בחלק הרחב הסאבים.
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 20 בנוב׳ 2003
לא שעשיתי מחקר מדעי, אבל אין ספק שבכל סוגי המין החריג, הקינקי, הפטיש, תקראו לזה איך שאתם רוצים, יש רוב מוחץ לגברים. איכשהו, נשים צריכות את זה פחות מאתנו.

ומצד שני, אני חושב שנשים הרבה יותר פתוחות לנסות דברים חדשים, במיוחד עם בני זוג שהן אוהבות. עכשיו, אם יש מישהי "נורמלית" לחלוטין, ויש מישהו שמכניס אותה לקטע, האם זה אומר שהוא נטע בה משהו חדש, או שהוא רק חשף משהו שהיה שם קודם, ברמה מאוד לא מודעת?

לא יודע.

אבל מה שחשוב זה שאפשר לעשות את זה. זאת אומרת, שמרחב החיפוש האמיתי לא צריך להיות מוגבל לאנשים שנמצאים פה.

ואני מסכים עם ההשוואה לאירופה. מה לעשות, אנחנו עדיין הרבה יותר שמרנים מהם.
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 20 בנוב׳ 2003
אני מיחס את זה להרבה מזדנבים.....
שחושבים שכאן משיגים יותר מהר זיון...!

מה לעשות אני תמיד אומר את מה שאני חושב.....!
loren

וגם

loren • 20 בנוב׳ 2003
עוד נקודה ללמה גברים כן ונשים פחות, הוא מה לעשות- עניין ההורמונים. לגברים יש את ההורמון טסטוסטרון, שהוא אחראי גם על הדחף המיני.ולנשים יש אותו פחות. נשים שכן בעלות אותו הרמון ברמות יותר גבוהות יהיו בעלות דחף מיני יותר מוגבר. אבל זה כבר צריך ללכת להלין אצל סבא טבע.
מזדנבים יהיו תמיד, אבל לכל סאבית עם נסיון מינמלי יש כבר את היכולת להבחין פחות או יותר מי זה מה. זה מזכיר לי מה שאמר לי פעם דום לפני הרבה זמן כשדיברנו על לחפש שפחה- תגידי הוא אמר לי, ניסית פעם לחפש שפחה? icon_razz.gif אז זהו, הם ימשיכו להזדנב ואנחנו נמשיך לנפנף אותם לכיוון היציאה icon_wink.gif
גוליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 בנוב׳ 2003
גוליבר​(שולט) • 21 בנוב׳ 2003
שתיכן (ליילה ולורן) מנסות לענות על השאלה למה נשים פחות מעוניינות בסקס, (שכאן צריך לשאול האם הנחת המוצא באמת נכונה, אבל נניח לזה). אבל לא זאת השאלה. השאלה למה נשים פחות מחפשות סקס שונה. ואלה שכן מחפשות - ועכשיו תתקנו אותי, הנשים שפה, אם אני טועה, אצל רובן זה בעקבות מפגש עם מישהו שהכיר להן את זה והכניס אותן לקטע.