צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

החדר סיפור פנטסיה

מתמסר למחשבותייך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 2 ביוני 2009

החדר סיפור פנטסיה

החדר

החדר מאוד פשוט אבל מאוד חזק ועוצמתי בשבילי,
אותו חדר כשאין לך עניין בי אני מוצא את עצמי בתוכו, מוטל חסר מעש ורק חושב עלייך

גברתי היקרה,

אני נמצא בביתה של גברתי ופתאום דפיקות בדלת ,ידעתי מי זו, חברה טובה של גברתי שאותה אני מכיר מזה מספר שנים , מה שכן אף פעם לא היה בננו משהו , מין חוסר התאמה כנראה,

בעודי לבוש רק עם תחתון חוטיני(ככה גברתי אוהבת אותי בביתה) ניגשתי לפתוח לה את הדלת
"שלום שלום תראו מי פה ,מה שלומך ? "טוב תודה עניתי ברשמיות מסוימת.
"איפה הגבירה שלך ?"
שאלה במין חיוך קל הנסוך על פניה בזמן שהיא בוחנת את גופי הערום
"היא פה את יכולה לחכות לה כאן," "מממ...חצוף אני רואה שהאילוף שלה לא ממש מצליח "
גברתי שידעה כמה שאני לא ממש אוהב את חברתה משכה אותי אחורה לפני שאספיק
לומר משהו שלא במקום, והתנפלה בחיבוקים מוגזמים על האורחת האהובה עליה.
"אני רואה שאת לא מטפלת בו כראוי בעבד הסורר שלך,"
"אני מודעת שיש עדין בעיות אבל זה משהו שאפשר לפתור עם הזמן,הוא בדרך הנכונה , מה שכן הוא עבד נאמן ומאוד אוהב לרצות אותי."
"גם לי יש איזה עבד חדש שפוט במיוחד וניראה לא רע בכלל אבל משעמם פחד , אולי פעם נעשה בו שימוש יחד. האמת שבאתי כי יש לי הרבה לספר לך אבל אני מעדיפה שזה יהיה בננו"
אמרה האורחת ובאותה שנייה ידעתי מזה אומר לגביי. ובתנועת ראש של גברתי הבנתי שעלי ללכת לחדר.

נכנסתי לחדר ושמעתי את הדלת ננעלת מאחורי, אותם רגעים שאני שם בחדר מאוד קשים וחזקים בשבילי, אני יושב באמצע החדר הריק מכל רהיט פרט לשמיכה דקה וקערית של מים שגברתי נתנה לי . מתכנס בעצמי ושוקע במאין מדיטציה פרטית משלי שפיתחתי במשך שהותי כאן בחדר ,
הדבר היחיד שגורם לי לצאת באותה מדיטציה הם הקולות שאני שומע ברקע מבעד לדלת הנעולה,
את אותם קולות של צחוק , קולות של הנאה של גברתי וחברתה.
החדר הזה ששייך רק לי הפינה שלי מקום של כבוד בשבילי מקום לשים את הראש מקום שבו אני שוקע במחשבות על גברתי היקרה .

לרוב אני נמצא בחדר כשהגבירה שלי לא רוצה אותי במחיצתה ,היו מקרים בהם שהיתי בחדר יותר מיממה בלי יכולת לצאת עד שהיא מחליטה להוציא אותי משם. לפעמים היא מרשה לי לשון איתה במיטתה כפרס על התנהגות טובה , אני יודע שלחדר יש מטרה כפולה, מטרה עוצמתית חזקה לה וגם לי,פעם שמעתי אותה מספרת לאחת מחברותיה שזו עוצמה אדירה בשבילה לדעת שאני שם בשבילה לזמן בלתי מוגבל בידעה שאני שם יושב וחושב רק עליה ,נמצא שם בחדר לרשותה ולרצונה, גם בזמן שהיא מביאה אנשים נוספים לבית לסשן או למסיבה בידעה גמורה שאני נמצא שם בחדר יושב ומקשיב לכל הקולות מסביב מחכה בסבלנות שהגבירה שלי תבוא ותוציא אותי,

היא מוסיפה ומספרת לחברתה שבשבילה עצם הידיעה שאני שם בחדר הנעול גורמת לה הרגשה של אושר של כוח שיש מישהו בבעלותה הבלעדית תחת שליטתה , מה שגורם לה יותר ויותר להעריך אותי על המסירות והנאמנות שלי אליה. היא מוסיפה ומספרת שזה בכלל פרס בשבילי להיות שם בחדר שזה משהו שאני מאוד אוהב במיוחד כשהיא נכנסת לחדר בשקט ומוצאת אותי את העבד שלה היצור הקטן שלה שוכב על הרציפה כמו כדור ורועד מקור,שווה ללטף לי את הראש ואולי גם לגרור אותי אליה למיטה שלה, בעודי יושב באמצע החדר ומקשיב לצחוקים מסביב אני דיי שמח להיות בחדר הנעול ולא שם בחוץ נתון לפקודת גברתי לנסות לשרת ולהוכיח לאורחת שלה שאני אכן עבד ראוי ונאמן לגברתי, כולי תיקווה שאותה חברה תכף תימאס על גברתי ותישלח לביתה ואותי היא תוציא מהחדר הנעול אבל כל זה עומד להשתנות עם אותו צלצול פתאומי שנשמע בדלת,,,

המשך יבוא,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,