שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנשאוות וצביעות

בובו2
לפני 15 שנים • 3 ביוני 2009

התנשאוות וצביעות

בובו2 • 3 ביוני 2009
התנשאוות וצביעות

מה התנשאוות הזאת אז מה אם יש מישהושהוא לאקצת חמוד ויש לו קצת בעית כתיבה אז זה אומר שהוא לא בנאדם שהוא לא אנושי מאיפה בא להן התנשאוות הזאת אז מה אם הוא תושב עיר שלא מוצא חן בעינהן הרי בסופו של דבר כולנו בני אדם משפח ה אחת .
נשלט בשולטת קבועה
לפני 15 שנים • 6 ביוני 2009

אני חושב כמוך

נשלט בשולטת קבועה • 6 ביוני 2009
אתה צודק ב 1000 אחוז יש שולטות פה שהן צבועות ומתנשאות
גם זה קורה אין מה לעשות הן השולטות כנראה שזו הטעות שלנו שאנו נותנים להם לטפס יותר מידי אני מצדיק אותך כל אחת פה חושבת שהיא מינימום מלכת יופי ויש להן דרישות שלא יהיה נמוך שלא יהיה דיסלקט הן חושבות שהן הולכות להתחתן איתנו בסך הכל זו הנאה בשביל 2 הצדדים וחבל שארחיב עוד בכתיבה אחרת ידאגו לחסום את הגישה שלי כמו שעשו לי קודם שהגבתי ומחקו את התגובה ככה זה שלא מוצא חן בעיני מישהי/ו ישר מבקשים למחוק
בכל מקרה שיהיה לך שבוע מקסים
electro-z
electro-z • 6 ביוני 2009
זה לא חלק אינטגרלי מפמדום ב 90% מהמקרים?
מהבחנתי הלא מדעית, אלמנטים של השפלה נפוצים בפמדום הרבה יותר ממיילדום.
או לא מעטות מהן מתבלבלות בין ביצוע אקט של השפלה להתנשאות שאינה במקומה.

בתכלס חשוב על כך בתור טובה גדולה שנעשתה לך ובתור קריטריון סינון נהדר לכאלה שאינן ראויות לנשלט כמוך.
Morticia

Re: אני חושב כמוך

Morticia • 6 ביוני 2009
מחפש מלכה קבועה כתב/ה:
אתה צודק ב 1000 אחוז יש שולטות פה שהן צבועות ומתנשאות
גם זה קורה אין מה לעשות הן השולטות כנראה שזו הטעות שלנו שאנו נותנים להם לטפס יותר מידי אני מצדיק אותך כל אחת פה חושבת שהיא מינימום מלכת יופי ויש להן דרישות שלא יהיה נמוך שלא יהיה דיסלקט הן חושבות שהן הולכות להתחתן איתנו בסך הכל זו הנאה בשביל 2 הצדדים וחבל שארחיב עוד בכתיבה אחרת ידאגו לחסום את הגישה שלי כמו שעשו לי קודם שהגבתי ומחקו את התגובה ככה זה שלא מוצא חן בעיני מישהי/ו ישר מבקשים למחוק
בכל מקרה שיהיה לך שבוע מקסים

אני דווקא מתה על גברים נמוכים!
icon_razz.gif

ואולי בשבילך ה"מלכה" הקבועה שלך היא המשרתת המינית של הצרכים שלך
בלי התחייבויות ושלא תצפי... אה...
icon_rolleyes.gif

אבל אצלי
עם או בלי חוזים כדת וכדין
סאבי הוא לחלוטין בן זוגי
{אני קצת יותר בענייני אהבה}
נשלט בשולטת קבועה

מורטיסיה זה יפה לצטט את מה שכתבתי אם את מכירה אותי

נשלט בשולטת קבועה • 6 ביוני 2009
מורטיסיה
אז ככה את לא מכירה אותי בשביל להחליט שאני מחפש מלכה שתהיה משרתת שלי
אני נותן את הלב והנשמה למלכה יש בעיה ואם תקראי למשל בלוחות 99 אחוז מחפשות נשלטים גבוהים מעל 170 ומה לעשות את נמנית עם האחוז שאוהב נשלטים נמוכים ואם תסתכלי בבלוגים ובדרישות כל מלכה תגלי דרישות שאחד כמוני וכמו קודמי לא נמנים איתם כי זכותן הן מחפשות נשלט אביר רק שהוא הסוס הבנת ואל תכניסי אותי לעימות הזה אני הגבתי כמו שהגבתי וגם עברתי כמו קודמי בטריקת דלתות ותאמיני לי אני מבסוט כי הן לא שוות אני צריך את האחת הטובה ביותר בשבילי אחת שאעריך ותעריך לא אחת שמחפשת איך להתפרנס מהצד ומי שצריכה להבין תבין או שתעדיף למחוק תגובה זו
בכל אופן מורטיסיה שמח בשמחתך שלך יש נשלט מהסוג שלנו הרי בסך הכל כל אחד מסתכל מהצד שלו ואני הסתכלתי מהצד של נשלט29 כאחד שעבר מס' פגיעות ואחת מהן את מכירה אז אל תשפטי אותי על סמך תגובתי כי את לא מכירה מה אני מוכן להעניק בשביל קשר כזה ומי שהתחרטה רק הפסידה
queen rona
לפני 15 שנים • 7 ביוני 2009
queen rona • 7 ביוני 2009
"מחפש מלכה קבועה" אני חושבת שאם מודבר במלכה בתשלום אין מקום לבוא בדרישות לעבד, פרט לכך שיהיה בנאדם שמכבד את מי שמולו ושיהיה אסתטי. אין משהו יותר גרוע מלהעביר סשן לבנאדם שלא נותן לך כבוד ולא שמע על כללי ההגיינה.

אמנם, ואם אני מבינה את מורטישה, כשמדובר בסאב שהוא בן זוג כן יש מקום לגינונם מסוג אילה שגיברת עליהם. כשאנו בני האדם בוחרים בן זוג יש לנו "רשימת מכולת" של תכונות ואפיונים שאנו רוצים שיהיו בבני הזוג שלנו, זה טבעי וזה נורמאלי.

בנושא המלכות בתשלום אני חושבת שאתה מתרעם לחינם, אם היית חווה את הצד הנגדי היית מבין שעבדים הם לא יוצאים מהכלל ורובם בוחרים את מלכתם ע"פ מראה או תכונות חיצוניות.
אם יהיו לפניך 2 מלכות בעלות אותן כישורים אך שונות במראה, את בחירתך למי ללכת תבצע גם על סמך שיקולים של מראה חיצוני. צריך לדעת לקבל דברים בפרופורציות ולדעת שכל אדם זכאי לדעתו.

בהצלחה בחיפושים.