לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים עובדים האם גם זמינים ?

SUB D​(נשלט)
לפני 15 שנים • 18 ביוני 2009

נשלטים עובדים האם גם זמינים ?

SUB D​(נשלט) • 18 ביוני 2009
סוגייה שמסקרנת אותי.

נתקלתי לא אחת בדרישות מצד שולטות למיניהן לגבי זה שהן מעוניינות שנשלטיהם יהיו זמינים להן מספר שעות לא מבוטלות במשך היום וגם השבוע למטרות כאלו ואחרות כל אחת וצרכיה.
לעיתים זה יכול להיות גם בבקרים, שלרוב עובדים בבקרים.
כמובן שהן גם מציינות שהוא אמור להיות אדם עובד וחלקן אף מציינות שיהיה מבוסס או אמיד וכו', הרי לא יחיה על חשבונן.
נשלטים אשר עובדים ואני חושב שמרביתנו עובדים קשה לפרנסתנו וכמות שעות לא מבוטלות במשך היום, השבוע, החודש כך שזמננו הפנוי לא רב שזה כולל לדעתי גם את האמידים יותר והאמידים פחות, לרוב האמידים הם בעלי תפקידים נכבדים עם אחריות גדולה אשר עבודתם דורשת מהם השקעת זמן מרובה.
מסקרן אותי לדעת אם כך, איך קשרים שכאלו יכולים להסתדר ולבוא לידי ביטוי בפועל , הרי זה לא יספק אותן מלכות שגם דורשות נשלט עובד ועוד מבוסס וכמובן גם עם הרבה זמן פנוי עבורן.
מבחינת זמן פנוי הנשלט המובטל זה הדבר האידיאלי אבל אם הוא לא יושב בבית על ירושה נכבדת או זכייה בלוטו או אולי דוגמן מסלול, סביר להניח שאף אחת לא תסתכל עליו.
האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?
DanaDomme​(שולטת)

כמה תמים

DanaDomme​(שולטת) • 18 ביוני 2009
אני מצליחה לראות קצת מבעד לשאלה "התמימה" שלך.
יש לך בעיה עם התנהלות המלכות אז תכתוב מה דעתך.
רוצה לתקוף? תקוף! למה ללכת סחור סחור?

"האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?"
מה זה אם לא guiding question.
מה אתה מצפה שיענו לך על השאלה הזו?
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 18 ביוני 2009
תביני מה שאת רוצה להבין, זו הייתה שאלה תמימה ולא תקיפה וחבל שלא התייחסת לזה עניינית במקום לרמוז דברים שאת רוצה להבין אותם כפי שאת רוצה.

דחילק אי אפשר להעלות פה נושאים, כל פעם יש למישהו בעיה עם משהו וישר תוקף.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: נשלטים עובדים האם גם זמינים ?

slave d כתב/ה:
סוגייה שמסקרנת אותי.

נתקלתי לא אחת בדרישות מצד שולטות למיניהן לגבי זה שהן מעוניינות שנשלטיהם יהיו זמינים להן מספר שעות לא מבוטלות במשך היום וגם השבוע למטרות כאלו ואחרות כל אחת וצרכיה.
לעיתים זה יכול להיות גם בבקרים, שלרוב עובדים בבקרים.
כמובן שהן גם מציינות שהוא אמור להיות אדם עובד וחלקן אף מציינות שיהיה מבוסס או אמיד וכו', הרי לא יחיה על חשבונן.
נשלטים אשר עובדים ואני חושב שמרביתנו עובדים קשה לפרנסתנו וכמות שעות לא מבוטלות במשך היום, השבוע, החודש כך שזמננו הפנוי לא רב שזה כולל לדעתי גם את האמידים יותר והאמידים פחות, לרוב האמידים הם בעלי תפקידים נכבדים עם אחריות גדולה אשר עבודתם דורשת מהם השקעת זמן מרובה.
מסקרן אותי לדעת אם כך, איך קשרים שכאלו יכולים להסתדר ולבוא לידי ביטוי בפועל , הרי זה לא יספק אותן מלכות שגם דורשות נשלט עובד ועוד מבוסס וכמובן גם עם הרבה זמן פנוי עבורן.
מבחינת זמן פנוי הנשלט המובטל זה הדבר האידיאלי אבל אם הוא לא יושב בבית על ירושה נכבדת או זכייה בלוטו או אולי דוגמן מסלול, סביר להניח שאף אחת לא תסתכל עליו.
האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?

האמת שגם אני תהיתי.
(ולא רק לגבי שולטות).
ליידי תמרה​(שולטת)

נו, באמת.

ליידי תמרה​(שולטת) • 18 ביוני 2009
* אנשים שעובדים מהבית.
* עצמאים ובעלי עסק שיכולים לנהל את זמנם בגמישות.
* בעלי מקצועות חופשיים עם שעות עבודה לא קבועות.

ועוד, ועוד.
חסרות אפשרויות למי שמחפשת עבד שמסוגל להחזיק את עצמו כלכלית, ועם זאת להיות פנוי לה בזמנים שונים?

התשובה היא לא, לא חסרות אפשרויות, לא חסרים עבדים כאלו.
אנדרפוט
אנדרפוט • 18 ביוני 2009
כמו כל תחביב שאתה מפתח ברצינות בשעות הפנאי שלך כך גם התחביבים המיניים. להיות שפוט של מישהי ולשרת אותה זו משימה רצינית, עיסוק רציני, במיוחד כאשר אתה רוצה להיות מנוצל על ידה לעיתים קרובות.

מבחינה סוציולוגית אפשר לטעון שמדובר בתחביב בורגני למדי. מעמד בינוני ולמעלה מזאת.
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 18 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:
כמו כל תחביב שאתה מפתח ברצינות בשעות הפנאי שלך כך גם התחביבים המיניים. להיות שפוט של מישהי ולשרת אותה זו משימה רצינית, עיסוק רציני, במיוחד כאשר אתה רוצה להיות מנוצל על ידה לעיתים קרובות.

מבחינה סוציולוגית אפשר לטעון שמדובר בתחביב בורגני למדי. מעמד בינוני ולמעלה מזאת.

זה נכון.
גם יש משהו בעייתי ב"עבד שלך בין שמונה לתשע וחצי בערב, בימים אי-זוגיים". זה הופך את כל העניין ממערכת יחסים רצינית לסדרת סשנים.
אני חושבת שאדם צריך להיות זמין לדומית שלו לפחות כמו לבת-זוג רגילה, אם לא יותר, אלא אם כן יש לו בת-זוג וכל הצדדים החליטו ביניהם על הסדר מצומצם כלשהו.
Madame T​(שולטת)

כל קשר

Madame T​(שולטת) • 18 ביוני 2009
רחב יותר, מצומצם יותר, דורש זמן והשקעה - משני הצדדים. ולרוב האנשים, מן הסתם, יש גם חיים מעבר לתחום השליטה - עבודה, משפחה, ילדים וכן הלאה. גם אם לא מדובר בזוגיות צמודה, עדין צריכה להיות לעבד מידה סבירה של זמן פנוי כדי שאפשר יהיה להפגש לעתים קרובות וכדי שהקשר הזה יהיה לפחות בעל רצף והמשכיות, אחרת זה די חסר טעם...
אלריק!
אלריק! • 18 ביוני 2009
icon_cool.gif לצערי אני חייב להסכים.
שום מערכת לא שווה אם לא מקדישים לה מספיק זמן.
אחרת זה מראש נידון לכשלון.
Dunbar{Supreme93}
לפני 15 שנים • 19 ביוני 2009
Dunbar{Supreme93} • 19 ביוני 2009
"מבחינה סוציולוגית אפשר לטעון שמדובר בתחביב בורגני למדי. מעמד בינוני ולמעלה מזאת."
אנדרפוט, אתה הולך ומשתבח icon_smile.gif