ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין פמיניזציה לקרוס

רצסיבי​(נשלט)
לפני 14 שנים • 12 בנוב׳ 2009
רצסיבי​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2009
Queencie כתב/ה:
אם השאלה היא רק לעניין ההגדרה, אז התשובה כבר ניתנה פחות או יותר...
קרוסדרסינג הוא סוג של פטיש, כלומר הנאה (מנטלית ו/או מינית) של האדם מלבוש מגדרי הפוך לו, בדר"כ מלווה בסממנים נוספים על הלבוש.

נייוש / פמיניזציה היא פעילות במסגרת שליטה שבהם השולטת מכתיבה את החצנת המגדריות ההפוכה לנשלט - כלומר את החצנת הנשיות. בהרבה מקרים הנייוש מלווה בהשפלה, בסיסיפיקציה, בביטול כל הסממנים והאקטים הגבריים.

בהמשך לשאלת ההגדרה, ובהקשר לנייוש -

האם ניתן לדעתכם לנייש נשלט שאינו קרוסדרסר?
icon_arrow.gif icon_rolleyes.gif
הכוונה היא לנייוש של מעבר לסשן של חצי שעה, לנייוש שמתבטא באורח חיים זוגי של סיסי ושולטת.

א. אני מסכים עם האבחנה שלך בין מי שמנוייש לקרוסדרסר, אבל כמו תמיד בחיים, האבחנה אינה כה ברורה ו"חדה". למשל, ביחסי שליטה נורמליים לא מכריחים את הנשלט לבצע משהו שהוא לא מסוגל לו, ולכן כשהוא מנוייש, אפשר לומר בעצם שגם הוא רוצה להיות מנוייש, ובכך מתעמעמת האבחנה בינו לבין הקרודרסר לעניין ה"כפייה" / הרצון החופשי.

ב. העמעום האפשרי הזה משליך גם על התשובה לשאלה שלך. אפשרי לנייש מישהו שאינו קרוס (או סיסי מרצון), גם לתקופה ממושכת ומעבר לסשן מזדמן, אבל במקרה כזה ברור ששיתוף הפעולה שלו לא יינבע רק מהיותו כמה לציות, באשר הוא וללא קשר לאופי הציות, אלא שיתוף הפעולה ינבע גם מההנאה שלו מזה שהוא סיסי (גם אם ההנאה היא מזה ש"מכריחים" אותו להפוך לסיסי, והוא לא היה עושה זאת מרצונו החופשי ושלא במערכת יחסי שליטה).
לירוני

במקום לדבר בואו נעשה

לירוני • 12 בנוב׳ 2009
באו נעשה אתר כזה שנוכל להיכנס ויכנסו גם נשים שאוהבות , יש פה מישהו/י שמבין במחשבים ובבנית אתרים .
אני מוכנה לעזור ואולי גם ישתלם לנו האתר.. מכול הבחינות ...
מי שרוצה לקחת את הרצונות צעד קדימה שישלח לי הודעה בפרטי או פה בפורום ונפסיק לחלום ונתחיל להגשים .... icon_smile.gif
SecretWish

Re: במקום לדבר בואו נעשה

SecretWish • 12 בנוב׳ 2009
לירוני כתב/ה:
באו נעשה אתר כזה שנוכל להיכנס ויכנסו גם נשים שאוהבות , יש פה מישהו/י שמבין במחשבים ובבנית אתרים .
מי שרוצה לקחת את הרצונות צעד קדימה שישלח לי הודעה בפרטי או פה בפורום ונפסיק לחלום ונתחיל להגשים .... icon_smile.gif

אני יכולה לטפל בכל הצד הטכני (שרת + בניית אתרים) אבל אין לי הרבה זמן פנוי לזה.
אם מישהו מוכן לטפל בתוכן ובעיצוב אז כבר מחר אני מארגנת אתר + פורום אבל ללא תוכן וללא גרפיקה.
לירוני

סיקרט וויש

לירוני • 12 בנוב׳ 2009
יש לך מסנגיר אני נדבר ואני יגיד לך מה התיכנון שחשבתי ..
SecretWish

Re: סיקרט וויש

SecretWish • 12 בנוב׳ 2009
לירוני כתב/ה:
יש לך מסנגיר אני נדבר ואני יגיד לך מה התיכנון שחשבתי ..

שלח לי הודעה בפרטי.
האתר כבר פועל + מנוע פורומים בעברית פעיל.
רק שהכל ריק.
לירוני

סיקרט וויש

לירוני • 12 בנוב׳ 2009
אני לא יכול לשלוח לך הודעה כי שנינו לא מנויי זהב המסנגיר שלי זה liroy.y@hotmail.co.il
אין לי בעיה להכניס תוכן לאתר ,ואשמח אם נדבר במסנגיר ..
bz_
bz_
לפני 14 שנים • 15 בנוב׳ 2009
bz_ • 15 בנוב׳ 2009
Queencie כתב/ה:
אם השאלה היא רק לעניין ההגדרה, אז התשובה כבר ניתנה פחות או יותר...
קרוסדרסינג הוא סוג של פטיש, כלומר הנאה (מנטלית ו/או מינית) של האדם מלבוש מגדרי הפוך לו, בדר"כ מלווה בסממנים נוספים על הלבוש.

נייוש / פמיניזציה היא פעילות במסגרת שליטה שבהם השולטת מכתיבה את החצנת המגדריות ההפוכה לנשלט - כלומר את החצנת הנשיות. בהרבה מקרים הנייוש מלווה בהשפלה, בסיסיפיקציה, בביטול כל הסממנים והאקטים הגבריים.

בהמשך לשאלת ההגדרה, ובהקשר לנייוש -

האם ניתן לדעתכם לנייש נשלט שאינו קרוסדרסר?
icon_arrow.gif icon_rolleyes.gif
הכוונה היא לנייוש של מעבר לסשן של חצי שעה, לנייוש שמתבטא באורח חיים זוגי של סיסי ושולטת.

כן, ורצוי.
bz_
bz_

bz_ • 15 בנוב׳ 2009
SecretWish כתב/ה:
לירוני כתב/ה:

אני יכולה לטפל בכל הצד הטכני (שרת + בניית אתרים) אבל אין לי הרבה זמן פנוי לזה.
אם מישהו מוכן לטפל בתוכן ובעיצוב אז כבר מחר אני מארגנת אתר + פורום אבל ללא תוכן וללא גרפיקה.

אם מדובר על מערכת פורומים סטנדרטית בין אם מבוססת php או דוט נט, מה ההבדל לכאן?
SecretWish

SecretWish • 15 בנוב׳ 2009
ציטוט: אם מדובר על מערכת פורומים סטנדרטית בין אם מבוססת php או דוט נט, מה ההבדל לכאן?

קודם כל אני מניחה שכל אחד רוצה אתר בסיגנון אחר.

אבל אלה הרעינות שלי לאתר שלי:

נושא: הסברים ומדריכים, מפגשיים, בזר בגדים/החלפת בגדים, הכרויות (כולל לנשים שמתחרמנות מגדרים קרוסדרסרים).
קהל היעד העיקרי: גברים קרווסדרסרים סטריטים, אבל גם אם חומר לטרנסגדרים.

ומידע חשוב!

א. אני לא עושה את זה בשביל הכסף ואין לי כווונה לשים פירסומות, אין לי בעיה לא כספית ולא מצפונית להחזזיק את האתר שנים על חשבוני, לא הולך למכור את המידע שנאסף באתר לאף אחד.

ב. עדיפות לקהילה קטנה על אתר גדול וקר.

ג. אני בעד שיתוף עם אתרים אחרים ככה שיהיו שם לינקים כמו לכלוב וגם לאתרים "מתחרים".

כולם מוזמנים לתרום ברעיונות.
בנוסף לפורום ואולי גם בלוגים תמצאו באתר גלריות, כולל גלריה של אוסף הפירטי לבוש שלי.

שוב, אתם מוזמנים להגיב פה עם רעיונות לאתר. אין צורך בהודעות פרטיות כי זה לא רעיון לסטארט אפ סודי או משהו כזה.

נתחיל עם רעיונות לאיזה פורומים לשים. עדיף כמה שפחות פורומים בשביל שלא יהיו פורומים מתים.

כתובת לאתר כבר נקנתה וכרגע יש בו מערכת פורומים בעברית ריקה ואני אתקין גם גלריה.

כתובות:
http://www.crossclubil.com
(תהיה הכתובת כניסה לאתר)

http://www.crossclubil.com/phpBB3
(הפורום של האתר - כבר פעיל ואפשר להרשם - רק שאין שם כלום)