סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקרב "מלכות" שמסתובבות באינטרנט

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 30 ביוני 2009

תופעה מטרידה בקרב "מלכות" שמסתובבות באינטרנט

אהלן חברים...

רציתי לשתף אתכם בתופעה שכל פעם שאני נתקל בה אני מוטרד ומתרגז ממנה והיא גורמת לי למועקה ולסלידה מנשים מסויימות.

התופעה שעליה אני מדבר היא שישנן המון בחורות, שאפילו לא הייתי מגדיר אותן כמלכות למרות שהן ממש מתאמצות להגדיר את עצמן ככה לעיני כל, אשר רוצות לנצל את עולם השליטה והסאדו למען צרכים אישיים שלא באים ממקום אמיתי של רגש וחיבור לעולם הזה, אלא רק מכוונה של ניצול מגעיל של אנשים חלשים.

למה הכוונה? אני אתן דוגמא: אם תיכנסו ללוחות שיש באתר הזה, תוכלו לראות שכ-90 אחוז מהמודעות שם (ותודה לסקר של מינה צמח שגילה לנו את הנתון המדויק והמצמרר הזה) הן של בחורות שרוצות שהעבד יהיה בעצם פיליפינית ופיליפינית בלבד, ללא שום קשר לעולם השליטה, כלומר- לנקות את הבית, להסיע אותן, לשטוף להן כלים, לעשות להן כביסה, לערוך עבורן קניות והרשימה עוד ארוכה. הן גם נהנות להדגיש כי בשם עולם השליטה זה הדבר היחיד שלו ה"עבד" יזכה! לא יותר מכך!

אז, לדעתי האישית, ואני בטוח שיהיו גם כאלו שיסכימו איתי מול כאלו שיגנו אותי בשמן הטוב של המלכות האמיתיות, זוהי תופעה בזויה של ניצול עלוב שאין לו שום קשר לעולמינו ואין בו שום כנות וטוהר. בנוסף, אני רוצה להדגיש, שאני מלא הערצה עבור המלכות האמיתיות (אחרת לא הייתי קורא לעצמי עבד בסופו של דבר) ואני ממש לא מכליל אותן בקטגוריה זאת, וגם אם יש מלכות אמיתיות שאוהבות את הניקיונות והדברים האלו זה בסדר. אני מדבר על אלו שמונעות רק מזה, ואני בטוח שיש הרבה כאלו- הן אלו שגורמות לי להרגיש את תחושת הסלידה.

(מלודרמה מוגזמת בעוד 3...2...1....)

לכן, קוראים יקרים, אני רוצה לנצל במה זאת כדי לצעוק כאן קבל עם ועדה- לא עוד! די לניצול!
עזרו לי קוראים וחברים יקרים, וביחד נעצור את התופעה המחרידה הזאת!

תודה רבה לכולם...
אחותופל
אחותופל • 30 ביוני 2009
זה נחמד שאתה מחפש כנות וטוהר... זה אומר עליך הרבה.
אבל אתה צריך להבין שיש כאלו שזה בפירוש מה שעושה להם את זה - מישהי שלא תראה אותם ממטר, שלא תתייחס, שלא יהיה לה איכפת בכלל ושאם הם רוצים איזשהו מגע איתה או לשרת אותה בכל דרך - אז זו הדרך בה היא בחרה לנצל אותם.

אתה שואל מאיזה מקום זה נובע?
זה באמת משנה?
הבנתי שלך זה משנה. ועם זאת אני מכירה כאלו שיהיה להם חשוב ביותר חוסר היחס, חוסר האיכפתיות והזלזול. מצידם שזו תהיה הוונילה הכי נצלנית ואינטרסנטית. ולא רק! אם המלכה תפגין כלפיהם מקום טהור וכנה - זה יהיה טרן אוף גדול בשבילם.

אז כמו תמיד התשובה הכי טובה כבר הפכה לקלישאה: כל אחת תעשה הטוב בעיניה ואתה תבחר את מה שמתאים לך ותבין שיש דברים שאמנם מעוררים בך סלידה אך מעוררים אחרים.

אגב, יש כאן גם מספר עבדי נקיון למשל שנהנים רק בשירות ותו לא ואינם מצפים ליותר ואינם רוצים יותר. מעניין מה יהיה להם להגיד על ההכללה שעשית.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 30 ביוני 2009
לכל מי שציפה icon_wink.gif
אני לא מתכוון להגיב - הנה, הגבתי, זה סאבטקסט בפני עצמו
GREEK​(אחר)
לפני 14 שנים • 1 ביולי 2009
GREEK​(אחר) • 1 ביולי 2009
אחותופל כתב/ה:

אגב, יש כאן גם מספר עבדי נקיון למשל שנהנים רק בשירות ותו לא ואינם מצפים ליותר ואינם רוצים יותר. מעניין מה יהיה להם להגיד על ההכללה שעשית.

לא מאמין לך icon_exclaim.gif אין חיה כזאת
איש תשוקתך​(שולט)

מממ

איש תשוקתך​(שולט) • 1 ביולי 2009
עבד צעיר ויקר
אני איתך בכל מילה
אוסיף עוד ואשאל ,, איך זה היה מתקבל בעניי הנשים שהתופעה המכוערת הזאת היתה במצב ההפון ?
שהשולט ינצל את כוחו למולה לצרכים של ניצול ממש, כספי ואחר
מלכות יש כאן , ולא עלהן מדובר , תדע להבחין ואולי תזכה במלכה שתבוא מתוך טוהר
sorerett​(שולטת)

Re: תופעה מטרידה בקרב "מלכות" שמסתובבות באינטרנט

sorerett​(שולטת) • 1 ביולי 2009
[quote="אז, לדעתי האישית, ואני בטוח שיהיו גם כאלו שיסכימו איתי מול כאלו שיגנו אותי בשמן הטוב של המלכות האמיתיות, זוהי תופעה בזויה של ניצול עלוב שאין לו שום קשר לעולמינו ואין בו שום כנות וטוהר. quote]

בא נתחיל מכך שבאופן אישי מעולם לא השתמשתי בעבד/שפחה לנקיונות ויחד עם זאת אני לא ממש מסכימה עם דבריך.
בלוחות המודעות ניתן לראות מודעות של עבדים ושפחות המצהירים במפורש שהם מחפשים (ציטוט): מלכה "לנקיונות ועבודות הבית", או "אחד שמצטיין במיוחד בנקיונות" ואחד אחר ש"מוכן לעמוד לרשותך בנקיונות הבית" וכו'.
יש גם כמה ניקים בולטים בענין: "סמרטוטון," "עבד נקיון" ועוד.
אמרה אחיתופל וצדקה, לכל אחד יש פטיש שונה, וכל אחד עם הפטיש שלו ואנחנו לא נמצאים כאן כדי לשפוט על פשטישים כאלו ואחרים.

אולי לך זה נראה כניצול בזוי ולא הוגן - אבל אפשר לראות את זה גם מהצד האחר, של מי שדווקא עבודות הבית, הנקיון (אולי גם הלבוש המסורתי של המשרתת) - מדליק אותם.

סתם כך, נקודה למחשבה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 1 ביולי 2009
אתה פשוט גאון שהגעת למסקנה הזאת ,ההשלכות של דברייך יושיעו את עולם הרוח ויתרמו רבות

לקהילת הבדסם בארץ ... icon_biggrin.gif

וברצינות ...ישנן כאלו שמגיעות לכאן ממקום לא נכון ,חלקן נצלניות שבחוסר הבנתן חושבות שבעל פנטזייה של שליטה נשית הוא פראייר ובלגיטימצייה בדסמית פשוט מנצלות וגונבות ,בת בבת ללא קשר לבסם קיימים פראיירים שאפילו לא שמים לב שהם מנוצלים ,אם אינך כזה אתה צריך לשמוח על כך ,לדעת לעשות סלקצייה ולהנות מהדברים החיוביים בעולם הזה .

לגבי עבדי ניקיון ,כתבתי את זה מאות פעמים ולמרות שאני מריח שוב עליהום אומר אותם שוב
בדסם אי אפשר להפריד ממיניות ולכן אני סובלן לכל פנטזייה שמעמידה למישהו את הזיין גם אם אינה כוס התה שלי אבל שאף אחד לא יספר לי כי מניקוי תריסים או רצפות הוא מגיע לעוררות מינית
עבד נקיון הוא לנשלטים שאינם יודעים ליצור אינטראקצייה חליפית עם השולטת או לחילופין מוכנים לנקות מתוך התקווה שזה יוביל למקום האמיתי מבחינתם .
Gentlewhip​(שולט)

כל מילה נכונה

Gentlewhip​(שולט) • 1 ביולי 2009
אני רוצה להרחיב מעט את הדיון על כל התופעות שאנו רואים כאן שמנצלות את האתר בצורה הלא נכונה
אין לזה הגדרה מדויקת מה זה הצורה הלא נכונה אלה שבאים ממקום של לא נכון לכאן,
אבל כל חבר ותיק יוכל להצביע עליהם אינטואיטיבית ,ולמרות שאנו חיים בדמוקרטיה מאוד הייתי רוצה שלפחות מישהוא או מישהם יעירו לכל התופעות האלה ויסבירו להם מה זה באמת בדסמ
אולי זה יעזור לשפר את תדמיתנו..?
מגשים רצונותייך​(נשלט)
טוב, אני הולך להגיב לכולם אחד אחד (משקיען שכמוני)... אז בואו נתחיל:

אחותופל- ברור לי שיש עבדים שזה עושה להם את זה. גם לי במובן מסויים ולפרקי זמן מסויימים זה יכול לעשות את זה. ואכן, יש גם כאלו שנוהגים להציג את עצמם בתור עבדי ניקיון, ואין לי שום בעיה איתם. הבעיה שלי היא עם ה"מלכות" שבאות ומציגות את עצמן בתור נשים שבאות מהתחום, כאשר ברור בעצם שכל מה שמעניין אותן זה שהבית שלהן יהיה נקי ובחינם.

איש תשוקתך- תודה על התמיכה 🙂

sorerett- בהחלט יש משהו במה שאת אומרת. יחד עם זאת, מה שמעצבן זה שרובן מקפידות להדגיש שלעולם לא יהיה יותר מזה. מה, יכול להיות שהדבר היחיד שעושה לה את זה בחיים זה שינקו לה את הבית?? לא יכול להיות שהיא תתרגש מעוד דברים שהעבד אולי יעשה בעתיד? ועוד איך יכול להיות, לכן זה אולי יכול להעיד שהיא אינה מלכה אמיתית.

ניקי 666- מסכים איתך בכל מילה, זה בדיוק מה שאני חושב...

gentlewhip- זה יכול להיות חזון מעולה, השאלה היא האם זה מה שיעזור לתדמית שלנו.
נראה לי שדווקא בקטע הזה הדברים שיוצרים את התדמית הלא טובה שלנו הם לא ההתחזויות אלא הדברים האמיתיים. אנשים מבחוץ שלא מתחברים לזה תמיד יראו את זה בתור סטייה. אבל בסדר, לא כל-כך מפריע לי להיות סוטה מהבחינה הזאת 🙂 אגב, אני אישית לא שמתי לב לעוד תופעות בזויות שכאלו, והייתי שמח לשמוע ממך (אם כבר פתחת את הנושא) או מאחרים על תופעות נוספות כאלו...
Gentlewhip​(שולט)

תשמע תשמע

Gentlewhip​(שולט) • 1 ביולי 2009
בשמחה :מה עם כל האלה "לא בעסק"? ומה עם כל האלה שמפרסמות בפרופיל שהגבולות שלהן זה לא כאלה ולא כאלה ולא כאלה ובסוף אתה לא מבין את מי היא כן מחפשת ולמה היא כאן?
ומה עם כל החולים האלה שלא מבינים מה זה מקולרת ואחרים שפונים דוקא לנשלטת ורוצים שהיא תצליף בהם (הלו?? דוקא לנשלטת מה חסר שולטות שתשמחנא לבצע זאת?

בקיצור יצורים שלא ברור למה הם כאן ואם הם כאן שילמדו לפחות את הקודים