שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

עלומה​(אחרת)
לפני 15 שנים • 7 ביולי 2009

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

עלומה​(אחרת) • 7 ביולי 2009
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?
Madame T​(שולטת)

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

Madame T​(שולטת) • 7 ביולי 2009
עלומה כתב/ה:
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?

שאלת מיליון הדולר icon_razz.gif
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 7 ביולי 2009
כשציפי ליבני תהיה ראש ממשלה icon_lol.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 7 ביולי 2009
GREEK כתב/ה:
כשציפי ליבני תהיה ראש ממשלה icon_lol.gif

לזה יש לפחות סיכוי, מה שלא נראה לי באשר להפסקת השרשורים הנ"ל אי פעם.... icon_cool.gif
אחותופל
אחותופל • 7 ביולי 2009
אנחנו צריכות לצוד ולהשמיד אותם אחד אחד.
את ראשיהם נערוף ונתקע על יתדות בכניסה לכלוב.
כך תמוגר התופעה וכל מי שירצה להתלונן אי פעם בעתיד יחשוב פעמיים ושלוש לפני שיפתח את הפה...
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 ביולי 2009
אחותופל, את תהיי צריכה בסופו של דבר לצוד את כל הגברים הנשלטים באתר ולערוף אותם. זה יהיה צעד שיחזק את הכוחות הפמיניסטיים אולי אבל יחסל את שוק הפאמדום המקומי.

אני מבין את המתלוננים, גם אני התלוננתי לא פעם. מאוד מאוד קשה להיות נשלט בשנים האחרונות, האמת היא שקשה להיות נשלט בכלל, ואם כבר מדברים על קשיים אז גם לא פשוט בכלל להיות גבר רגיש.
חוץ מזה זה מאוד ישראלי להתלונן על המצב, על השירות ועל השלטון, אז למה לא להתלונן גם על המצב הקשה בתחום המצאי של המלכות.

למזלי אני לא מחפש מלכה וגם לא דומית ולא נצלנית שנראית סקסי על עקבים, הוצאתי את עצמי מהשוק-נישה הפאמדומי אל השוק הגדול שבו יש הרבה יותר נשים מאשר גברים ויש מבחר עצום, תנאים טובים ומעט מאוד סיבות להתלונן.
Morticia
Morticia • 7 ביולי 2009
אנדרה פוטין כתב/ה:
אחותופל, את תהיי צריכה בסופו של דבר לצוד את כל הגברים הנשלטים באתר ולערוף אותם. זה יהיה צעד שיחזק את הכוחות הפמיניסטיים אולי אבל יחסל את שוק הפאמדום המקומי.

אני מבין את המתלוננים, גם אני התלוננתי לא פעם. מאוד מאוד קשה להיות נשלט בשנים האחרונות, האמת היא שקשה להיות נשלט בכלל, ואם כבר מדברים על קשיים אז גם לא פשוט בכלל להיות גבר רגיש.
חוץ מזה זה מאוד ישראלי להתלונן על המצב, על השירות ועל השלטון, אז למה לא להתלונן גם על המצב הקשה בתחום המצאי של המלכות.

למזלי אני לא מחפש מלכה וגם לא דומית ולא נצלנית שנראית סקסי על עקבים, הוצאתי את עצמי מהשוק-נישה הפאמדומי אל השוק הגדול שבו יש הרבה יותר נשים מאשר גברים ויש מבחר עצום, תנאים טובים ומעט מאוד סיבות להתלונן.

לא שאני תומכת בדבריה של הגברת אחותופל שכנראה מראה לנו את הדרך לגרום לה לחשוב פעמיים לפני כל קובלנה שלה
ולא שהבנתי מה הקשר בין הצעתה לבין חיזוק כוחות פמיניסטיים או חיסול שוק הפאמדום לצורך העניין

וגם אם לרגע נניח את היחס לנשים כאל עגבניה
{שוק?}

באמת אנדר, יד על הלב,
אתה רגיש?

עד כאן...
icon_eek.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 ביולי 2009
גם אדם רגיש עדין ונטול אגרסיביות לא יהסס למעוך יתוש טורדני במיוחד. או במילים אחרות, כלפייך אני לא מגלה רגישות כי את נודניקית, אין לך תרבות דיון ואת לא מהססת לנקוט באלימות מילולית כאשר לא מסכימים עם דברייך. את סוג של היפית עם עוזי.

לא אכחיש שלעיתים, קרובות מדי לאחרונה, אני מוצא עצמי מפיק עונג מסוים ונבזי מאותה מעיכת יתוש תמימה. זה לא בסדר, אני יודע, חשוב להיות מאופקים וסובלניים כלפי אנשים אומללים אבל מה לעשות, מתפלק לי. שום דבר אישי.
Morticia
Morticia • 7 ביולי 2009
אנדרה פוטין כתב/ה:
גם אדם רגיש עדין ונטול אגרסיביות לא יהסס למעוך יתוש טורדני במיוחד. או במילים אחרות, כלפייך אני לא מגלה רגישות כי את נודניקית, אין לך תרבות דיון ואת לא מהססת לנקוט באלימות מילולית כאשר לא מסכימים עם דברייך. את סוג של היפית עם עוזי.

לא אכחיש שלעיתים, קרובות מדי לאחרונה, אני מוצא עצמי מפיק עונג מסוים ונבזי מאותה מעיכת יתוש תמימה. זה לא בסדר, אני יודע, חשוב להיות מאופקים וסובלניים כלפי אנשים אומללים אבל מה לעשות, מתפלק לי. שום דבר אישי.

היפית עם עוזי זה מצחיק
icon_lol.gif

אנדר, מהיום שהכרתי אותך אתה לא השתנית, אפילו לא טיפה...

ואני דווקא בהתחלה הייתי יתושה נחמדה

עלה והצלח עם נשות העולם הגדול
שא ברכה
icon_smile.gif
אחותופל
אחותופל • 7 ביולי 2009
אנדרה פוטין כתב/ה:

מעולה!! זה אומר שהטיפול שלך מצליח!!