ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצלמו אותי?

לקקני 1
לפני 15 שנים • 15 ביולי 2009

יצלמו אותי?

לקקני 1 • 15 ביולי 2009
רציתי לשאול אם אני מגיע למסיבה,יש חשש שיצלמו אותי ויהיה למישהו תמונה שלי שיוכל להפיץ אותי.
אני אדם חרדי ואם יהיה תמונה שלי שתתפרסם אז...אני משאיר כבר לדמיון שלכם מה יכול להיות
bael{בורדו בי}

Re: יצלמו אותי?

bael{בורדו בי} • 15 ביולי 2009
יאלללה כתב/ה:
רציתי לשאול אם אני מגיע למסיבה,יש חשש שיצלמו אותי ויהיה למישהו תמונה שלי שיוכל להפיץ אותי.
אני אדם חרדי ואם יהיה תמונה שלי שתתפרסם אז...אני משאיר כבר לדמיון שלכם מה יכול להיות

בסד
אף אחד לא יצלם אותך....תרגיע.
גם אם תבקש...ברוב המסיבות אין פינת צילום.....בעצם כבר אין בכלל.
חוץ מזה...מה רע בתמונה שלך על פשקווילים ? icon_smile.gif)
היה רגוע. רוב האנשים כאן עמוק בתוך הארון.
קטסטרופה{Adonai}

Re: יצלמו אותי?

קטסטרופה{Adonai} • 15 ביולי 2009
יאלללה כתב/ה:

ואם יצלמו אותך, מה יקרה?
אתם הרי דומים להפליא כולכם...
לקקני 1
לקקני 1 • 15 ביולי 2009
ככה זה,תמיד למי שנמצא מחוץ לקבוצה מסוימת נראים לו כל בני הקבוצה דומים,והסיבה כי לכל קבוצה יש דברים דומים בלבוש, באופי, אז מי שחוץ לקבוצה הוא מסתכל גם על הדברים האלו, כיון שהוא לא חי בכזה צורה אז זה תופס את מבטו, ולכן נראים לו כולם אותו דבר, אבל מי שבתוך הקבוצה לא שם לב לדברים השוים בכל הקבוצה, כיון שהוא חי עם זה וזה לא מענין אותו, אז הוא שם לב להבדל שיש בין כל אחד.
זה כמו שתתאר לך בעל חי ירצה לתאר את בני האדם, הוא ישים לב לדברים המאפינים את האדם דברים שאנחנולא מסתכלים עליהם בכלל.
עכ"פ בעיני הקבוצה שבה אני נמצא לא כולם אותו דבר,א"כ יש ממה לפחד.
לקקני 1
לקקני 1 • 15 ביולי 2009
לתגובה הראשונה,אבל תמיד אפשר לבוא עם איזה פלאפון או משהו כזה ולצלם,
וגם האם אין מצלמת אבטחה במקום?
לקקני 1

לבורדו ביי

לקקני 1 • 15 ביולי 2009
אתה דתי? כך נראה לי מהכותרת בסד שכתבת,אף שאני חושב שבמקומות מהסוג שאנו נמצאים לא כדאי לכתוב בסד
bael{בורדו בי}

Re: לבורדו ביי

יאלללה כתב/ה:
אתה דתי? כך נראה לי מהכותרת בסד שכתבת,אף שאני חושב שבמקומות מהסוג שאנו נמצאים לא כדאי לכתוב בסד

ראשית בורדו בי היא הבת זוג שלי. אני bael.
אמנם אני מגיע מבית דת ויש לי לא מעט מכרים חרדים,י אך אני מגדיר את עצמי כחסר דת, לאום ומוסר.
חוץ מזה למה לא בכותרת...להזיק זה לא יכול אז אולי זה יעזור.

היית צריך להסביר לקטסטרופה שרק הטיית המגבעת לכיוון מסויים או הצד בו ממוקם הפפיון במגבעת, גובה הגרב, הפסים על החליפה או האין פסים כולם מסגירים.
לקקני 1
לקקני 1 • 15 ביולי 2009
אני רואה שאתה חזק בתוך הענינים.
bael{בורדו בי}
יאלללה כתב/ה:
אני רואה שאתה חזק בתוך הענינים.

אני חזק בהרבה עניינים....
יאללה....לך לבלות.....אתה לא עובר עברה (מקסימום תלבש שק ואפר כי גם ככה אתה בעיר זרה icon_smile.gif