צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחוות בדסמי'ות בחיי היומיום

venus in our blood​(שולטת)
לפני 14 שנים • 14 באוג׳ 2009

מחוות בדסמי'ות בחיי היומיום

venus in our blood​(שולטת) • 14 באוג׳ 2009
שאלה שעולה בי מעת לעת, אשמח למגוון של דיעות, הן מצד שולטים\שולטות והן מצד נשלטים\ות :

(השאלה מנוסחת בלשון נקבה , מטעמי נוחות icon_razz.gif ) :

כיצד אתן מוצאות דרכים וביטויים לרצות את השולט שלכן בחיי היומיום?
לדוגמא: אתם נמצאים יחד במקום ונילי לחלוטין( מסעדה, פאב, חברים, משפחה וכיו'ב ), באילו מחוות תנקטו כדי לשמח\ לרצות את השולט ?

מהן המחוות הבדסמי'ות אשר אתם, כשולטים\ות, תשמח לקבל מהנשלט\ת ,בסיטואציות דומות לאלו שהזכרתי ?
שרמומית

Re: מחוות בדסמי'ות בחיי היומיום

שרמומית • 14 באוג׳ 2009
בדרך כלל כשאנחנו נמצאים במקום ונילי, שאני מניחה שאף אחד לא רואה אני מחייכת אליו ומנשקת לו את היד.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}

יש הרבה

הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 14 באוג׳ 2009
ואני מודה שעל רובן לא חשבתי אלא הוא הסביר לי למה הוא מצפה

במקומות ציבוריים - לשים לו סיגריה בפה ולהדליק, להביא לו אוכל (אם יש בופה) או שתייה (אם יש בר שצריך לעמוד בו בתור). לסחוב את הדברים שהבאנו. לעשות מה שהוא מבקש באותו רגע גם אם הוא מביך, לא נעים וכו'.
immortal​(נשלטת){MrMiller}

הממ

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 14 באוג׳ 2009
חבל לבזבז את הנרות שדולקים על השולחן בפאבים וארועים כאלה או אחרים.
אז בזמן שכולם ישובים להם סביב השולחן,
את נהנת מטיפטופי השעווה על הירך מתחתיו.
slu
slu

מחוות קטנות כאלו זה הכי כייף.

slu • 14 באוג׳ 2009
אבל קודם לכל שיהיה ג'נטלמן. תמיד!
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}

Re: מחוות קטנות כאלו זה הכי כייף.

slu כתב/ה:
אבל קודם לכל שיהיה ג'נטלמן. תמיד!

נראה לי שהמושג "ג'נטלמן" דורש הגדרה חדשה במסגרת הפורום הזה..
טמונה במסגרת

ויקיפדיה אהובתי

טמונה במסגרת • 14 באוג׳ 2009
ג'נטלמן (מאנגלית: Gentleman, מילולית: גבר עדין) הוא כינוי לגבר החי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, וכוללות נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, נכונות להודות בהפסד ומאפיינים נוספים התלויים בתקופה ובמקום. דמות הג'נטלמן כיום היא בעיקרה תוצר תרבותי של ספרים ומחזות העוסקים בדמות.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}

Re: ויקיפדיה אהובתי

טמונה במסגרת כתב/ה:
ג'נטלמן (מאנגלית: Gentleman, מילולית: גבר עדין) הוא כינוי לגבר החי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, וכוללות נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, נכונות להודות בהפסד ומאפיינים נוספים התלויים בתקופה ובמקום. דמות הג'נטלמן כיום היא בעיקרה תוצר תרבותי של ספרים ומחזות העוסקים בדמות.

במסגרת ה"מאפיינים הנוספים" - מה יהיה ג'נטלמני מצד אדון כלפי שפחתו? האם טפטוף הנר מתחת לשולחן הוא מחווה ג'נטלמנית שנועדה לגרום עונג לשפחה?
כלומר, נימוסים טובים זה הכרחי, אבל מה מנומס ביחסים מהסוג המסויים הזה?
אם כבר, אני רואה ביחסים של נשלטת ושולט הזדמנות לי כאישה, להיות מנומסת הרבה יותר ממה שאני רגילה (לא להיות חייבת להגיד את המילה האחרונה) במיוחד כלפי הגבר שלי. האם אני ג'נטלוומנית?
slu
slu

מחוות ג'נטלמניות

slu • 14 באוג׳ 2009
לא יודעת לגבי הגדרות ושינוי הגדרות....
אף גבר שלי לא ילך לידי ברחוב ויתן לי לסחוב משהו כבד או בכלל...
יש הבדל בין להשקיע בבן זוג שזה אגב נובע לדעתי מהקשר עצמו ולא בהכרח קשור לבדס"מ...
אם זה להכין אוכל או להביא משהו כשהוא צמא ולהפך... כל זוג קובע לעצמו את הדינמיקה שלו בהתאם לקשר הנוצר.
אבל ישנם דברים בסיסים בהתנהלות גבר\אשה שלדעתי "מתעלים" מעל הגדרות פרטיות...
כמו לתת יד כשהולכים ברחוב ואני על עקב גבוה או לפתוח את הדלת.. שיקראו לי ארכאית כמה שרוצים.
זה חלק מגבריות נטו מבחינתי. כל דבר אחר מרגיש לי קצת שאני "הגבר" ביננו...
ואני תמיד, אבל תמיד, האשה!