ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשבת: בין קדשה למקודשת.

נוריתE
לפני 14 שנים • 24 באוג׳ 2009
נוריתE • 24 באוג׳ 2009
אפשר לשאול גם אחרת

האם זה ש"טימא" "ליכלך" והשפיל אותך עד עפר

ראוי להיות לך לבנזוג אוהב ותומך בעל לילדייך ?

התשובה היא,אם יש רצון יש יכולת.
פשוט מידי?

ככה זה בחיים.
ginger
ginger • 24 באוג׳ 2009
אין לי מה לעשות בבעל, גם לא בילדים.
מעבר לכך, יש בתגובות כאן המון לחשוב עליו,
תודה.
נוריתE
נוריתE • 24 באוג׳ 2009
ginger כתב/ה:
אין לי מה לעשות בבעל, גם לא בילדים.
מעבר לכך, יש בתגובות כאן המון לחשוב עליו,
תודה.

ולפעמים,רק לפעמים, צריך גם יד מנחמת וכתף להשען עליה.
ואז שוכחים את ההשפלות ואת ה"ליכלוך" וחוזרים להיות בני אדם.
ראובן

גאולה דרך הביבים, או: איה מקום כבודו

ראובן • 24 באוג׳ 2009
''גאולה דרך הביבים'' הינו ביטוי למציאת השראה ויופי דווקא במקומות חשוכים, יופי שבאמצעותו ניתן להתעלות ולהגיע למקומות שלמים יותר. הדבר קיים גם ביהדות (החסידית) ומיוצג במילה ''איה'' - ''איה מקום כבודו'' הינו המשפט השלם ומשמעותו: לעתים יש לחפש את האלוקות והשכינה דווקא בשאול תחתיות. עד כאן המקורות.

דעתי האישית היא שאין בהכרח רוע או ביזוי בשליטה. כן, אנשק את הפה שהשתנתי לתוכו, ניתן לומר. רק כך ניתן ליהנות מאישה באמת, מכל כולה - לעתים שפחה נרצעת, לעתים אשת חיק, אשת-סוד ומעל לכל חברת-אמת. התמסרות מתמשכת של אישה מלהיטה את אהבתי וכמובן מחזקת את האמון וההערכה שאני רוחש לה.

הדבר הטמא היחידי ביחסי שליטה הינו רגשות אשם. מעבר לכך, אין טומאה ואין פער בלתי ניתן לגישור (בין ''הזונה'' לבין ''האם'', למשל). לכל היותר אלו פאות שונות של אותו יהלום.

R
ginger
ginger • 24 באוג׳ 2009
את הספר כתב גיורא שוהם, שלפעמים מרצה באוני' ת"א.
.
ראובן

פרופ' גיורא שוהם

ראובן • 24 באוג׳ 2009
אנה דן,

ג'ינג'ר מתכוונת לחתן פרס ישראל פרופ' גיורא שוהם - קרימינולוג והוגה דעות. האיש מבין היטב בסטיות, כבר כ-50 שנה, ובין ספריו מצוי הכותר: ''גאולה דרך הביבים : סטיה, אונטולוגיה ומיתוס'' (צ'ריקובר, 1980). יתכן גם שזו דרכה של ג'ינג'ר להודות לי על שהזכרתי לה נשכחות, או פשוט משיכה חיננית בצמה ספרותית.

R

קישור לערך של פרופ' שוהם בויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%9C%D7%9E%D7%94_%D7%92%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%90_%D7%A9%D7%95%D7%94%D7%9D
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: פרופ' גיורא שוהם

ראובן כתב/ה:
אנה דן,

ג'ינג'ר מתכוונת לחתן פרס ישראל פרופ' גיורא שוהם - קרימינולוג והוגה דעות. האיש מבין היטב בסטיות, כבר כ-50 שנה, ובין ספריו מצוי הכותר: ''גאולה דרך הביבים : סטיה, אונטולוגיה ומיתוס'' (צ'ריקובר, 1980). יתכן גם שזו דרכה של ג'ינג'ר להודות לי על שהזכרתי לה נשכחות, או פשוט משיכה חיננית בצמה ספרותית.

אה. סבבה, תודה.