סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תאילנד

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2009

תאילנד

האם מישהו מכיר מקום שבו אוכל לערוך סשנים BDSM בתאילנד??

אם כבר ארץ חטאים, זה נראה לי מקום טוב להתנסות בו בחוויה הזאת 🙂

תודה מראש..
ניקי666 niki
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2009
ניקי666 niki • 23 באוג׳ 2009
[B][color=orange]תחילה אומר לך שהסצנה בתאילנד די חלשה .

בנקוק
1.קיים מועדון ברחוב סוקומוביט שנקרא לאחר גלגוליו הרבים "דמוניה ",כמו כל דבר בתאילנד
גם כאן תמורת כסף תוכל להרכיב לך סשן עם מלכה ,שפחה ,עם סקס או בלעדיו ,במקום קיים בר
ותוכל גם לשוחח עם בנות המקום ,שים לב אתה מחוייב בסוף גם עבור המשקה שהבחורה שתתה
,המקום במושגים תאילנדיים יקר להחריד .

2.ישנה מלכה בתשלום רצינית בעלת סטודיו מאובזר ,תרצה אני אבדוק לך פרטים מדויקים ,
מידי פעם היא שוהה בתאילנד ביתר הזמן היא מתארחת אצל מלכות ברחבי העולם .

פטאייה

קיים מועדון בסגנון הדמונייה בבנקוק ,יותר זנותי ופחות מקצועי ממנו [/color][/B]
מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 24 באוג׳ 2009
מעוניין בפרטים מדוייקים ככל האפשר גם של המקום השני.. אלא אם כן הוא ממש לא מומלץ..

תודה
דוקטור מרטינס​(נשלט)
אחי

בתאילנד כל הזנות ממוסחרת ברמות, אתה יכול להשיג הכול תמורת כמה באטים.

בתרבות התאילנדית הגבר הוא הדומיננטי והאישה היא הכנועה כך שקשה להשיג סשן טוב בתאילנד ותאילנד היא ממש לא גרמניה בתחום אם אתה מבין אותי...

אך בתאילנד כמו בתאילנד ניתן להשיג הכל תמורת באטים , יש את המועדון הזה בסוקומוויט שהוא ממוסחר בצורה מוגזמת ואותי זה קצת דחה, ויש שם דירת סאדו סופר מקצועית לזרים, במושגי תאילנד הבילוי הוא יקר, אך במושגי ישראל הבילוי שם הוא במחיר סביר לתמורה, אני הייתי שם לפני 3 שנים, לקחתי סשן של 12 שעות , אני לא זוכר אם הוא הקצר ביותר או 6 שעות הוא הקצר ביותר.
מדובר ב-2 מלכות שאיתך 12 שעות ומגשימות כל פנטזיה מהקל ועד האקסטרימי ביותר, אני זוכר את זה כחוויה יוצאת במינה !
מגשים רצונותייך​(נשלט)
ד"ר מרטינס- ברור שאני לא מצפה למשהו מדהים, אבל בשבילי בתור התחלה הכל יהיה טוב כי עוד לא חוויתי כלום. איך אני מגיע לדירה הזאת? יש לך פרטים מדוייקים יותר??

וניקי, קיבלתי, תודה. אשמח לפרטים גם על המקומות האחרים..
Morticia
Morticia • 24 באוג׳ 2009
פורום מלכות בתשלום שלום, מדברת מורטישה, אפשר להציע לכם את הצעת היום למגוון הרחב של לקוחותנו?

{פעם הבאה שמישהו יעיז להתלונן על שלל הנצלניות באתר הזה, תזכירו לי להביא לינק לשרשור הזה...}
סוגד שישים ותשע
סוגד שישים ותשע • 24 באוג׳ 2009
מצטער גם אני לא הבנתי
אני מבין מהר כשמסבירים לי לאט
אז אפשר בבקשה הסבר
דוקטור מרטינס​(נשלט)
לפני 14 שנים • 25 באוג׳ 2009
Morticia כתב/ה:
פורום מלכות בתשלום שלום, מדברת מורטישה, אפשר להציע לכם את הצעת היום למגוון הרחב של לקוחותנו?

{פעם הבאה שמישהו יעיז להתלונן על שלל הנצלניות באתר הזה, תזכירו לי להביא לינק לשרשור הזה...}

אנחנו מעדיפים הצעה תאילנדית..