צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה מציק לי , ורציתי לדעת

המלכה סתיו​(שולטת)
לפני 20 שנים • 29 בנוב׳ 2003

זה מציק לי , ורציתי לדעת

המלכה סתיו​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2003
האם עבד שהיה אצל מלכה בתשלום , יכול להפוך עם הזמן ועם הקירבה אם ישנה כמובן,

לאהוב/ בן-זוג , מאהב וחבר טוב ????

או שהכל פנטזיה , הכל בראש ?????

אני לא שואלת סתם תחשבו טוב טוב ותענו בשימת -לב מלאה ???

אשמח לתגובות מעניינות וכנות .....
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 29 בנוב׳ 2003
האם גבר שהיה אצל נערת ליווי, יכול להפוך עם הזמן ועם הקירבה אם ישנה כמובן,

לאהוב/ בן-זוג , מאהב וחבר טוב ????

מה ההבדל ?
MIRI_BIG
MIRI_BIG • 29 בנוב׳ 2003
אולי אני תמימה אך אני מאמינה שקשר טוב בין גבר/ עבד/ סאב לאישה מלכה [בתשלום או ללא ]יכול להתפתח ולהפוך להיות קשר מחייב קשר בו אוהבים ורוצים חיים משותפים . כל עוד טוב לשני הצדדים , אני לא מבינה למה זה לא יכול ללכת ? בגלל שהיא מלכה בתשלום ?
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 29 בנוב׳ 2003
אופס..
טעות שלי, אני מתנצל.
חשבתי שעבד שהיה פעם אצל מלכה בתשלום הופך אותו לנחות בשבילך
לא הבנתי שאת מדברת על מלכה בתשלום שהיא והעבד התקרבו רגשית אחד לשני

אני מאמין שזה יכול לעבוד בהחלט.
ובהצלחה
sleeper​(נשלט)
sleeper​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2003
מממ... חברות טובה, אהבה...
הכל מתחיל בפגישה ראשונה

האם זה באמת משנה אם הפגישה הזו מתרחשת בבר אפוף עשן בתל אביב, על שפת הים, או בסשן בתשלום?
אולי אני אוסיף... החברה עדיין לא רגילה לראות יחסי שליטה כדבר מובן מאליו, ולכן סביר להניח (אני חושב) שאותו אדם שמגיע לסשן בתשלום מחזיק לעצמו בתוכו את הרצון העז הזה להשלט...
ואז הוא מגיע לסשן עם מישהי שמבינה אותו ובשבילה הוא לאו דווקא עוף מוזר... אני חושב שאותו אדם יפתח וירגיש מאוד בנוח עם המלכה...

לפי מה שאני מבין, לפני סשנים אצל מלכה בתשלום יושבים ומדברים (וכמובן לפעמים מדברים גם קצת לפני) ... ולפעמים כל מה שצריך זאת שיחה אחת טובה בשביל להרגיש את הקליק...

בקיצור... אני לא רואה כל סיבה למה לא יכולה לצמוח חברות טובה שכזו או אפילו יותר (ראי ערך "אישה יפה"... למרות שאמרו פעם... "החיים זה לא סרט"... שמוריד מהערך... אבל מצד שני שייקספיר אמר "כל העולם במה" ובעצם כל סרט הוא גם במה... אני מקשקש יותר מדי)

אני בטוח שיהיו פה סייגים... או שיהיו דרושות הבהרות... אז אם יש צורך שכזה... פשוט תגיבו

sleeper
icon_rolleyes.gif
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2003
קשר בין עבד שמגיע למלכה בתשלום יכול בהחלט להתפתח למשהו אחר, למשל לקשר של
חברות טובה ואפילו אהבה.
האמת שלא פעם פינטזתי שיקרה לי כזה דבר...
אבל עדיין לא קרה.
icon_cool.gif
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 30 בנוב׳ 2003

אני במקומך לא הייתי בונה על זה

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 30 בנוב׳ 2003
לא רוצה לקלקל לאף אחד את הפנטזיה, אבל קשה לי לראות את זה קורה. לדעתי, המאוד לא מלומדת, מי שהולך למלכה בתשלום מרגיש שהוא עושה משהו אסור ומביך, וקשה לבסס תקשורת כשאחד הצדדים חש שלא בנוח. אבל זאת רק דיעה שלי, ואולי אני מה זה טועה....

כשאני מדבר בשם עצמי בלבד, מאוד קשה לי לקבל את זה שעבור משהו שהוא אינטראקציה אנושית בסיסית, כמו מין, תשומת לב (ושליטה היא בהחלט סוג של תשומת לב) או הקשבה, אני מתבקש לשלם בכסף. אני לא מדבר רק על מלכות בתשלום - אפילו על פסיכולוגים. אם הייתי מגיע למצב שאני חייב ללכת לפסיכולוג, הייתי כל כך מובך מזה שאני צריך לשלם תמורת הקשבה, שזה משהו שאנשים בדרך כלל מצפים לקבל חינם, שלא הייתי מסוגל להסתכל לפסיכולוג/ית בעיניים - וזה נראה לי משהו שאהבה לא יכולה להתפתח בלעדיו...

אבל שוב, זה רק אני והתולעים שלי.... icon_confused.gif
זיקית

אפרוחצ'וק

זיקית • 30 בנוב׳ 2003
בהחלט תולעים...
כשאתה משלם לפסיכולוג/ית, אתה לא משלם על הקשבה בלבד..אתה משלם על נסיונו/נה המקצועי, על שנות הלימוד הרבות והסטאז', אתה משלם עבור הניתוח המדוקדק של החוליים המנטאליים והתבניות שאותן אתה מגיע לשבור (או ללמוד לחיות איתן) ועל היכולת (בשאיפה כמובן) של הפסיכולוג/ית לסייע לך להפוך לשליו ושלם יותר.
הקשבה בלבד, את זה אתה יכול לקבל אצל חברים, וגם עצות - אבל לא מקצועיות...

יום טוף... icon_smile.gif
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2003
זיקית היקרה,
כרגיל,את צודקת.
את יודעת על מה אני מדבר.
אבי