לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי שלא יודע לחבק - שלא יחזיק שוט ביד

נוריתE
לפני 14 שנים • 29 באוג׳ 2009

נוריתE • 29 באוג׳ 2009
קראתי את המשפט הזה באחד הפרופילים שכאן.(taltul).(יש לי נטיה לקרא פרופילים של אנשים שכותבים בפורום דברים שמוצאים חן בעיניי)

המוטיף הזה מופיע בכמה וכמה וורסיות אצל אנשים שונים, בפרופיל,בעיקר,
אבל כאן,זה חד וחלק

עד כמה אתן, בנות מסכימות עם זה או שלא, ובעיקר, אני מפנה את זה לשולטים שפה.

*נ.ב,זה ברור שאני, מאוד מזדהה עם זה,בייחוד מאז שאני של אדוני שלי.
הליטוף ,החיבוק של אחרי ...כוח הנתינה שיש באדם שמחזיק שוט ביד,גם מקרוב וגם מרחוק,
בנאדם,שלא מסוגל לתת ולהעניק אין לו גם הזכות לקחת ולקבל. וזה נכון האמת, לגבי שני צידי השוט.

*נ.ב 2 אני מורגלת לשים טופיקים כאן אבל שולטות/נישלטים, בהחלט בהחלט מוזמנים /נות להגיב.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2009
קודם כל, אני אגיד לך שאני אוהבת לקרוא אותך. הנושאים שאת מעלה והדברים שאת אומרת די מוצאים חן בעיני וחכמים.

לענין שאותו העלית: אני ארחיב ואומר, שיש פה גברים (לא אעיז לקרוא להם שולטים), שכושלים להבין את הקונספט בבסיס: מהתחלת ההיכרות הם כבר דורשים שתתני, בלי להראות שהם בכלל ראויים לנתינה הזו.
ספציפית לגבי החיבוק וההכלה שאחרי ההשפלה - אני מסכימה לגמרי. אם לא אדע שאותו אדם ירים אותי ויכיל אותי ויחבק בדיק באותה המידה בה השפיל, לא אתן לו לשלוט בי.
אני מודעת לקסם שיש לרעיון שאת נותנת את עצמך מול אדם שהוא קר לך, אך בסופו של דבר, ההשפלה כל כך גדולה ויכולה להשאיר צלקות ושריטות קשות ביותר בנפש הנשלט/ת, וזאת מנסיון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מעניין אותי לשמוע באמת מאנשים שלא מסכימים.
אם יש מישהו שחושב שאין הכרח, מה יש לו להגיד.

ואני בכלל מאלה שחושבים שמה שלא עושים באהבה, אין טעם לעשותו כלל.

בלי חיבוק, מה נשאר לנו? סתם מכות? בשביל זה לא צריך בדס"מ, אפשר סתם לריב עם ערסים ברחוב או להתחתן עם אנשים אלימים. או משהו.
תפילה​(לא בעסק)
תפילה​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2009
אז למעשה את סופגת כאב רק בשביל החיבוק? למה שלא תהיי עם וינלי הוא יחבק אותך בלי סוף ולא תצטרכי לספוג את הכאב. icon_rolleyes.gif
Truth Seeker

על שוטים, שולטים וחיבוקים

Truth Seeker • 29 באוג׳ 2009
הי נורית. קודם כל תודה icon_smile.gif

אפשר לקחת את המשפט הזה לכמה כיוונים, ואני בטוח שיש הרבה אנשים שמפזרים הצהרות בכיוון הזה אבל לא ממש מתכוונים לזה.

להיות מסוגל לחבק, אבל באמת - במלוא מובן המילה, זה לא דבר מובן מאליו. אני מכיר הרבה אנשים שיש להם קושי להכיל אדם אחר, לתת חום ולפעמים אפילו לחייך או לומר מילה טובה. אני לא מגנה את זה כדבר רע, אבל נראה לי שלהיות נשלטת ע"י אדם כזה זאת חוויה קשה, קרה וחד-כיוונית.

אני חושב ששליטה 'טובה' באה לידי ביטוי לא רק באקט הפיסי של עונש / הצלפה / קשירה וכו', אלא גם במכלול של הרגשות שעומדים מאחורי המעשים. דום שמסוגל להעניש ולהצליף אבל לא מסוגל להתחבר לשפחה שלו, עושה את זה עם עצמו ובשביל עצמו. השפחה נמצאת שם רק כאמצעי, ומשהו מתפספס פה. וזה עוד במקרה הטוב. אני חושב שלשולט יש אחריות גבוהה להיות מסוגל 'לראות' את מי שאיתו, לראות לתוכה. האם טוב לה? מה היא צריכה? אני לא חושב שזה עומד בניגוד לשליטה, אלא זה חלק בלתי נפרד ממנה. ולא, אני לא חושב ששליטה זה כמו מסאג' שוודי שצריך להיות מותאם ומדוד לגחמות של השפחה באותו הרגע. עדיין יש בסיטואציה הזאת שני אנשים שאחד מהם אמור להוביל, והיא בהחלט צריכה להיות מאתגרת. גם רגשית. אבל צריך לעבור את התהליך הזה זה ביחד, עם הרבה חום ואכפתיות.

אני חושב שהדוגמא הכי טובה לזה היא הטיפול שאחרי - אפטרקייר. זה לדעתי מרכיב הכרחי. זה כמו סיום מתוק לארוחה חריפה, וזה מזכיר לנשלטת מעבר לכל ספק שגם עם כל הקושי שהיא חוותה, השולט שלה אוהב אותה ואכפת לו ממנה. שהוא מעריך את זה שהיא נותנת לו את עצמה.
    התגובה האהובה בשרשור
Truth Seeker
Truth Seeker • 29 באוג׳ 2009
תפילה כתב/ה:
אז למעשה את סופגת כאב רק בשביל החיבוק? למה שלא תהיי עם וינלי הוא יחבק אותך בלי סוף ולא תצטרכי לספוג את הכאב. icon_rolleyes.gif

לא נראה לי שזאת המוטיבציה של רוב הנשלטות. אם נחזור למטאפורה עם הארוחה, זה יהיה כמו לדלג על המנה העיקרית רק בשביל להגיע כבר לקינוח. ובאמת, מי שרק החיבוק והחל'ק הנעים שבשליטה מושכים אותה בד"כ לא ממש תחפש BDSM בקשר שלה, אלא יותר משהו בכוון של משחקים קלילים ואזיקי פרווה למיניהם.

החיבוק והחמלה שבסוף לא עומדים בסתירה לזה שסשן כן צריך להיות חוויה כואבת וכן צריך לאתגר ולדרוש. להיפך, הם משלימים אותו. סשן יכול להיות קשה, כואב ולפעמים אפילו קר במהלכו, אבל אם לא חותמים אותו בהרבה חום וצורה כלשהי של ריפוי אז חסר בו משהו מאוד בסיסי לדעתי.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 באוג׳ 2009
להחזיק שוט מעולם לא היה מסובך.

להשתמש בו בתבונה- זה כבר מעלה את רמת היכולת.

שירשור שמחזיר לאחת משאלות הבסיס הגדולות העוסקת במהות השליטה.

כשפונים אלי ושואלים אותי מהי מהות השליטה תמיד אגדיר זאת כיכולת להכיל,

היכולת להיות בעל הקשבה,יכולת לחבק,יכולת לייעץ,יכולת לשתוק והיכולת האולטימטיבית-

יכולת להיות במקום לנגב את הדמעות.

המשמעות של לחבק אינה בפשט של המילה לדעתי אלא בכל המיכלול המאפשר לאדם

להתמסר לאחר מתוך אמונה וביטחון ששום רע לא יקרה לו.
הוא​(שולט)

הרבנית לילה

הוא​(שולט) • 29 באוג׳ 2009
כמה עולה אצלך תעודת הכשר בדסמית?

אם מישהו נהנה להיות אנטיפט ומישהי שאיתו מרטיבה מזה
האם יש טעם/זכות לשפוט את זה או לבקר?

המשפט האלמותי של כל הקלפטעס הוניליות כאן "כל אחד והבדסמ שלו" תופס גם במקרה הזה.

רצוי להמנע מפוסטי אספסוף ורדיפה שכאלה הם עלולים יום אחד להפוך אתכם למוקצים.
נוריתE

Re: הרבנית לילה

נוריתE • 29 באוג׳ 2009
הוא כתב/ה:

קודם כל תכבד אותי ואת הקולר שלי ואל תכנה אותי בכינויים סתם,רק כי יכולת הריכוז שלך לשמות רשומים שואפת לאפס (או שהיתה פה כוונה אחרת? )

ושנית שאלתי בפרוש, אם אנשים מסכימים או שלא מסכימים לזה. ואת התשובה שלך, כבר קיבלתי.(השועל שלא קיבל את הענבים שלו..מזכיר לך משהו? )

וגם אם אני מצהירה משהו תוך כדי שאלה וניסיון לדיון בוגר ואחזור ואדגיש, בוגר, אז מי שלא מסוגל לשכזה, ממש לא חייב להכנס אליו.

והמשפט כל אחד והבידיס שלו לא שייך רק "לקלפטות ויניליות" וזאת ממש הצהרה שדורשת מה שאמרת הפיכה ל"מוקצה" על מי שהצהיר אותה, קרי אתה, אלא לכל בר דעה וברת דעה שמוכנים לשתף ולהקשיב כאן. גם אם לא מוצא חן לאחרים מה שהם/ן כותבות/ים. וגם אם לא מוצא חן להם מה שאחרים/ות כותבים/ות .
גם אם לא אסכים עם דעותשל אחרים/ות, אכבד ואקבל אותן אם מי שכותב/ת אכן ראוי בכלל לכבוד.
קטסטרופה{Adonai}

Re: הרבנית לילה

קטסטרופה{Adonai} • 29 באוג׳ 2009
הוא כתב/ה:

איך אתה עושה כזה דבר?
הרבנית לילה ודומיה יודעים הכל, ה כ ל על דבסמ ואילו אנו, האספסוף\, צריכים להודות לה על הערותיה והארותיה.
כדאי לך מאוד לקרוא, להפנים, ללמוד ואז אולי תהיה שולט אמיתי...

נ.ב.
תעשה כבוד לקילור שלה אם אתה לא רוצה לבנה עם זעתר בפנים.