שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 22 בספט׳ 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 22 בספט׳ 2009
*מנגינה* כתב/ה:
השליטה כתב/ה:
אני חושבת שאם יש יותר מדי עומס על כלובי בכל הקשור להפעלת המגזין - אולי צריך לעזור לו.
אני בעד השארת המגזין והפעלתו מחדש, ומוכנה לעזור בזה (ויש לי ניסיון רב כעורכת לשונית שהפיקה עשרות עיתונים).

הצעת עזרה מהסוג הזה עלתה בעבר , לא התקבלה ובעצם לא זכתה להתייחסות.
עם כל היופי והעניין שאמור להיות במגזין, אם אין דרך לתפעל אותו אולי מוטב להסיר אותו
לטובת תחומים מעניינים אחרים?

אני שלחתי שתי הודעות ל"עורכת" המגזין ברוח ההצעה של "השליטה" - ללא שום מענה. אני טוענת ש"עורכת המגזין" היא פיקציה, המגזין לא זז לשום מקום, יחי ההצעה של מנגינה להחליף אותו בהצצה לבלוגים!
Geshem Black
לפני 14 שנים • 30 בספט׳ 2009

לגבי אי-תפקודו של המגזין - מה עושים?

Geshem Black • 30 בספט׳ 2009
לפני קצת פחות משנה, פגשתי את עורכת המגזין, אביגיל, ואני יכול להודיע בוודאות שהיא לא פיקציה.
עם זאת, במהלך תקופת פעילותי בכלוב הבחנתי כי אכן פעילות המגזין דיי דוממה ובגדר בול עץ שלא זז לשום מקום. ובכן, עוד לפני חצי שנה, זכור לי לטובה שרשור של מספר עמודים לגבי עתידו של המגזין. מיותר לציין שלמרות שהועלו שם מספר הצעות לא קטנות לגבי דרכי פעולה לגביו,
דבר לא זז, והמגזין עודנו בעיני מפעילי האתר הינו כאבן שאין לה הופכין.
לי אישית זכור אף מקרים שבהם אני שלחתי יצירה לאישור (עוד מלפני שנה) ועד היום היא נמוגה לה בין הדפים הקיברנטיים. יצירות אחרות, דווקא כן אושרו, אבל זה לקח כ-3 חודשים מינימום, ואף לא קיבלתי הודעה על כך שהיצירה אושרה והייתי צריך לשמוע על כך מאדם אחר.
אני מאמין שדרך פעולתו (או אי-פעולתו) של המגזין כעת היא ממש סוג של פארסה,
והיא חייבת לבוא לידי תיקון.

לאחר שיחתי ביומיים האחרונים עם חתולונת, שכאמור, שלחה כבר יותר מהודעה אחת בחודשיים - שלושה האחרונים לאביגיל, עורכת המגזין, אך לא קיבלה אף תשובה,
הצעתי לחתולונת לקחת על עצמי לכתוב מכתב תלונה \ בקשה ישירות לכלובי,
בבקשה לעשות משהו עם המגזין. לפני שאני מתחיל לנסח אחד כזה,
ארצה אבקש ממכם לשטוח בפניי את כל התלונות שעולות לכם לגבי תפקודו של המגזין ולקבץ לי אותם, כדי שאשתמש בהם כעילה לתפקודו הקלוקל של המגזין.
בנוסף, הבנתי שהועלתה הצעה לעזור לכלובי עם עריכת המגזין (אולי להחליף את אביגיל, במקרה שהיא לא מסוגלת מסיבות כלשהן לעשות את תפקידה בו). אם כן, אמרו לי אם מישהו מכם באמת מתכוון לקחת את זה על עצמו כדי שאציע זאת באופן ישיר לכלובי, ואתן לו משהו לעבוד עימו.
אני מאמין שאפשר לעשות מהמגזין הזה משהו מיוחד עבור הקהילה שלנו, דרך לפרסם את עצמנו ואת חברינו לקהילה ולהעשיר את האתר.

אשמח לתגובותיכם, כדי שנוכל לקדם את העניין הזה כמה שיותר מהר.
    התגובה האהובה בשרשור
Geshem Black
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009
Geshem Black • 2 באוק׳ 2009
אני לא מבין.
פתאום את אף אחד המגזין לא מעניין?
פרלין​(נשלטת){ש}

אני מוכנה

פרלין​(נשלטת){ש} • 2 באוק׳ 2009
וגם אור השליטה כתבה שאין לה בעיה.
פשוט תלך קצת אחורה בשרשור. זה הכל.
נולי
נולי • 2 באוק׳ 2009
נגד השתלטות הבלוגים על המסך הראשי. יש להם מקום מספיק גדול וקליק אחד מוביל לכל הבלוגים.אז מזה תרדו.
בעד רענון תכוף יותר של המגזין ואולי באמת הגיעה השעה שכלובי ימנה עורך/ת חדשה. זה תפקיד מעיף ולעיתים פשוט אין זמן.
ואם כבר שינוים אז איזור החדשות מכיל הודעות כל כך לא רלוונטיות כמו: לאחרונה עודכן האתר בלה בלה בלה. לפחות תסירו את זה. שלא נעשה צחוק מעצמנו.
דעתי.
N
Geshem Black

Re: אני מוכנה

Geshem Black • 2 באוק׳ 2009
פרלין כתב/ה:
וגם אור השליטה כתבה שאין לה בעיה.
פשוט תלך קצת אחורה בשרשור. זה הכל.

ראיתי טוב מאוד מה אור השליטה כתבה.
אבל פיספסת את הפואנטה של מה שביקשתי.
digi's foxy
לפני 14 שנים • 6 באוק׳ 2009

Re: ואולי,

digi's foxy • 6 באוק׳ 2009
*מנגינה* כתב/ה:
שופוני כתב/ה:
אולי אין מספיק חומר אכותי למגזין?
חשבתם על זה?
אתם הרי לא מצפים שכל הגיג מטופש יפורסם במגזין ואני בטוח שמנהלת המגזין לא עושה דווקא לאף אחד.
היא לא עד כדי כך משועממת כמו אלה שטורחים וטוןרחים למצוא מה לא בסדר בכלוב.

מכיר את המונח " ביקורת בונה"
אין בה רצון לחפש את השלילי להפך לשפר את הטוב.
כולנו בעד הכלוב והעניין שבו
גם המגזין יפה
אבל שיתפקד בתור מגזין.
לצערי הצעות העזרה שכבר הציעו חברים, לא מקבלות מענה אז נסו לחשוב בדרך מקורית יותר.

משום מה בהתחלה היו מפרסמים דברים שהגשתי
ואז פתעום זה הופסק ולא רק שדברים חדשים שהגשתי לא פורסמו גם דברים ישנים הפסיקו לעלות בסירקולציה של הכתבים שם

עד שלבסוף מחקתי את כל פרסומי שם והפסקתי להגיש חדשים
אני מספתקת בבלוג שלי ומי שרוצה קורא את כתבי שם

אני חושבת גם כמו רבים פה שאולי כדי להסיר את המגזין
ולתת יותר מקום לדברים אחרים
כמו הפורומים הבלוגים המסיבות

ואם לא להסיר אז לשנות מעט את המקום למקום פחות בולט
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 14 שנים • 6 באוק׳ 2009

תודה

*מנגינה*{התווים שלו} • 6 באוק׳ 2009
אני שמחה שהנושא חזר להיות פעיל.
משום מה כל פעם שעולה טענה נגד המגזין דואגים להצפינה והמצב ממשיך כמות שהוא.
יש לנו אתר יפה ומעניין אך לצערי אין בו פתיחות לשמוע ביקורת או טענות של החברים, גם אם הן צודקות ומנומקות.
המגזין ממשיך לקפוא על שמריו נראה לי שגם לשרשור הזה לא תהיה הרבה תועלת וגם לא למכתב שאתה רוצה להפנות לכלובי, ריין. אולי אם העניין היה זוכה לים של תגובות זה היה עוזר אבל כמות התגובות המועטה מעידה על כך שכנראה הקיבעון לא מפריע לחברים.
השאלה האם בכלל ניתן לשנות את המצב?
כלובי
לפני 14 שנים • 13 באוק׳ 2009
כלובי • 13 באוק׳ 2009
חברים

בעניין עתידו של המגזין..

ובכן...

נבחר עורך חדש למגזין!
בהזדמנות זו רציתי להודות לאביגיל מעל הלב על עבודתה מדהימה כעורכת של המגזין, עבודה שנעשתה בכשרון ובטעם רב. אביגיל נאלצת להפסיק לערוך אותו מפאת לוח הזמנים העמוס שלה.

אה, כן... השם של עורך המגזין החדש הוא ...
לא מגלה בינתיים!
השם יתגלה בקרוב מאד בבלוג של מישהו באתר icon_smile.gif

icon_wink.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 14 באוק׳ 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2009
כלובי כתב/ה:
חברים

בעניין עתידו של המגזין..

ובכן...

נבחר עורך חדש למגזין!
בהזדמנות זו רציתי להודות לאביגיל מעל הלב על עבודתה מדהימה כעורכת של המגזין, עבודה שנעשתה בכשרון ובטעם רב. אביגיל נאלצת להפסיק לערוך אותו מפאת לוח הזמנים העמוס שלה.

אה, כן... השם של עורך המגזין החדש הוא ...
לא מגלה בינתיים!
השם יתגלה בקרוב מאד בבלוג של מישהו באתר icon_smile.gif

icon_wink.gif

טוב לראות שמאמצי האנשים שכתבו פה בשרשור ולכלובי בפרטי העלו פרי.
כולי תקווה, שהעורך החדש לא ישקוט על שמריו ושהמגזין יפרח וילבלב. (: