בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

Grey / Green
לפני 14 שנים • 14 באוק׳ 2009
Grey / Green • 14 באוק׳ 2009
אם את יודעת תגלי לנו, זה לא פייר המתח הזה.
אחותופל
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009

תהייה בקשר לעורך החדש...

אחותופל • 10 בנוב׳ 2009
ובכן, עכשיו אנחנו כבר יודעות מי עורך המגזין...
הוא באמת כותב נפלא, גם הוא וגם הכפול, אך דבר אחד מטריד קצת: האם זה ראוי שמאז נכנס לתפקיד אז תמיד בעמוד הראשי מתנוססים שם מתוך חמישה סיפורים שניים שהם פרי עטו?
הלנו בא לעשות, או לביתו?

מעורר חוסר נוחות קלה...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בנוב׳ 2009
לזכות העורך אני חייבת להגיד שגם לפניו תמיד התנוססו בעמוד הראשי סיפוריו. אם אני לא טועה, לפני שהוא נכנס לתפקיד היו שם שלושה.

אני מניחה שזה עניין של חומרים.
*מנגינה*{התווים שלו}

מסכימה עם אחותופל

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 בנוב׳ 2009
אין עוררין על כתיבתו המשובחת של העורך
מאז ומעולם נהנתי לקרא אותו ואף פירגנתי לו על כך.
ובכל זאת גם אני חשה אי נוחות מסוימת נוכח הקפדתו לשים את יצירותיו בקביעות בראש המגזין.
שנאמר:
" אל יתהלל חוגר כמפתח"
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 בנוב׳ 2009
צ'מעו, בואו נגיד שבעולם מלא שרים שלנים בבתי מלון יוקרתיים, ח"כים שמסדרים ג'ובים וראשי ממשלות עם קשרים מפוקפקים לאחים עופר- אם מקסימום השחיתות השלטונית של ג"ג זה לתת עדיפות ליצירות שלו במגזין- זה לא ממש כואב לי.

'זומרת, ברמת הסולידריות וזה, לא אכפת לי להצטרף לקריאות "מושחטים, נמאסתם!", אבל נראה לי שאעדיף שתקראו לי כשהוא יבנה על פיסת חוף ים ציבורי איזה פרוייקט דיור או משהו. בינתיים, לא מפריע לי לקרוא חומרים איכותיים במגזין.

[גילוי נאות- הכותבת הנה ידידה של הנאשם, חברה שלו בפייסבוק ועינה אף שזפה את ישבנו. יותר מפעם אחת.]
ראובן

אל יתהלל

ראובן • 10 בנוב׳ 2009
מנגינה,

המימרה ''אל יתהלל חוגר כמפתח'' פירושה - לא להתפאר לפני שהעבודה הושלמה. מקור הביטוי בתקופת התנ''ך והוא מתייחס לאפוד הקרב של אז, שכלל בעיקר את חגורת הנדן של החרב. המימרה מציעה למי שיוצא לקרב (חוגר האפוד) שלא להתפאר כאילו כבר ניצח את הקרב (''מפתח'' - כלומר פותח את האפוד ומסירו לאחר הקרב). אין קשר בין הביטוי, ודאי תביני, לבין עשייתו של העורך. למעשה הוא רק חגר את חרבו הספרותית ואמנם סיפוריו מופיעים בתדירות גבוהה, אבל הקרב (על רהיטות, סיפורים בעלי תוכן, מקוריות ועניין) עדיין בעיצומו. בינתיים רמת הסיפורים עלתה, הן לשונית והן תוכנית, אמת?

אם להידרש לביטויים, אז אתם מוזמנים להפסיק לפסול במומכם, ליטול קורה מבין עיניכם ולהתחיל לכתוב תכנים טובים, במקום להתלונן.

R
Tish Adams
Tish Adams • 10 בנוב׳ 2009
אולי אפתור לכם את ה'בעיה' שהתעוררה כאן.
במרבית המערכות באתרים מי שנצפה יותר, עולה לעמוד הראשי.
מערך טכני הגיוני למדי.

בעיניי, חשוב מבחן התוצאה וזאת, נראת מספקת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי נוב' 10, 2009 8:25 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נילי ונילי

Re: אל יתהלל

נילי ונילי • 10 בנוב׳ 2009
ראובן כתב/ה:
מנגינה,

המימרה ''אל יתהלל חוגר כמפתח'' פירושה - לא להתפאר לפני שהעבודה הושלמה. מקור הביטוי בתקופת התנ''ך והוא מתייחס לאפוד הקרב של אז, שכלל בעיקר את חגורת הנדן של החרב. המימרה מציעה למי שיוצא לקרב (חוגר האפוד) שלא להתפאר כאילו כבר ניצח את הקרב (''מפתח'' - כלומר פותח את האפוד ומסירו לאחר הקרב). אין קשר בין הביטוי, ודאי תביני, לבין עשייתו של העורך. למעשה הוא רק חגר את חרבו הספרותית ואמנם סיפוריו מופיעים בתדירות גבוהה, אבל הקרב (על רהיטות, סיפורים בעלי תוכן, מקוריות ועניין) עדיין בעיצומו. בינתיים רמת הסיפורים עלתה, הן לשונית והן תוכנית, אמת?
R

וואי, איזה חכם יצאת
שוסי

נילי,

שוסי • 10 בנוב׳ 2009
אני באמת שלא רואה מה הקשר שבין הדברים,
זה בערך כמו שאני אגיד שאין לי בעיה לנצל עובדים זרים במשוכרת רעב, כי בהודו מעסיקים קטינים.

(לגבי הנושא הנתון אגב,dont know ,dont really care).